search
Подписаться

logo

Обираємо кондиціонер. Бюджет до 10000 грн

25 апреля, 2017, 04:34 10

Ось майже і проминула весна. На календарі кінець квітня, Шановне панство планує травневі свята. Хтось помандрує до Єгипту, хтось до Туреччини, хтось до Європи, а хтось з граблями та лопатою на свою улюблену дачу.f

Але дивлячись у вікно ти розумієш, що щось в небесній канцелярії сталося не так. Чи хтось встав не с тієї ноги, чи хтось згадав про те що він забув пожартувати на перше квітня, а може й горілочка не якісна була або забагато, хто знає що там сталося, але………  То що ти бачиш за вікном, то не вишневий цвіт опадає, то є звичайний, самий звичайнісенький сніг. Та такий що лютий та січень позаздрили б такому снігу.

Але то все мене. Й останній сніг мене, і ти зрозумієш що це лише згадка нам про те, яка бурхлива буває весна. Мене і квітень, травень пробіжить повз наше життя, як той переляканий заєць, що злякався власної тіні. І настануть спекотні літні дні, ті самі яких ми так завжди з нетерпінням чекаємо. Вже нарешті  до осені будуть сховані теплі речі, а з шафи на передній план вийдуть шорти та купальники. Пляжі, літні кафе де можна випити прохолодного напою, та провести ділову або просто приємну зустріч. А потім прийде й той час, коли повернувшись з пляжу нам дуже схочеться опинитися в прохолоді, відпочити без гудіння комарів, та шуму вулиці. Але в спекотний день з закритими вікнами в сучасному будинку, це не можливо зробити без кондиціонеру.

Кондиціонер.

кондиционер ballu

Ми сучасні мешканці міст та селищ , все частіше розуміємо що де які речи та прилади, становляться невід’ємними та повсякденними у нашому житті. Таким приладом є кондиціонер. Вже не можливо уявити собі похід до кінотеатру у спекотний день, до зали де немає кондиціонера, чи відпочинок у небагато зірковому готелі, без прохолоди в номері. Кондиціонери супроводжують нас по усюди, в авто, магазинах, аптеках, громадських місцях, та в наших приватних помешканнях.

Кондиціонери стали невід’ємними супутниками нашого життя. Так що ж таке кондиціонер?

Згідно вікіпедії «Кондиционе́р (англ. conditioner) — устройство для поддержания оптимальных климатических условий в помещениях строительных сооружений, транспортных средств и другой техники»

Кажучи простими словами, ця штуковина рятую нас від спеки.

Які бувають кондиціонери, їх переваги, недоліки.

electrolux кондиционер сплит

Так які-ж бувають кондиціонери?

Кондиціонери розподіляються на побутові, які використовують у не великих приміщеннях, приватних оселях, та будинках. Серед них можна виділити три типи.

  • 1 -Переносні або підлогові: Основна перевага це, легкий монтаж, можливість пересування по приміщенню. Недолік, це те що вони доволі таки гучні.
  • 2 -Віконні: Це кондиціонери які монтуються у віконний отвір. Переваги: легкий монтаж, мають доволі низку ціну, та простоту управління. Недолік в тому що вони доволі гучні, та після монтажу зменшується площа освітлення приміщення.
  • 3 –Настінні, спліт та мульті-спліт системи. Спліт системи мають один зовнішній блок, та один внутрішній. Мульті спліт, мають один зовнішній блок, та декілька внутрішніх. Переваги, ці кондиціонери майже не виробляють шуму, дозволяють зберегти зовнішній вигляд будівлі, та можливість однією системою обслуговування декілька приміщень.

Промислові, які використовують в офісах, підприємствах, громадських місцях, та комерційного призначення.

Кредит чи готівка?

Нажаль не кожен з нас має можливість заощадити кошти, щоб придбати обладнання за готівку, виклавши усю суму одразу. Однак це не є привід відмовляти собі в повноцінному житті. Сьогодні мережа «Comfi» представляє широкий сортимент послуг купівлі у кредит та розстрочку. Навіть якщо Ви дуже зайняті, і у Вас нема можливості відвідати магазин та поспілкуватися с представником банку, цю процедуру можна оформити он-лайн. Також в мережі «Comfi» можна замовити дуже зручну послугу, доставку до оселі, та монтаж. Та спеціалізовані працівники доставлять Вам Ваш товар, та змонтують обладнання. Бо кондиціонер це не праска яку можна достати з коробки та користуватися. Необхідно спеціалізоване обладнання та навики.

Розглянемо побутові кондиціонери до 10000 грн.

  • Цінова категорія до 6000 грн.

В цій категорій кондиціонері з потужністю обслуговування приміщень до 20 кв/м

Saturn CS-07 V

saturn-cs-07-v

Площа обслуговування до 20 м/кВ, має можливість як охолоджувати приміщення так і обігрівати. Споживаюча потужність при охолодженні 750 Ват, при обігріві 730 Ват. Холодопродуктивність 2,1 кВт. Теплопродуктивність 2,16 кВт. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Рівень шуму до 35 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 2 роки. Ідеально підійде як до кімнати до 20 кв/м  так і для заміського будинку.

