search
Підписатися

logo

Нові Samsung Galaxy Buds + – які зміни?

19 Лютого, 2020, 11:16 0

Дуже зручно користуватися навушниками тоді, коли немає можливості дістати смартфон з кишені або просто послухати музику так, щоб не докучати оточуючим гучними басами. Відокремленою кастою в навушниках бачиться категорія, так званих, TWS-навушників. В такому форм-факторі ми не побачимо ніяких дротів, ні для підключення навушників до смартфону або навіть з’єднань між лівим і правим навушником. Провід може бути лише один – для підзарядки навушників від мережі, але в деяких випадках і він може не знадобитися.

Детально про навушники: Все про новенькі Samsung Galaxy Buds +. перші враження

Одними з найбільш яскравих представників TWS-навушників у 2020 році обіцяють стати Samsung Galaxy Buds +, які прийшли на зміну торішнім Galaxy Buds. Але чи дійсно нова модель стала кращою за попередню і чи дійсно розробники компанії Samsung зробили революційні зміни? Давайте розбиратися!

Фізичні характеристики

Перше на що ми звертаємо увагу при розпакуванні нових навушників, це зовнішній вигляд. Він нам може подобатися чи ні, але при цьому багато хто може заперечити – адже головне не це, а якість звучання, матеріалів або ще щось. Можливо це і так, але якщо навушники якось не так лежать в нашому вусі або некрасиво виглядають, то, швидше за все, користуватися ними ми не станемо, якими б якісними і модними вони не були.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники белого цвета

У випадку з Samsung Galaxy Buds + все дуже просто, вони практично нічим не відрізняються від попередніх Galaxy Buds зовні і фізично. Розмір залишився незмінним, форму використовували колишню. Тому, якщо ви роздумуєте придбати новенькі Buds +, але сумніваєтеся сподобаються вони вам чи ні, то оцініть торішній варіант і зрозумієте, наскільки нова модель виявиться вам до смаку.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники на ноутбуке

Але без змін повністю не обійшлося. Незважаючи на зовнішню схожість двох варіантів, нова модифікація отримала глянсовий корпус і такий же глянсовий кейс, на відміну від матового у минулій модифікації. Іншими словами, тепер пластиковий корпус блищить. Складно сказати, поліпшення це або навпаки, але факт залишається фактом, адже саме завдяки цьому ми зможемо відрізнити на око Buds + від Buds.

Galaxy Buds + заряджати потрібно рідше

Одне з найбільш гострих питань щодо TWS-навушників полягає в часі їх автономності. Дійсно, в маленький і компактний корпус бездротових навушників розробникам необхідно вмістити максимально ємний акумулятор, щоб нам з вами не довелося часто заряджати їх і робити мінімальні паузи в прослуховуванні улюблених треків. Мабуть, саме тому одна з найбільших змін в новеньких Galaxy Buds + торкнулася автономності навушників.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники на реверсивной зарядке

Якщо попередні Galaxy Buds були здатні програвати музику протягом 6 годин самостійно і ще 7 годин після підзарядок від кейса, то нові Samsung Galaxy Buds + можуть робити те ж саме протягом 11 годин і ще стільки ж отримують часу після підзарядок від кейса. В результаті час автономності Buds + збільшився практично вдвічі, що є досить важливим поліпшенням.

наушники в кейсе

Детально про навушники: Огляд Samsung Galaxy Buds

Якщо ж торкатися питання автономності в режимі розмови, то прогрес став не таким кардинальним. Раніше ми мали можливість використовувати Buds в режимі розмови до 5 годин і ще 6 годин нам давав кейс, то зараз нові Buds + готові забезпечити нам до 7,5 годин розмов і ще стільки ж дасть нам новий кейс. Звичайно ж, можливим це стало завдяки збільшенню ємності батареї як самих навушників, так і батареї самого кейса для зберігання і заряджання.

