search
Підписатися

logo

Dyson Airstrait — інноваційний повітряний випрямляч для волосся. Огляд крутої новинки!

15 Березня, 2024, 04:49 0

Ти хочеш, щоби волосся було доглянутим та ніжним, і водночас ти не бажаєш витрачати шалену кількість часу на укладання, сушіння і догляд за ним? Є рішення. Познайомся із крутою новинкою від бренду Dyson — інноваційним повітряним випрямлячем для волосся Dyson Airstrait. Це дуже крутий гаджет, який вміє одночасно сушити та випрямляти волосся. А ще, що дуже важливо, усе це він робить максимально дбайливо для кучерів, оскільки тут немає гарячих пластин і перегрівів.

Ох, та ну їх, ці діаманти. Випрямляч Dyson Airstrait — ось він, новий найкращий друг дівчат! 😍 

Що таке Dyson Airstrait?

Стайлер для волосся Dyson Airstrait — це гаджет, який використовує потужний, чітко спрямований потік повітря, що відмінно розгладжує та вирівнює пасма. Це дозволяє сушити, вирівнювати та завивати волосся без використання надто високих температур і не стискаючи пасма гарячими металевими пластинами. Так, усе тут відбувається завдяки повітряним потокам. Це як фен для волосся, тільки фен для волосся з майбутнього — не лише футуристичний підхід, а й дуже круте виконання.

До речі, щодо дизайну. Dyson Airstrait доступний у двох кольорових рішеннях: Prussian Blue — Rich Copper та Nickel — Copper. Обидва варіанти мають яскравий і незвичний вигляд. А ще соковиті, насичені кольори таких гаджетів є також відмінною рисою оригінальних Dyson Airstrait, адже китайські підробки, що, буває, трапляються в інтернеті, ніколи не бувають саме таких правильних відтінків.

Також зазирни й сюди: Міні-огляд фена Dyson HD01 Supersonic — розповідаємо, чим крута ця модель!

Як працює Dyson Airstrait?

Сопла для подавання нагрітого повітря розташовані під кутом 45 градусів вздовж обох лопаток пристрою, і така конструкція дозволяє створити високошвидкісні повітряні потоки, спрямовані в одну точку. У результаті створюється потужний, чітко сфокусований потік повітря, який розгладжує та вирівнює волосся, одночасно захищаючи його від теплових пошкоджень. Температура нагрівання та сила подавання повітря регулюються, щоби ти могла налаштовувати роботу цього пристрою відповідно до типу волосся, особливостей техніки укладання та створюваної зачіски. 

У стайлері Dyson Airstrait використовується спеціальний двигун Dyson Hyperdymium™. Він маленький і легкий, але доволі потужний, щоби генерувати сильні повітряні потоки та нагрівати їх для сушіння, укладання і випрямлення пасм. Також він оснащений крильчаткою на 13 лопатей, яка може обертатися зі швидкістю 106000 обертів на хвилину, що дозволяє випускати до 12 літрів об’єму повітряного потоку щосекунди, та ще й за умови створення тиску до 3,5 кПа. Такі технології дозволяють здійснювати ефективне укладання, не піддаючи волосся надмірному впливу високих температур, що є чудовою альтернативою випрямленню звичайними прасочками. 

А спеціальна інтелектуальна система температурних датчиків суворо контролює температуру нагріву, що захищає волосся від теплових пошкоджень. Завдяки такому принципу роботи створення зачісок із Dyson Airstrait є абсолютно безпечним навіть для найтонших і крихких освітлених пасм — пристрій швидко й акуратно висушує волосся, не пошкоджуючи його.

Які переваги має Dyson Airstrait?

Завдяки унікальній технології, що забезпечує одночасне сушіння та укладання волосся, стайлер Dyson Airstrait скорочує час, необхідний на створення зачіски. Виходить, що ти за один раз робиш усе — і сушиш, і моделюєш зачіску. І це дійсно дуже круто. 

По-перше, волосся набагато менший час піддається температурній обробці, а сама вона стає більш щадною. І це відразу ж позначається як на здоров’ї волосся, так і на його зовнішньому вигляді. Пасма з таким доглядом стають м’якими і блискучими, а локони ідеально лягають один до одного. І, звичайно ж, волосся за такого способу сушіння починає менше сіктися, адже його кінчики не пересушуватимуться і не травмуватимуться. Суцільна користь!

