30/01/19,

22:15

Крок в майбутнє - інноваційний парк технологій UNIT.City

Сьогодні ми розповімо вам про одну дуже круту локацію, розташовану в Києві – про інноваційний парк UNIT.City. Що це за місце, чим воно цікаве, і хто тут працює? Ми побували на цьому майданчику, побачили його роботу зсередини, поспілкувалися з організаторами і тепер готові розповісти про один з найбільш амбітних проектів світу технологій в Україні. Спеціальна стаття для читачів Блогу Comfy!

Проект UNIT.City – чому і для кого він створений?

Що таке UNIT.City? Це єдиний майданчик, який об’єднав представників різних галузей IT-індустрії. На території цього парку створена ідеальна інфраструктура для роботи, навчання і розвитку фахівців, для створення, розробки і реалізації різних проектів та ідей. Сюди можуть звернутися і автори нових стартапів, які знаходяться ще на стадії «просто прикольна ідея», і ті, чиї проекти вже готові до запуску. У UNIT.City є всі ресурси, необхідні для розробки, вдосконалення та успішного старту будь-якої, навіть божевільної, на перший погляд, ідеї. Фахівці локації завжди готові поділитися досвідом і допомогти тим, хто хоче створити і запустити щось нове, а ще тут можна знайти все і всіх – від інформації, допомоги і просто підтримки більш досвідчених учасників до юридичних рекомендацій та контрактів з компаніями-інвесторами.

UNIT.City

Головна ідея і мета існування цього інноваційного парку технологій – об’єднати на одній території провідних фахівців, надати їм ідеальну інфраструктуру для роботи, дати всі необхідні інструменти, знання і можливості, щоб тут можна було реалізувати кожен етап розробки і втілення будь-якої ідеї. UNIT.City став своєрідною екосистемою для креативників і айтішників – повноцінною і самодостатньою.

Це цікаво: Топ-5 стартапів, які прославили Україну

Що є в UNIT.City?

У UNIT.City є ком’юніті резидентів, в якому кожен учасник може вільно спілкуватися з іншими фахівцями, щоб обмінюватися досвідом, отримувати поради від просунутих фахівців і ділитися своїми знаннями з іншими. Ще одна крута фішка – програма-акселератор для стартапів, яка дозволяє створити прототип і провести тестування будь-якої ідеї чи проекту, проаналізувавши в тому числі і реакцію потенційної цільової аудиторії. Така модель дозволяє отримати оцінку життєздатності нової ідеї, побачити її сильні і слабкі сторони, з’ясувати, чи готова вона до запуску або ж вимагає якихось доопрацювань.

Проекты в UNIT.City

У локації сконцентрована величезна кількість представників креативної індустрії та сфери інформаційних технологій, тут є всі необхідні інструменти для розробки, створення і підтримки абсолютно будь-яких ідей і програм. Крім того, в UNIT.City учасники можуть знайти інвестиційні фонди і приватних інвесторів для своїх проектів. Не дарма майданчик UNIT.City вже називають українською версією Кремнієвої долини!

UNIT Factory – новий формат навчання

Найголовніша будівля парку – комплекс UNIT Factory. Тут знаходиться унікальний за своєю концепцією безкоштовний університет, в якому навчаються майбутні програмісти. Викладацький підхід воістину інноваційний для українських освітніх систем – щоб вступити сюди, не потрібно пред’явлення результатів ЗНО або дипломів спеціалізованих курсів. Тут взагалі не вимагають ніяких пафосних папірців.

Корисні поради тут: Будь як Ілон: 9 корисних порад по тайм-менеджменту від Маска

Навчатися в UNIT Factory може будь-хто, а від студентів вимагають небагато – лише бажання вчитися, наявність здібностей і мотивації. Ну і дотримання правил університету, одне з яких – зобов’язання протягом трьох років після завершення навчання відпрацювати в Україні. При цьому немає ніяких обмежень у виборі компанії-роботодавця – колишні студенти UNIT.City можуть влаштуватися як в українську фірму, так і в іноземну, за умови, що вона офіційно працює на території нашої країни.

