search
Підписатися

logo

Kiddo та Comfy Kids збирають кошти на Кустодіол для рятування дітей

19 Листопада, 2021, 05:06 0

Добрим справам завжди знайдеться час і місце, тому Чорна п’ятниця 2021 року не стане винятком — Comfy Kids приєднується до благодійного фонду Kiddo у проєкті зі збору коштів для дитячої кардіохірургії. Під час розпродажів на Чорну п’ятницю ми збиратимемо гроші на закупівлю препаратів для проведення складних операцій на зупиненому відкритому серці, та запрошуємо вас приєднатися до нас у цій добрій справі. Якщо кожен із нас надасть маленьку посильну допомогу, разом ми зможемо зробити велике диво для 50 малюків і буквально подарувати їм другий шанс на життя.

Щедрий вівторок

Наша сьогоднішня мета, а це саме наша спільна мета — допомогти відділенню Дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної хірургії Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії рятувати дитячі життя. Сюди доставляють дітей, які народилися з вадами серця, і саме завдяки золотим рукам лікарів цього відділення малюки отримують шанс на життя — повноцінне, здорове, довге. 

Загалом у цьому хірургічному відділенні на рік проводиться понад 250 операцій маленьким пацієнтам із серйозними серцевими патологіями, і близько 70-100 малюків із них вимагають термінових операцій на зупиненому відкритому серці. Але далеко не кожна сім’я, яка зіткнулася з проблемою вродженої серцевої недостатності у дитини, може оплатити таке дороге лікування. Тому ми хочемо їм допомогти. 

Як взяти участь у благодійному проєкті Comfy Kids для фонду Kiddo? У період з 22 по 30 листопада 2021 року з кожної покупки Comfy Kids ми перераховуємо 10 гривень на рахунок цього благодійного проєкту Kiddo. Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо зібрати кошти на купівлю 50 флаконів препарату Кустодіол, що є життєво необхідним під час операцій на відкритому серці.

Яку суму потрібно зібрати? 50 флаконів Кустодіолу — це 200000 гривень, котрі дозволять врятувати 50 маленьких дітей. Саме таку суму нам потрібно встигнути зібрати до Щедрого Вівторка — 30 листопада, щоби наступного року жодне маля, яке потребує термінової операції на серці, не залишилося без життєво необхідної допомоги.

Тож користь принесе будь-яка покупка в Comfy Kids під час Чорної п’ятниці, і кожен може зробити свій внесок у цю добру справу!

Що таке Кустодіол? Це препарат, що дозволяє під’єднати штучну систему кровообігу та зупинити серце для проведення операції на ньому. Для кожної такої операції потрібен 1 повний флакон Кустодіолу. Вартість цього препарату становить 4000 гривень за флакон.

Ви не плануєте шопінг найближчими тижнями, але хочете приєднатися до міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок та допомогти дітям? Ви можете це зробити й без покупок! Зазирніть на Kiddo.Comfy.ua за цим ось посиланнячком — тут ви можете зробити пожертву для фонду Kiddo, а «Комфі» подвоїть кожну суму, що була переведена користувачами. Благодійний фонм Kiddo направить ці кошти на купівлю життєво необхідних ліків тяжкохворим дітям.

Ви хочете зробити маленьку добру справу? Об’єднавшись, ми зможемо набагато більше. Тож приєднуйтесь!

Про кардіоцентр: В Україні працюють лише 4 спеціалізовані відділення профільної дитячої кардіохірургії, в яких можуть проводити операції такого рівня складності, й одне з них знаходиться саме у Дніпрі. Щороку відділення Дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної хірургії при Дніпропетровському обласному клінічному центрі кардіології та кардіохірургії приймає близько 5000-6000 дітей із різними серцевими патологіями. Сюди ж направляють новонароджених із перинатальних центрів, і деякі пацієнти потрапляють на цей операційний стіл вже через 15 хвилин після народження. А найменша новонароджена дитина, яку врятували лікарі Центру, важила лише 600 грамів!

Comfy вже неодноразово брав участь у таких благодійних проєктах — ми допомагали фонду Kiddo збирати кошти на купівлю інфузоматів, медичного обладнання та розхідників для дитячих лікарень. А гроші, зібрані Comfy однією з благодійних акцій «Доброфон» були спрямовані на закупівлю обладнання саме для цього відділення Дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної хірургії у Дніпропетровському обласному клінічному центрі кардіології та кардіохірургії.

Ми закликаємо вас приєднатися до цього благодійного проєкту разом із «Комфі», щоби допомогти маленьким дитячим сердечкам стати здоровими. Сьогодні кожен із нас може трішки побути тим самим супергероєм, який рятує дитячі життя!

Разом нам під силу справжні дива! ❤

119568 0 cookie-check Kiddo та Comfy Kids збирають кошти на Кустодіол для рятування дітей

Читайте також:

Закритий розпродаж Comfy Black Friday 2021. Встигни зареєструватися!
Закритий розпродаж Comfy Black Friday 2021. Встигни зареєструватися!
12 Листопада, 2021, 04:52 1341
Чорна п’ятниця 2021 наближається, і до цієї дати Comfy підготував для тебе дещо особливе. Насправді особливе, адже цього разу, окрім звичайних акцій та розпродажів, ми...
Смотреть результаты
Великий розпродаж на Comfy Sale Shopping Day 2021 — стартуємо 11 листопада!
Великий розпродаж на Comfy Sale Shopping Day 2021 — стартуємо 11 листопада!
Що може бути краще за знижки? Правильно, тільки дуже, дуже багато знижок! 🤑 Тож ось вам, кошенятка, крутий розпродаж із просто шикарними знижками на різні...
Смотреть результаты
Оформити попереднє замовлення та купити Nintendo Switch вже можна в Comfy!
Оформити попереднє замовлення та купити Nintendo Switch вже можна в Comfy!
Ти давно хотів купити ігрову приставку Nintendo Switch, але журився, що вона не продається офіційно в Україні? Що ж, тоді ми маємо для тебе чудову...
Смотреть результаты