search
Підписатися

logo

БУДЬ В ТРЕНДІ! Найбільш затребувані технології в кондиціонерах 2019

04 Серпня, 2019, 11:54 9

Сучасна техніка, навіть побутова, стає більш технологічною і функціональною. Особливу увагу в спекотні літні дні привертають до себе кондиціонери. Здавалося б, що може бути простіше звичайного побутового кондиціонера? Але придивіться до своєї спліт-системи трохи уважніше. Ви зрозумієте, що цей пристрій багатофункціональний і може не тільки охолоджувати повітря, коли нам стає жарко.

Корисна інформація: Як правильно вибрати модель кондиціонера;

Зараз кондиціонери оснащені величезним набором технологій, деякі з яких ми можемо зовсім не використовувати. Але не використовуємо ми їх не через те, що вони не потрібні або не приносять користі, а через те, що не розуміємо або не знаємо, як це працює і які переваги ми від цього отримуємо. Крім цього сучасний спліт можна використовувати не тільки влітку, а й протягом всього року!

Віддалене управління кондиціонером зі смартфона

У цьому випадку може виникнути певне нерозуміння того, а навіщо ж потрібно управляти кондиціонером через смартфон? Адже всі режими і функції спліт-системи успішно активуються і вимикаються за допомогою пульта управління. Звичайно ж, пульт, як це часто буває, може десь загубитися і щоб довго його не шукати, можна скористатися запасним варіантом, а саме управлінням зі смартфона через Wi-Fi.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - кондиционер со смартфоном

Але насправді ця технологія розроблена зовсім для іншої мети. Згадайте, як часто буває, що йдучи вранці на роботу або навчання, ми вимикаємо кондиціонер, щоб заощадити електроенергію і не охолоджувати порожню квартиру. А повернувшись, знову включаємо його, адже протягом дня в квартирі стало нестерпно душно. Так ось, якщо ваш кондиціонер має технологією підключення через Wi-Fi, ви зможете здійснювати віддалене керування ним і, наприклад, включити його, поки ви перебуваєте на шляху додому. За цей час температура в квартирі опуститься, і ви зайдете в уже прохолодну кімнату.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - умный дом в смартфоне

Для того щоб мати можливість скористатися віддаленим керуванням, ваш кондиціонер повинен володіти технологією Wi-Fi. Якщо даний режим передбачений, то нам потрібно встановити на свій смартфон або планшет додаток від виробника кондиціонера і провести просте налаштування, яке синхронізує роботу нашого девайса зі спліт-системою. Зверніть увагу, що деякі моделі кондиціонерів можуть підтримувати роботу через Wi-Fi, але потрібно докуповувати спеціальний Wi-Fi адаптер.

Навіщо потрібна іонізація в кондиціонері?

Технологія іонізації дуже часто застосовується в сучасних кондиціонерах. Але чи зможете ви з упевненістю відповісти на питання, а навіщо ж, власне, потрібна ця сама іонізація? Упевнений, що дуже мало хто знає про всі ті переваги, які надає нам цей режим в кондиціонері. До слова, називатися технологія іонізації в кондиціонерах від різних виробників може по-різному, але суть її роботи приблизно однакова.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - кондиционер с ионизацией

Загальна суть іонізації полягає в здатності кондиціонера виробляти негативні іони – аніони. Аніони сприятливо впливають на здоров’я людини, а повітря в приміщенні стає набагато чистіше. Включивши функцію іонізації в своєму кондиціонері, пил, який перебував у повітрі, дуже скоро зникає, а сама атмосфера в кімнаті стає такою, як якщо б ми знаходилися в лісі або біля водоспаду.

Кондиціонер з іонізацією особливо виявиться незамінним помічником у випадку, якщо ви страждаєте на алергію або астму. Додатковий бонус іонізації в тому, що цей режим дуже ефективно здатний позбавити приміщення від сторонніх запахів, які до цього так дратували і не подобалися нам.

