search
Підписатися

logo

Новий дизайн, підвищення потужності та автономності — Tesla представила Model 3 2021

20 Жовтня, 2020, 02:18 0

На сайті автомобільного гіганта Tesla нарешті з’явився новий конфігуратор з можливістю вибору свіжесенької моделі — електрокара Model 3 2021. Зміни цієї найпопулярнішої серед користувачів лінійки електрокарів Tesla обіцяли вже давно, і ось зараз нова модель була представлена офіційно.

Tesla на сайте

Як і з попередніми оновленнями, оновлення автомобіля Tesla торкнулося низки апаратних поліпшень та розширення функціоналу на програмному рівні. Тож, з огляду на дрібні зміни дизайну, Model 3 2021 виглядає майже так само, як і модель, що вийшла на ринок близько трьох років тому. Проте під капотом все ж таки є дещо новеньке і, треба визнати, дуже цікаве.

Це цікаво: А ви знаєте, що означає логотип Tesla?

Отже, новий електрокар Tesla Model 3 2021 оснащений тепловим насосом та збільшеним запасом ходу, завдяки чому покращилася автономність. Модифікація моделі Tesla Model 3 Standard Range PlUs на одному заряді акумуляторів може долати до 420 кілометрів, тоді як попередня версія дозволяла проїхати лише 400 кілометрів. Ну а що стосується електрокарів Long Range Dual Motor, то такі автомобілі відтепер зможуть долати на одній зарядці батарей вже 565, а не 517 кілометрів. Також в новій моделі скоротився час розгону, і тепер з місця до швидкості 60 миль/год автомобіль Model 3 Performance розганяється за 3,1 секунди.

Tesla в дороге

Ілон обіцяє: Tesla отримає повний автопілот п’ятого рівня вже протягом року

Ну а що стосується найпомітніших оновлень дизайну, то модель електрокара Tesla 2021 року отримала інші колісні диски (20-дюймові Überturbine) та оновлену центральну консоль. Також у Tesla Model 3 2021 з’явилися подвійні склопакети у вікнах, дзеркало з автозатемненням та підігрів керма.

Tesla салон

Рекомендуємо: Потрібен новий відеореєстратор для автомобіля? Вибирайте надійні гаджети на сайті Comfy!

Нові автомобілі Model 3 2021 вже у виробництві — електрокари вже зійшли з конвеєрів автомобільного заводу Tesla під Фрімонтом. Перша партія нової версії Tesla надійде на міжнародний ринок. Випуск автомобілів для Північної Америки також у процесі.

Джерела фото: Tesla

107866 0 cookie-check Новий дизайн, підвищення потужності та автономності — Tesla представила Model 3 2021

Читайте також:

Друга частина презентації Apple — дивимося 13 жовтня
Друга частина презентації Apple — дивимося 13 жовтня
13 Жовтня, 2020, 03:50 1070
А бажаєте чудових новин? Йой, друзі, ми їх маємо! Отже, чутки щодо дати показу другої частини онлайн-презентації яблучних новинок виявилися дійсно правдивими: компанія Apple офіційно...
Смотреть результаты
Список документів у «Дія» поповниться свідоцтвом про народження дитини
Список документів у «Дія» поповниться свідоцтвом про народження дитини
Популярний мобільний апп «Дія», розроблений на замовлення порталу держпослуг, котрий з’явився в Україні ще у лютому 2020 року, продовжує розширювати свій функціонал. Стало відомо, що цей...
Смотреть результаты
Коли презентація iPhone 12? Інсайдери назвали нову дату
Коли презентація iPhone 12? Інсайдери назвали нову дату
Традиційна осіння презентація нової техніки від Apple цього разу пішла не за вже звичним фанатам сценарієм, і головні гаджети — смартфони з лінійки iPhone 12...
Смотреть результаты