search
Підписатися

logo

Огляд AirPods Pro – кращі бездротові навушники від Apple

19 Листопада, 2019, 11:38 11

Те, що в назві навушників присутня приставка Pro, зовсім не означає, що вони створені тільки для професіоналів. Але чи будуть AirPods Pro відповідати загальноприйнятим стандартам?

Зараз Apple намагається створити якомога більше продуктів з приставкою Pro, навіть якщо вона не обов’язково відображає те, що ми звикли вважати пристроєм для професійного рівня. AirPods Pro – це одне з останніх доповнень Apple до лінійки продуктів Pro з поліпшеним звуком, активним шумозаглушенням (ANC) і більш зручним дизайном. Але чи відповідають вони якості Pro? Проводячи випробування AirPods Pro більше 4 годин на власному досвіді, хотілося б поділитися з вами деякими думками.

Короткий огляд AirPods Pro

Переваги:

  • Культовий дизайн від AirPods;
  • Більш зручна посадка, порівняно з AirPods;
  • Активне шумозаглушення;
  • Інтегрована підтримка Siri;
  • Автоматичне підключення до всіх пристроїв Apple;
  • Тривалий час автономної роботи;
  • Бездротова зарядка.

Недоліки:

  • Можуть не підійти для людей, які не люблять навушники-вкладиші;
  • Немає вибору кольору;
  • AirPods Pro – насправді навушники не для професіоналів.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - наушники со смартфоном

Якщо ви довго чекали момент, коли, нарешті, з’являться AirPods, які дійсно зручно носити навіть протягом тривалого часу, то саме час відвідати найближчий магазин, тому що Apple нарешті зробили їх.

Але якщо ви з тих, кому некомфортно відчувати щось глибоко в своєму вусі, варто дотримуватися звичайних AirPods. AirPods Pro мають додаткові силіконові наконечники, які заглиблюються у вушний канал, що, як відомо, може надавати дискомфорт для деяких з нас.

Якщо ви хочете різноманітні варіанти кольору, то в цьому вам не пощастило. AirPods Pro існують тільки в білому кольорі. Проте, AirPods стали символом статусу, що означає, володар нових навушників буде просувати новітній стиль з AirPods Pro, дизайн яких є символічно схожим на AirPods, але, все-таки, дещо відрізняється, на що відразу звертаєш свою увагу.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - наушники с вкладышами

Apple зробили величезні поліпшення в плані комфорту, якості і зручності використання, але не змогли зробити це за низькою ціною. Тому, як і раніше, потрібно буде заплатити чималу вартість, щоб носити бренд Apple.

Як виглядають нові AirPods Pro?

AirPods Pro відрізняються від звичайної версії, але в той же час вони сильно схожі на них. Я маю на увазі, що вони як і раніше виглядають, як культові AirPods – вони білі, мінімалістичні і мають ніжку, яка виступає з вушного каналу.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - как устроены наушники

Apple повідомляє, що ніжка створює форму променя для мікрофона. Вона краще направляє його в те місце, куди це необхідно. Але мені здається, що Apple зберігає традиційну форму, так як саме це робить AirPods такими, якими ми всі їх знаємо. В наш час, носити AirPopds означає символ високого статусу. Але якщо прибрати традиційну ніжку, то ніхто і не зрозуміє, які навушники у вас у вухах, адже це можуть бути навіть Xiaomi або Samsung. AirPods Pro виглядають дуже схожими на AirPods, і це добре.

І хоча на перший погляд вони виглядають так само, як AirPods, слід лише вдруге на них подивитися, щоб побачити, що дизайн AirPods Pro насправді трохи відрізняється.

Ніжка навушників трохи коротша, навушник ширше і, звичайно ж, силіконовий наконечник. Розташування мікрофона також відрізняється. AirPods Pro має зовнішній мікрофон, який вловлює зовнішній звук, і внутрішній мікрофон, який забезпечує належний баланс звуку, що надходить у вушний канал.

AirPods Pro стали мультифункціональними. Їх корпус зроблений так, щоб сформувати своєрідний промінь для мікрофона, який зробить голос більш чітким при здійсненні дзвінків. Крім цього, в корпусі є датчик включення і відключення, який дозволяє припиняти або відтворювати музику, відповідати на дзвінки і перемикатися між режимами шумозаглушення і прозорості.

