Ігри про піратів на ПК

10 Червня, 2019, 11:51 9

Дух авантюризму, цікава зав’язка, різноманітності військово-морських баталій, поєднання морських пригод, з відвідуванням різних мальовничих портів, роблять їх популярними. Ігри про корсарів можна знайти різного жанру: екшен, стратегії, пошук предметів, квести. Для будь-якого знайдеться, як приємно провести час за комп’ютером, а ми вам запропонуємо ТОП ігор про піратів, що стоять вашої уваги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Assassin’s Creed 4: Black Flag
 2. Assassin’s Creed Rogue
 3. Risen 2: Dark Waters і Risen 3: Titan Lords
 4. Nightmares from the Deep 1,2,3
 5. Корсари 3. Місто загублених кораблів
 6. The Secret of Monkey Island: Special Edition
 7. LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game
 8. RedJack: The Revenge of the Brethren
 9. Tortuga: Two Treasures
 10. Tempest
 11. Blood and Gold: Caribbean!
 12. Puzzle Pirates
 13. Windward
 14. Pixel Piracy
 15. Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow
 16. Корсари: повернення легенди
 17. Raven’s Cry
 18. Морський бій
 19. Jolly Rover

Assassin’s Creed 4: Black Flag

Одна з частин про асасинів, де головний герой виступає в ролі підкорювача морів. Мультиплатформенна гра в жанрі екшен, де головний герой – це внук Коннора, персонажа третій частині про асасинів. Четверта частина “Ассасин: Чорний прапор” охоплює семирічний період розквіту піратства з 1715 року, тому в грі з піратами, ви зустрінетеся з такими легендарними особами, як Бенджамін Хорніголд, Чорна борода і багато інших.

Гра про піратів Assassin's Creed 4: Black Flag

Гра з відкритим світом, де ставка зроблена не тільки на морські баталії, а й можливості пошуку скарбів в печерах, на незаселених островах. У морських сутичках у вас буде можливість брати кораблі на абордаж, топити їх, грабувати, брати на службу моряків з інших посудин. Для героя продумано безліч видів зброї: шпаги, мушкети, а також снаряди. Оновлювати можна не тільки інвентар головного героя, але і корабля. Оснащуйте його кращими гарматами, бронезащітнимі елементами, наймайте навчений морському і військовій справі персонал. Що сподобається гравцям в Assassin’s Creed 4: Black Flag:

 • Відкритий світ.
 • Морські пригоди в поєднанні з завданнями на суші.
 • Добре продумана фізика морських баталій і сутичок між головним героєм і іншими персонажами.
 • Прекрасна графіка і музичний супровід.

Assassin’s Creed Rogue

Ще одна гра про піратів на ПК з відкритим світом, але тепер вона являє собою протистояння колишнього ассасина Шай Патрика Кормака з його колись однодумцями. Через те, що на нього оголошено полювання, такими ж неперевершеними майстрами маскування, отримати ніж у спину, можна в будь-яку хвилини. Перебуваючи поза корабля, вашому герою доведеться часто використовувати свої здібності, щоб виявити ворогів до того, як вони знищать вашого героя.

Гра про піратів Assassin's Creed Rogue

На відміну від Assassin’s Creed 4: Black Flag, в цій частині морські баталії розширені можливістю ворогам брати ваш корабель на абордаж, тому боі стали більш напруженими. Для вас же з’явилася можливість використовувати гарпуни для захоплення чужих кораблів, а також знищення снігових брил, адже вам тепер доступна нова територія для досліджень – замерзле узбережжі Атлантики, що знаходиться Північної частини Америки. Є й інші нові можливості захоплення кораблів противника: стріляти рушницею Пакла по найслабшим місцям, використовувати примітивний скорострільний кулемет, розливати пальне масло, щоб затримати переслідувачів.

Переваги гри: цікавий сюжет, харизматичний головний герой, можливість пограти не за ассасина, а переслідуваного, цікаві нововведення, які додані для гри на суші і морі.

