search
Підписатися

logo

Mercedes припинив розробку двигунів внутрішнього згоряння

24 Вересня, 2019, 07:33 8

Битва між природними джерелами енергії та відновлювальними давно переросла у щось глобальне і часто розвивається за межами нашого поля зору. Ми лише можемо спостерігати її наслідки, у вигляді результатів, рішень великих компаній і початку або припиненні виробництва якихось продуктів. Однією з таких глобальних подій і втрат для ринку автомобілів з ДВЗ, стало рішення німецької компанії Daimler про припинення виробництва нових двигунів. До складу цього найбільшого концерну входять такі гіганти як Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, Mercedes-Maybach і, звичайно, Smart. І якщо на останньому це рішення абсолютно не позначиться, тому що автомобілі вже повністю переведені на електродвигуни, то ось марці «Mercedes» буде гірше.

Спортивний електрокар: На противагу Tesla – електромобіль Porsche Taycan

Mercedes прекратил разработку двигателей внутреннего сгорания 2

Взагалі назвати це рішення дивним і шокуючим не можна. Щотижня ми чуємо про появу нового електрокара від того чи іншого великого виробника, який заробив собі ім’я на авто з ДВЗ. І, на відміну від Tesla, яка з нуля почала свою діяльність в потрібному векторі розвитку, всім іншим компаніям доведеться повністю переглядати весь спосіб ведення бізнесу. Так як відмова від використання палива і перехід на, наприклад, електричне живлення двигунів обіцяє істотні зміни в розробці. Нові заводи, стандарти, вимоги, пільги і багато чого іншого звалиться як на виробників, так і покупців автомобілів «завтрашнього дня».

Концерн Daimler, втім, йде з цього ринку на дуже ефектній ноті – він представив останнє поповнення своїх двигунів, які дозволять автовиробникові оснащувати свої автомобілі ще кілька років. Зокрема, мова йде про Mercedes S- і E-класів плюс універсали-позашляховики. Нові двигуни дадуть ще якусь перевагу автомобілям, на кілька років вперед, плюс в Daimler не заперечують, що можуть допрацьовувати створені зразки і модернізувати їх. Цей захід лише перестраховка від збиткового виробництва, яке прогнозують світові експерти, на майбутні роки.

Mercedes прекратил разработку двигателей внутреннего сгорания 4

Однак, якщо ринок електромобілів з якихось причин перестане рости з тією ж швидкістю, з якою це відбувається зараз або відбудуться якісь інші події, що впливають на популярність автомобілів з ДВЗ, то політика Daimler може істотно змінитися.

До слова, Mercedes вже давно розвиває лінійку своїх електромобілів EQ, в числі яких не тільки легкові авто, але і середньотонажні і великотоннажні вантажівки. Серед європейських виробників Mercedes не першим прийняв таке рішення. До нього це зробили у Volvo, коли відмовилися від повністю бензинових або дизельних, на користь гібридів або електрокарів.

Слідкуйте за цікавими подіями на ринку автомобілів? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі  різної техніки !;)

88745 0 cookie-check Mercedes припинив розробку двигунів внутрішнього згоряння

Читайте також:

Айфон 11 про макс, айфон 11 про та айфон 11 – детальний огляд
Айфон 11 про макс, айфон 11 про та айфон 11 - детальний огляд
18 Вересня, 2019, 09:21 1861 9
Ось їх і показали. Разом з наступним поколінням Apple Watch, дешевим iPad і сервісами для геймерів і кіноманів. Всі подробиці з презентації в блозі. Ну...
Смотреть результаты
БУДЬ В ТРЕНДІ! Холодильники та їх технології у 2019 році
БУДЬ В ТРЕНДІ! Холодильники та їх технології у 2019 році
Рекомендуємо почитати: БУДЬ В ТРЕНДІ! Найбільш затребувані технології в кондиціонерах 2019 БУДЬ В ТРЕНДІ! Технології пральних машин 2019 Незаперечним фактом стає твердження, що ми з...
Смотреть результаты
[IFA-2019]: 12 найцікавіших новинок (насправді більше)
[IFA-2019]: 12 найцікавіших новинок (насправді більше)
IFA-2019, найбільша виставка споживчої електроніки, дійшла кінця. Тримайте добірку найцікавіших новинок і трендів заходу. Сьогодні не без задоволення розглянемо високі технології сучасності і найближчого майбутнього,...
Смотреть результаты