search
Підписатися

logo

Нові iPhone Xs, Xs Max і Xr – що говорять фанати бренду і прихильники Android

19 Вересня, 2018, 09:56 8

Компанія Apple більше десяти років практикує вносити розбрат між фанатами кожної з операційних систем – iOS і Android. Вона це робить не навмисно –  таку мету виробник iPhone не переслідував. Єдине, що нею рухає, це власні погляди на те, яким повинен бути черговий новий смартфон компанії і аксесуари до нього. Звичайно ж, все це розглядається в ключі комерційної доцільності і навіть дорогі розробки і нововведення повинні на думку компанії, принести більше прибутку, ніж було раніше.

Однак, перебуваючи на місці споживачів, і не тільки продуктів Apple, було б цікаво об’єктивно поглянути на недавні новинки компанії. А так як зробити це повністю об’єктивно з вуст однієї компанії або автора складно, то ми зібрали найбільш яскраві і корисні думки, які можуть висловити прихильники бренду Apple і фанати Android.

Ми сподіваємося, що даний огляд новинок буде таким собі діалогом між «представниками» кожної фанатської групи і, ні в якому разі, не переросте у щось на кшталт  холівара. Забігаючи наперед, можемо сказати, що ми любимо і техніку Apple, і різноманіття пристроїв Android, бо в кожному з них є щось, що рухає обох конкурентів вперед, змушує розвиватися, поліпшуватися і ставати дешевше для нас, покупців J.

Зміст:

Сильні і слабкі сторони нових моделей iPhone очима фанатів Apple

Те, що подобається багатьом власникам Android в новинках від Apple

Суб’єктивний погляд н флагмани iPhone 2018 – все що думаємо, але боїмося сказати

Думка експертів Comfy про новинки

Сильні і слабкі сторони нових моделей iPhone очима фанатів Apple

Новые iPhone Xs, Xs Max и Xr 2

Прихильники бренду Apple, в більшості своїй, славляться своїм лояльним ставленням до продуктів компанії, навіть якщо вони не завжди виправдовують очікування. За часів Стіва Джобса, коли технології ще могли дозволити собі стрімко розвиватися, було трохи простіше створювати інноваційні продукти, які захоплювали дух. Сьогодні ж, захопити сучасного споживача чимось дуже складно. Особливо, якщо ми говоримо про фанатів Apple, які з усіх боків чують «а в Android це вже два роки як є». Давайте подивимося на нові смартфони компанії саме очима одного з таких шанувальників.

Не секрет, що більшість людей, які цікавляться новинами світу техніки з нетерпінням чекають кожну презентацію Apple. Навіть ті, хто не володіє її продуктами, цікавляться подібними шоу і з цікавістю дивляться на черговий представлений флагман. Нещодавно, сотні мільйонів глядачів по всьому світу змогли дізнатися, що ж нарешті пропонує улюблена компанія своїм шанувальникам. І це були 3 смартфони, які, за своєю суттю, зацікавили не багатьох. Вірніше, найбільший інтерес викликав саме Xs Max, так як він пропонує збільшену діагональ екрану і найнеповторніші, до цих пір, можливості.

Що ж стосується моделі Xs, то вона практично повністю повторює iPhone X і не викликає потреби оновлюватися для власників десятки. Це рішення може бути прийнято лише тими, хто ще має у себе iPhone сьомої серії або молодше, так як саме з цих моделей вже є помітний сенс оновитися до сучасних представників світу iPhone.

Хоч більшість земної кулі вважає, що фанати Apple «звикли» до витівок компанії і їх не зачіпають чергові урізання в комплектації або функціонал новинок, це не так. Ніхто, ми впевнені, не порадів видаленню з коробки перехідника на 3,5-мм роз’єм. Так, з відсутністю цього гнізда в самому iPhonе вже багато хто змирився і готові були миритися, поки їм давали альтернативу. Тепер же, навіть цей перехідник доведеться купувати – неприємна деталь, тим більше для смартфонів за 700-1100 доларів.

На жаль, хоч багато хто і розраховували на якісь зрушення, компанії Apple не вдалося зробити будь-якого прориву в сфері автономності пристроїв. Все звелося до заяв «тримає на 30 хвилин довше ніж попередник» або «на 1,5-години більше ніж iPhone 8 Plus». За це, звичайно, спасибі, але це ж далеко не революційні цифри, тим більше, що в смартфонах стали використовувати більш економні екрани, новий процесор за меншим техпроцесом і оновлену iOS.

Ну і про хороше. Звичайно ж, мати величезний і якісний екран – це завжди приємно. У моделях лінійки Xs він виконаний за технологією OLED, а значить буде аналогічний iPhone X за якістю і стане одним з найкращих екранів на ринку. Новітній процесор, який і в попередніх моделях не викликав нарікань, просто не може не порадувати, так як він першим став вироблятися за найсучаснішою і складною технологією, на сьогоднішній день. Це революція, в своєму роді і за iPhone, ті хто розуміють, відчувають гордість.