Ще один крутий гаджет для краси:

Ну а по-друге, ти економитимеш час — багато й приємно. Просто порахуй, скільки часу в тебе зазвичай витрачається на сушіння й укладання волосся після миття голови. О, а на укладання вранці перед роботою чи навчанням, коли кожна хвилинка є такою важливою? Проте з таким ось гаджетом вільного часу в тебе точно побільшає — щоби спокійно випити свою ранкову каву, позайматися йогою або провести кілька зайвих хвилинок із сім’єю.

Особливості та цікаві опції Dyson Airstrait

Окрім усього вищепереліченого, стайлер Dyson Airstrait має ще деякі цікаві опції, які роблять його використання ще більш зручним і приємним. Наприклад, цей пристрій оснащений інтелектуальною системою розпізнавання наявності пасма волосся між робочими пластинами, і гаряче повітря просто не подається, якщо його там немає. Завдяки цьому гаджет працює тихіше та економніше споживає електроенергію. 

А ще тут є функція блокування розкриття лопаток випрямляча. Вона активується спеціальною кнопкою-перемикачем — це дуже зручно, коли потрібно надійно зафіксувати поміщене між пластинами стайлера пасмо, щоб акуратно його висушити та зробити гарний об’єм від самого коріння. Також на його корпусі є інформативний анімований дисплей, який показує інформацію щодо налаштування температури та повітряного потоку.

Є тут і опція автоматичної павзи, яка сама вмикається за 3 секунди, якщо відкласти девайс убік у процесі створення зачіски. І «прокидається» він теж сам, автоматично — одразу ж, коли ти береш його знову до рук після цього.

Корисний гайд від Блогу COMFY: Професійний, для дому або дорожній — як вибрати надійний фен?

Які зачіски можна створювати з Dyson Airstrait?

Стайлер Dyson Airstrait — це універсальна модель, яка відмінно підійде для різних типів волосся. Короткі та довгі, прямі й кучеряві, тонкі освітлені або ж темні натуральні — він однаково добре висушить і зробить укладання на будь-яких пасмах. У будь-який спосіб.

З таким маленьким б’юті-помічником ти легко зможеш випрямити волосся, як прасочкою, до ідеально витягнутого стану. Або ж акуратно підкрутити кінчики, щоби надати зачісці об’єму та легкої грайливості. Завити пасма в пишні кучері з ним теж можна — за тим самим принципом, що й звичайним випрямлячем-прасочкою. І, звичайно ж, ти зможеш робити все це як на вологому волоссі, одночасно висушуючи і укладаючи його, так і на повністю сухому, наприклад, якщо потрібно просто освіжити зачіску. 

Як підсумок можна сказати, що стайлер для волосся Dyson Airstrait — це дуже цікавий гаджет для повсякденного домашнього використання, який може стати для тебе справжнім відкриттям. Хочеш мати красиве, доглянуте волосся зі здоровим блиском, легко робити різні зачіски і забезпечити собі більше вільного часу на різні приємні справи? Тоді придивись до Dyson Airstrait, адже він справді здатен стати справжньою паличкою-виручалочкою для швидкого наведення краси! 😘

131535 0 cookie-check Dyson Airstrait — інноваційний повітряний випрямляч для волосся. Огляд крутої новинки!

Читайте також:

День зубної феї — вибираємо електричні зубні щітки для дітей та дорослих!
День зубної феї — вибираємо електричні зубні щітки для дітей та дорослих!
28 Лютого, 2024, 05:38 155
А ти знаєш, що існує День зубної феї? І так, він святкується саме сьогодні, 28 лютого. Це доволі незвичайне міжнародне свято, яке дарує посмішки малюкам. До...
Смотреть результаты
10 фішок Apple Vision Pro — що цікавого може новинка. І чого вона не може
10 фішок Apple Vision Pro — що цікавого може новинка. І чого вона не може
Лише ледачий, напевно, ще не чув про круту новинку від яблучного бренду — гарнітуру віртуальної та доповненої реальності Apple Vision Pro. Ми, до речі, вже...
Смотреть результаты
Крута новинка в КОМФІ — Laifen Swift, професійний фен для волосся
Крута новинка в КОМФІ — Laifen Swift, професійний фен для волосся
https://www.youtube.com/watch?v=fTCuJhQyv-8 А ти вже знаєш про круту новинку? Професійні фени для волосся Laifen Swift, які з’явилися в Україні доволі нещодавно, уже цілком впевнено завойовують серця...
Смотреть результаты