Risen 2: Dark Waters і Risen 3: Titan Lords

Гра просякнута духом піратства і авантюризму, але незважаючи на це в неї відсутня головна можливість, яка відрізняє гри про піратів на кораблях від Risen 2: Dark Waters і Risen 3: Titan Lords – це саме управління кораблем. У головного героя є можливість мати корабель, наймати персонал, спілкуватися з іншими піратами, але управляти – немає. Якщо для вас довгі морські подорожі виснажливі, то ці дві частини Risen вам сподобаються.

Гра про піратів Risen 2: Dark Waters і Risen 3: Titan Lords

Гра про піратів з відкритим світів в жанрі RPG, де основне завдання – це виконувати різні завдання, боротися з недоброзичливцями, обшукувати кожен клаптик землі в пошуку скарбів.

Nightmares from the Deep 1,2,3

Серія ігор в жанрі пошук предметів і головоломки, підійде для тих, кому подобається красива графіка, дух піратства і містики. Сюжет зав’язаний на власника музею, у якого зникає дочка. Вона була вкрадена духом пірата, який загинув кілька століть назад через нещасливу історію кохання. Тепер він хоче воскресити свою кохану за допомогою дочки господаря музею. Останньому нічого не залишається, крім як відправитися на землю піратів, де зараз командують духи померлих корсарів, і врятувати свою дочку.

Гра про піратів пошук предметів Nightmares from the Deep 1,2,3

Легка, красива і з яскравою графікою, проста в управлінні гра, і не дивлячись на банальність сюжету, завоювала популярність серед користувачів, що віддають перевагу гри з піратами в жанрі пошук предметів.

Корсари 3. Місто загублених кораблів

Треті корсари – це гра про піратів на кораблях, одна з 12 основних ігор, випущених в період з 2000 по 2012 роки. Являє собою RPG, де головному персонажу доступно 19 островів, розташованих на берегах Карибського моря. Для вашого вибору пропонується два персонажа, які грають головну роль в спробах завоювати море і навколишні землі. Переваги гри Корсари 3 – в добре продуманих морських битвах. Не останню роль в ній грає обрана гравцем стратегія, а для її реалізації у вас будуть всі інструменти. Особливості Корсарів 3 в тому, що ви можете ризикнути і напасти на корабель, куди вище за рангом, ніж ваш і навіть буде ймовірність взяти його на абордаж, при правильно обраної стратегії.

 Гра про піратів Корсари 3. Місто загублених кораблів

Як і в інших іграх RPG у гравця є можливість розвивати певні навички персонажу, “качати” корабель, продавати його або купувати новий. Ви можете брати в полон персонал іншого корабля, захоплювати форти і робити свої колонії, які потім потрібно буде розвивати і захищати.

The Secret of Monkey Island: Special Edition

Гумористична, пригодницька гра в 2D форматі, яка отримала друге життя, ставши приквелом своїх перших версій 90-х років. У цій грі про піратів розробники насамперед приділили увагу графіку, хоча вона і далека від сучасних прорісовок персонажів і пейзажів, але це і не головне. Адже головне для The Secret of Monkey Island – це смішні коментарі персонажів і веселі квести, які невідступно слідують піратської тематики.

Гра про піратів The Secret of Monkey Island: Special Edition

Сюжет зав’язаний на головному герої Гайбраш Трипвуд, що мріє стати справжнім піратом і підкорити всі моря і океани, який потрапив на острів Mêlée Island. Щоб втілити свою мрію в життя, вам доведеться обшукати кожен куточок цього великого острова, вирішити велику кількість забавних загадок, боротися з піратами і не завжди зброєю, а гострим словом. Тут Гайбраш знайде кохання свого життя і найлютішого ворога.

Особливості гри: відмінний гумор, озвучка персонажів, забавні квести і цікаві завдання. До недоліків можна віднести надто просту графіку, застарілий інтерфейс.

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

Іра з серії Лего, створена за мотивами легендарного фільму “Пірати карибського моря”. Головний герой лего-чоловічок, якого чекає безліч місій, що повторюють знакові сцени з сиквела. А також на його шляху зустрінеться кілька десятків персонажів, які були присутні у фільмі.

