Колаборація Comfy та Uklon в ім’я екології. Дізнайся більше про екосумки Rebord!

13 Серпня, 2021, 12:02 0

Пс-с-с! А хочеш додати у своє життя трохи екологічності? Чудово, тоді ми маємо для тебе просто чудову новину! Компанія Comfy спільно із сервісом Uklon та креативними творцями з GUD беруть участь у крутому екопроекті під назвою Rebord, що спрямований на перетворення використаних рекламних банерів на оригінальні аксесуари для повсякденного життя. Що це за проект, на що він спрямований і чому це так круто? Розповідаємо все по пунктах!

Дізнайся більше про ще один екопроект Comfy: Серія посуду Tefal Eco Respect та еко-бокси в Comfy — як вони пов’язані

Проект Rebord — створення й участь

Програму Rebord придумали й організували хлопці зі служби таксі Uklon. Це дуже корисний проект із перероблення використаних рекламних банерів, завдяки якому відпрацьовані банери утилізуються безпечно для природи і здоров’я людей — вони просто стають новими речами. Якісними, надійними та довговічними.

До речі, а ти знаєш, що зараз проходить уже другий етап екопрограми Rebord? Раніше в рамках цього проекту вже була створена одна лімітована колекція сумок-шоперів із перероблених вінілових банерів. Вона була випущена навесні цього року — вихід цієї лінійки був присвячений до Дня Землі. І, треба сказати, ці екосумки розлетілися, як гарячі пиріжки! 😉

Ну а цього разу до проекту Rebord приєдналася й компанія Comfy, щоби також внести свій вклад у захист природи та екології, допомогти в поліпшенні якості життя українців. Разом з Uklon Comfy допомагає очищати Землю від накопичення «довгограючого» сміття й мінімізувати небезпечні викиди до атмосфери через неправильну утилізацію. Ми вітаємо апсайклінг і дотримуємося позиції відповідального споживання! 🤗

Ярослав Чепурняк, Head of Brand content & Creative в Comfy: «Одна з цінностей компанії Comfy — це свідоме та екологічне ставлення до світу та природи. Ми часто підтримуємо екоініціативи та самі їх впроваджуємо: наприклад, саме зараз закликаємо клієнтів та співробітників здавати старі сковорідки на перероблення. Коли наші партнери і друзі з компанії Uklon запропонували підтримати проект Rebord і зробити разом з Ігорем GUD апсайклінг-сумки — ми одразу погодилися! Така колаборація допоможе всім нам більш свідомо ставитися до життя й природи та подарує креативні речі та цікавий маркетинговий кейс»

Апсайклінг-сумки Rebord

У рамках проекту Rebord старі вінілові банери вирушають до Києва, де їм у буквальному сенсі цього слова дарують нове життя. Банери ретельно очищають і пускають у діло, викроюючи з них стильні сумки для ноутбуків, місткі рюкзаки та практичні сумочки-бананки. Водночас дизайн кожного такого аксесуара виходить дійсно унікальним, адже для створення кожної речі з цієї лімітованої екосерії використовуються рандомні фрагменти банерів.

Наразі проект Rebord працює над створенням трьох різновидів універсальних аксесуарів: чохлів для ноутбуків, що виглядають як сумочки-конверти, містких рюкзаків і компактних поясних сумок. До нової апсайклінг-колекції «Реборд» увійде всього 250 сумок.

Шиють усі ці апсайклінг-речі за відмінно продуманими лекалами — простими й ергономічними. Дизайн та конструкція екофрендлі сумок для Rebord було розроблено українською компанією GUD, котра спеціалізується на створенні повсякденних міських рюкзаків і зручних сумочок різного форм-фактора.

