search
Підписатися

logo

Новорічні конкурси для дітей і дорослих: 15 ідей

07 Грудня, 2019, 12:47 11

Які типи розваг можуть підійти і дітям, і дорослим людям? Це повинні бути сімейні розваги, не надто складні, але такі, які будуть цікаві всім. Їх можна розділити на такі типи:

 • Настільні ігри: з картками, питаннями, загадками та завданнями. Це може бути «Мафія» або «Монополія», а може бути гра з історією, де потрібно проходити багато рівнів.
 • Новорічні конкурси для дітей – які організовують дорослі. Придумати дітям завдання на швидкість або інші активні розваги. Дорослі виступають у ролі судді та помічника або ж теж беруть участь у конкурсі.
 • Творчі завдання: намалювати щось, побудувати, приготувати. Придумати новорічне привітання або цікаву історію.
 • Ігри на уяву. Вгадати щось, придумати асоціацію, визначити з закритими очима щось на смак або на дотик. Такі розваги підходять для сім’ї з маленькими дітьми, оскільки допомагають розвивати фантазію.

Далі розглянемо конкретні приклади, які можуть бути конкурси на Новий Рік для дітей і дорослих, а також новорічні ігри.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Ігри на Новий Рік
 2. Ігри для всієї родини на Новий Рік
 3. Новорічні ігри для дітей і дорослих
 4. Конкурси для всіх на Новий Рік
 5. Як вибирати конкурси

Свято з дітьми

Ігри на Новий Рік

Активні конкурси – це хитрий спосіб зайняти дітей, щоб вони набігалися, награлися та втомилися перед сном. Які активні розваги можна організувати всією сім’єю?

 1. Хованки. Ховатися можна по черзі, а можна ховати та шукати конкретний предмет. Наприклад, влаштувати пошуки подарунків, ретельно захованих в будинку.
 2. Танці. Можна включити відео з танцями або показувати рухи самостійно, вивчивши їх в інтернеті. Змагання в тому, щоб всі встигли запам’ятати рухи та повторити танець.
 3. Конкурси на Новий Рік для дітей творчі. Це може бути конкурс малюнків. Одна людина описує предмет, якого немає в кімнаті, але не називає його. А решта малюють те, що представили. Виграє той, хто зробив малюнок максимально схожим до опису. Ще один творчий конкурс: написати розповідь або вірш. Можна задавати конкретні святкові теми: Новий Рік або Різдво, новорічні казки, міфи. І кожен нехай складе свою коротку історію. Або ж можна грати в створення історії разом: кожен розповідає своє продовження по черзі та виходить спільно придумана казка.
 4. Конкурси на Новий Рік для сім’ї – розвиваємо уяву. Помістіть у темну коробку предмети різної форми, текстури та різного призначення. Нехай кожен, не дивлячись у коробку, намацує по одному предмету та вгадує, що це.
 5. Показувати загадане слово. У народі цю гру називають «Крокодил». Суть в тому, що одна людина загадує другому слово. А другий показує всій компанії жестами, що це, але не говорить. Решта ж компанія намагається вгадати, що це за слово йому загадали. Можна розділитися на команди, щоб посилити дух суперництва.

Розваги для сім'ї

Ігри для всієї родини на Новий Рік

Розваги на Новий Рік можна придумати заздалегідь. Наприклад, влаштувати для всієї родини завдання з картою та загадками. Дорослі можуть теж брати участь, або ж бути в ролі провідників у всіх завданнях.

 1. Конкурси в стилі однієї країни. Зробити карту, на маршруті якого будуть завдання: згадати кольори прапора цієї країни, певні слова її мовою або якісь цікаві факти. А в кінці, на останній точці маршруту – переможця чекатиме приз.
 2. Конкурси в певній тематиці. Така ж карта, з конкурсами та завданнями, але в певній тематиці. Можуть бути такі теми як: кулінарія, фільми, музика, спорт. Потрібно вгадувати факти по цій темі, показувати сценки або відповідати на каверзні питання. Знову-таки, найшвидший учасник отримує приз. Особливо, підійдуть такі новорічні конкурси для школярів.
 3. Хороводи – їх можна водити навколо ялинки, навколо святкового столу, визначеного персонажа або ж просто по колу. При цьому, можна включити музику, а можна самостійно скласти пісеньку. Така розвага сподобається дітям дошкільного віку або першокласникам. Особливо, якщо всім придумати новорічні костюми або маски.

Прикрашаємо ялинку

 1. Наряджати ялинку. Цю традицію люблять навіть дорослі, не тільки маленькі діти або школярі. Можна зібрати всім набори з однаковими іграшками та наряджати ялинку на швидкість. Або ж, зібрати предмети, з яких можна зробити ялинкові іграшки. Виграє той, хто швидше змайструє прикраси та повісить їх на гілки. Новорічні розваги можуть принести користь. І будинок прикрасити, та весело проведете час.

Новорічні ігри для дітей і дорослих

Конкурси, які підходять всім – повинні бути смішними та активними: різні хованки, догонялки, змагання на швидкість.

Гра в сніжки

 1. Чи збираєтеся грати на вулиці? Тоді можна розділити сім’ю на дві команди та разом ліпити сніговиків наввипередки. Хто швидше поставить сніговика, та додасть йому всі деталі – тому команда, яка програла робить гарячий шоколад. Також, ніхто не відміняв сніжки та інші ігри зі снігом. Головне – тепло одягатися та потім зігрітися гарячими напоями.
 2. 11. Музичні дитячі конкурси на Новий Рік. Компанія розділяється на дві команди. Кожна з команд складає пісню – не собі, а суперникам. Потім міняються текстами та репетирують. Суть у тому, щоб проспівати текст супротивників не запинаючись і без сміху. Але це складне завдання, адже та команда повинна додати багато складних для вимови слів, каламбурів і жартів, щоб перешкодити конкурентам.
 3. Танці з перешкодами. Не всі діти відразу починають танцювати, якщо просто включити музику. Їх інтерес можна підігріти конкурсом: наставити по всій кімнаті різних перешкод, через які потрібно буде проходити під час танцю. Виграє той, хто зуміє завершити танець і не збитися, пройшовши всі перешкоди на шляху. Але важливо пам’ятати, що це новорічні ігри для дітей, в першу чергу. Так що перешкоди не повинні бути занадто складними або нести якусь небезпеку у вигляді забоїв. Ставте на шляху м’які предмети, наприклад, пуфики, подушки та іграшки, стрічки та святкову мішуру.

Конкурси для всіх на Новий Рік

Ці ідеї конкурсів і завдань можуть сподобатися людям будь-якого віку: дошкільнятам, підліткам, дорослим. Так що вся сім’я зможе брати участь.

 1. Театральна постановка. Потрібно написати приблизний сценарій постановки та розділитися на дві команди. Кожна команда повинна розподілити ролі, придумати короткі та смішні діалоги. А потім всі презентують свої постановки та вибирають серед команд фаворита. Сценарії можна вибирати тематичні новорічні, або ж по фільмах і казках.

Ігри для дитини

 1. 14. Придумуємо оригінальні вбрання. Зберіть для кожного учасника ящик з різними предметами та запечатайте його. Напишіть на листочках імена персонажів, в яких потрібно буде переодягатися. Перемішайте ці листочки в коробці так, щоб ніхто не бачив, що там написано.

Нехай кожен навмання дістає один папірець і не показує, який персонаж йому дістався. Наступний крок: всі конкурсанти намагаються придумати собі наряд, складений з предметів, які знаходяться в ящику. Потім, по черзі, всі намагаються відгадати персонажів, в який переодяглися інші учасники. Виграв той, чий костюм вгадала більша кількість людей.

Що можна помістити в коробку? Ножиці та тканину, нитки та голки, фарби та різні головні убори. Також, новорічну мішуру, фольгу, пакети для сміття, блискучі гудзики та якісь нестандартні предмети, з яких складно придумати костюм.

 1. Завдання з фотографіями. У родині напевно буде два телефони з камерою. Сховайте по квартирі цікаві предмети та підказки із завданнями. Розділитися на дві команди і починайте шукати. Нехай кожна команда знаходить предмети та завдання, фотографується так, як це зазначено в записках і проходити далі. Це конкурс на час: виграє той, хто за півгодини виконав більше завдань.

Конкурси на Новий Рік для всієї родини за таким же принципом – можна організувати на вулиці. Наприклад, з такими завданнями: сфотографуватися з людиною в червоному пальті, сфотографуватися з людиною в костюмі, поруч із зеленою будівлею. Сфотографувати собаку або те, як хтось сміється. Такі завдання не тільки веселі, вони ще розвивають комунікабельність та уважність до навколишнього світу.

Як вибирати конкурси

Конкурси для будь-якого віку існують, але все ж варто враховувати основні фактори, які допоможуть організувати свято. Зверніть увагу на такі фактори:

 • Де буде проходити свято: вдома, у гостях у родичів, у гостях у друзів, на вулиці. Наприклад, конкурс де потрібно танцювати навколо перешкод – може бути недоречним у гостях у друзів. В такому випадку краще узгодити всі розваги заздалегідь з господарями будинку.
 • Вік наймолодших учасників. Наприклад, якщо це дошкільнята – їм краще не давати набори для нарядів з голками та ножицями.

Врахуйте і спільні інтереси в сім’ї або у великій компанії. Наприклад, комусь може не подобатися спів і конкурси з ним. Або хтось не знає нічого в темі кіно, про яке у вас питання. Якщо врахувати всі ці фактори – можна створити дійсно цікаві конкурси. Ті, які підходять усім, і допоможуть створити веселу атмосферу на новорічному святі.

94159 23 cookie-check Новорічні конкурси для дітей і дорослих: 15 ідей

Читайте також:

Овочеві оладки: чотири смачні рецепти
Овочеві оладки: чотири смачні рецепти
05 Грудня, 2019, 11:30 1841 12
Хочеш спробувати щось незвичайне? Тоді як щодо овочевих оладок? У нас тут є цілих чотири рецепти смачних оладок з різних овочів, і всі вони дуже...
Смотреть результаты
Як приготувати різотто з грибами? Лови покроковий рецепт!
Як приготувати різотто з грибами? Лови покроковий рецепт!
Коли хочеться внести в свій раціон трохи різноманітності, варто спробувати приготувати щось з традиційної для іншої країни кухні, адже незвичні спеції і поєднання продуктів в...
Смотреть результаты
Смачний горіховий торт – два рецепти дивовижної випічки з горіхами!
Смачний горіховий торт - два рецепти дивовижної випічки з горіхами!
У тебе лежить запас волоських горіхів, і ти не знаєш, що можна смачного з них приготувати? А ми знаємо! Торти з волоськими горіхами – це...
Смотреть результаты