search
Підписатися

logo

Пляшки для води UZSPACE – справжня турбота про природу

04 Червня, 2019, 10:05 9

Ще відносно недавно, прогулюючись по місту або поспішаючи з якихось термінових справах, ми робили піші (та й не тільки піші) прогулянки без нічого. З собою у нас було мінімум речей, ну може тільки телефон і сумочка у дівчини. Це вважалося досить зручним і комфортним, адже не було додаткових предметів, які зможуть обтяжити нас в дорозі. Але чи правильно це?

Бутылки для воды Uzspace_настоящая забота о природе - три бутылки для воды

Насправді подібними прогулянками «порожняком» ми ще більше обтяжували себе. Не дивуйтеся, це дійсно правда. Сьогодні у нас з’явилося чимало аксесуарів, які ми хочемо носити з собою повсякденно, а щоб це робити комфортно, нам знадобилися рюкзаки. Озирніться навколо, з’явилося багато людей з рюкзаками і це зовсім не школярі. Але мова сьогодні піде не про них, а про пляшки для води. Вони входять в наш побут досить швидко, і ми розповімо про їх необхідність і користь повсякденного застосування.

Comfy рекомендує: Пляшка для води UZSPACE 350 мл зелена

Навіщо може знадобитися пляшка для води?

Упевнений, що першою думкою, яка промайне у вашій голові, стане питання: «Навіщо взагалі потрібна окрема пляшка для води?» Але давайте розберемося в цій темі докладніше. Як зараз продають воду? Найчастіше в одноразових пластикових пляшках. Випиваючи з них воду, пляшку ми викидаємо. І вкрай розумно було б сортувати подібні відходи, але будемо реально дивитися на наш побут, далеко не всі це роблять. Використовуючи власну пляшку для води, ми більше не будемо користуватися одноразовими, а це значить, ми вносимо свій вклад в збереження природи.

Бутылки для воды Uzspace_настоящая забота о природе - три бутылки на белом фоне

Але це не все! Чи знали ви, що людині необхідно споживати до 2 літрів води на добу? Не варто наївно вважати, що ми споживаємо воду в складі чаю, кави, соків тощо. Необхідно пити дійсно воду! Не завжди ми знайдемо час і бажання піти і купити пляшку води, але якщо вона у нас буде при собі протягом дня, то ми обов’язково поповнимо свій організм необхідною вологою. В цьому випадку ми вже дбаємо не про природу, а про власне здоров’я і благополуччя, що не менш важливо.

З чого зроблена пляшка для води?

Головна перевага пляшки не тільки в чистоті матеріалу корпусу щодо нашого навколишнього середовища, але і те, що ми не використовуємо таку пляшку лише один раз, а потім не викидаємо її в сміття. Багаторазове використання такої пляшки вже говорить про те, що ми вплинули на збереження нашої природи. Але, все-таки, матеріал, з якого виготовлена ​​пляшка, так само вкрай важливий. Давайте розглянемо на прикладі виробника UZSPACE, з чого ж виготовлені пляшки.

Бутылки для воды Uzspace_настоящая забота о природе - спортивная бутылка для воды

Пляшки UZSPACE виготовляються зі спеціального запатентованого матеріалу під назвою Tritan. Це своєрідний різновид полімеру, який виготовлений з абсолютно екологічно чистих матеріалів. Завдяки цьому пляшки UZSPACE можна використовувати не тільки дорослим, але й дітям. Унікальність матеріалу Tritan полягає не тільки в його екологічності, а й міцності. Навіть якщо ви навмисне кинете пляшку UZSPACE на підлогу, вона не розіб’ється і не деформується. Подібна універсальність Tritan дозволяє так само мити їх в посудомийній машині.

Особливості конструкції пляшок

Будь- який аксесуар, який ми використовуємо, чи то пляшка для води або чохол для смартфона, повинен бути функціональним і практичним. Для того щоб відкрити пляшку UZSPACE досить натиснути одну кнопку і кришка автоматично відкриється. Але щоб цього не відбувалося випадково, наприклад, коли ми носимо її в рюкзаку або сумці, кнопка відкривання має спеціальний запобіжник у вигляді засувки. Як тільки ми накинемо її на кнопку відкрити пляшку, натиснувши її не вдасться. До слова, завдяки такій зручній кнопці відкриття, пляшку UZSPACE можна легко використовувати однією рукою.

Бутылки для воды Uzspace_настоящая забота о природе - четыре бутылки для воды

Ще один важливий момент, який забезпечує практичність використання пляшки, це її матова поверхня. Завдяки цьому ми можемо легко тримати пляшку в руці, а та не вислизне і не впаде. Це дуже важливий момент, адже нерідко ми користуємося подібними пляшками під час занять спортом або під час літньої спеки, коли руки можуть елементарно спітніти.

Comfy рекомендує: Пляшка для води UZSPACE 500 мл блакитна

Який обсяг пляшки вибрати?

Якщо наданих нами аргументів на користь покупки власної пляшки для води виявилося досить, залишилося лише визначитися з тим, який обсяг буде для нас відповідним. Більшість виробників надає нам варіанти від 300 мілілітрів (іноді 250 мл) і більше, аж до 1 літра. Якщо казати про виробника UZSPACE, то вироблені ним пляшки доступні в різних обсягах і кольорах корпусів. Мінімальний 350 мл, далі 500 мл, 650 мл і 1 літр.

