search
Підписатися

logo

Анонсовані сезонні події Fallout 76 на 2022 рік

22 Лютого, 2022, 02:50 0

Студія Bethesda анонсувала цікаві зміни у грі Fallout 76, що стануть доступними гравцям вже цього року. До дорожньої карти контенту Fallout 76 увійдуть 4 нових ігрових сезони, під час яких іграшка отримає чимало нових ігрових заходів та контенту. Що ж стосується дати старту, то першу частину таких оновлень планують випустити вже 1 березня 2022 року.

Це цікаво: Серіал Futurama буде подовжено — сервіс Hulu вже замовив 20 епізодів

Отже, весняне оновлення Fallout 76 принесе геймерам нову ігрову подію Invaders From Beyond («Загарбники ззовні»). І це, зважаючи на все, буде доволі масштабна сезонна подія інопланетної тематики з груповим контентом та новими нагородами. Користувачам потрібно буде захищати Аппалачію від вторгнень зловредних прибульців, які викрадають мозкові хвилі. Після завершення завдання гравці отримуватимуть схеми для створення унікальних предметів, пов’язаних із цим сезоном, та особливої інопланетної зброї.

У літньому сезоні «Випробування на міцність» ми отримаємо чимало нових публічних подій. Зокрема, розробники обіцяють запровадити три івенти: «Перевір свій метал», «Самогонний Джамборі» та «Повідомлення про виселення».

А ось осінній сезон Fallout 76 зробить те, про що всі геймери давно мріяли — розширить вже наявні локації. Восени цього року в гру планують додати місто Пітт, абсолютно нову для Fallout 76 локацію, тобто на нас чекає вихід за межі Західної Вірджинії! Якщо пам’ятаєш, ми відвідували це місто в одному з додатків Fallout 3, тож це буде приємна ностальгія. Звісно, що оновлення «Експедиція на Пітт» принесе нам нові квестові ланцюжки і багато нових цікавих персонажів.

Раніше ми писали: Трейлер серіалу «Володар Перснів: Персні Всевладдя» зібрав 257 млн переглядів за добу

Зима в Fallout 76 пройде із сезонною подією «Гастролі Ядер-Світу» (Nuka-World on Tour). До Аппалачії прибуває виїзне роуд-шоу! Битви з босами та багато нових заходів для соло та групового контенту.

Що ж, чекаємо нетерпляче!

121694 0 cookie-check Анонсовані сезонні події Fallout 76 на 2022 рік

Читайте також:

Інсайдери повідомляють про початок роботи над ОС Windows 12
Інсайдери повідомляють про початок роботи над ОС Windows 12
22 Лютого, 2022, 02:42 797
Коли з’явилася операційна система Windows 10, компанія Microsoft заявила, що це буде остання та остаточна версія ОС, проте потім нам представили Windows 11 і, здається,...
Смотреть результаты
Нові версії Chrome, Edge та Firefox можуть «поламати» сайти
Нові версії Chrome, Edge та Firefox можуть «поламати» сайти
Уже найближчим часом одразу три популярні браузери, Chrome, Edge та Firefox, досягнуть версії під номером 100, і цей апдейт може принести деякі проблеми користувачам. Річ...
Смотреть результаты
Новий драйвер Radeon Adrenalin 22.2.2 дає приріст продуктивності в іграх до 24%
Новий драйвер Radeon Adrenalin 22.2.2 дає приріст продуктивності в іграх до 24%
Оновлення відеодрайвера, що ефективно та безпечно для заліза покращує продуктивність системи в іграх? Звучить настільки добре, що здається вигадкою, але це правда. AMD випустила чергове...
Смотреть результаты