Зарядка стала швидше

Заряд батареї, як навушників, так і інших пристроїв, завершується завжди несподівано. Найчастіше це відбувається тоді, коли ми слухаємо музику і зовсім не плануємо робити будь-які паузи при цьому. Звичайно ж настрій через це може зіпсуватися, але робити нічого, треба заряджати пересохлий акумулятор, щоб якомога швидше продовжити прослуховування улюблених хітів. Щоб пауза між вимушеною (або не вимушеною) підзарядкою навушників стала менше, інженери компанії Samsung виконали чималу роботу.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники и смарт-часыНовые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники и смарт-часы

Але праця виявилася не марною і тепер часу на зарядку Galaxy Buds + йде значно менше, ніж раніше. У новій редакції навушників, якщо батарея розрядилася і навушники відмовляються далі відтворювати музику, всього лише за 3 хвилини зарядки ми зможемо поповнити батарею, щоб протягом години не думати про додаткову підзарядку. Якщо порівнювати ту ж ситуацію з минулою редакцією Galaxy Buds, то нам необхідно було заряджати їх 15 хвилин, щоб отримати 100 хвилин прослуховування музики. Погодьтеся, істотний приріст показника швидкої зарядки для навушників.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники в ушах

Варто розуміти, що цей показник досить приблизний і не точний і залежить від того, яким саме способом ви вирішили зарядити свої навушники – від мережі або бездротовим способом. Але, тим не менше, ці дані повністю відображають нам картину того, наскільки зменшився час для підзарядки нових навушників, що, безумовно, є позитивною зміною.

Бездротова зарядка стандарту Qi

Рано чи пізно ми повинні будемо поповнити заряд своїх бездротових навушників, щоб продовжувати слухати улюблену музику. Дуже зручно робити це саме за допомогою бездротової зарядки, а не по дротах. Звичайно ж, навушники Galaxy Buds +, як і личить навушникам преміального класу, мають можливість і технологію бездротової зарядки. Але можна заперечити, адже Galaxy Buds також можна заряджати без проводу, а значить все залишилося, як і було.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники рядом с кейсом

Почасти це так і є, ось тільки сам принцип бездротової зарядки дещо змінився. Нові Galaxy Buds + підтримують стандарт бездротової зарядки Qi. Це єдиний стандарт, який підтримується більшістю найвідоміших і поширених виробників, який заснований на принципі індукції. Якщо говорити простіше, то стандарт Qi – це універсальна бездротова зарядка.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники рядом со смартфонами

Теж цікаво: Порівняння Galaxy S20 з Galaxy S10 – наскільки гарні нові флагмани

Переваг у цьому випадку досить багато, адже ми зможемо заряджати свої навушники повсюдно, де розташовані станції для бездротової зарядки. А також ми, як і раніше, зможемо заряджати свої навушники реверсною бездротовою зарядкою за допомогою смартфона Galaxy S10 або Galaxy S20.

Двосмуговий динамік

У відмінності двох моделей навушників щодо зарядки і батареї ми розібралися, саме час перейти до якості звучання. Безумовно, якість звуку в навушниках – це основний показник здатності навушників, тому саме над цим невпинно трудяться розробники і намагаються удосконалювати якість звуку повсюдно. Варто припустити, що в нових Samsung Galaxy Buds + звук повинен виявитися краще, ніж в торішньої моделі. Насправді так і є і різницю складно не помітити. Але як цього вдалося досягти?

У Galaxy Buds + динаміки стали двосмуговими. Це означає, що раніше односмуговий динамік відтворював низькі і високі частоти поєднуючи їх, то зараз динамік відтворює їх незалежно один від одного. Результат виявляється куди краще, ніж він був до цього, завдяки чому навушники Buds + відтворюють звук куди якісніше.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники на столе

При прослуховуванні навушників, може створюватися враження того, що звучання стало не тільки якісніше і чистіше, але і голосніше. Хоча, можливо, це лише поверхневе сприйняття. У будь-якому випадку, використання двосмугової системи в навушниках призвело до якісних змін, які варто лише привітати.

Мікрофонів стало більше

Як і камер в смартфоні, мікрофонів в навушниках має бути більше. Принаймні так думають у компанії Samsung, адже їх нові навушники отримали додатковий зовнішній мікрофон, але ось навіщо, відразу сказати складно. Galaxy Buds + як і раніше оснащені одним внутрішнім мікрофоном для того, щоб ми могли безперешкодно спілкуватися зі своїми співрозмовниками.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники в траве

Насправді це зручно, адже гарнітура дозволяє нам відповісти на дзвінок або вимовити голосову команду, не дістаючи при цьому смартфон з кишені. Також, як і раніше, Galaxy Buds + отримали в розпорядження зовнішній мікрофон, який взаємодіє з навколишнім  середовищем і в більшій мірі необхідний для роботи в режимі Ambient. При включенні цього режиму ми можемо чути все, що відбувається навколо себе, не знімаючи навушників. Дуже зручно, коли, наприклад, потрібно перейти жваву вулицю.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - левый и правый наушники

