search
Підписатися

logo

Крок в майбутнє – інноваційний парк технологій UNIT.City

30 Січня, 2019, 10:15 11

Сьогодні ми розповімо вам про одну дуже круту локацію, розташовану в Києві – про інноваційний парк UNIT.City. Що це за місце, чим воно цікаве, і хто тут працює? Ми побували на цьому майданчику, побачили його роботу зсередини, поспілкувалися з організаторами і тепер готові розповісти про один з найбільш амбітних проектів світу технологій в Україні. Спеціальна стаття для читачів Блогу Comfy!

Проект UNIT.City – чому і для кого він створений?

Що таке UNIT.City? Це єдиний майданчик, який об’єднав представників різних галузей IT-індустрії. На території цього парку створена ідеальна інфраструктура для роботи, навчання і розвитку фахівців, для створення, розробки і реалізації різних проектів та ідей. Сюди можуть звернутися і автори нових стартапів, які знаходяться ще на стадії «просто прикольна ідея», і ті, чиї проекти вже готові до запуску. У UNIT.City є всі ресурси, необхідні для розробки, вдосконалення та успішного старту будь-якої, навіть божевільної, на перший погляд, ідеї. Фахівці локації завжди готові поділитися досвідом і допомогти тим, хто хоче створити і запустити щось нове, а ще тут можна знайти все і всіх – від інформації, допомоги і просто підтримки більш досвідчених учасників до юридичних рекомендацій та контрактів з компаніями-інвесторами.

UNIT.City

Головна ідея і мета існування цього інноваційного парку технологій – об’єднати на одній території провідних фахівців, надати їм ідеальну інфраструктуру для роботи, дати всі необхідні інструменти, знання і можливості, щоб тут можна було реалізувати кожен етап розробки і втілення будь-якої ідеї. UNIT.City став своєрідною екосистемою для креативників і айтішників – повноцінною і самодостатньою.

Це цікаво: Топ-5 стартапів, які прославили Україну

Що є в UNIT.City?

У UNIT.City є ком’юніті резидентів, в якому кожен учасник може вільно спілкуватися з іншими фахівцями, щоб обмінюватися досвідом, отримувати поради від просунутих фахівців і ділитися своїми знаннями з іншими. Ще одна крута фішка – програма-акселератор для стартапів, яка дозволяє створити прототип і провести тестування будь-якої ідеї чи проекту, проаналізувавши в тому числі і реакцію потенційної цільової аудиторії. Така модель дозволяє отримати оцінку життєздатності нової ідеї, побачити її сильні і слабкі сторони, з’ясувати, чи готова вона до запуску або ж вимагає якихось доопрацювань.

Проекты в UNIT.City

У локації сконцентрована величезна кількість представників креативної індустрії та сфери інформаційних технологій, тут є всі необхідні інструменти для розробки, створення і підтримки абсолютно будь-яких ідей і програм. Крім того, в UNIT.City учасники можуть знайти інвестиційні фонди і приватних інвесторів для своїх проектів. Не дарма майданчик UNIT.City вже називають українською версією Кремнієвої долини!

UNIT Factory – новий формат навчання

Найголовніша будівля парку – комплекс UNIT Factory. Тут знаходиться унікальний за своєю концепцією безкоштовний університет, в якому навчаються майбутні програмісти. Викладацький підхід воістину інноваційний для українських освітніх систем – щоб вступити сюди, не потрібно пред’явлення результатів ЗНО або дипломів спеціалізованих курсів. Тут взагалі не вимагають ніяких пафосних папірців.

Корисні поради тут: Будь як Ілон: 9 корисних порад по тайм-менеджменту від Маска

Навчатися в UNIT Factory може будь-хто, а від студентів вимагають небагато – лише бажання вчитися, наявність здібностей і мотивації. Ну і дотримання правил університету, одне з яких – зобов’язання протягом трьох років після завершення навчання відпрацювати в Україні. При цьому немає ніяких обмежень у виборі компанії-роботодавця – колишні студенти UNIT.City можуть влаштуватися як в українську фірму, так і в іноземну, за умови, що вона офіційно працює на території нашої країни.

У цьому ВНЗ немає конспектів і обов’язкового відвідування лекцій. Та й лекцій як таких теж немає – перед студентом ставиться завдання і надаються всі необхідні ресурси для роботи над ним, а далі все в руках учня. Більш того, він може самостійно вирішувати, які види і підвиди програмування вивчати, коли і як саме вчитися, які технології та інструменти при цьому використовувати.

Мета програми – навчити новачків не тільки програмування, але і прокачати «скілл» самостійного пошуку різних рішень. Завдяки такому підходу студенти отримують нові знання і розвивають гнучкість розуму, навчаючись швидкого пошуку ефективних рішень. У UNIT.City до програмування ставляться не як до науки, а як до мистецтва, і схоже, що така позиція себе повністю виправдовує!

