search
Підписатися

logo

Оновлення Telegram до версії 9.5 — режим енергозбереження та чимало іншого

09 Березня, 2023, 06:28 0

Розробники викотили нову версію мобільного додатка Telegram — версію 9.5, і з цим оновленням користувачам стали доступними нові корисні функції. Які цікаві нововведення з’явилися у Telegram 9.5, де їх знайти та як активувати? Розповідаємо докладно про найкорисніші оновлення в Телеграм!

Також рекомендуємо: Як налаштувати Telegram, щоб почуватися у безпеці?

Режим енергозбереження в Telegram

Telegram додав до налаштувань функцію енергозбереження, з якою користувачі зможуть вручну регулювати роботу своїх гаджетів під час використання месенджера. Тепер у налаштуваннях програми можна встановити бажаний рівень заряду телефону, за якого увімкнеться режим енергозбереження, а також увімкнути або вимкнути додаткові параметри для стікерів, емодзі та чатів. Це допоможе заощадити заряд батареї та продовжити час роботи смартфона.

Як увімкнути режим енергозбереження в Telegram?

  • Відкрийте налаштування програми.
  • Прокрутіть список налаштувань вниз, до пункту «Енергозбереження», і торкніться його.
  • Перемістіть повзунок у пункті «Режим енергозбереження» до бажаної позначки. 
  • Активуйте або деактивуйте інші параметри енергозбереження у цьому ж розділі — анімацію стікерів, емодзі, ефекти чатів та дзвінків тощо.

Швидкість відтворення відео в телеграм

Ще одне корисне нововведення стосується ручного налаштування швидкості відтворення відео та аудіоконтенту в діапазоні від 0.2x до 2.5x із кроком 0.1x. Це стосується і відеороликів, й аудіозаписів, і голосових повідомлень — керування ними наразі гнучке. Щоби змінити швидкість відтворення, потрібно запустити ролик або аудіозапис і торкнутися трьох точок, щоби відкрити настройки. У вкладці «Швидкість» ви побачите повзунок для регулювання та кілька готових варіантів пресетів на вибір. 

COMFY рекомендує: Хочете недорого купити хороший смартфон для дорослого чи дитини? Зазирніть за цим посиланням за крутими знижками, адже тут ми зібрали найкращі моделі смартфонів за найвигіднішою ціною — справжні КРАЩі! Тільки найвигідніший шопінг у КОМФІ!😘

Керування повідомленнями у групах

Ще одне нововведення, яке з’явилося із виходом оновлення Telegram 9.5, дозволяє бачити, хто і коли прочитав надіслане повідомлення. Якщо раніше у невеликих чатах (групи з аудиторією до 100 осіб) було видно лише ім’я користувача, то тепер тут також відображається й час прочитання кожним користувачем. Але як в особистих, так і просто у великих чатах все одно не можна дізнатися, хто і коли переглянув повідомлення.

Надсилання посилань-запрошень до груп

Нещодавно в Telegram з’явилася можливість встановлення заборону на додавання до групи, після активації якої ніхто не міг «примусово» додати такого користувача до жодної групи. Свіже оновлення Telegram можливість встановлення таких заборон не скасувало, але дещо корисне в них все ж таки привнесло. Відтепер, коли користувачів із забороною на додавання спробують додати до якоїсь групи, їм просто прийде посилання-запрошення. За таким посиланням можна буде вступити до запропонованої спільноти, або ж відхилити запрошення.

Приховування нещодавніх стікерів Telegram

Коли вийшов патч оновлення Telegram 9.4, на панелі стікерів з’явилася функція відображення вгорі списку нещодавно використаних наклейок, що не всім користувачам виявилося зручним. Тож із появою версії 9.5 це сортування стало можна налаштовувати — відтепер користувачі можуть повністю вимикати показ нещодавно використаних стікерів. 

Для вимкнення сортування потрібно відкрити панель стікерів у чаті, натиснути кнопку налаштувань і деактивувати повзунок «Спочатку недавні». Після цього стікери, які були нещодавно використані, перестануть відображатися вгорі списку.

І так, ще з виходом цього оновлення в Телеграм з’явилося декілька наборів нових базових стікерів, а емодзі в чатах отримали нову анімацію.

126401 0 cookie-check Оновлення Telegram до версії 9.5 — режим енергозбереження та чимало іншого

Читайте також:

Тестова версія Windows 11 отримала функцію «Рекомендація файлів» у «Провіднику»
Тестова версія Windows 11 отримала функцію «Рекомендація файлів» у «Провіднику»
09 Березня, 2023, 06:08 603
Компанія Microsoft продовжує працювати над покращенням ОС Windows 11 — тестова версія операційної системи, що доступна користувачам за програмою Windows Insider, отримала нову функцію «Рекомендація...
Смотреть результаты
Новий драйвер Nvidia застосовує RTX Video Super Resolution до YouTube
Новий драйвер Nvidia застосовує RTX Video Super Resolution до YouTube
Nvidia випустила нову версію відеодрайвера, яка дозволяє активувати функцію масштабування онлайн-відео за допомогою технології RTX Video Super Resolution. Працювати воно має з відеороликами на YouTube,...
Смотреть результаты
Вийшла beta 2 iOS 16.4 — розповідаємо, що в ній нового
Вийшла beta 2 iOS 16.4 — розповідаємо, що в ній нового
Розробники Apple викотили другу бета-версію ОС iOS 16.4, і тестувальники вже активно її обкатують. Що цікавого знайшли у новій беті користувачі? Хоча якихось особливо глобальних...
Смотреть результаты