search
Підписатися

logo

Карантин і червона зона — як працюють магазини Comfy

19 Жовтня, 2021, 05:31 11788 0

Оскільки вже п’ять областей України зустріли початок цього тижня в «червоній зоні», ми публікуємо актуальну інформацію щодо того, як працюють магазини Comfy в умовах карантину, щоби вам було зручніше було планувати свій час. Розповідаємо все детально!

Як працює Comfy в «червоній зоні»?

Роздрібні магазини мережі Comfy продовжують працювати в усіх регіонах України, зокрема й у тих, шо перейшли в режим «червоної зони», а на сьогоднішній день це Дніпропетровська, Запорізька, Одеська та Херсонська області. Наша компанія суворо дотримується правил безпеки роботи в умовах карантину, тому всі наші працівники вакциновані (й мають відповідні сертифікати) або мають документи, що підтверджують законне право працювати відповідно до вимог карантину (дійсний негативний ПЛР-тест, негативний експрес-тест на антиген, довідка про нещодавнє одужання після COVID-19).

Ми робимо все, щоби забезпечити максимально безпечні як для відвідувачів, так і для працівників магазинів Comfy умови, водночас підтримуючи безперебійний режим роботи. 

Що потрібно для відвідування магазинів Comfy

Офлайн-магазини мережі Comfy відкриті для відвідувачів. Для того, щоби пройти на територію роздрібного магазину для покупок або отримання інтернет-замовлень, потрібно: 

  • Для всіх міст та областей: Використовувати засоби індивідуального захисту (носити маску так, щоби вона закривала рот і ніс, використовувати санітайзер для дезінфекції рук тощо), дотримуватися соціальної дистанції.
  • Додатково для міст та областей «червоної зони»: Мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест (експрес-тест) на антиген. Підійде й довідка про одужання після перенесеної нещодавно коронавирусной інфекції.

Якщо немає сертифіката про вакцинацію або іншого документа

А як бути, якщо дійсного негативного тесту, довідки про перенесене захворювання або ж сертифіката про вакцинацію на руках немає? Що ж, саме для таких випадків завжди є інтернет-магазин Comfy і безпечна безконтактна доставка. 😉

Ви завжди можете оформити замовлення на сайті Comfy.ua онлайн, а всі необхідні питання щодо свого інтернет-замовлення уточнити у співробітників нашого контакт-центру. Оператори допоможуть вам і з вибором потрібного товару, і з оформленням замовлення, і з вибором відповідного формату отримання замовлення.

Адресна доставка онлайн-покупок з інтернет-магазина Comfy.ua в умовах «червоної зони» працює в штатному режимі. Всі наші співробітники відділу доставки також в обов’язковому порядку використовують засоби індивідуального захисту й мають або сертифікати про отриману вакцинацію або дійсні негативні тести, або довідки про нещодавно перенесений коронавірус. Тому доставка з магазинів «Комфі» відбувається безконтактно й безпечно в будь-якому місті України. Ну і, звісно ж, ви завжди можете замовити доставку своїх покупок до поштомата поруч з домом, що також зручно і безпечно.

У вас залишилися які-небудь питання щодо того, як працює «Комфі» під час карантину? Запитайте, що вас цікавить, у консультантів з онлайн-чату на сайті Comfy.ua або через зручний вам месенджер, і ми з радістю вам допоможемо.

Бережіть себе! 😘

118962 0 cookie-check Карантин і червона зона — як працюють магазини Comfy

Читайте також:

Вся лінійка iPhone 13 — вже у продажу в COMFY
Вся лінійка iPhone 13 — вже у продажу в COMFY
15 Жовтня, 2021, 06:11 1427
Відмінна новина для поціновувачів яблучної техніки: з 15 жовтня 2021 року в магазинах мережі Comfy вже можна купити будь-який смартфон із лінійки iPhone 13. Так, нарешті ми...
Смотреть результаты
Нові Apple Watch 7 у COMFY: передзамовлення, ціни і оплата частинами
Нові Apple Watch 7 у COMFY: передзамовлення, ціни і оплата частинами
Хто там хотів купити нову модель смарт-годинника Apple? Відмінна новина для тебе: в Comfy вже відкрите попереднє замовлення на смарт-годинники Apple Watch 7. Так, новенькі...
Смотреть результаты
Apple Unleashed у жовтні — коли й де дивитися онлайн-презентацію новинок
Apple Unleashed у жовтні — коли й де дивитися онлайн-презентацію новинок
Сьогодні компания Apple оголосила дату проведення наступної своєї онлайн-презентації, тож вже 18 жовтня 2021 року о 20:00 за київським часом ти зможеш побачити дещо новеньке від купертіновців....
Смотреть результаты