Цікава добірка: Топ-5 навушників, про які мріє кожен

Можливість використовувати режим Ambient вкрай корисна і важлива, але до цього моменту мали місце бути невтішні відгуки щодо якості звуку, які передавав один зовнішній мікрофон. Розробники компанії Samsung прислухалися до них і зробили висновок, що одного зовнішнього мікрофона, як це було в Galaxy Buds, недостатньо і додали ще один. Тепер звук в режимі Ambient обіцяє бути куди краще і не повинен відрізнятися від того, як якщо б ми просто дістали навушники з вух.

Додаток для iOS

Здавалося б, якщо ми користуємося iPhone, то у нас повинно бути лише одне рішення щодо навушників – AirPods. Якщо ж ми користуємося смартфоном Samsung, та ще й моделлю з серії Galaxy S, то найкращим рішенням повинні стати навушники Galaxy Buds. Проте, це не є бездоганним правилом, адже знаходилося чимало володарів iPhone, які прагнули використовувати навушники саме від компанії конкурента – Samsung Galaxy Buds.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники черного цвета

 

Можливість користуватися навушниками Samsung на iPhone, звичайно ж, була і в моделях, які виходили до Galaxy Buds +, але повністю розкрити потенціал цих навушників на платформі iOS, на жаль, не вдавалося, адже для цього необхідно було встановити фірмовий додаток, який було розроблено лише для Android-пристроїв. Більшою мірою це стосувалося включення і виключення режиму Ambient, адже ця процедура активізувалася лише в програмі.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - наушники в трёх цветах

Цей недолік у 2020 році виправили і вже після презентації 11 лютого ми остаточно переконалися в тому, що Samsung розробили спеціальний додаток для Galaxy Buds +, який доступний і для користувачів iOS. Відтепер різниці між використанням Buds + на смартфонах Samsung, Apple або якихось ще, не буде.

Резюмуємо

Незважаючи на те, що всі зовнішні зміни нових Samsung Galaxy Buds + обмежилися лише створенням глянцевого корпусу замість матового, змін технічного характеру виявилося куди більше. У новій моделі ми отримали суттєвий приріст автономності, адже прослуховувати музику на Buds + тепер можна майже вдвічі довше. А відновити заряд можна на порядок швидше. Це досить важливі зміни, які дозволяють більш комфортно використовувати навушники і не відволікатися на підзарядку занадто часто.

Новые Samsung Galaxy Buds+_какие изменения - Парень с наушниками

Попрацювали в Galaxy Buds + і над якістю звучання. Позитивні зміни відбулися завдяки використанню двосмугової системи у внутрішніх динаміках, які можуть розділити низькі і високі частоти. Більше не повинні виникати проблеми з неприродним звуком із зовнішнього мікрофона, адже тепер він не один, їх відразу два. Завдяки цьому режим Ambient буде працювати краще. А ще подбали про власників iPhone, адже тепер і вони мають доступ до додатка навушників, який повністю розкриває їх функціонал і потенціал.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

98738 0 cookie-check Нові Samsung Galaxy Buds + – які зміни?

Читайте також:

Все про довгоочікувані флагмани Samsung Galaxy S20. перші враження
Все про довгоочікувані флагмани Samsung Galaxy S20. перші враження
12 Лютого, 2020, 11:03 972
Дочекалися! Samsung на презентації Galaxy Unpacked (Сан-Франциско) офіційно представила нову флагманську лінійку – Galaxy S20, Galaxy S20 + і Galaxy S20 Ultra. Гаджети покликані змінити...
Смотреть результаты
Історія бренду Siemens: цікаві факти і найкрутіші винаходи
Історія бренду Siemens: цікаві факти і найкрутіші винаходи
Бездоганно пере, приголомшливо готує, ідеально миє посуд. Що потрібно – нагріє, що не потрібно гріти – охолодить. І навіть зварить каву. Що це? Правильно, побутова...
Смотреть результаты
Огляд екшн-камери AIRON ProCam 8
Огляд екшн-камери AIRON ProCam 8
Екшн-камера — саме той девайс, що допоможе зберегти найнезвичайніші пригоди, відзнявши їх у яскраве відео. Крім того, вона стане чудовим подарунком навіть завзятим домосідам. Але...
Смотреть результаты