search
Підписатися

logo

Картини для творчості та душевної гармонії — простий живопис для дорослих і дітей

23 Квітня, 2021, 02:42 9299 0

Заняття живописом — це дуже корисне хобі як для дорослих, так і для дітей. Малювання для дітлахів є важливим елементом для правильного психічного та фізичного розвитку, оскільки воно сприяє формуванню просторового інтелекту та уяви, допомагає відточувати координацію рухів і дрібну моторику, тренує пам’ять та покращує мовлення. Ну і, звісно ж, творчість. Діти, які займаються малюванням, мають творчу індивідуальність, а їхнє мислення стає дедалі ширшим і креативнішим.

Готова картина

А як же дорослі, запитаєте ви? Якщо людина вже давно вийшла з дитячого віку, то чи є сенс їй займатися малюванням? Звісно ж так! Адже малярство — це можливість висловити свої емоції та думки, відволіктися від усіляких турбот і знайти ту саму душевну гармонію, якої так часто нам не вистачає в нашому повсякденні.

І для того, щоби взятися за пензлі та зануритися у світ малювання, зовсім не потрібно бути природженим генієм, котрий творить шедеври світового рівня одним лише мазком пензля — живопис буває дуже різним, і в ньому є місце для найрізноманітніших стилів та навичок. Тому і дитина-підліток, і зовсім доросла людина можуть однаково успішно почати своє знайомство зі світом полотен та фарб — незалежно від наявності будь-яких особливих талантів, умінь або, тим паче, спеціальної освіти. Мистецтво, що приносить задоволення, внутрішню гармонію та душевний спокій, відкрите для кожного!

Також рекомендуємо: Вчимося малювати олівцем з нуля

Творчість для зменшення стресу та тривожності

Науковими дослідженнями доведено, що заняття живописом ефективно знижують рівень кортизолу — гормону, що впливає як на рівень бадьорості, так і на рівень тривожності. Доведено, що проходить менше від години після початку занять малюванням, і кількість кортизолу, котрий, до речі, ще називають гормоном стресу, у крові істотно знижується. Причому сприятливий вплив таких занять на загальний емоційний стан людини дуже яскраво виражений — навіть сильна тривожність, хронічна втома, пригніченість і постійні стреси відступають після таких занять.

Готова картина

При цьому малювання може стати чудовим хобі не тільки для людей творчого складу розуму, які мають бурхливу фантазію, але й для тих, хто вважає за краще оперувати однією лише логікою, прискіпливо та скрупульозно впорядковуючи навколишній світ. Щоб малювати та отримувати від цього задоволення, не потрібно бути генієм живопису, адже цей вид мистецтва доступний кожному!

Малювання для початківців — страхи

Людина, яка вперше взяла до рук пензля або олівці, часто відчуває страх — так звану боязнь чистого аркуша. Це і невпевненість у собі, і боязнь того, що із цієї творчої спроби нічого путнього не вийде. Почуття, знайомі всім, з ними стикаються як зовсім зелені новачки, так і визнані генії. Але якщо вже досвідчені митці знають, що такий страх насправді є цілком буденним явищем, із яким час від часу стикається кожен, то боязкого новачка, котрий тільки зважився спробувати щось нове та незвідане, він може повністю паралізувати.

Намальоване око

Не дивно, що саме через острах чистого аркуша чимало художників-новачків кидають це захоплення, майже його і не розпочавши. Цей страх породжує невпевненість у своїх силах і навіть сумніви в наявності у себе таланту взагалі, а оскільки перші малюнки будь-якого художника-початківця мають чимало огріхів, для ніжного та боязкого творчого начала вони стають тим самим залізобетонним «доказом бездарності», котрий надовго, якщо взагалі не назавжди, відбиває бажання щось творити.

