search
Підписатися

logo

Бюджетні TWS-навушники.

02 Березня, 2021, 04:26 0

Навушники є відмінним засобом комунікації, вони чудово доповнюють наш смартфон. А й справді, лише вдумайтеся, відповісти на дзвінок можна легко, не дістаючи смартфон з кишені або сумочки, можна запросто переміщатися по місту пішки або в громадському транспорті, не відриваючись від улюбленої музики. Але чи всякі навушники виявляються настільки зручними, щоб ми відчували тільки позитивні емоції?

Сьогодні великої популярності і поширення набули бездротові навушники, а найбільшу армію шанувальників і шанувальниць отримали TWS-навушники. Вони дуже зручні і в своїй більшості мають відмінну автономність. Але їх асортимент настільки широкий, що дивно було б заплутатися в такому розмаїтті.

  • Розбираємося в питанні: Як підключити бездротові навушники до телефону?

Як це часто буває, найбільш популярними і затребуваними стають моделі з бюджетного сегменту, тому саме таку добірку навушників ми вам вирішили запропонувати.

 Що таке TWS-навушники?

Зовнішній вигляд навушників останнім часом сильно змінився і зараз найпопулярніші моделі вже повністю позбавлені проводів. Це дуже зручно, адже на шиї більше нічого не висить, дроти не потрібно постійно розплутувати, як тільки дістаєш з кишені навушники. А якщо вони порвуться? Навушники просто викидаються і необхідно купувати нові. Інша справа їх бездротові аналоги.

наушники в кейсе

Однак бездротові навушники також можуть відрізнятися одні від одних. Наприклад, звичайні Bluetooth-навушники підключаються до смартфону без використання дроту, але він є і об’єднує правий і лівий навушники. Такий провід рідко заплутується і не дратує так, як в звичайних навушниках. Заряджаються Bluetooth-навушники від проводу, який підключається в USB, наприклад, в блок від смартфона.

Більш сучасний варіант бездротових навушників – це TWS-навушники. Розшифрувати абревіатуру досить просто, True Wireless Stereo, а перекладається як «По-справжньому бездротові». Таким чином, розуміємо, що TWS-навушники позбавлені проводів в принципі. Підключаються вони до смартфону без проводу, також дроту немає між самими навушниками.

вакуумные беспроводные наушники

TWS-навушники зберігаються в кейсі, який поставляється в комплекті з ними, від цього ж кейса вони і заряджаються. Сам кейс необхідно зарядити від кабелю, який підключається в USB, можна підключити в усе той же блок від смартфона.

TWS-навушники мають відмінну автономність з огляду на те, що їх батарея продовжує заряджатися, перебуваючи в кейсі на зберіганні. Таким чином навушники практично завжди залишаються з повним зарядом, за винятком тих моментів, коли кейс розряджається.

Oppo Enco W11

Швидка передача сигналу

У багатьох бездротових навушниках сигнал від гаджета, до якого вони підключені, отримує лише один навушник, який, в свою чергу, передає його далі на другий. Так і з’явилося поняття «ведучий навушник». Розглядаючи Oppo Enco W11 дізнаємося, що в цих навушниках немає «ведучого», адже сигнал від гаджета розподіляється відразу на правий і лівий навушники.

девушка с наушниками

Завдяки такому розподілу сигналу, звук передається швидше, виключаються затримка звуку або розбіжність відео зі звуковою доріжкою.

Підтримка Bluetooth 5.0

Навушники Oppo Enco W11 відносяться до категорії бюджетних, тому наявність технології Bluetooth 5.0 в них є досить вагомою перевагою. Завдяки такій технології, порівняно з багатьма аналогами навіть з таким же цінником, навантаження на батарею, як навушників, так і самого смартфона істотно скорочується, заряджати гаджети доводиться рідше.

Завдяки Bluetooth 5.0 до одного смартфону можна підключити відразу дві пари навушників Oppo Enco W11 (або інші моделі), тоді як в попередніх версіях Bluetooth допустимі були лише одні навушники на один гаджет. Відстань від навушників до підключеного смартфона може бути в 4 рази більше, ніж раніше.

Час автономності

У випадку з будь-якими бездротовими навушниками, в тому числі і TWS-навушниками, дуже важливим моментом стає питання їх автономності. Іншими словами, як довго навушники можуть працювати без підзарядки. Oppo Enco W11 оснащені досить ємким акумулятором, адже вони здатні працювати до 5 годин без додаткової зарядки.

наушники oppo

Проте не забуваймо, що під час свого перебування в кейсі, вони також заряджаються. Відповідно, з кейсом вони здатні працювати до 20 годин безперервно. Цікаво, якщо ваші навушники повністю розряджені, то всього лише після 15 хвилин в кейсі, вони будуть здатні на годину відтворення музики.

Комфортні TWS-навушники

Навушники Oppo Enco W11 досить зручні. Кожен навушник важить всього 4,4 г, а їх форма повністю повторює форму вуха таким чином, щоб вони надійно трималися в ньому і не доставляли  дискомфорт навіть після тривалого прослуховування музики.

Управляти навушниками також просто. Завдяки сенсорній панелі можна запросто відповісти на вхідний дзвінок, переключити музику, зупинити трек або включити його, можна також відрегулювати рівень звуку або викликати віртуального асистента.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Технологія шумозаглушення

Тільки лише при повній ізоляції від сторонніх шумів, що надходять із зовнішнього оточення, можна відчути справжній і найчистіший звук, який надходить з навушників. І хоча активне шумозаглушення з усіма його перевагами на сьогодні є лише в преміальному сегменті, бюджетні Xiaomi Earbuds також можуть запропонувати технологію шумозаглушення.

