search
Підписатися

logo

Нова лінійка телевізорів від Samsung Neo QLED

26 Травня, 2021, 03:19 0

Телевізор вже давно займає особливе місце в домашньому побуті. Навіть сьогодні, в еру комп’ютерних технологій та інтернету, складно уявити собі будинок без телевізора. Безумовно, виробникам сучасних телевізорів доводиться адаптуватися до нових умов, завдяки чому зараз телевізор перестав бути просто телевізором. Він може бути, як і раніше, відмінним інструментом для перегляду телеканалів, улюблених телепередач. Але також телевізор можна використовувати, як інструмент для ігор або організувати навколо нього домашній кінотеатр.

Зміст статті

Що таке Neo QLED?

Що цікавого в Neo QLED?

Чому Neo QLED відмінно підходить для ігор?

Чому кіно краще дивитися на телевізорі Neo QLED?

Але телевізор телевізору протилежність, і багато провідних виробників організували справжнісіньку «гонку озброєнь», обладнавши свої моделі найпередовішими і неймовірними технологіями. Чергові нововведення нам підготувала компанія Samsung в своїй лінійці 2021 року Neo QLED.

Що таке Neo QLED?

Насправді Neo QLED не є якоюсь технологією або інновацією, це нова лінійка телевізорів від компанії Samsung 2021 року, яка включає в себе преміальні моделі. І ось уже в цих преміальних моделях використовуються і застосовуються новітні технології, які нерозривно асоціюються з Neo QLED.

большой телевизор

До складу нової лінійки входять телевізори, починаючи від діагоналі екрана 50 дюймів, закінчуючи найбільшими 85-дюймовими моделями. Безумовно, преміальні телевізори не будуть мати роздільну здатність нижче 4К, а  топові зразки зможуть порадувати своїх власників максимальною на сьогодні роздільною здатністю 8К.

Теж цікаво: Розбираємося в телевізорах Samsung QLED

Основоположні технології лінійки Neo QLED, які роблять ці телевізори особливими:

  • Quantum Matrix Pro – технологія, яка здатна контролювати підсвічування світлодіодів Quantum Mini. Ці світлодіоди мають дуже маленький розмір і завдяки цьому, а також своїй кількості, здатні неймовірно точно відображати кольори.
  • Neo Quantum 8K – процесор, який відповідає не тільки за точну деталізацію відтвореного зображення, але і здатний адаптувати і масштабувати картинку. Навіть якщо зображення недостатньо якісне, процесор доопрацює його до формату 8К.

 Що цікавого в Neo QLED?

Світлодіоди Quantum mini LED

Недостатньо, щоб телевізор просто мав можливість відтворювати контент в певному вирішенні, адже спостерігаючи за захоплюючим сюжетом на екрані, нам дуже хотілося б, щоб яскравість картинки і насиченість кольорів була більшою і такою, що запам’ятовується. Цього вдається досягти завдяки підсвічування екрану світлодіодами. Саме тому багато виробників приділяють так багато часу, сил і ресурсів для розробки максимально якісного підсвічування.

Структура изображения

Нова лінійка телевізорів Samsung Neo QLED оснащена досить індивідуальною технологією Quantum mini LED. Суть її полягає в тому, що світлодіоди мінімальних розмірів мають можливість максимально точно передавати кольори, а також здатні зробити відтворення чорного кольору глибшим.

А ви знали? Samsung додасть своїм смарт-телевізорам пряму підтримку Google Assistant

Управління роботою світлодіодами укладено в технології Quantum Matrix Pro, яка тісно взаємопов’язана з новітнім процесором лінійки. Завдяки їх взаємній роботі картинка на екрані телевізора Neo QLED виходить не тільки яскравою, але і максимально деталізованою.

Процесор Neo Quantum

Сучасний телевізор своєю будовою і конструкцією перестав бути схожим на ті прилади, які ми використовували кілька десятиліть тому. Тепер вони стали схожі на справжні комп’ютери. Це означає, що основним елементом всієї системи, який відповідає за працездатність і швидкодію телевізора, став його процесор.

процессор телевизора

В цьому немає нічого дивного, що телевізори оснащені своїм власним процесором, є він і в новій лінійці Neo QLED. Назва процесора дуже співзвучна з назвою нової лінійки – Neo Quantum. Такий процесор має штучний інтелект, який здатний розпізнати зображення в недостатній роздільній здатності і масштабувати до максимального (4К або 8К, в залежності від моделі).

Процесор Neo Quantum під час роботи активно взаємодіє з новою системою світлодіодів, обробляючи зображення, процесор робить його більш деталізованим і яскравим.

Пульт на сонячних батареях

Можливо, для деяких читачів наступне стане новиною, але, впевнений, більшість з нас розуміє, що батарейки необхідно утилізувати особливим способом, адже якщо просто викинути їх у відро для сміття, ми, тим самим, сприяємо забрудненню нашої планети і погіршенню екологічної ситуації. І лише уявіть, скільки батарейок викидають в усьому світі, які сіли в пультах телевізорів.

пульт на солнечной батарее

Компанія Samsung зробила радикальний крок у даному напрямку і реалізувала його в новій лінійці своїх елевізорів Neo QLED. Тепер немає необхідності міняти батарейки в пульті, адже він просто не потребує їх, так як обладнаний сонячною батареєю. Пульт без особливих проблем може підзаряджатися як від сонячного світла, просто залиште його на підвіконні, або навіть від внутрішнього освітлення в будинку.