Занятия в UNIT Factory

Навчання і відпочинок в UNIT Factory

Як проходить навчання в UNIT Factory? Займатися студенти можуть в одному з трьох кластерів, кожен з яких знаходиться на окремому поверсі. Тут учнів чекають комфортні умови, повністю обладнані для роботи і навчання місця в стилі open office. Для відпочинку і розваг учням надаються ігрові кімнати з консолями і великим вибором настільних ігор, а також спеціальні зони для більш активного відпочинку, в яких, наприклад, можна пограти в настільний футбол або теніс.

Ще одне місце, яке дуже люблять студенти UNIT Factory – бібліотека. Тут є відмінний набір книг на найрізноманітніші теми, а також приватна література, якою активно діляться один з одним самі учні. Приміщення бібліотеки відмінно звукоізольовані, тому читачам ніщо не завадить долучатися до знань в максимальному комфорті.

Рекомендуємо: 5 крутих книг, які рекомендує Білл Гейтс

Рекреационная зона UNIT Factory

Коворкінг для кожного – UNIT.Chasopys

Дещо цікаве парк технологій може запропонувати не тільки тим, хто навчається в UNIT Factory. З червня 2018 року на території UNIT.City працює сучасний коворкінг UNIT.Chasopys на 214 робочих місць – простір, в якому будь-який бажаючий може проводити зустрічі і переговори, працювати самостійно або ж разом зі своєю командою. Тут є як поодинокі робочі місця, так і командні зони, розраховані на групи до 10 осіб, тому влаштуватися з комфортом тут може кожен.

UNIT.Chasopys – це універсальний майданчик для фрілансерів, айтішників і підприємців, яка працює цілодобово. В коворкінг створені всі умови для роботи в будь-якому, навіть самому трешовому режимі, тому на території передбачені не тільки бар і кухня, а й зони для сну та відпочинку.

UNIT.Chasopys

Крім того, в UNIT.City знаходиться найбільша в Україні лабораторія з 3D-моделювання, обладнана всім необхідним для створення 3D-об’єктів будь-якої складності. Тут можна не тільки надрукувати що завгодно, але і розробити електронну начинку для свого пристрою або технології, з’єднати це все і протестувати працездатність 3D-моделі. Чудово, правда?

Дізнайся більше: InnoTech Ukraine. Інновації правлять всім

Але найкрутіше в тому, що творці UNIT.City не планують зупинятися на досягнутому – все найцікавіше ще попереду! Вже існує детально пророблений план подальшого розвитку парку технологій, і анонсований проект дійсно вражає. Локація перетвориться на справжнє міні-місто, існуюче всередині Києва. Розвинена інфраструктура, дослідницькі центри і житлові комплекси, офісні та торгові будівлі, школи, дитячі садки та рекреаційні зони для місцевих жителів та їх сімей – тут буде все, що потрібно для повноцінного життя, відпочинку, навчання і роботи як дорослих, так і дітей.

До речі, цікавий момент. На території UNIT.City є незвичайна місцева визначна пам’ятка – висока димова труба, побудована з червоної цегли. Ця будова має навіть власну назву – Маяк інновацій. Труба з’явилася тут ще в ті часи, коли територію нинішнього парку технологій займав нині вже давно не діючий Київський мотоциклетний завод. Саме в пам’ять про нього організатори і вирішили залишити цю споруду.

ф

68859 0 cookie-check Крок в майбутнє – інноваційний парк технологій UNIT.City

Читайте також:

Несподівані пригоди Геральта з Рівії в Monster Hunter: World
Несподівані пригоди Геральта з Рівії в Monster Hunter: World
26 Січня, 2019, 03:43 751 9
Днями інтернет сколихнув слух, що вже через пару тижнів в грі Monster Hunter: World з’явиться новий персонаж, який однозначно змусить сердечка шанувальників «Відьмака» забитися частіше....
Смотреть результаты
Огляд смартфона Honor 10 Lite 2019
Огляд смартфона Honor 10 Lite 2019
Початок нового календарного року означає для багатьох новий початок їхньої трудової діяльності, адже після новорічних і різдвяних свят ми, ніби, заново переосмислюємо все те, що...
Смотреть результаты
Чим 2019 порадує геймерів? Список запланованих релізів цього року
Чим 2019 порадує геймерів? Список запланованих релізів цього року
Кількість нових ігор, які справно клепають розробники з року в рік, зростає все інтенсивніше, але, на жаль, до нас вже давно підкрався принеприємніший факт –...
Смотреть результаты