Об’ємний повітряний потік

Під час своєї роботи, кондиціонер обдуває прохолодним повітрям кімнату, завдяки чому температура в приміщенні знижується. Але, як правило, потік прохолодного повітря здійснюється в одному напрямку – в тому, в якому спрямовані жалюзі кондиціонера. Для того щоб змінити напрямок потоку прохолодного повітря нам необхідно змінити напрямок цих самих жалюзі. Зробити це можна або вручну, або за допомогою пульта управління, якщо така можливість передбачена.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - поток воздуха в кондиционере

На це можна було б не звертати уваги, коли в кімнаті вже прохолодно, але якщо нам необхідно швидко охолодити приміщення і не мучитися від спеки, то розуміємо, що з таким принципом зробити це не вдасться. На виручку приходить технологія об’ємного повітряного потоку. Використовується вона різними виробниками, а найчастіше назву носить 3D Airflow.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - девушка под кондиционером

Суть роботи технології 3D Airflow досить проста, але при цьомудуже ефективна. Вертикальні і горизонтальні заслінки кондиціонера (жалюзі) синхронно погойдуються в різному напрямку протягом роботи кондиціонера. Таким чином, створюється потік прохолодного повітря, який дуже швидко проникає в усі частини кімнати, тим самим значно прискорюючи процес зниження температури до заданих параметрів.

Корисно знати: Проблеми при роботі кондиціонера

Технологія енергозбереження

Проблема економії і збереження енергії на сьогодні досить актуальна і, в певному сенсі, навіть глобальна. Як результат вже зараз ми користуємося максимально енергоефективними і економними побутовими приладами. Не виключенням стають і кондиціонери. Але крім досягнення високого класу енергоефективності, різні виробники занепокоїлися додатковими режимами, які дозволяють додатково економити електроенергію.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - энергоэффективный кондиционер

Назви у такої технології можуть бути різними в залежності від виробника. Крім збереження енергоресурсів, технологія енергозбереження може істотно підвищити комфорт у вашій квартирі. Справа в тому, що кондиціонер в режимі енергозбереження працює на знижених оборотах. У тому випадку, якщо ми йдемо з дому, ми можемо залишити кондиціонер працювати в такому режимі, він заощадить до 80% енергії. Але, коли ми повертаємося, кондиціонер дуже швидко повертається до оптимальних параметрів без використання енерговитратного турборежиму.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - экономная бытовая техника

Безумовно, всі ми подумали не тільки про глобальну проблему збереження енергоресурсів і додатковому комфорті при роботі кондиціонера в енергозберігаючому режимі, але і про рахунки. Вони виявляться дещо меншими, ніж, якби кондиціонер не мав цієї технології і це додатковий аргумент для покупки спліт-системи саме з технологією енергозбереження.

Мульти-спліт

Коли ми купуємо кондиціонер, то найчастіше розраховуємо на те, що він один буде охолоджувати абсолютно всі кімнати нашої квартири або будинку. І добре, якщо цих кімнат всього дві, ну або три. А якщо вони суміжні, тоді один кондиціонер, напевно, впорається з поставленим завданням. Але частіше трапляється так, що кондиціонер, яким би потужним він не був, охолоджує всього одну кімнату, а через коридор або суміжну кімнату в наступну прохолодне повітря вже не йде.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - мульти-сплит

На жаль, але з цим нічого не поробиш. Тому вкрай важливо враховувати умови планування квартири при підборі нового кондиціонера. Набагато розумніше придбати два кондиціонери з меншою потужністю і розташувати їх в різних кімнатах, ніж купувати один, але потужний. Але в такому випадку необхідно буде встановлювати і два зовнішній блоки, які не дуже привабливо виглядають на фасаді будинку. Тільки не у випадку, якщо ми використовуємо мульти-спліт.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - три внутренних блока на один внешний

Якщо необхідно встановити два кондиціонери в сусідніх кімнатах, можна сміливо використовувати мульти-спліт. Суть полягає в тому, що на вулиці встановлюється всього один зовнішній блок, але всередині використовується відразу два (рідше більше) внутрішніх блоків. Це дуже зручно, адже ми будемо використовувати два повноцінних кондиціонера, але всі з одним потужним зовнішнім блоком.

