search
Підписатися

logo

Максим Оса та золото Песиголовця — офіційний трейлер і дата виходу фільму

27 Вересня, 2022, 11:54 0

Мало хто з нас не чув про зйомки пригодницького українського фільму «Максим Оса», адже вперше про нього заговорили ще у 2013 році, проте дати виходу кінострічки декілька разів переносилися. А потім проект взагалі заморозився — до сьогодні.

І якщо ви свого часу з цікавістю стежили за новинами про «Максима Осу», а потім були розчаровані їхньою відсутністю, то ми вас зараз точно потішимо. У мережу не лише виклали перший офіційний трейлер «Максим Оса та золото Песиголовця», а й навіть назвали офіційну дату, коли фільм вийде у прокат — 13 жовтня 2022 року. Так, зовсім скоро! 

Ну а ми поки що трохи нагадаємо, про що фільм «Максим Оса» та чим він такий цікавий. «Максим Оса» — це містичний трилер з елементами пригодницького детектива про козака-характерника, хорунжого Корсунського полку, який вирушає на пошуки тих, хто вбив його побратимів і викрав золото, що було передане польським королем. Події розгортаються у далекому 1636 році в містичному середньовічному антуражі. На нас чекають потойбічні істоти та відьомство, події, які не піддаються жодним раціональним поясненням, та видовищні бойовки, приправлені красивою нуарністю плану. 

Раніше ми писали:ТОП-5 найсильніших українських фільмів >

Але головне у цьому фільмі — легендарна козаччина, вільна й дика у своїй безмежній силі, яка не має нічого спільного з показовою картонною шароварщиною, що близька наразі деяким народностям. Нам обіцяють показати справжню силу Дикого Поля, яка жила і, безперечно, досі живе в кожному українському воїні, тож буде дуже нівроку.

Фільм «Максим Оса» було знято за мотивами однойменного коміксу Ігоря Баранька. До касту увійшли Василь Кухарський, Ольга Макеєва, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньга, Альбіна Корж та Анастасія Михальчук. Бюджет фільму становить ₴38,6 млн.

124403 0 cookie-check Максим Оса та золото Песиголовця — офіційний трейлер і дата виходу фільму

Читайте також:

Товар дня 26 вересня 2022 — праска Saturn ST-CC7113
Товар дня 26 вересня 2022 — праска Saturn ST-CC7113
26 Вересня, 2022, 12:10 428
А ми тут новий товар дня  підвезли — корисну річ для дому за дуже приємною ціною. Відмінний варіант заощадити, коли потрібно придбати дрібну побутову техніку!...
Смотреть результаты
Google Tasks покращиться — планер систематизуватиме сповіщення з додатків Google
Google Tasks покращиться — планер систематизуватиме сповіщення з додатків Google
У 2018 році компанія Google явила світові корисний продукт — програму Google Tasks або ж «Завдання». Проте, хоча ідея й була цікавою, не всім користувачам...
Смотреть результаты
Видалити з пошуку Google особисту інформацію стане простіше
Видалити з пошуку Google особисту інформацію стане простіше
Зізнайтеся, хотіли б видалити з результатів пошуку Google якусь особисту інформацію, наприклад, ваші опубліковані десь контактні дані, домашню або електронну адресу? Тоді ми маємо чудову...
Смотреть результаты