Бутылки для воды Uzspace_настоящая забота о природе - бутылка возле книг

Вибір обсягу пляшки буде багато в чому залежати від того, наскільки довго ви робите прогулянки і як довго ви перебуваєте поза домом. Відповідно чим довше, тим більший обсяг пляшки потрібно буде вибрати. Для того щоб розуміти скільки води (або іншої рідини) ми наливаємо в пляшку, на кожній з них розташовується зручна мірка. Так, по напівпрозорому корпусу і тій же мірі, ми зможемо легко визначити, скільки води в пляшці UZSPACE залишилося або скільки її потрібно налити.

Додатковий елемент зручності пляшок UZSPACE

Незважаючи на те, що подібні пляшки називаються «пляшка для води», в неї можна наливати не тільки воду. Власне, цим ми непогано користуємося в побуті і наливаємо в свої пляшки різноманітні напої, наприклад, чай, каву, соки, компоти … В пляшку можна наливати практично все, що завгодно, адже, якщо повертатися до прикладу виробника UZSPACE, їх пляшки витримують температуру від -5 ° С до + 96 ° С. Це означає, що наливати в пляшку можна як дуже холодний напій і навіть заморожувати його, так і дуже гарячий, аж до окропу.

Бутылки для воды Uzspace_настоящая забота о природе - две бутылки бутылки для воды

Якщо це не вода, а напій, що має осад або заварку, то пляшки UZSPACE убезпечать нас від попадання залишків фруктів, осаду або заварки в ротову порожнину завдяки наявності в комплекті спеціального щільного сита. Воно встановлюється всередині пляшки на горловину і запобігає проникненню назовні щільних продуктів.

Переваги пляшок UZSPACE перед конкурентами

Ми підібрали сьогодні дійсно дуже вдалий приклад пляшок для води і, насправді, не випадково. UZSPACE відрізняється від більшості своїх конкурентів дуже комплексним і сучасним підходом до виробництва своєї продукції. Давайте розглянемо основні переваги пляшок для води UZSPACE від інших.

Бутылки для воды Uzspace_настоящая забота о природе - две маленькие бутылки

  • Термостійкість – пляшки UZSPACE успішно витримують не тільки дуже високу температуру, наприклад, якщо ми наливаємо в них гарячий чай або каву, але і низьку. Вони здатні безпечно зберігати напої і воду від -5 ° С до + 96 ° С без будь-яких хімічних реакцій.
  • Екологічність матеріалу – спеціальний матеріал Tritan відрізняється своєю екологічною чистотою. Він безпечний для дітей і дорослих, крім цього він дуже міцний, що дозволяє зберегти пляшці корпус навіть при падінні на підлогу. Екологічність матеріалу Tritan зайвий раз підтверджує той факт, що його успішно використовують так само і в медицині.
  • Різноманітність обсягів і кольору – крім технічних та інших параметрів пляшок, важливим залишається питання правильного обсягу і кольору. Ми зможемо вибрати обсяги пляшок від 350 мл до 1 літра. При цьому пляшка може бути рожевою, сірою, зеленою, блакитною і так далі.
  • Зручність конструкції – в пляшках UZSPACE абсолютно все передбачено для їх практичного використання. Починаючи від автоматичного відкривання і блокування цієї автоматики за допомогою засувки, щоб пляшка випадково не була відкрита в рюкзаку, закінчуючи нековзним корпусом.

Comfy рекомендує: Пляшка для води UZSPACE 650 мл рожева

Підведемо підсумок

Пляшка для води є дуже важливим аксесуаром для сучасної людини. Особливо це твердження актуальне в спекотну пору, наприклад, влітку. В середньому, норма споживання води дорослою людиною на добу становить близько 2 літрів. Лише уявіть, що ми будемо щоразу купувати воду, в кінці місяця це виллється в кругленьку суму. Але лише одного разу купивши пляшку для води, нам більше не потрібно буде щоразу купувати воду в магазині, а це значить, пляшка вже дуже скоро окупиться.

Бутылки для воды Uzspace_настоящая забота о природе - бутылка с мерной шкалой

Крім цього, сучасні пляшки для води вкрай зручні своєю конструкцією, що робить їх пристосованими як для звичайної пішої прогулянки, так і для занять спортом, адже ЗСЖ в нашій країні зараз як ніколи актуальний.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

80529 0 cookie-check Пляшки для води UZSPACE – справжня турбота про природу

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Кращі новинки з презентації WWDC 2019
Кращі новинки з презентації WWDC 2019
04 Червня, 2019, 07:21 702 7
Щорічна міжнародна конференція розробників WWDC є однією з небагатьох, але дуже важливих для Apple подій, коли компанія представляє свої останні розробки. І ще одне її...
Смотреть результаты
Як обрати фітнес-браслет, що допоможе Вам завжди бути у формі
Як обрати фітнес-браслет, що допоможе Вам завжди бути у формі
Життя не стоїть на місці, а технології тим паче. І те, що колись здавалось фантастичним, зараз абсолютно повсякденні речі. Багато хто з нас в дитинстві...
Смотреть результаты
Huawei P30 Lite вже в Україні. Перші враження
Huawei P30 Lite вже в Україні. Перші враження
Сьогодні компанія Huawei офіційно представила в Україні свіженький смартфон – P30 Lite. І треба сказати, у Huawei, одного з найпомітніших виробників смартфонів, в цьому році...
Смотреть результаты