Технологія Wind-Free

Швидше за все, ні для кого не стане новиною, що при установці кондиціонера варто враховувати те, що він не повинен безпосередньо обдувати ту частину кімнати, де найчастіше ми знаходимося. Іншими словами, він не повинен дути на нас. Та й не комфортно це, адже потік прохолодного повітря з кондиціонера може нагадати нам неприємні відчуття протягу.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - технология wind-free

Але нікуди не дітися, якщо в квартирі душно і хочеться, щоб скоріше стало прохолодно. У цьому випадку доводиться набратися терпіння і чекати, коли ж кондиціонер зробить свою справу. Зовсім інші відчуття і набагато більший комфорт ми відчуваємо в разі, якщо кондиціонер має технологію Wind-Free. Цю технологію в своїх спліт-системах застосовує компанія Samsung.

Суть полягає в тому, що вся фронтальна частина внутрішнього блоку кондиціонера всіяна маленькими отворами (їх там 21 000). Саме через них надходить прохолодне повітря в кімнату. З огляду на кількість отворів і велику площу їх розміщення, ми не відчуваємо на собі потік холодного повітря, але при цьому в квартирі дуже швидко стає прохолодно.

Цікаво почитати: Огляд кондиціонерів Samsung з інноваційною технологією Wind-Free

Інверторна технологія в кондиціонері

Інверторна технологія сьогодні дуже затребувана. Незважаючи на те, що ми не бачимо, як працює інверторний компресор в кондиціонері, ми можемо відчути на собі чимало переваг від його використання. Однією з основних таких переваг є істотна економія електроенергії. Інверторний компресор не вимикається, як звичайний, але в потрібний момент він здатний знижувати або підвищувати свої обороти. Саме це зумовлює економію.

При цьому, незважаючи на те, що компресор не вимикається, працює він істотно тихіше своїх звичайних аналогів. А це призводить до додаткового комфорту під час використання. Ресурс роботи інверторного компресора в кондиціонері суттєво більший. Тому, нерідко, виробники надають окремий гарантійний термін на компресор до 10 років.

Крім іншого, якщо ми плануємо використовувати кондиціонер не тільки на охолодження влітку, а й на обігрів морозною зимою, то і в цьому випадку інверторний компресор має вагому перевагу. Кондиціонер з таким компресором здатний працювати на обігрів до -15 ° С (іноді нижче) на вулиці, а не до -5 ° С, як у випадку зі звичайним компресором.

Відео: Найкрасивіші інверторні кондиціонери

Підведемо підсумок

Як бачимо, вже такий звичний пристрій в нашій квартирі, як кондиціонер може мати масу корисних властивостей і технологій. Тому варто ще раз уважніше придивитися до нього, можливо у вашому кондиціонері реалізовані ті технології, про які ми сьогодні вам розповіли. І якщо ви дійсно виявили ті функції, про які до цього не знали, поспішіть випробувати їх, адже вони дійсно роблять наш побут комфортнішим.

Будь в тренде_самые востребованные технологии в кондиционерах 2019 - кондиционер в интерьере

Насправді зустріти абсолютно всі описані нами технології лише в одному кондиціонері практично нереально. Це означає, що необхідно завчасно визначитися з тими, які будуть необхідні саме вам в першу чергу.

84654 0 cookie-check БУДЬ В ТРЕНДІ! Найбільш затребувані технології в кондиціонерах 2019

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Як розтягнути взуття. 11 перевірених способів✅
Як розтягнути взуття. 11 перевірених способів✅
01 Серпня, 2019, 05:53 5838 11
Впевнена, кожному знайома ситуація, коли після покупки туфель або чобітків довелося з сумом усвідомити – вони тиснуть. Носити маленькі черевики як мінімум незручно. До того...
Смотреть результаты
Як правильно кріпиться дитяче автокрісло? Все, що потрібно знати молодим батькам
Як правильно кріпиться дитяче автокрісло? Все, що потрібно знати молодим батькам
Вибір дитячого автокрісла викликає у багатьох молодих батьків масу питань. Будемо чесними, 90% нинішніх мам і тат самі в дитинстві їздили на задньому сидінні, часто...
Смотреть результаты
5 способів як записати розмову на айфоні
5 способів як записати розмову на айфоні
Іноді бувають ситуації, коли запис розмови на айфоні є крайньою необхідністю. Наприклад, на роботі керівництво або клієнт не хоче довго описувати важливі деталі щодо встановлення,...
Смотреть результаты