наушники в кейсе

Всі ці датчики неймовірно інтуїтивні, але потрібно витратити якийсь час, щоб розібратися з повним функціоналом. Мені потрібен був практично цілий день, щоб розібратися, як отримати повний контроль над навушниками.

Можливо, не у кожного виникнуть подібні труднощі з освоєнням функціоналу навушників, але мене трохи розчарувало те, що вони не розроблені з більш простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Мені дуже подобається в Apple те, що більшість їх продуктів легко освоїти прямо з коробки, а в даному випадку, управління навушниками, швидше за все, вимагає невеликого доопрацювання.

Як змінився кейс AirPods Pro?

Кейс виглядає інакше. Більше не можна сказати, що він схожий на коробку для зубної нитки. Кейс для AirPods Pro трохи ширше, трохи товще і виразно довше кейса для AirPods. Але це все ще найменший кейс, який ми можемо отримати в разі навушників з активним шумозаглушенням. Крім цього кейс AirPods Pro підтримує бездротову зарядку, це означає, ми можемо просто встановити його на бездротову док-станцію і піти у своїх справах. Немає необхідності підключати його для зарядки по кабелю.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - наушники с кейсом

Проте, якщо ми хочемо зарядити кейс за допомогою кабелю, в ньому використовується порт Lighting, що означає будь-який з кабелів для iPhone відмінно підійде для нашої мети. AirPods Pro поставляється з кабелем USB-Type C – Lighting, тому навушники можна підключити до MacBook 2016 року і новіше, без використання додаткових перехідників.

Кейс AirPods оснащений світлодіодним індикатором стану на передній панелі, щоб було видно, акумулятор заряджається або вже повністю заряджений. Зеленим він горить, коли повністю заряджений, а помаранчевим, якщо процес підзарядки триває. Однак в кейсі нових навушників індикатор стану не горить, а якщо потрібно перевірити стан зарядки AirPods Pro, необхідно буде знову відкрити кейс. Це зроблено для економії заряду батареї, але багатьох може дратувати той факт, що немає візуального зворотнього зв’язку, щоб повідомити про те, як проходить зарядка.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - открытый кейс и наушники

AirPods Pro щільно сидять в своєму кейсі і дають приємне клацання, коли задіюється зарядний пристрій. Подібного немає в багатьох інших навушниках, через що можна, бува, не підключити один з навушників, в результаті ми отримуємо один повністю заряджений бутон, а другий повністю розряджений.

За винятком форми корпусу, кейс для зарядки AirPods Pro в основному такий же, як і кейс AirPods. Хоча він більше за розміром, він все ще досить маленький, щоб поміститися практично в будь-якій кишені.

Якість звучання AirPods Pro

В наші дні приставка «Pro» використовується дуже часто. Додавання однієї або двох нових функцій, а так само більш висока зарядка для пристрою не здатні зробити його продуктом професійного рівня, тому не варто помилково відносити AirPods Pro до пристроїв, створених суто для професіоналів.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - наушники в ушах

Однак вони помітно краще, ніж AirPods 2. AirPods Pro набагато якісніше справляється з забезпеченням балансу високих і середніх частот, але, схоже, не дає такого багатого звучання басів.

Навушники внутрішнього типу завжди будуть трохи страждати з точки зору якості звуку. Це природа такого дизайну. Ми відмовляємося від повного і насиченого звуку на догоду зручності і мобільності. Проте, навіть в цьому випадку можна домогтися кращих басів, і є маса прикладів цього серед інших виробників.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - музыка через Apple

AirPods Pro дозволяє слухати музику … добре. Все ніби як правильно. Однак чіткі і яскраві максимуми, врівноважені середні частоти і глибокі насичені мінімуми, трохи перемішуються, але це моя суб’єктивна думка. Говорячи про це, я зовсім не очікую, що нові навушники будуть звучати як студійні.

Мені здається, що Apple може повернутися до розробки AirPods наступного покоління і змусити звучати їх як HomePod. Я думаю, що Apple може зробити це колись, і я впевнений, що вони рано чи пізно зроблять це.

Наскільки комфортні AirPods Pro?