У цьому ВНЗ немає конспектів і обов’язкового відвідування лекцій. Та й лекцій як таких теж немає – перед студентом ставиться завдання і надаються всі необхідні ресурси для роботи над ним, а далі все в руках учня. Більш того, він може самостійно вирішувати, які види і підвиди програмування вивчати, коли і як саме вчитися, які технології та інструменти при цьому використовувати.

Мета програми – навчити новачків не тільки програмування, але і прокачати «скілл» самостійного пошуку різних рішень. Завдяки такому підходу студенти отримують нові знання і розвивають гнучкість розуму, навчаючись швидкого пошуку ефективних рішень. У UNIT.City до програмування ставляться не як до науки, а як до мистецтва, і схоже, що така позиція себе повністю виправдовує!

Занятия в UNIT Factory

Навчання і відпочинок в UNIT Factory

Як проходить навчання в UNIT Factory? Займатися студенти можуть в одному з трьох кластерів, кожен з яких знаходиться на окремому поверсі. Тут учнів чекають комфортні умови, повністю обладнані для роботи і навчання місця в стилі open office. Для відпочинку і розваг учням надаються ігрові кімнати з консолями і великим вибором настільних ігор, а також спеціальні зони для більш активного відпочинку, в яких, наприклад, можна пограти в настільний футбол або теніс.

Ще одне місце, яке дуже люблять студенти UNIT Factory – бібліотека. Тут є відмінний набір книг на найрізноманітніші теми, а також приватна література, якою активно діляться один з одним самі учні. Приміщення бібліотеки відмінно звукоізольовані, тому читачам ніщо не завадить долучатися до знань в максимальному комфорті.

Рекомендуємо: 5 крутих книг, які рекомендує Білл Гейтс

Рекреационная зона UNIT Factory

Коворкінг для кожного – UNIT.Chasopys

Дещо цікаве парк технологій може запропонувати не тільки тим, хто навчається в UNIT Factory. З червня 2018 року на території UNIT.City працює сучасний коворкінг UNIT.Chasopys на 214 робочих місць – простір, в якому будь-який бажаючий може проводити зустрічі і переговори, працювати самостійно або ж разом зі своєю командою. Тут є як поодинокі робочі місця, так і командні зони, розраховані на групи до 10 осіб, тому влаштуватися з комфортом тут може кожен.

UNIT.Chasopys – це універсальний майданчик для фрілансерів, айтішників і підприємців, яка працює цілодобово. В коворкінг створені всі умови для роботи в будь-якому, навіть самому трешовому режимі, тому на території передбачені не тільки бар і кухня, а й зони для сну та відпочинку.

UNIT.Chasopys

Крім того, в UNIT.City знаходиться найбільша в Україні лабораторія з 3D-моделювання, обладнана всім необхідним для створення 3D-об’єктів будь-якої складності. Тут можна не тільки надрукувати що завгодно, але і розробити електронну начинку для свого пристрою або технології, з’єднати це все і протестувати працездатність 3D-моделі. Чудово, правда?

Дізнайся більше: InnoTech Ukraine. Інновації правлять всім

Але найкрутіше в тому, що творці UNIT.City не планують зупинятися на досягнутому – все найцікавіше ще попереду! Вже існує детально пророблений план подальшого розвитку парку технологій, і анонсований проект дійсно вражає. Локація перетвориться на справжнє міні-місто, існуюче всередині Києва. Розвинена інфраструктура, дослідницькі центри і житлові комплекси, офісні та торгові будівлі, школи, дитячі садки та рекреаційні зони для місцевих жителів та їх сімей – тут буде все, що потрібно для повноцінного життя, відпочинку, навчання і роботи як дорослих, так і дітей.

До речі, цікавий момент. На території UNIT.City є незвичайна місцева визначна пам’ятка – висока димова труба, побудована з червоної цегли. Ця будова має навіть власну назву – Маяк інновацій. Труба з’явилася тут ще в ті часи, коли територію нинішнього парку технологій займав нині вже давно не діючий Київський мотоциклетний завод. Саме в пам’ять про нього організатори і вирішили залишити цю споруду.

ф

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: