search
Підписатися

logo

COMFY KIDS 1 рік: 100 000 покупок та брендинг від banda

23 Грудня, 2021, 01:30 0

У грудні команда COMFY святкує один рік від початку продажу на Comfy.ua дитячих товарів. Менше, ніж за рік, цей напрямок виріс в окремий бренд COMFY KIDS, де продається повний асортимент товарів для дітей та батьків. Підбиваємо підсумки першого року COMFY KIDS.

Перший рік у цифрах

За 12 місяців на COMFY KIDS купили понад 100 000 дитячих товарів, серед яких:

  • 20 000 коробок LEGO,

  • 10 000 настільних ігор,

  • 9 000 картин за номерами,

  • 15 000 упаковок підгузків,

  • 5 000 ляльок та пупсів.

Сьогодні у розділі COMFY KIDS на Comfy.ua продається широкий асортимент дитячих іграшок та товарів для творчості, товарів для майбутніх мам, підгузківта товарів для гігієни, дитячого текстилю та меблів, товарів для безпеки малюків, дитячого транспорту та багато іншого від провідних виробників. Тут “відкрито” унікальні shop-in-shop провідних світових брендів Lego та Pampers.

Брендинг від banda: Анбоксінг допитливості

Через символічні дев’ять місяців від старту продажу дитячих товарів на Comfy.ua народився самостійний бренд COMFY KIDS. Його створила команда COMFY разом з креативною агенцією banda.

Ключовою ідеєю бренду COMFY KIDS стали безмежна дитяча цікавість та прагнення пізнати світ, яке не можна зупинити простим словом “не можна”. Одна з тез в обґрунтуванні бренду викладено так: “Коли будь-що може стати відкриттям, “не можна” не можна”.

Comfy Kids для дітей – шукай на Comfy.ua (“Шо там?”)

Comfy Kids для дітей – шукай на Comfy.ua (“Що це?”)

Comfy Kids для дітей – шукай на Comfy.ua (“Як це?”)

Логотип COMFY KIDS складається з двох елементів: незмінного написання COMFY та варіативного KIDS, для якого у banda придумали новий “шрифт” з іграшок – м’яких зайчиків, кубиків LEGO, пружинки, що крокує по сходах.

Ще однією важливою складовою айдентики COMFY KIDS стали ілюстрації фантазійних тварин, що створюються за дитячим принципом “а що якщо..?”. Вони розкривають цікавість як ключову ідею бренду, оскільки у них поєднуються несумісні предмети: жаба та НЛО = жабонавт, кіт + барабан = кітабан. Вони активно використовуються у комунікації.

COMFY KIDS та Щедрий вівторок

Молодий бренд COMFY KIDS вже у перший рік свого існування підтримав міжнародну благодійну ініціативу “Щедрий вівторок”. У рамках цієї ініціативи фонд Kiddo проводив збір коштів на купівлю 50 флаконів препарату “Кустодіол”, життєво необхідного під час проведення операцій на відкритому серці. Компанія COMFY підтримала ініціативу перерахуванням 10 грн від кожної покупки дитячих товарів на COMFY KIDS у період з 22 по 30 листопада 2021 року.

COMFY KIDS у COMFY-Точках

Товари з асортименту COMFY KIDS сьогодні можна придбати на сайті Comfy.ua та мобільному додатку COMFY та отримати у будь-якому магазині COMFY або COMFY-Точці. Також у кожній COMFY-Точці представлений вибір найпопулярніших позицій дитячих товарів – від підгузків до конструкторів LEGO.

120767 0 cookie-check COMFY KIDS 1 рік: 100 000 покупок та брендинг від banda

Читайте також:

У COMFY пообіцяли у новому році знімати лише серйозну рекламу. Але це не точно.
У COMFY пообіцяли у новому році знімати лише серйозну рекламу. Але це не точно.
23 Грудня, 2021, 12:20 1227
COMFY і banda запустили нову рекламну кампанію про нездійсненні новорічні обіцянки, які багато хто з нас дає собі та іншим. Щороку ми обіцяємо собі з...
Смотреть результаты
Лінивий марафон від Comfy — дуже лінивий захід для лінивих дупць. Оголошуємо переможців!
Лінивий марафон від Comfy — дуже лінивий захід для лінивих дупць. Оголошуємо переможців!
Ось і відбувся наш неймовірно лінивий марафон для виключно лінивих дупць, котрий Comfy провів у Києві цієї суботи. Ми знатно покаталися, повеселилися і, звісно ж,...
Смотреть результаты
Viasat запускає нову програму лояльності за підтримки COMFY
Viasat запускає нову програму лояльності за підтримки COMFY
Лідер супутникового телебачення Viasat за підтримки компанії COMFY, найбільшого ритейлера побутової техніки та електроніки в Україні, запускає масштабний проєкт і дарує своїм клієнтам 400 подарункових...
Смотреть результаты