Гра про піратів LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game

У міру розвитку сюжету і проходження гри, вам будуть відкриватися нові персонажі, можливості, цікаві бонуси. Деякі з персонажів доведеться купувати за спеціальні фішки. Всі додаткові герої наділені певними навичками, особливі здібності має тільки Джек Воробей – це чарівний компас. Наприклад, направити лагодити корабель ви можете всіх, у кого є навик ремонту. Залізти в тайник в печері зможе собака або юнга. Фізично розвинений персонаж стане незамінним помічником, якщо потрібно пересунути або прибрати щось важке. Єдиний навик, притаманний усім персонажам – вміння битися, при цьому не важливо чим – сковородою, молотком або на шаблях.

Гра в пірати LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game сподобається шанувальникам Піратів карибського моря, так як дозволяє пережити всі ключові моменти фільму. Персонажі легко впізнавані, хоч і не в людській подобі, а графіка в стилі Лего, робить її милою і чарівною без натяку на агресію.

RedJack: The Revenge of the Brethren

Гра з майже 20-річною історією, яка піде на слабкому комп’ютері, але це не означає, що гра про піратів “Помста рудого Джека” – це нецікава старовина. Графіка слабка в порівнянні з сучасними іграми, але сенсу в ній значно більше. Її жанр важко визначити одним словом – це і пригоди, і RPG, і квест з різноманітними загадками.

 Гра про піратів RedJack: The Revenge of the Brethren

Грається вона від першої особи, а управління здійснюється за допомогою миші. У грі вам доступні ближні бої в рукопашну, на мечах, а також можливість морських боїв кораблями, можливість захопити морський транспорт противника і розграбувати його. Доступні і аркадні елементи, наприклад, необхідність стрибати по камінню, щоб не згоріти в лаві, а також низка витіюватих завдань і завдань на логіку і кмітливість.

Перевага RedJack: The Revenge of the Brethren в тому, що вона залишається грою для задоволення, а не важкою роботою. Особливо підійде для приємного проведення часу за комп’ютером дітям, людям старшого покоління, а також завзятим геймерам, які втомилися він екшену і шукають стару, добру і продуману казку.

Tortuga: Two Treasures

Гра в стилі екшен з головним героєм Томасом Блайтом, який так схоже на відомого Джека Горобця. У деякому роді – це хайп на фільмі “Пірати Карибського моря” і інших популярних іграх в цьому стилі. У симуляторі піратів вас чекає зрада Чорної Бороди, корабель-привид, пошук скарбів, нескінченні сутички, а також нескінченна жага помсти за обман.

Є членом в морських баталіях виділено стільки ж, скільки на виконання завдань на суші. У морі вам будуть доступні різні гармати, можливість топити і іноді захоплювати кораблі супротивника. При цьому бої можуть бути змушеними, коли ви зіткнулися з ворогом, а й обумовлені завданням. Іноді ви змушені будете ховатися від ворожих кораблів на шлюпці, намагаючись пройти між ними не поміченим.

Гра про піратів Tortuga: Two Treasures

У грі про піратів ваш герой стає головним учасником хитромудрих планів: як захопити замок, розбити ворожий флот або форт. Має можливість битися на шаблях, використовувати різні прийоми рукопашного бою.

Гра отримала неоднозначну рецензію у геймерів, але вона все одно входить в кращі ігри про піратів, особливо популярна серед тих, хто просто любить подібну тематику всупереч.

Tempest

Гра в жанрі РПГ з відкритим світом, що складається з 3 частин і десятка різних островів. Грати потрібно від імені капітана корабля, “робота”, якого починається з найму команди на плавучий транспорт, в майбутньому їх ще потрібно буде прокачувати, як і головного героя.

