search
Подписаться

logo

Розбираємось в засобах по догляду за побутовою технікою.

15 сентября, 2016, 09:16 10

Рекомендуем прочитать:

7 простых советов, которые значительно упростят уборку

Сучасний дім просто не можливо уявити без різноманітної побутової техніки. Хоча давайте спробуємо: уявіть, Ви заходите в свій дім, в свою неприступну фортецю, де відпочиваєте тілом і душею, а Вас вже чекає посередині вогнище на якому щось вариться і Ви відчуваєте приємний аромат, збоку стоїть величезна балія з кришталевою водою. Ви смакуєте, льопаєтесь в балії, потім заливаєте вогонь тією самою кришталевою водою і завалюєтесь в ліжко, яке складається із всього натурального, що знайшли під рукою. Ляпота… Не треба нічого мити, ні за чим доглядати, та й паритись нема за що. J Така «ляпота» й була колись, та дуже давно. Зараз Ви приходите додому, де Вас чекає на плиті або мультиварці свіжа ароматна вечеря, посуд після якої помиє посудомийна машина. Якщо Ви вполювали мамонта, то його з легкістю можна розмістити в холодильнику, а якщо Ваші речі брудні, то навіть не треба бігти до річки J, Ви їх просто закинете в «пралку», а потім в «сушку», а опісля випрасуєте їх праскою, або ще ліпше парогенератором. Одним словом, куди не кинься, нас оточує море побутової техніки, яка значно покращує рівень нашого життя. Проте, щоб вона служила довго і надійно за нею потрібно ретельно доглядати. В цій статті ми розберемось з Вами які засоби по догляду краще підійдуть до тої чи іншої побутової техніки.

Зміст

Різноманіття засобів по догляду за побутовою технікою
TOP-10 виробників засобів по догляду за побутовою технікою
Заключення

Різноманіття засобів по догляду за побутовою технікою

Розбираємось в засобах по догляду за побутовою технікою

На сьогоднішній день є маса виробників великої і малої побутової техніки. І більшість з них відразу ж виготовляють і засоби по догляду за нею. Відомий, поважаючий себе бренд ніколи не стане використовувати неякісні засоби для чищення. Тому, якщо Ви є щасливим власником, наприклад, техніки Miele, то можете сміливо купувати її спеціалізовані засоби для чищення і догляду за тим чи іншим різновидом техніки, слідувати інструкціям і бути абсолютно спокійним за збереженість, роботу і зовнішній вигляд Вашої техніки. Також є маса виробників самих миючих засобів, що можуть бути як універсальними, так і спеціалізованими для конкретних цілей.

Різновиди засобів по догляду за побутовою технікою:

  1. Миючі засоби:
  • Рідина;
  • Порошок;
  1. Серветки;
  2. Засоби видалення накипу:
  • Народні засоби;
  • Традиційні засоби.

Різноманіття засобів по догляду за побутовою технікою

Мабуть найкращим засобом по будь-якому догляду за побутовою технікою буде такий засіб, який швидко, ефективно і без зусиль все відчистить і відмиє, не залишить розводів, бережно ставитиметься до шкіри рук (бажано, щоб ще й живив різноманітними мікроелементами) і до того ж був дешевим, а ще краще халявним. Та всі ми розумієм і з власного досвіду знаєм, що якісне майже ніколи не буває дешевим, а дешеве майже ніколи не буває якісним. Слово «майже» і дає ту надію, яка змушує шукати все нові і нові рішення для ефективного вирішення питання з догляду за побутовою технікою.

Отже, для того щоб відмити, наприклад, плиту Вам потрібно озброїтись губкою або ганчіркою (краще з мікрофібри) і миючим засобом (це може бути як порошок, так і рідина),(є ще спеціальні серветки як вологі, так і сухі, що теж непогано можуть впоратись з брудом і жиром). Подальшу технологію, надіємось, Ви знаєте. Та все не так просто. Деякі засоби у вигляді порошку можуть поцарапати поверхню, а рідина не завжди відмиває плями, що в’їлися.

