search
Підписатися

logo

Колаборація Comfy та Uklon в ім’я екології. Дізнайся більше про екосумки Rebord!

13 Серпня, 2021, 12:02 0

Пс-с-с! А хочеш додати у своє життя трохи екологічності? Чудово, тоді ми маємо для тебе просто чудову новину! Компанія Comfy спільно із сервісом Uklon та креативними творцями з GUD беруть участь у крутому екопроекті під назвою Rebord, що спрямований на перетворення використаних рекламних банерів на оригінальні аксесуари для повсякденного життя. Що це за проект, на що він спрямований і чому це так круто? Розповідаємо все по пунктах!

Дізнайся більше про ще один екопроект Comfy: Серія посуду Tefal Eco Respect та еко-бокси в Comfy — як вони пов’язані

Проект Rebord — створення й участь

Програму Rebord придумали й організували хлопці зі служби таксі Uklon. Це дуже корисний проект із перероблення використаних рекламних банерів, завдяки якому відпрацьовані банери утилізуються безпечно для природи і здоров’я людей — вони просто стають новими речами. Якісними, надійними та довговічними.

До речі, а ти знаєш, що зараз проходить уже другий етап екопрограми Rebord? Раніше в рамках цього проекту вже була створена одна лімітована колекція сумок-шоперів із перероблених вінілових банерів. Вона була випущена навесні цього року — вихід цієї лінійки був присвячений до Дня Землі. І, треба сказати, ці екосумки розлетілися, як гарячі пиріжки! 😉

Ну а цього разу до проекту Rebord приєдналася й компанія Comfy, щоби також внести свій вклад у захист природи та екології, допомогти в поліпшенні якості життя українців. Разом з Uklon Comfy допомагає очищати Землю від накопичення «довгограючого» сміття й мінімізувати небезпечні викиди до атмосфери через неправильну утилізацію. Ми вітаємо апсайклінг і дотримуємося позиції відповідального споживання! 🤗

Ярослав Чепурняк, Head of Brand content & Creative в Comfy: «Одна з цінностей компанії Comfy — це свідоме та екологічне ставлення до світу та природи. Ми часто підтримуємо екоініціативи та самі їх впроваджуємо: наприклад, саме зараз закликаємо клієнтів та співробітників здавати старі сковорідки на перероблення. Коли наші партнери і друзі з компанії Uklon запропонували підтримати проект Rebord і зробити разом з Ігорем GUD апсайклінг-сумки — ми одразу погодилися! Така колаборація допоможе всім нам більш свідомо ставитися до життя й природи та подарує креативні речі та цікавий маркетинговий кейс»

Апсайклінг-сумки Rebord

У рамках проекту Rebord старі вінілові банери вирушають до Києва, де їм у буквальному сенсі цього слова дарують нове життя. Банери ретельно очищають і пускають у діло, викроюючи з них стильні сумки для ноутбуків, місткі рюкзаки та практичні сумочки-бананки. Водночас дизайн кожного такого аксесуара виходить дійсно унікальним, адже для створення кожної речі з цієї лімітованої екосерії використовуються рандомні фрагменти банерів.

Наразі проект Rebord працює над створенням трьох різновидів універсальних аксесуарів: чохлів для ноутбуків, що виглядають як сумочки-конверти, містких рюкзаків і компактних поясних сумок. До нової апсайклінг-колекції «Реборд» увійде всього 250 сумок.

Шиють усі ці апсайклінг-речі за відмінно продуманими лекалами — простими й ергономічними. Дизайн та конструкція екофрендлі сумок для Rebord було розроблено українською компанією GUD, котра спеціалізується на створенні повсякденних міських рюкзаків і зручних сумочок різного форм-фактора.

Як замовити екосумку Rebord

Ти теж хочеш перейти на світлу сторону і приєднатися до нашого екоруху? Щоб оформити замовлення апсайклінг-сумки або рюкзака, залишай заявку на сайті програми Rebord. Для цього потрібно заповнити анкету, вибрати виріб, який ти хочеш отримати, і зробити благодійний внесок на рахунок соціального проекту «Україна без сміття». За донат у розмірі 700 гривень ти отримаєш сумку-чохол ноут-френдлі, за внесок у 800 гривень — сумку-бананку, а за донат від 1800 гривень і вище — великий рюкзак.