 Гра про піратів Tempest

Морські бої вимагають стратегічних навичок, передбачена можливість стрільби з окремих гармат з прицілом, щоб завдати більшої шкоди судну противника. До речі, нападати можуть, як пірати, так і військові флотилії. У разі несподіваного виникнення ворога на горизонті, у вас буде можливість піти від ворожих кораблів або прийняти бій. Якщо у вас немає бажання вести сутичку в ручну, можна скористатися режимом автономного бою. Але ця фішка гри трохи слабо продумана, тому не дивуйтеся, якщо ви програєте.

Переміщення по карті відбувається за допомогою кліка миші по ній, можна навіть спланувати схему пересування. Для того, щоб полагодити корабель або поліпшити його, а також закупити провізію, вам доведеться відвідувати різні острова, так як одні з них призначені тільки для поповнення провіанту, а інші для апгрейда судна.

Особливості симулятора піратів в непогано продуманої фізики боїв, в спецефектах, які супроводжують морські баталії, можливість грати в поодинці, групою або кооперативі.

Blood and Gold: Caribbean!

Рольова гра використовує движок популярної гри Mount & Blade, відрізняється великим відкритим світом. У Blood and Gold: Caribbean! гравців чекають дивовижні пригоди з елементами екшену під час подорожі по Карибських островах і морю. Час показується в грі про піратів – 17 століття, коли в розпал йшли колоніальні війни з винищенням індіанських племен, а також завзята боротьба проти піратства. Якраз в ці смутні часи, вам і належить стати ватажком купки піратів на власному кораблі.

Гра про піратів Blood and Gold: Caribbean!

Світ гри представлений великою кількістю островів, де потрібно виконати безліч цікавих місій і особливих завдань. Вам доведеться шукати заховані скарби, знайти потаємні місця зі своїми секретами. Не раз вам доведеться розгромити чийсь форт, зруйнувати якусь будівлю або взяти участь в морській битві. Але ви завжди зможете розслабитися погравши в блекджек в трактирі або заробивши непогано грошей, провернув успішну торговельну угоду між торговцями віддалених островів.

Puzzle Pirates

Не всі ігри про піратів – це криваві бої. Є варіанти для легкого проводження часу під час перерви в офісі або бажання викинути з голови погані думки. Одна з таких іграшок – це Puzzle Pirates в стилі MMORPG. Гра являє собою двовимірну карту, де головний герой – пірат, що борознить морські простори, люблячий випити рому в таверні, висадитися в пошуках пригод на невідомому острові. У грі присутній крафт (видобуток ресурсів), бої. Її особливість в тому, що, як тільки ви приступаєте до активних дій, то вам відразу відкривається пазл, при цьому ви можете грати в одиночну гру або з іншими реальними гравцями. Перемога ваша буде нагороджена піратським скарбом. Гра умовно безкоштовна, щоб отримати доступ до ще більших головоломок доведеться заплатити.

Гра про піратів MMORPG Puzzle Pirates

Переваги гри: мало важить, проста і легка без агресії і кривавих боїв, підійде для установки дітям і просто розслабитися.

Windward

Гра реалізована в трьох жанрах – аркада, екшен, РПГ з постійною регенерацією світу. Графіка в грі має ізометричний вигляд, але це її не псує. Час дії – початок 17-го століття. Ваш персонаж – капітан корабля, який може вільно подорожувати по відкритому світу. Весь сюжет присвячений піратству, при цьому головний герой може бути капітаном, як мирного, торгового судна, так і відважним корсаром. Вибираючи перший шлях розвитку персонажа, потрібно бути готовим до того, що вам постійно доведеться відбиватися від морських розбійників. Якщо ж ви станете піратом, то зможете самі легко наживатися провіантом і золотом з торгових суден, уславившись жадібним і небезпечним розбійником.

фото про піратів Windward

У грі про піратів на ПК Windward потрібно буде збирати ресурси, прокачувати і наймати екіпаж корабля, брати участь в морських баталіях, займатися торгівлею, а також у вас буде можливість купувати нові кораблі, починаючи від простої шхуни і закінчуючи важкими Галеон. Динаміка боїв не складна, але все одно цікава. Персонаж може пересуватися і по суші, виконуючи цікаві завдання та квести, допомагаючи жителям островів або обкрадаючи їх.