AirPods достатоно суперечливі, щодо комфорту, адже існує чимало відгуків щодо незручності їх використання протягом тривалого часу.

Саме з цієї причини у мене були невисокі очікування щодо AirPods Pro. Я, чесно кажучи, не очікував, що вони можуть виявитися краще, ніж AirPods. Було б великою удачею, якщо б я не почав відчувати дискомфорт вже через годину використання. Але на подив і захоплення, AirPods Pro виявилися неймовірно зручними. Кілька разів я носив їх протягом повних 4,5 годин, які може дозволити їх час автономної роботи, після чого у мене залишалося бажання продовжити користуватися ними, але наставав час для підзарядки.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - AirPods Pro в руках

AirPods Pro – це неймовірний досвід. Я можу залишити їх у вухах на кілька годин і навіть не помітити цього. Я практично забуваю, що вони там.

Вся справа в силіконовому наконечнику. Він володіє одним конусом, замість багаторівневого. Це зводить до мінімуму кількість кремнію, який може тиснути на вуха. Однак у них досить широкий конус, завдяки чому їм вдається створити ідеальне ущільнення навколо вуха. Конструкція наконечників дозволяє забезпечити гарне ущільнення для шумозаглушення, при цьому не потрібно переходити на розмір більше.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в тому, що AirPods Pro будуть комфортні для вас, я не зможу переконати вас у зворотному. Вуха мають унікальну форму, тому іноді силіконовий наконечник або ніжка можуть упиратися у вухо і викликати дискомфорт, може навіть вислизати з вух. Але повторюся, все вкрай індивідуально.

Що з мікрофоном?

При здійсненні і прийомі дзвінків, ми хочемо досягти дві мети. Наш голос повинен бути чистим, без сторонніх звуків, які співрозмовник може почути, а так само ми хочемо чути все, що говорить наш співрозмовник, незалежно від того, наскільки шумно навколо. AirPods Pro виконує всі ці вимоги.

Я вирішив прогулятися по одній з найжвавіших вулиць свого міста в годину-пік, коли десятки автомобілів і вантажівок, автобусів і мотоциклів постійно проносилися повз.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - удобные наушники

Я зміг почути все, що говорив мені мій співрозмовник, не пропустивши жодного слова, завдяки функції шумозаглушення. Складалося відчуття того, що я був замкнений в тихій кімнаті свого будинку. Мій голос також був досить чітким, і навіть коли повз проїздили великі автобуси, я був повністю почутий. Звичайно, це не повністю ізолює наш голос, але ми можемо вести розмову в тих місцях, де навколишній  шум на дуже високому рівні.

Технічні параметри AirPods Pro

Чіп Apple H1 – безумовно, краща особливість будь-яких нових навушників AirPods. Можна створити пару один раз, а потім використовувати навушники з усіма пристроями під моїм Apple ID, адже там вже буде пункт AirPods Pro в якості опції. Це чудово!

Це чудово для мене і для кожного з вас. Однак багато важкої роботи пішло на розробку процесу і системи, які H1 використовує для підключення AirPods Pro до всіх пристроїв. Основна причина того, що це чудово – цей складний процес працює просто.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - наушники с комплектацией

Налаштування AirPods Pro просте. Налаштувати AirPods потрібно буде на кілька секунд довше, але це тому, що є кілька додаткових функцій. Як тільки ми затискаємо пару, вони відразу ж готові до роботи. Після цього, чи хочете ви підключитися до свого Mac, iPad, Apple Watch і навіть Apple TV, переключитися на AirPods Pro настільки ж просто, як перейти в налаштування Bluetooth і вибрати їх зі списку.

Як працює Siri?

Siri прямо в навушниках – це круто! Відчуття таке, що ми перемістилися на кілька років вперед, коли у нас є віртуальні помічники, які з’являються, як тільки ми їх покличемо, в будь-якому місці, де б ми не знаходилися. Якщо мені знадобиться вимкнути світло, я звернуся за допомогою до Siri, при цьому мій iPhone не повинен перебувати поруч. Якщо я хочу додати пісню в плейлист, Siri допоможе мені в цьому, поки мої руки зайняті миттям посуду. Встановіть таймер, перевірте свій розклад, а якщо ви активуєте оповіщення про повідомлення за допомогою Siri, то можна автоматично отримувати свої iMessages. Все це в навушниках, а iPhone поблизу зовсім не потрібен.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - силиконовые накладки разных размеров

Siri працює дуже добре. Я можу говорити буквально пошепки, а Siri почує це і відповість на мій запит. Її ефективність така ж, як і на iPhone, що не відповідає 100%, але, принаймні, ми завжди розуміємо, що Siri відповість, хоч і не завжди вірно.