Як замовити екосумку Rebord

Ти теж хочеш перейти на світлу сторону і приєднатися до нашого екоруху? Щоб оформити замовлення апсайклінг-сумки або рюкзака, залишай заявку на сайті програми Rebord. Для цього потрібно заповнити анкету, вибрати виріб, який ти хочеш отримати, і зробити благодійний внесок на рахунок соціального проекту «Україна без сміття». За донат у розмірі 700 гривень ти отримаєш сумку-чохол ноут-френдлі, за внесок у 800 гривень — сумку-бананку, а за донат від 1800 гривень і вище — великий рюкзак.

Усі благодійні пожертви, які збере кампанія з пошиття апсайклінг-речей із відпрацьованих вінілових банерів Rebord, будуть спрямовані на ще один важливий для екології проект — «Україна без сміття». Усі зібрані в цьому проекті донати підуть на створення нового культурного та екологічного об’єкта на ВДНГ — комплексу, що об’єднає сучасну Станцію сортування та перший на території України Музей переробки і споживання, а також фермерський ринок no plastic й арт-простір open air.

Чому правильна утилізація є важливою

Вінілові банери та борди є в усіх містах України. Наразі це близько 60 тисяч великих рекламних банерів, що висять саме зараз, у цю саму мить, на наших вулицях і будинках. Вони регулярно змінюються, справно поставляючи все нові порції реклами.

Й увесь цей банерообіг призводить до того, що на звалища нашої країни щорічно відправляється близько 15000 тонн вінілової тканини, період розкладання якої становить не менше 500 років. І це ще в кращому разі, адже далеко не всі банери просто йдуть у смітник — частина з них може спалюватися, що призводить до викиду в атмосферу величезної кількості небезпечних продуктів горіння.

Як ти розумієш, обидва ці способи утилізації неефективні з погляду екологічності. Навіть більше — вони є небезпечними для екології і, відповідно, нашого з тобою здоров’я, адже за умови неправильної утилізації подібних матеріалів у повному сенсі цього слова отруюється все — і повітря, і земля, і вода. Тому ще одна важлива мета створення проекту Rebord – це привернення уваги до проблеми неправильної утилізації ПВХ та інших синтетичних матеріалів.

Вадим Іщенко, директор із маркетингу Uklon: «Ми створювали Rebord не тільки для того, щоби дати друге життя використаним вініловим банерам, а й щоби звернути увагу колег по ринку на проблему утилізації рекламних матеріалів, нагадати про необхідність більш відповідального підходу, показати вдалий приклад апсайкла й повторного використання. Мені здається, у нас це круто вийшло. Rebord набирає обертів і знаходить своїх однодумців. Вдячний за участь у проекті Comfy та GUD, це відмінний приклад того, як можна реалізувати свою екопозицію і зробити щось дійсно корисне для довкілля»

Rebord — це безпечна й екологічна альтернатива неправильним способам утилізації таких матеріалів, котра дійсно працює. Ти теж хочеш приєднатися до цього проекту і зробити свій внесок у поліпшення екології? Ми раді бачити тебе в лавах людей, які дотримуються культури відповідального споживання! 😎

117627 0 cookie-check Колаборація Comfy та Uklon в ім’я екології. Дізнайся більше про екосумки Rebord!

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Instagram приховуватиме образливі коментарі від хейтерів
12 Серпня, 2021, 03:18 1087
Соціальна мережа Instagram продовжує працювати над захистом спокою і душевного комфорту своїх користувачів — зі свіженьким оновленням мобільного додатка та десктопної версії вона почне приховувати...
Смотреть результаты
Попередні замовлення на гарячі новинки Samsung відкриті. Будь першим!
Друзі, камон! Для всіх фанатів бренду Samsung і просто любителів крутих гаджетів у нас чудові новини – довгоочікувані складні флагмани Galaxy Flip 3 і Galaxy...
Смотреть результаты
Samsung Galaxy Unpacked у серпні — коли й де дивитися онлайн-презентацію новинок
Ти фанат гаджетів від бренда Samsung? Що ж, тоді ми маємо просто чудову новину для тебе! Компанія нарешті оголосила дату й час початку онлайн-трансляції своєї...
Смотреть результаты