Pixel Piracy

Рольова двомірна гра, зібрана з пікселів, по графіку нагадує майнкрафт. Незважаючи на таку жартівливу графіком, ігровий сюжет серйозний і йому притаманні всі елементи РПГ стратегій.

Головний герой Pixel Piracy – глава банди піратів, на якого лягають всі обов’язки капітана. Спочатку потрібно буде вибрати судно, а вірніше створити судно вручну з блоків в окремому режимі, найняти екіпаж, купити достатню кількість провіанту, забезпечити корабель зброєю.

Гра про піратів Pixel Piracy

Після того, як ви підете в море, світ навколо вас буде обраний рандомно з численними островами. Вам доведеться битися з іншими піратськими судами, військовими флотилії. На невивчених берегах ваш екіпаж може зіткнутися з кровожерливими тубільцями, а на жвавих островах герой зможе відвідати таверну, магазини, ознайомиться на дошках оголошень за чию голову можна зірвати непоганий куш.

Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow

По самій назві зрозуміло, що гра була розроблена по однойменному фільму, присвяченому поверненню Чорної перлини і прокляття, яке спіткало команду корабля. Але в неї додані і інші сюжетні лінії, яких ви не зустрінете ні в одній з частин про піратів. Іграшка в жанрі екшн ведеться від першої особи, де ваш герой балагур і обаяшка Джек Воробей, якому під силу подолати всі небезпеки з властивою харизмою і посмішкою, а також Уїлл Тернер і його кохана Елізабет Суонн. Битися доведеться з безліччю ворогів, починаючи від гвардійців, скелетів і закінчуючи стражниками китайської принцеси.

Гра про піратів Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow

Для всіх персонажів буде доступний певний набір бойової зброї. Бійки динамічні, але не вимагають натискання будь-яких клавіш для створення супер удару, знай собі – махай мечем. Переваги гри в оригінальній озвучці, наявності незайманих сюжетних ліній з фільму.

Корсари: повернення легенди

Гра в пірати, яка стала до певної міри роботою над помилками Корсари 3 частини. У ній виправлено багато баги, додані цікаві елементи. Якщо вам була цікава попередня частина і ви шукаєте щось схоже, то Корсари: повернення легенди вам точно сподобається.

Гра про піратів Корсари: повернення легенди

Ваш молодий корсар на початку гри в праві вибрати – стати самому собі господарем, в результаті ставши капітаном власного судна, або залишитися на службі. Спочатку потрібно також вибрати прапор під яким ви будете ходити, всього пропонується 4 нації. При цьому вибираючи одну з них, у вас автоматично з’являються вороги в особі іншої однієї або декількох націй. Виконувати місії можна тільки від доброзичливих народів, щоб подружиться з ворогує стороною купите доброзичливе ставлення до себе, тоді доступними стануть і їх місії. Але, якщо ваш герой буде грабувати судна своїх дружніх держав або вбивати городян, то з падінням репутації, ви можете втратити всіх друзів, тоді для вас будуть закриті всі порти, а битися на морях доведеться без передиху.

Які місії доступні головному герою:

 • На острові: пошук злочинців, пошук шпигунів, відправлення повідомлень іншому губернатору.
 • У море: знайти і потопити корабель, доставити вантаж, передати сполучення між островами, супроводити корабель / ескадру.

Як капітану, вам потрібно буде споряджати корабель зброєю, оновлювати його, закуповувати провіант, ром, наймати екіпаж і заробляти достатньо, щоб оплачувати їх роботу. У разі нестачі їжі, випивки і плати за працю команда підніме бунт і почнеться бій в реальному часі, де перемогти натовп невдоволених моряків буде складно.

Raven’s Cry

Атмосферна гра про піратів в похмурих тонах, з туманом,який холодить душу, де головний герой кровожерливий пірат, відповідний класичного образу – шапка треуголка, замість руки гак, а на плечі сидить чорний ворон, який харчується тільки очима переможених ворогів. Крістофер Рейвен – пірат за волею долі, спраглий помсти за своїх жорстоко вбитих батьків, тому сюжетна лінія побудована на помсту.