Автономність AirPods Pro

Що стосується часу автономної роботи, AirPods Pro не здатні вразити. Це не самі довгограючі навушники зі своїми 4,5 годинами відтворення з включеним шумопоглинанням або режимом прозорості, але вони і далеко не найгірші в цьому плані. Завдяки кейсу, можна отримати більше користі, але тільки якщо ми готові почекати близько години, поки AirPods Pro знову зарядяться.

З кейсом ми отримаємо близько 24 годин використання AirPods Pro, перш ніж буде потрібна повторна зарядка самого кейса. На щастя, він підтримує бездротову зарядку, тому можна встановити його на док-станцію під час прослуховування музики, а потім просто покласти свої навушники в кейс.

Наскільки ефективне шумозаглушення в AirPods Pro?

Навушники внутрішнього типу з шумозаглушенням не так блокують шум, як це роблять накладні навушники, і це частково пов’язано з характером конструкції самих навушників. Накладні навушники здатні блокувати багато шуму, тому що у них є великі подушки, які закривають вуха від шуму навколо. І справді, навушники повинні робити саме так!

Маючи це на увазі, варто зауважити, що AirPods Pro відмінно справляються з придушенням навколишнього шуму. Дозвольте мені розповісти вам деяку історію …

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - подключение наушников

Я був на вулиці, а в цей час працівник комунальної служби використовував повітродувку перед моїм будинком. Я стояв близько 4-5 метрів від нього, поки він зносив листя з двору. Повітродувки нестерпно гучні. Ви нічого не почуєте, поки вона працює. Коли режим шумозаглушення включений, а працівник був дуже близько, мені навіть не довелося збільшувати гучність музики в навушниках.

Я чув, як працює повітродувка, але це звучало так, наче я був у будинку, в кімнаті з зачиненими дверима (пам’ятаєте, що я перебував на відстані 4-5 метрів). Я тримав музику на тому ж рівні гучності, і, не дивлячись на те, що шум листового вентилятора був близько, у мене не було бажання збільшити гучність в навушниках.

Якщо AirPods Pro здатні зменшити звук повітродувки поблизу до приглушеного гулу, я думаю, що шумозаглушення отримує тверду п’ятірку!

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - наушники с силиконовым наконечником

Якщо ви стурбовані тим, що AirPods Pro змусить вас відчувати тиск, як ніби голова напружується, я готовий поділитися власним досвідом. Зазвичай, навушники з шумопоглинання змушують мене відчувати себе так, якби моє обличчя було упаковано в щось. Не скажу, що це нестерпно, але іноді я помічаю такий ефект. З AirPods Pro, як тільки я встановлюю вкладиші у вуха, подібне почуття з’являється в пазухах. Але через кілька секунд воно зникає. Мені навіть довелося перевірити це пару раз, адже для мене здалося дивним, що я більше не відчуваю ніякого тиску.

Дивне звучання в режимі прозорості

Режим прозорості – це фірмова функція Apple, яка дозволяє чути навколишні звуки під час прослуховування через навушники. Це протилежна функція шумозаглушення. Насправді, це більше схоже на включений мікрофон всередині навушників, який притягує зовнішні звуки. Це ідеальне рішення для тих випадків, коли хочеться послухати музику з прийнятною гучністю, але при цьому необхідно чути, коли повз проїжджає машина або чути, коли покличуть на роботі.

Якщо ви використовували навушники в режимі прозорості, то знаєте, що це може звучати трохи дивно. У моєму випадку, навушники, які я тестував, мали тенденцію до надмірної фільтрації. Наприклад, звук працюючого холодильника раптово звучить так, як ніби це відбувається прямо в моїх вухах.

AirPods Pro якимось чином вдається збалансувати фільтрацію, щоб легко чути голоси, автомобілі, гудки, навіть велосипеди, що їдуть крізь листя, але при цьому не переоцінювати такі навколишні звуки, як вентилятори або гул двигуна машини.

