search
Підписатися

logo

Google додає смартфонам функцію швидкої пересилки файлів Nearby Sharing

10 Серпня, 2020, 09:38 0

Google чергового разу тішить користувачів смартфонів Android — гаджетам додають функцію швидкої пересилки файлів. Нова опція отримала назву Nearby Sharing.

Що таке Nearby Sharing? Якщо вам доводилося раніше користуватися гаджетами Apple або Huawei, то ви, ймовірно, стикалися з їхніми фірмовими опціями швидкої пересилки файлів між розташованими поблизу пристроями.

Смартфони Apple можуть обмінюватися даними один з одним через інтерфейс Apple AirDrop, а з одного смарта Huawei на інший можна швидко перекинути файли за допомогою вбудованої функції Huawei Share. Й зараз Google запускає власний варіант швидкого обміну файлами між усіма смартфонами Android — опція Nearby Sharing допоможе швидко передавати фотографії, музику, документи, текст або лінки з одного пристрою на інший.

Блог Comfy рекомендує: 7 недорогих смартфонів з підтримкою 4G — топ моделей від Блогу Comfy!

Як працює Nearby Sharing

Для передачі даних з одного Android-пристрою на інший за допомогою Nearby Sharing потрібно торкнутися іконки «Поділитися» та вибрати цей спосіб обміну даними. Після цього пристрій знайде усі гаджети, котрі підтримують такий спосіб передачі даних й знаходяться поблизу, і запропонує вам вибрати, на який саме девайс слід переслати інформацію. Потім смартфон самостійно визначить оптимальний спосіб передачі даних, з’єднається з пристроєм одержувача та виконає на нього пересилку.

Корисна стаття: Х’юстон, у нас проблема. Жорсткий диск та флешка — як відновити видалені файли?

Вбудований функціонал для швидкого обміну файлами між смартфонами Android може використовувати різні протоколи для передачі даних. При активації Nearby Sharing ваш гаджет автоматично вибере оптимальній спосіб з’єднання та передачі даних на інший пристрій — це можуть бути технології peer-to-peer WiFi, Bluetooth, WebRTC або Bluetooth Low Energy.

Також користувачі зможуть змінювати налаштування конфіденційності для цього режиму. Наприклад, можна зробити свій гаджет у режимі Nearby Sharing видимим для усіх навколо або ж тільки для обраного списку пристроїв. Буде і можливість повного приховування свого смартфона в цьому режимі, й тоді інші гаджети взагалі не будуть його знаходити в списку пристроїв, доступних для прийому даних через Nearby Sharing.

Коли та на яких пристроях з’явиться Nearby Sharing

Але функція Nearby Sharing з’явиться на смартфонах не одразу. Першими її отримають гаджети Pixel та деякі моделі смартфонів бренду Samsung. На інші пристрої Nearby Sharing прийде з пакетами оновлень протягом найближчих декількох тижнів.

Також рекомендуємо: Масштабне оновлення приносить функції Galaxy S20 смартфонам Samsung Galaxy A71 і A51

м

Але тут варто враховувати, що нову опцію не зможуть отримати зовсім старенькі моделі смартфонів — тільки пристрої, що працюють під управлінням операційної системи Android 6.0 та новіших версій ОС. А ще в Google обіцяють протягом найближчих декількох місяців інтегрувати опцію Nearby Sharing у хромбуки, щоб користувачам було зручніше обмінюватися інформацією між ПК та мобільними пристроями.

Джерела фото: blog.google

105613 0 cookie-check Google додає смартфонам функцію швидкої пересилки файлів Nearby Sharing

Читайте також:

Серпнева презентація нових гаджетів від Samsung. Не пропусти подію!
Серпнева презентація нових гаджетів від Samsung. Не пропусти подію!
07 Серпня, 2020, 07:02 640
Ну що, признайся, ти дуже сильно чекаєш 5 серпня? Адже саме в цей день Samsung презентує всьому світу дещо особливе! Нові гаджети і круті аксесуари,...
Смотреть результаты
Більше відьмаків від Netflix: анонсований новий серіал по світу Сапковського
Більше відьмаків від Netflix: анонсований новий серіал по світу Сапковського
Сьогодні відмінний день для фанатів творчості Анджея Сапковського, адже Netflix викотив інтригуючий анонс нового серіалу про відьмаків. Але одразу попередимо: Геральта там не буде. Уже...
Смотреть результаты
Нові моделі MacBook можуть отримати функцію Face ID
Нові моделі MacBook можуть отримати функцію Face ID
Співробітники видання 9to5Mac повідомляють, що вже найближчим часом ноутбуки MacBook можуть отримати оновлення, котре надасть лептопам підтримку функції Face ID. Такий цікавий прогноз, як ви...
Смотреть результаты