Незважаючи на всю неординарність, інтерес в певному роді викликає iPhone Xr. Інтерес швидше технічний, так як, знову ж таки, Apple першими зробили LCD-дисплей закругленим складної форми, назвавши його Liquid Retina. Вся спірність даної моделі зводиться до вартості, бо вона, за великим рахунком, не така уже й цікава, з урахуванням тих можливостей, які надає новинка. Адже сильні сторони моделей Xs це, крім усього іншого – екран, і він чудовий. Цього не можна сказати про моделі Xr, та ще й камеру другу у неї забрали, залишивши перед нами своєрідний потужний апарат, але з «обрізаними» можливостями. Покупцеві, по суті, тільки запропонували асортимент кольорових рішень і на цьому все чарівництво закінчилося. Xr – це цікава модель з потужним процесором і хорошою камерою, але при ціні на 100-200 доларів нижче.

Те, що подобається багатьом власникам Android в новинках від Apple

Новые iPhone Xs, Xs Max и Xr 3

Як ми вже згадували, не дивлячись на деякі передові позиції пристроїв на Android, новим iPhone вдалося здивувати навіть затятих фанатів зеленого робота. Так, до цих пір залишається найкращим і якісним рішенням система розпізнавання обличчя, застосована в новинках. Вона доопрацьована і вдосконалена, хоча навіть в десятому iPhone працювала цілком пристойно, що не часто буває в подібних «пілотних» технологіях. Помітно, що Apple дуже сильно витратилися на цю розробку, так як планували піти від сканера відбитку пальців чого не відбувається у інших виробників – відповідно і розробок такого рівня вони не роблять.

Звучання. Хто б що не говорив, а ті, хто слухали і порівнювали звук динаміків від Apple з багатьма іншими, були в захваті. У них присутня басовитість, об´єм і риси, властиві більш великим динамікам, чого не можна сказати про більшість гучномовців в інших смартфонах.

Можливості синхронізації, оновлення та перенесення даних на новий пристрій. Ці риси iOS знає і тихо «зневажає» кожен власник смартфона Android. Адже тільки відносно недавно, за останні роки Android -смартфони навчилися оновлюватися безболісно для користувача. А ви пам’ятаєте, як це було раніше?  Необхідно було вручну зробити всі резервні копії налаштувань, повідомлень, дзвінків, записної книжки та іншого. Щось зробити дозволяв сам Google-аккаунт, а якісь функції були реалізовані виробником смартфона. У підсумку, після цих танців з бубном і різних додатків ви оновлювали прошивку на нову і перед вами опинявся «чистий» смартфон, без нічого. І тільки після зворотного процесу відновлення даних вручну ви отримували свій старий телефон. Для порівняння цей процес у Apple виглядає так: навіть якщо на вашому старенькому iPhone немає місця на скачування нової прошивки 1-3 Гб, то ми самі, автоматично вивантажимо ваші викачані програми з усіма їх налаштуваннями в iCloud, зітремо їх на телефоні і звільнимо місце, зробимо резервну копію всього-всього, оновимо прошивку, повернемо все як було, і ви навіть не помітите, що ми щось робили.

Камера – це один з найбільших плюсів. Причому, цінується не тільки основна камера, а й її селфі-варіант. Сучасні флагманські смартфони від іменитих виробників – лідерів ринку вже вміють конкурувати в цій категорії з iPhone. Але вихід кожної нової моделі від Apple практично напевно означає перетягування ковдри на себе. І планка якості камери, майже завжди, підвищується. Нові моделі не стали винятком – селфі камери в них це не просто якісні камери, а цілі системи для точного розпізнавання обличчя, а значить і якість їх роботи буде захоплювати дух своєю деталізацією, чіткістю і швидкістю фокусування при будь-якому освітленні.

Ідеальна оптимізація всіх процесів і рідних додатків. З виходом нової версії iOS (а вона вже доступна для скачування навіть старим моделям смартфонів iPhone) у Apple з’явилося багато новинок, які, хоч і не стали багато в чому одкровенням для фанатів Android, але все ж поліпшили швидкість роботи навіть таких моделей як iPhone 6. взагалі, той факт, що Apple самі створюють процесор, тепер і відеядро, а також оптимізують під це залізо свою операційну систему дає їм значний плюс, у порівнянні з дуууже багатьма моделями інших виробників. Знайти «гальмуючий» і зависаючий iPhone дуже складно, особливо якщо ми говоримо про нові моделі. У ньому настільки все злагоджено працює, що аж противно навіть не віриться, що таке можливо. А так як iPhone Xs, Xs Max і Xr оснащені новітнім, революційним процесором, то ця і без того висока оптимізація стане ще краще.