Окремо розгядаються засоби для видалення накипу. Накип можна видалити як традиційними засобами, такими як лимонний сік або оцет, а також і сучасними спеціалізованими засобами (зазвичай вони подаються й вигляді рідини)

TOP-10 виробників засобів по догляду за побутовою технікою

Звичайно виділити серед всіх виробників десятку найкращих не так то просто, адже, мабуть, треба брати всі зразки, проводити спеціальні досліди, моніторити ринок і все таке. Це не є метою нашої статті. Ми просто коротесенько розглянем 10 найпопулярніших виробників засобів по догляду за побутовою технікою.

Green & Clean

Green & Clean 2

Компанія Green Clean Enterprise яка була заснована в 1989 році, успішно займається розробкою і виробництвом продукції для очищення чутливих поверхонь в області оптики, електроніки, кіно, фотографії та відео, телекомунікацій, точного машинобудування, очищення і догляду за малою і великою побутовою технікою. Основні продукти — системи очищення із застосуванням аерозолів для видалення пилу, так звані «canned compressed air» (консервоване стиснене повітря). Основний прорив стався після впровадження незабаром Green Clean Enterprise поперемінно використовуваних аерозольних клапанів Dusting Tools. Ці багаторазові клапани використовуються в якості випускного і всмоктувального  інструменту в різних областях очищення, технічного обслуговування, контролю якості та обслуговування чутливих компонентів.

Green & Clean 2

Bosch

Будучи заснованим більш ніж 60 років тому, спільне підприємство компанії Bosch і Siemens є визнаним світовим постачальником високоякісної побутової техніки. Завдяки привабливості своїх товарів з точки зору економічності та енергоефективності, компанія BSH має успіх на всіх основних ринках. Для ефективного догляду за своєю технікою компанія виробляє цілу лінійку засобів по догляду за ними. Починаючи від засобів для чищення нержавіючої сталі і закінчуючи засобами від накипу в кавомашинах і парогенераторах.

Bosch

Sano

sano

Компанія побутової хімії Sano була заснована в 1964 році в ізраїльському місті Тель-Авів. На протязі ось вже більш ніж 60 років, компанія Sano активно розвивалася, завдяки відмінному співвідношенню ціни, якості і широкому асортименту продукція компанії Sano стала користуватися популярністю, і дуже скоро набула вірних шанувальників. На сьогоднішній день Sano є однією з найвідоміших і шанованих компаній Ізраїлю. У власності компанії Sano знаходиться п’ять підприємств, які оснащені за останнім словом техніки і відповідають світовим стандартам. Понад 700 людей працюють над створенням, розробкою і вдосконаленням нових продуктів. Напевно, тому вся продукція Sano має відмінну якість, яка проходить постійний контроль і найжорстокішу перевірку.

Sano 2

Pyramida

В 2006 році для задоволення зростаючих потреб ринку Східної Європи був придбаний завод в Україні. На підприємстві встановлено сучасні преси, фарбувальні і складальні лінії. Для налагодження виробництва і навчання співробітників запрошені фахівці з Німеччини. Сьогодні Pyramida утримує лідерство в групах «духові шафи», «варильні поверхні» і «кухонні витяжки» в Україні. Кожна третя витяжка, продавана в Україні, — Pyramida. Кожна п’ята духовка і варильна поверхня, що продаються в Україні, — це Pyramida.

Компанія Pyramida виготовляє спреї для чищення поверхонь з нержавіючої сталі, жирових фільтрів, духовок, грилів та склокерамічних поверхонь (для ефективнішого видалення забруднень є ще скребок для склокераміки). Всі ці засоби ефективно знімають бруд, без абразивів і фосфатів, а також безпечні для навколишнього середовища.

Pyramida

Astonish

Astonish британська торгівельна марка (в перекладі «дивувати», «вражати»). Вона завоювала довіру більш ніж в 50 країнах всього світу. В асортименті продукції Astonish представлено понад 60 товарів побутової хімії. Вся продукція виробляється з використанням новітніх технологій, на сучасному обладнанні, з використанням сировини високої якості. Всі розробки проходять безпосередньо на виробництві в лабораторіях, і так само компанія дбає і про навколишнє середовище, випускаючи безфосфатні засоби. Також важливо знати що продукція не містить компонентів тваринного походження і не тестується на тваринах.

Astonish

Beckmann

DR. Beckmann

Історія компанії delta pronatura і, таким чином, також DR. Beckmann починається в 1934 році в Німеччині в одній берлінській аптеці. У 70-х роках в Ной-Ізенбурзі (під Франкфуртом) почався швидкий успішний розвиток.  На даний час це успішна компанія, яка працює на сучасному обладнанні і не використовує речовин шкідливих для зовнішнього середовища. У своєму асортименті має широкий спектр, починаючи із засобу для видалення пригорілих плям до засобу для чищення пральних машин.