Порівнюємо AirPods Pro з AirPods

Що стосується комфорту, я дуже задоволений AirPods Pro, настільки задоволений, що готовий більше ніколи не повертатися до використання своїх старих AirPods. Але це моя суб’єктивна думка. Причина, по якій AirPods можуть бути зручні або незручні для кожного своя. Варто мати на увазі, що якщо AirPods вже виявилися зручними для вас, то AirPods Pro можуть принести протилежні відчуття. Якщо для вас дискомфортно встановлювати навушники прямо у вушний канал, то AirPods Pro можуть вам не сподобатися.

Обзор AirPods Pro_лучшие полностью беспроводные наушники от Apple - сравнение наушников

Що стосується якості звуку, у AirPods Pro звук краще, ніж у AirPods. Це не HomePod, адже вони як і раніше мають стислу якість звуку. Звук як би зупиняється за межами середнього рівня. Для більшості пісень це не проблема, але якщо ви меломан, то швидко помітите, що важкі гітарні рифи розмиті, а глибокі баси звучать мокро. Це поліпшення порівняно з AirPods, але не кардинальне.

Детальне порівняння: Чим AirPods Pro відрізняються від AirPods 2

Для багатьох шумозаглушення в навушниках вкрай важливе явище і AirPods Pro досягли успіху в цьому питанні. Функція пониження шумів AirPods Pro забезпечує ідеальний баланс, не пропускаючи шум, але при цьому залишаючись досить компактними навушниками.

Підведемо підсумок

AirPods Pro – один з кращих відповідей на багато наших аудіо вимоги. Якість звуку в них краще, ніж в будь-якій іншій версії AirPods. Крім цього вони набагато зручніше. Функція шумозаглушення в AirPods Pro так само на висоті і вигідно відрізняється від інших моделей з подібними режимами, які я будь-коли відчував.

А ще у них є неймовірний чіп процесора Apple H1, завдяки якому навушники швидко і легко підключаться до одного пристрою і автоматично виявляться на інших, які підключені до того ж Apple ID.

Вони ніколи не переривають сигнал. Перемикання між iPhone або Mac на Apple TV відбувається за секунду або дві. Звук автоматично призупиняється в тому випадку, якщо витягнути один навушник з вуха, тому якщо ви розмовляєте з кимось, музика призупиниться до тих пір, поки ви не встановите навушник назад у вухо.

Можна використовувати один навушник AirPods Pro і навіть відповідати за його допомогою на виклики, як з лівого, так і з правого, адже вони мають однаковий функціонал.

AirPods виявилися найбільшим звуковим винаходом Apple за останні кілька років, але вони мали пару недоліків (наприклад, комфорт) і були відсутні важливі функції (такі як, шумозаглушення). Зараз AirPods Pro стали кращими навушниками Apple з часів AirPods, але зупинятися на досягнутому зовсім не варто.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

93011 0 cookie-check Огляд AirPods Pro – кращі бездротові навушники від Apple

Читайте також:

Новий iPad і Apple Watch Series 5. Перші враження
Новий iPad і Apple Watch Series 5. Перші враження
17 Вересня, 2019, 09:30 872 10
Хочемо ще гарячих новинок Apple. Сьогодні – про сьоме покоління найпопулярнішого «бюджетного» iPad, що виріс до 10,2 дюйма по діагоналі, і крутому Apple Watch Series...
Смотреть результаты
Comfy рекомендує: 5 крутих моделей бездротової гарнітури. Геть дроти!
Comfy рекомендує: 5 крутих моделей бездротової гарнітури. Геть дроти!
Якщо ти втомився від проводів, що вічно чіпляються за все навколо, то пора щось в житті своєму міняти. Наприклад, переходити з дротової гарнітури для смартфона...
Смотреть результаты
iPhone 11 Pro – чи міняти на нього ваш нинішній смартфон
iPhone 11 Pro – чи міняти на нього ваш нинішній смартфон
Кожен читач цих рядків уже, напевно, все знає про новітні моделі iPhone, які вчора феєрично були представлені компанією Apple. Цілком ймовірно, що ви один з...
Смотреть результаты