наушники xiaomi

Називається технологія Environment Noise Reduction і досить ефективно захищає нас від зовнішніх шумів, дозволяючи не відволікатися від прослуховування улюбленої музики.

Комфортне використання

З усієї добірки Earbuds Basic 2 найбюджетніші, але своєю комфортабельністю і функціоналом вони не поступаються іншим. Так, навушники досить ергономічні та дуже просто встановлюються у вушну раковину. Підібравши одні з відповідних за розмірами вкладиші, навушники зручно тримаються в вусі і не створюють відчуття дискомфорту.

Управляти контентом або приймати вхідні дзвінки навушники також дозволяють завдяки чутливій ​​панелі управління. Для більш впевненого і швидкого прийому сигналу в конструкції навушників передбачено використання сучасної технології Bluetooth 5.0.

Час без підзарядки

І хоча батарея навушників не є найсильнішим місцем даної моделі, все ж автономність Xiaomi Earbuds Basic 2 на досить високому рівні. Навушники без додаткової підзарядки здатні працювати до 4 годин безперервно, а при періодичній підзарядці їх в кейсі загальний час роботи продовжується до 16 годин.

наушники xiaomi в кейсе

Є певний нюанс в комплектації навушників. Так, самі навушники легко заряджаються в кейсі, але ось для зарядки самого кейса знадобиться кабель, який не передбачений комплектацією. Використовувати доведеться кабель від смартфона або купувати його окремо.

Realme Buds Air Neo

Конструкція навушників

TWS-навушники Realme Buds Air Neo зовні сильно відрізняються від всіх інших. Більш того, вони дуже схожі зовні на преміальні AirPods. Навушники не мають м’яких вкладишів, а корпус оснащений зручною ніжкою. На самому корпусі навушників немає ніяких кнопок, але управління відтвореним контентом, безумовно, є. На одному з них розташована сенсорна панель, завдяки якій можна приймати вхідний дзвінок, перемикати музику, зупиняти відтворення або запускати його.

Потужний і чистий звук

Можливо ви здивуєтеся, але в навушниках теж є процесор, який відповідає за всі вироблені операції, в тому числі і за якість відтвореного звуку. Але не тільки процесор робить звучання навушників Realme Buds Air Neo таким, яким воно є. Однією з основ якісного звуку в навушниках стає 13-міліметровий драйвер. Це поліуретанова мембрана, обрамлена титаном. Який би ще виробник бюджетних навушників так заморочився з матеріалами?

наушники realme

Завдяки застосуванню такої мембрани в навушниках, вони будуть здатні порадувати меломанів і шанувальників низькочастотних звуків.

Тривала автономність

Навушники Realme Buds Air Neo на повному заряді здатні працювати до 3 годин. Серед всіх навушників, які опинилися в нашій сьогоднішній добірці це мінімальний показник. Але, справедливості заради, варто зауважити, що в замін ми отримуємо досить ємний акумулятор в кейсі. Спільно з ним, навушники здатні працювати до 17 годин без перерви, що вже не є самим мінімальним показником.

Додаток Realme LINK

Головне управління навушниками Realme Buds Air Neo відбувається за допомогою сенсорної панелі на самих навушниках. Однак користувачу також надається можливість безкоштовно встановити на смартфон додаток Realme LINK і значно розширити можливості управління навушниками.

наушники без вкладышей

У програмі можна перепризначити управління на панелі навушників, використовувати еквалайзер або включити додаткові ефекти. Все це доступно лише після установки фірмової програми, керування на навушниках не дає доступу до таких функцій.

Підведемо підсумок

Отже, ми розібралися в тому, що навушники, які в своїй конструкції зовсім не мають проводів, називаються TWS-навушниками. Вони досить популярні сьогодні, тому асортимент TWS-навушників досить широкий. Зважаючи на наявність безлічі різноманітних моделей в магазинах, ми вирішили розповісти вам про три моделі найбільш, на наш погляд, функціональні і «звучні» в бюджетному сегменті.

Oppo Enco W11 – навушники, які можуть працювати довго без підзарядки, мають впевнений прийом сигналу і якісне звучання;

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 – найдешевші навушники в добірці, які при цьому мають широкий функціонал;

Realme Buds Air Neo – комфортні не вакуумні навушники, зовні схожі на AirPods, з можливістю використання з фірмовим мобільним додатком

112661 0 cookie-check Бюджетні TWS-навушники.

Читайте також:

Для малюків: ТОП подарунків для раннього розвитку
Для малюків: ТОП подарунків для раннього розвитку
26 Лютого, 2021, 04:40 5880
Маленькі діти активно пізнають світ. Щоб вони це робили з цікавістю і без капризів, буквально вбираючи нові знання і досвід, і були придумані різні цікаві...
Смотреть результаты
Для дітей і дорослих: ТОП-10 незвичайних конструкторів
Для дітей і дорослих: ТОП-10 незвичайних конструкторів
Мій син полюбляє LEGO  та електронні конструктори, а я — фотопазли. І в якийсь момент дитяча перетворюється на невеликий леголенд, творчу лабораторію та галерею, де...
Смотреть результаты
3Doodler – 3D-ручка, яка оживляє фантазії. Огляд
3Doodler - 3D-ручка, яка оживляє фантазії. Огляд
Є іграшки, які цікаві не тільки дітям, а й дорослим. І 3D-ручка 3Doodler Start – одна з них. Це не зовсім іграшка. Швидше, інструмент для...
Смотреть результаты