Як перестати боятися та почати малювати

Як побороти страх чистого аркуша у художника-початківця? Тим, хто працює з текстами, наприклад, письменникам і журналістам, для виходу зі ступору перед білим аркушем досить написати абсурдну, але робочу фразу «ну, мля, коротше». Так, як би це дивно не звучало, проте цей прийом реально працює — такий лаконічний та трішки матюкливий вступ стає тим самим маленьким, але гордим криголамом для розбивання неприступної білизни порожнього аркуша вордовського документа. А оскільки початок тексту вже покладено, мозок заспокоюється, видихає й починає працювати у штатному режимі. Профіт!

Картина за номерами

Але як бути художникам-початківцям, котрі зловили подібний ступор перед білим аркушем? Для початку можна просто зробити його не білим. Тобто, наприклад, покрити кольоровим ґрунтом, якщо ви пишете фарбами, що потребують ґрунтованої основи. Так, звучить дивно, проте воно дійсно працює. Але ж і сам страх перед чистою білою поверхнею теж особливо нормальним не назвеш, чи не так? 😉

Цікаво для художників: Wacom Intuos Pro — графічний планшет професійного рівня

Ще можна почати малюнок зі створення загального фону, а не з основних його елементів. Так, наприкінці роботи над цим малюнком фон, швидше за все, потребуватиме корегування або навіть масштабної заміни, але головна мета вже буде досягнута — ви зможете переступити через свій страх і почати малювати.

Контейнери з фарбами

А можна спробувати й зовсім інший підхід до малювання. Цілком дієвий спосіб перемогти страхи недосвідченого художника, який тільки-но знайомиться зі світом живопису — це почати не з повністю самостійного малювання, а зі створення картин за номерами і контурами. Не знаєте, що це таке, як воно працює та навіщо потрібен цей вид живопису? Зараз все розповімо!

Малювання картин за номерами

У чомусь таке малювання схоже на розмальовку — ви маєте полотно з тонко розміченими контурами та пронумерованими зонами, котрі потрібно заповнити відповідним відтінком фарби. Проте такий спосіб малювання складніший та цікавіший за звичайні розмальовки. Навіть великі розмальовки-антистрес для дорослих, котрі потрібно заштриховувати кольоровими олівцями, не дають такого занурення у творчий процес, як робота з фарбами. Копітка, але дуже приємна праця.

Підготовлене та розмічене полотно закріплене на жорсткому підрамнику, а пензлі потрібного розміру та всі необхідні баночки з фарбами вже йдуть у комплекті. Також до кожного набору для малювання фарбами за номерами обов’язково входить кольоровий зразок — малюнок, на якому всі зони картини зафарбовані відповідними кольорами. Тому малювати фарбами по номерах зовсім нескладно, і з таким видом живопису легко впорається як доросла людина, так і дитина-підліток.

Триптих апельсини

Живопис по номерах стане чудовим рішенням для тих, хто мріє навчитися малювати, але з якоїсь причини, наприклад, через той самий страх чистого аркуша, не може почати писати з нуля. Полотно вже розмічене, всі елементи малюнка впорядковані та пронумеровані, тому навіть дуже невпевнений у собі художник-початківець легко зможе одразу приступити до роботи.

Але найголовніше у тому, що ви отримаєте дійсно красиву картину, написану фарбами. Тобто той самий гарантовано хороший результат творчої роботи, що принесе митцеві чимало позитивних емоцій. Справжня арт-терапія у домашніх умовах!

Як малювати картини за номерами

Що потрібно для малювання картини за номерами? Все необхідне для такої творчості вже йде в комплекті: розмічене полотно на підрамнику з настінним кріпленням, пензлі, фарби та кольоровий малюнок-зразок. Додатково вам знадобиться тільки зручний стакан із невеликою кількістю води для миття пензликів та кілька паперових рушників або чиста ганчірочка із неворсистого текстилю — щоби витирати їх після миття. А ось палітра не знадобиться взагалі, оскільки фарби навіть змішувати не потрібно.*-

Схема малювання

До речі, фарби для таких малювальних наборів розфасовані по баночках із щільними кришечками. Тому ви зможете неспішно займатися малюванням упродовж багатьох годин чи навіть днів поспіль без побоювання, що фарби висохнуть, і ви не встигнете закінчити свою роботу. Просто закривайте їх щільніше після сеансу малювання, і ви обов’язково все встигнете! 😉

Отже, як малювати картини за номерами — що для цього потрібно?