Гра про піратів Raven's Cry

Головна родзинка гри – це військові баталії, які здатні розігнати будь-яку нудьгу. У вашого корабля є три шкали, за якими ви зможете оцінити ситуацію під час бою:

 • Стан бортів.
 • Стан вітрил, коли ви стаєте практично безпорадним, якщо вони були зламані.
 • Стан команди, якщо вона практично перебита, то перезарядити гармати швидко не вийде.

Судно, як і в інших типових іграх, можна покращувати, встановлюючи нові гармати і види озброєння, а також працювати над його маневреністю, швидкістю і невразливістю. В руках головного героя і підбір персоналу, якщо не пошкодуєте грошей і вам пощастить, то ви, наприклад, можете обзавестися хорошим навігатором, який допоможе уникнути непотрібних боїв. Не забувайте стежити за репутацією свого персонажа, інакше ворогами буде наповнене все море, а за вашу голову призначать нагороду.

Морський бій

Цікава браузерна стратегія про піратів, де весь сюжет зав’язаний на пригоди серед морських просторів. Вам потрібно буде битися з іншими корсарами і морськими розбійниками, страшними монстрами, що ховаються в безодні морській. Якщо вам пощастить і ви уб’єте чудовиська, то отримаєте всесвітнє визнання.

Гра про піратів Морський бій

Так як гра в жанрі стратегії, то основний упор йде на обрання стратегії і правильної тактики. Не дивно, що перемога залежить від вашого досвіду, потужності судна. Корабель можна оновлювати або купувати, продавати, змінюючи на моделі могутніше і швидкохідні. Серед суден доступні кораблі двох типів: бойові і торгові.

Цікава гра і тим, що вона не зупиняється лише на морські подорожі, ви можете розвиватися і на суші, будуючи садиби, лісопильні будови і інші промислові і житлові приміщення, щоб можна було оновлювати свої кораблі, за рахунок видобутку корисних матеріалів.

Jolly Rover

Класичний квест в піратської тематики, що нагадує графікою і атмосферою інший легендарний квест “Monkey Island”. Але головними героями тут є не люди, а собаки. У грі є все, що потрібно, щоб передати піратський дух: пошук скарбів, пірати, багато рому, любовна інтрига, лиходії і навіть магія вуду.

Гра про піратів Jolly Rover

Головний герой Гай Джеймс Ровер – молодий пес, який випадково винайшов популярне пійло на Карибах “Jolly Rover”, що стало настільки популярним, що довелося відправитися в морську подорож, щоб передати кілька шухлядок пійла губернатору іншого острова. З цього моменту і починаються пригоди пса: знайомство з вуду і вивчення заклинань, які відлякують тварин, пробуджують мерців, рішення цікавих і заплутаних квестів, зустріч зі смішними і незвичайними персонажами. Завдяки простій, але барвистою графікою, цікавим загадок і гумору, яким просякнута вся гра про піратів Jolly Rover отримала безліч позитивних відгуків.

80330 0 cookie-check Ігри про піратів на ПК

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Валерій Легасов. Історія одного героя, який пройшов Чорнобиль
07 Червня, 2019, 09:18 602 10
Поки увага всього світу прикута до найпопулярнішого телепроекту «Чорнобиль», багато хто вже подивилися серіал або просто цікавляться реальними подіями, що відбулися в той час, намагаються...
Смотреть результаты
Тренування Табата для схуднення
Табата – це інтенсивні силові або кардиотренировки, які проходять в суворому режимі чергування навантажень (20 секунд) і відпочинку (10 секунд). Табата тренування – це не...
Смотреть результаты
Як прибрати живіт та боки? 6 ефективних вправ для живота
Почнемо з того, що прибрати жир з живота без коригування харчування – складно або взагалі неможливо. Щоб привести себе в порядок все одно знадобиться перейти...
Смотреть результаты