Усі благодійні пожертви, які збере кампанія з пошиття апсайклінг-речей із відпрацьованих вінілових банерів Rebord, будуть спрямовані на ще один важливий для екології проект — «Україна без сміття». Усі зібрані в цьому проекті донати підуть на створення нового культурного та екологічного об’єкта на ВДНГ — комплексу, що об’єднає сучасну Станцію сортування та перший на території України Музей переробки і споживання, а також фермерський ринок no plastic й арт-простір open air.

Чому правильна утилізація є важливою

Вінілові банери та борди є в усіх містах України. Наразі це близько 60 тисяч великих рекламних банерів, що висять саме зараз, у цю саму мить, на наших вулицях і будинках. Вони регулярно змінюються, справно поставляючи все нові порції реклами.

Й увесь цей банерообіг призводить до того, що на звалища нашої країни щорічно відправляється близько 15000 тонн вінілової тканини, період розкладання якої становить не менше 500 років. І це ще в кращому разі, адже далеко не всі банери просто йдуть у смітник — частина з них може спалюватися, що призводить до викиду в атмосферу величезної кількості небезпечних продуктів горіння.

Як ти розумієш, обидва ці способи утилізації неефективні з погляду екологічності. Навіть більше — вони є небезпечними для екології і, відповідно, нашого з тобою здоров’я, адже за умови неправильної утилізації подібних матеріалів у повному сенсі цього слова отруюється все — і повітря, і земля, і вода. Тому ще одна важлива мета створення проекту Rebord – це привернення уваги до проблеми неправильної утилізації ПВХ та інших синтетичних матеріалів.

Вадим Іщенко, директор із маркетингу Uklon: «Ми створювали Rebord не тільки для того, щоби дати друге життя використаним вініловим банерам, а й щоби звернути увагу колег по ринку на проблему утилізації рекламних матеріалів, нагадати про необхідність більш відповідального підходу, показати вдалий приклад апсайкла й повторного використання. Мені здається, у нас це круто вийшло. Rebord набирає обертів і знаходить своїх однодумців. Вдячний за участь у проекті Comfy та GUD, це відмінний приклад того, як можна реалізувати свою екопозицію і зробити щось дійсно корисне для довкілля»

Rebord — це безпечна й екологічна альтернатива неправильним способам утилізації таких матеріалів, котра дійсно працює. Ти теж хочеш приєднатися до цього проекту і зробити свій внесок у поліпшення екології? Ми раді бачити тебе в лавах людей, які дотримуються культури відповідального споживання! 😎

117627 0 cookie-check Колаборація Comfy та Uklon в ім’я екології. Дізнайся більше про екосумки Rebord!

Читайте також:

Instagram приховуватиме образливі коментарі від хейтерів
Instagram приховуватиме образливі коментарі від хейтерів
12 Серпня, 2021, 03:18 1274
Соціальна мережа Instagram продовжує працювати над захистом спокою і душевного комфорту своїх користувачів — зі свіженьким оновленням мобільного додатка та десктопної версії вона почне приховувати...
Смотреть результаты
Попередні замовлення на гарячі новинки Samsung відкриті. Будь першим!
Попередні замовлення на гарячі новинки Samsung відкриті. Будь першим!
Друзі, камон! Для всіх фанатів бренду Samsung і просто любителів крутих гаджетів у нас чудові новини – довгоочікувані складні флагмани Galaxy Flip 3 і Galaxy...
Смотреть результаты
Samsung Galaxy Unpacked у серпні — коли й де дивитися онлайн-презентацію новинок
Samsung Galaxy Unpacked у серпні — коли й де дивитися онлайн-презентацію новинок
Ти фанат гаджетів від бренда Samsung? Що ж, тоді ми маємо просто чудову новину для тебе! Компанія нарешті оголосила дату й час початку онлайн-трансляції своєї...
Смотреть результаты