Electrolux

Electrolux

Історія Electrolux почалася ще на початку 20 століття. Зараз Electrolux — шведський концерн, один з провідних світових інноваційних виробників широкого спектру електричних і газових приладів для домашніх і професійних потреб. Щорічно компанія продає понад 50 мільйонів своїх виробів споживачам зі 150 країн світу. Штаб-квартира базується у місті Стокгольмі, Швеція. Існує близько 60 офісів концерну у різних країнах світу.

Техніка Electrolux виготовляється на заводах, що розташовані в більше ніж у 10 країнах Європи. У 2010 році Electrolux за 19 млн євро придбав у італійської компанії Antonio Merloni завод «Українська побутова техніка», розташований в Івано-Франківську.

Виробництво пральних машин марки Electrolux та Zanussi в Україні почалося у квітні 2011 року на повністю переобладнаному підприємстві. Потужності найсучаснішої лінії виробництва Electrolux дозволяють виготовляти більше ніж 300 тис. одиниць техніки Electrolux і Zanussi на рік, а сукупна частка обох торгових марок на українському ринку суттєво зросла.

Продукція заводу Electrolux (м. Івано-Франківськ, Україна) постачається в більш-ніж 25 країн світу.

Для своєї техніки компанія Electrolux випускає цілу лінійку засобів для догляду. Починаючи з засобів для чищення склокераміки і закінчуючи засобами для усунення накипу в пральних машинах.

WPRO

WPRO

WPRO — торгова марка аксесуарів для побутової техніки, а також миючих засобів, що належить всесвітньо відомої корпорації Whirlpool.

Це широкий перелік продукції, що включає різні витратні матеріали, змінні деталі і додаткові пристосування для кондиціонерів, пилососів, пральних машин, кухонної техніки, а також лінію засобів для миття, чищення, полірування, дезінфекції, прання, очищення від накипу й т.д.

Miele

Miele

Побутові прилади Miele мають високу якість, виняткову функціональність та класичний дизайн. Miele надає продукти для очистки та бездоганного догляду за вашими приладами Miele. Ці продукти були розроблені та випробувані в лабораторіях Miele разом із обраними виробниками. Засоби для чистки та догляду Miele забезпечать найвищу ефективність та гарний вигляд пристроїв на весь строк експлуатації. Такий догляд та увага також підтримують їхню належну роботу протягом багатьох років.

Заключення

Коротше кажучи, на сучасному ринку є сила-силенна різноманітних засобів по догляду за побутовою технікою. Якщо є можливість, то краще використовувати засоби по догляду за технікою тих виробників, що й створили цю техніку. І, звісно ж, бажано дотримуватись інструкції, що пишеться на упаковці. Якщо нема такої можливості, то тоді потрібно враховувати специфіку засобу і читати склад. Бажано, щоб в ньому не було фосфатів, абразивів і інших шкідливих речовин. Це захистить Вас і навколишнє середовище.

19860 0 cookie-check Розбираємось в засобах по догляду за побутовою технікою.

Читайте также:

Секреты выбора вафельницы. Время творить хрустящие чудеса
Секреты выбора вафельницы. Время творить хрустящие чудеса
14 сентября, 2016, 01:53 1953 10
Со сгущенкой, фруктовыми соусами орешками, шоколадом и вовсе без начинки – перед домашними вафлями устоять невозможно. Сладкий вкус детства, запечатленный в памяти. Автор любил разворачивать...
Смотреть результаты
Обставляем квартиру техникой Perfezza
Обставляем квартиру техникой Perfezza
102393510239351023935В былые времена мы и наши родители гордились отечественным производством и отечественными предприятиями, которые производили бытовые приборы для нашего обихода. Весь мир завидовал надёжности наших...
Смотреть результаты
Горячие клавиши для YouTube, о которых мало кто знает
Горячие клавиши для YouTube, о которых мало кто знает
В наше время трудно найти человека, который ничего не слышал о сервисе YouTube, однако далеко не все пользователи знают о существовании «горячих клавиш», способных значительно...
Смотреть результаты