А таке ви бачили? Вертикальний телевізор від Samsung

Є й інший спосіб зарядити пульт, якщо підзарядка від внутрішнього освітлення або сонячного світла неможлива в якийсь період. Пульт має можливість підзарядки через роз’єм USB.

Так як пульт оновився і отримав на озброєння нову технологію, назва у нього також оновлена – SolarCell Remote.

Виносний модуль Slim One Connect

Модуль One Connect, який розробила компанія Samsung для своїх телевізорів, не є унікальною особливістю якоїсь однієї лінійки, в тому числі і Neo QLED. Але це досить цікаве рішення, яке дозволило зробити телевізори максимально тонкими, а можливість їх кріплення на стіну стала більш ергономічною і естетичною.

модуль с разъёмами

Модуль One Connect за своєю суттю є виносною панеллю, на якій зібрані всі роз’єми телевізора, включаючи HDMI, USB, оптичний та інші. Таким чином вдалося розвантажити конструкцію телевізора і зробити його корпус тонше. У лінійці Neo QLED модуль був кілька перероблений, він отримав нову форму і став тоншим, від чого і з’явилася назва Slim One Connect.

Новий перероблений модуль тепер не обов’язково встановлювати в стороні від телевізора або розташовувати десь окремо. Slim One Connect можна акуратно встановити за телевізором, якщо ви вирішили поставити його на ніжку, а не навісити на стіну, або розмістити збоку.

 Чому Neo QLED відмінно підходить для ігор?

Застосувань для сучасного телевізора може бути досить багато. Одним з варіантів, який активно використовується сучасними користувачами, є геймінг. До телевізора Neo QLED можна запросто підключити ігрову консоль, наприклад, PlayStation 5 і з головою зануритися в ігровий сюжет віртуального світу. Однак, зовсім не одна лише можливість підключити до телевізора ігрову консоль робить його ідеальним для відео ігор.

спорткар на экране

Розглядаючи нову лінійку Neo QLED, розуміємо, що є кілька основних факторів, які вказують нам на те, що телевізори даної лінійки ідеальні для геймингу.

  • Частота оновлення екрану – 120 Гц, це той показник, який забезпечить безперервну плавність в русі об’єктів на екрані, якими б динамічними вони не були. Навіть спортивні симулятори з безліччю рухів і мінливою ​​динамікою, будуть відображатися максимально плавно на екрані.
  • Підтримка ширкоформатного співвідношення сторін – в налаштуваннях можна встановити співвідношення сторін відтвореного контенту 21: 9 або 32: 9. Так гравець отримує найширший огляд ігрового світу і колосальну перевагу перед суперниками, які не мають таких можливостей.

Чому кіно краще дивитися на телевізорі Neo QLED?

Телевізори лінійки Neo QLED можуть стати відмінним рішенням при необхідності організувати домашній кінотеатр. Для любителів перегляду фільмів, справжніх кіноманів, ця серія підготувала масу інновацій, які допомагають створити відчуття присутності безпосередньо в сюжеті, або навіть відчути себе в залі справжнісінького кінотеатру.

телевизор в спальне

Основні фактори, які вплинуть на позитивні емоції при перегляді фільмів на Neo QLED наступні:

  • Можливість масштабування роздільної здатності – вже було зазначено, що завдяки новому процесору Neo Quantum з штучним інтелектом, зображення на телевізорі може доопрацьовуватися на програмному рівні і масштабуватися до максимальної роздільній здатності 4К або 8К, якщо початковий формат виявляється нижче.
  • Дизайн Infinity One – це, звичайно ж, не додасть в фільм гостроти сюжету і не зробить кольори на екрані яскравішими та більш насиченими, але практично безрамковий екран телевізора здатний повністю залучити до сюжету, що відбувається на ньому і посилити позитивні ємоції від перегляду цікавого фільму.
  • Об’ємне звучання – в телевізорах Neo QLED використовується технологія OTS Pro, суть якої полягає в тому, що звук відчувається саме з того місця, де відповідно до сюжету і того, що відбувається на екрані дійства і є його джерело. При переміщенні об’єктів на екрані, звук слід за цим об’єктом. Таким чином, відстежуючи переміщення різних об’єктів на екрані, система OTS Pro створює динамічне і об’ємне звучання, що робить перегляд фільму істотно цікавіше.

# Телевізори

115451 0 cookie-check Нова лінійка телевізорів від Samsung Neo QLED

Читайте також:

Порівнюємо iPhone 11 Pro Max та 12 Pro Max — який краще у 2021 році
Порівнюємо iPhone 11 Pro Max та 12 Pro Max — який краще у 2021 році
12 Травня, 2021, 10:56 2427
Остання представлена командою з Купертіно лінійка смартфонів, iPhone 12, підкорила серця фанатів техніки від бренда Apple — моделі з цієї серії отримали набір передових функцій...
Смотреть результаты
Найбільший Apple Shop в Україні відкрився в Comfy!
Найбільший Apple Shop в Україні відкрився в Comfy!
Ось і відбулася подія, на яку так чекали фанати техніки від бренда Apple — перший Apple Shop у Comfy, найбільший в Україні, офіційно відкритий! Признавайтеся,...
Смотреть результаты
Xiaomi Mi Smart Band 6 вже можна купити в Comfy! Огляд та фото новинки
Xiaomi Mi Smart Band 6 вже можна купити в Comfy! Огляд та фото новинки
Друзі, ми маємо для вас просто чудову новину — в Comfy з’явився той самий довгоочікуваний фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 6, на який багато хто...
Смотреть результаты