  1. Знайдіть зручне місце для малювання — в будинку або за його межами, наприклад, десь у саду. Вам має бути там світло, просторо та комфортно.
  2. Зафіксуйте рамку з полотном. Якщо ви маєте мольберт, можна встановити полотно на нього — це дуже зручне пристосування. Якщо ж мольберта під рукою немає, то можна розмістити полотно й на звичайному столі. Теж непогано.
  3. Підготуйте фарби, пензлі, ємність із водою та паперові рушники або ганчірочку. Можна увімкнути музику, якщо це допоможе вам розслабитися та налаштує вас на творчий лад.
  4. Влаштуйтеся зручніше та починайте творити!

Готовою картиною можна буде потім прикрасити своє житло. Або навіть подарувати її комусь — це буде незвичайний та гарний подарунок.

Які є красиві картини за номерами

Тематика картин за номерами може бути найрізноманітнішою. Це інтер’єри, портрети, міські панорами, тощо. Можна знайти дуже гарні морські сюжети та пасторальні сільські пейзажі, класичні та стилізовані картини із тваринами та казковими персонажами, автомобілями та мотоциклами — у продажу є чимало різних картин за номерами як для дорослих, так і для дітей.

Картина за номерами пейзаж

А ще спробуйте це: Велика мозаїка Mozabrick S — відтворити будь-яке фото в стилі піксель-арт

Для тих, хто хоче купити красиву картину за номерами, але не знає, яку саме обрати, ми підготували невеликий топчик із цікавими варіантами — на будь-який смак і колір. До нього увійшли 5 картин за номерами та контурами з різною тематикою, виконані в різних стилях. Придивіться до них, і цілком можливо, що ви знайдете серед них саме ту, яку забажаєте намалювати.

Ці та інші картини за номерами, а також різні приналежності для малювання ви можете придбати в мережі магазинів Comfy. На нашому сайті ви знайдете величезний вибір товарів для різних видів творчості дорослим і дітям.

1.   Картина за номерами «Букет різних троянд»

Хочете намалювати гарний натюрморт фарбами? Тоді ось вам дуже ніжна та витончена картина за номерами й контурами « Букет різних троянд» (VA-1205) від бренда Strateg. Приємна оку гамма, мила тематика та чимало дрібних деталей, котрі можна довго промальовувати тоненьким пензликом. Саме те, що потрібно для неспішної насолоди малюванням.

Картина за номерами «Букет різних троянд»

Розмір полотна доволі великий. Його ширина становить 40 см, а висота — 50 см. У комплекті також є 24 відтінки акрилових фарб та 3 пензлики різних розмірів. Ще у пакунку ви знайдете, звісно ж, картинку-зразок і кріплення для підвішування готової роботи на стіну.

2.   Картина за номерами «Барвистий колібрі»

Вам подобаються яскраві, сміливі кольори та експресія у живописі? Тоді вам, ймовірно, підійде картина за номерами та контурами «Барвистий колібрі» (VA-0686). Це полотно бренду Strateg, як і попередня картина, має альбомну (вертикальну) орієнтацію за розмірів 40х50 сантиметрів. Щоби намалювати цю картину за номерами, вам знадобляться 3 пензлі різних розмірів і 24 відтінки акрилових фарб, котрі йдуть в комплекті. Також до набору входять настінне кріплення та різнобарвний малюнок-зразок.

Картина за номерами «Барвистий колібрі»

Різнобарвний колібрі, що зависнув над екзотичною квіткою, нібито написаний ніжними вологими акварелями, виглядає дуже свіжим та гарним. І коли ви закінчите його малювати, така картина прекрасно впишеться до інтер’єру вітальні або дитячої кімнати.

3.   Картина за номерами «Чарівний замок»

Багрянець осінніх пейзажів, прекрасна старовинна архітектура — на картині за номерами Strateg «Чарівний замок» (VA-0562) зображений всесвітньо відомий баварський замок Нойшванштайн. Цей чудовий замок, побудований у неороманському стилі, виглядає просто казково! Не дарма ж він послужив прототипом для славнозвісного замку Діснея, що став символом цілої епохи в мультиплікації та кінематографі?