Суб’єктивний погляд на флагмани iPhone 2018 – те, що всі думають, але бояться сказати

Новые iPhone Xs, Xs Max и Xr 5

Дорого! Це основна думка більшості жителів земної кулі. Америка, в якій ці пристрої продаються за контрактом за 100-200 доларів не береться до уваги. Просто вбивши характеристики нових iPhone в пошуковик і спробувавши знайти аналоги з подібним набором функцій, ви напевно зможете знайти з десяток моделей, які зможуть задовольнити ваш інтерес і більш доступні за вартістю. Ми зараз говоримо лише про характеристики і так – при цьому вони можуть не виглядати так само класно, як iPhone J.

Політика компанії, що споживач до всього звикає, як це не сумно, але працює. У Купертіно роблять все саме так, як вигідно, а не так як би хотілося деяким користувачам. Звичайно, вони дотримуються глобальних канони зручності і комфорту, але це тільки глобальні, а такі дрібниці як роз’єми для навушників, швидкі зарядки в комплекті, сканер відбитків пальців, потужний акумулятор вам не потрібні. Якщо хочете – купіть окремо перехідники, адаптери або Power Bank.

Як ми вже писали вище – найбільш спірною моделлю вийшла Xr. І, якщо такі пристрої як Xs Max цілком зрозумілі і навіть дуже цікаві власникам інших смартфонів Apple, то ось уявити для якого сегмента створений iPhone Xr набагато складніше. Якщо ви хочете собі відносно бюджетну модель, то все ще залишаються в продажу iPhone 7, для тих, хто хоче трохи більш продуктивні смартфони – iPhone 8, якщо ви готові викласти значну суму за iPhone – то для вас створена лінійка Xs, де ви вже чітко бачите, за що платите. А ось модель Xr якось вибивається із загальної концепції і її позиціонування трохи туманно. Як би не повторив він долю того ж iPhone 5c, з великою кількістю кольорів корпусу.

Думка експертів Comfy про новинки

Новые iPhone Xs, Xs Max и Xr 6

Нові моделі від Apple у цьому році вийшли практично в точності такими, якими їх очікували побачити. Велика кількість чуток і витоків дозволило нам максимально точно уявити, що нас чекає на презентації і якихось явних несподіванок не сталося. І той факт, що чутки підтвердилися – теж є відмінною новиною, так як iPhone дійсно представлений цікавими і оновленими пристроями, які хочеться купити.

У минулому році компанія Apple дала нам iPhone X, який став революцією «на рік» і так само раптово забрала його з прилавків, замінивши більш сучасними моделями. Дивлячись на продажі десятки в світі можна сміливо стверджувати, що моделі Xs чекає великий успіх, незважаючи на високий цінник. Що ж стосується доцільності поновлення, то вона безумовно присутня і навіть для торішніх моделей. Якщо ви звикли бути в тренді і міняти смартфони щороку – то Apple є що вам запропонувати. Ну а якщо ви вже хочете остаточно піти від застарілого тренда екранів з великою рамкою, то і в даному випадку ви однозначно за адресою – нові iPhone просто ідеально створені, щоб насолодитися величезним і безрамковим екраном. І це той незабутній і чудовий дизайн, який копіюється багатьма виробниками світу, що говорить само за себе.

58746 0 cookie-check Нові iPhone Xs, Xs Max і Xr – що говорять фанати бренду і прихильники Android

Читайте також:

Солодкі яблучка: Apple презентувала довгоочікувані новинки 2018
Солодкі яблучка: Apple презентувала довгоочікувані новинки 2018
16 Вересня, 2018, 08:53 666 5
Багато чуток ходило навколо новинок від Apple у 2018 році, і в міру наближення обіцяної презентації їх ставало все більше, а градус інтриги підвищувався. Але...
Смотреть результаты
[IFA-2018] 8 найгарячіших новинок
[IFA-2018] 8 найгарячіших новинок
У Берліні пройшла щорічна виставка IFA. Це один з наймасштабніших заходів споживчої електроніки, в рамках якого традиційно презентують нові телевізори, ноутбуки, різні аудіо і мобільні...
Смотреть результаты
Бій між лідерами ринку: порівняння Apple iPhone X vs Samsung Galaxy Note 8
Бій між лідерами ринку: порівняння Apple iPhone X vs Samsung Galaxy Note 8
У кожній сфері є свої лідери, але іноді трапляється так, що ніяк не вдається визначитися, хто ж краще! Зміст: Вартість Характеристики Дизайн, розміри, особливості пристроїв...
Смотреть результаты