Картина по номерах «Чарівний замок»

Картина за номерами та контурам «Чудесний замок» має книжкову орієнтацію за розмірів 50х40 см. До комплекту окрім полотна з розміткою входять 3 пензлики із синтетичним ворсом, набір із 24 баночок різнокольорових акрилових фарб, кольорова картинка-зразок та інструкція з малювання.

4.   Картина за номерами «Корабель»

А як щодо морської тематики? Наприклад, картина за номерами та контурами Strateg «Корабель» (VA-0038) обов’язково сподобається тим, хто марить морем та захоплюючими морськими пригодами. Величний вітрильник, підсвічений променями вечірнього сонця, розсікає пінні хвилі… Коли дивишся на цю картину, здається, ніби ти вже майже відчуваєш солоний бриз, чуєш рокіт хвиль та пронизливі крики чайок. Жива, динамічна та дуже гарна картина морської тематики.

Картина за номерами «Корабель»

Вертикальна орієнтація полотна. Заввишки картина 50 сантиметрів, а завширшки — 40 сантиметрів. У комплекті із вже розміченим для малювання полотном, закріпленим на підрамнику, йдуть 22 контейнери з акриловими фарбами, 3 пензлики, інструкція, кольоровий зразок та кріплення для розміщення готової роботи на стіні.

5.   Картина за номерами «Заміський будинок»

Душа просить чогось яскравого, затишного та дуже симпатичного? Тоді як щодо картини із потопаючим у літніх квітах будиночком та заспокійливим заміським пейзажем? Картина за номерами «Заміський будинок» (VA-2123) подарує вам багато приємних емоцій від малювання та чудовою прикрасить інтер’єр. Красива картина, яскраві життєрадісні кольори та дуже багато дрібних деталей, котрі потрібно акуратно промальовувати тонким пензликом — цей набір для малювання за номерами довго відволікатиме вас від будь-яких турбот.

Картина за номерами «Заміський будинок»

Зверніть увагу: Оскільки картина «Заміський будиночок» має безліч дрібних деталей і великі розміри, а для її розфарбування використовуються цілих 32 відтінки фарб, вона дуже непроста в малюванні. Такий набір для занять живописом по номерах підійде для дорослих користувачів або для підлітків старшого віку — дітям це полотно буде занадто складним.

До набору входять підготовлене полотно на жорсткому підрамнику, 32 контейнери з різнокольоровими акриловими фарбами, 3 пензлики, інструкція, кольоровий зразок та кріплення для розміщення на стіні. Розмір полотна складає 40х50 см, орієнтація картини горизонтальна.

Намалюйте свою власну картину та отримаєте від цього творчого процесу максимум задоволення!

114597 0 cookie-check Картини для творчості та душевної гармонії — простий живопис для дорослих і дітей

Читайте також:

Apple Event 2021: що показали
Apple Event 2021: що показали
21 Квітня, 2021, 04:26 2492
Юху, дочекалися! Apple порадувала свіжою порцією своїх новинок – пристойною, такою що наситить найголоднішого фаната. Вибір великий. Тут і оновлений iPad Pro з революційним процесором...
Смотреть результаты
Огляд нового роутера WiFi 5 Huawei Mesh WS5800
Огляд нового роутера WiFi 5 Huawei Mesh WS5800
Якщо ви маєте проблеми зі стабільністю сигналу Wi-Fi у будинку, то бренд Huawei має рішення. Нова крута модель маршрутизатора інтернет WiFi 5 Huawei Mesh WS5800,...
Смотреть результаты
Велика презентація Xiaomi: що показали
Велика презентація Xiaomi: що показали
29 березня Xiaomi провела велику весняну презентацію. Захід вийшов яскравим і насиченим. І на 4,5 години! Нам показали нові продукти компанії для китайського і міжнародного...
Смотреть результаты