Sensei FTE-23 TWP

sensei-fte-23-twp

Площа обслуговування до 20 м/кВ, має можливість як охолоджувати так і обігрівати приміщення. Споживаюча потужність при охолодженні 740 Ват, при обігріві 750 Ват. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Холодопродуктивність 2,2 кВт. Теплопродуктивність 2,35 кВт. Рівень шуму до 35 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 2 роки. Ідеально підійде як до кімнати до 20 кв/м  так і для заміського будинку.

Leberg LBS-TBA08/LBU-TBA08

leberg-lbs-tba08lbu-tba08

Площа обслуговування до 20 м/кВ, має можливість як охолоджувати так і обігрівати приміщення. Споживаюча потужність при охолодженні 690 Ват, при обігріві 630 Ват. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Холодопродуктивність 2,1 кВт. Теплопродуктивність 2,16 кВт. Рівень шуму до 26 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 2 роки. Ідеально підійде як до кімнати до 20 кв/м  так і для заміського будинку. Самий тихій з агрегатів.

  • Цінова категорія до 8000 грн.

В цій категорій кондиціонері з потужністю обслуговування приміщень від 20 до 35 кв/м

Digital DAC-09CW

digital-dac-09cw

Площа обслуговування до 25 м/кВ, має можливість як охолоджувати так і обігрівати приміщення. Споживаюча потужність при охолодженні 700 Ват, при обігріві 670 Ват. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Холодопродуктивність 2,6 кВт. Теплопродуктивність 2,7 кВт. Рівень шуму до 26 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 1 рок. Ідеально підійде як до кімнати до 25 кв/м, великої кухні, так і для заміського будинку.

Gorenje KAS26NFT/KAS26ZF

gorenje-kas26nftkas26zf

Площа обслуговування до 25 м/кВ, має можливість як охолоджувати так і обігрівати приміщення. Споживаюча потужність при охолодженні 700 Ват, при обігріві 670 Ват. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Холодопродуктивність 2,6 кВт. Теплопродуктивність 2,7 кВт. Рівень шуму до 26 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 1 рок. Ідеально підійде як до кімнати до 25 кв/м, великої кухні, так і для заміського будинку.

Ballu BSW-12 HN1/OL/15Y

ballu-bsw-12-hn1ol15y

Площа обслуговування до 35 м/кВ, має можливість як охолоджувати так і обігрівати приміщення. Споживаюча потужність при охолодженні 1106 Ват, при обігріві 1011 Ват. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Холодопродуктивність 3,5 кВт. Теплопродуктивність 3,6 кВт. Рівень шуму до 27 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 2 роки. Такий кондиціонер з легкістю охолодить не величкий заміський будинок, та велику кімнату.

  • Цінова категорія до 10000 грн.

В цій категорій кондиціонері з потужністю обслуговування приміщень від 20 до 35 кв/м.

Gorenje KAS35NFT/KAS35ZFT

gorenje-kas35nftkas35zft

Площа обслуговування до 35 м/кВ, має можливість як охолоджувати так і обігрівати приміщення. Споживаюча потужність при охолодженні 685 Ват, при обігріві 640 Ват. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Холодопродуктивність 3,52 кВт. Теплопродуктивність 3,66 кВт. Рівень шуму до 56 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 2 роки. Такий кондиціонер з легкістю охолодить декілька кімнат заміського будинку, та велику кімнату, або невеличку кухню та поруч кімнату.

Electrolux EACS-07 HLO/N3

electrolux-eacs-07-hlon3

Площа обслуговування до 20 м/кВ, має можливість як охолоджувати так і обігрівати приміщення. Споживаюча потужність при охолодженні 1710 Ват, при обігріві 1740 Ват. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Холодопродуктивність 2,19 кВт. Теплопродуктивність 2,23 кВт. Рівень шуму до 28 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 2 роки. Ідеально підійде як до кімнати до 25 кв/м, великої кухні, так і для заміського будинку.

Toshiba RAS-07SKHP-ES/RAS-07S2AH-ES

toshiba-ras-07skhp-esras-07s2ah-es

Площа обслуговування до 20 м/кВ, має можливість як охолоджувати так і обігрівати приміщення. Споживаюча потужність при охолодженні 680 Ват, при обігріві 590 Ват. Авто підтримка температури (AUTO), Нічний режим (сон), Осушення (дегідратація). Холодопродуктивність 2,05 кВт. Теплопродуктивність 2,05 кВт. Рівень шуму до 38 дБ. Таймер відключення до 24 годин. Має дистанційний пульт управління. Гарантійний термін 3 роки. Ідеально підійде як до кімнати до 25 кв/м, великої кухні, так і для заміського будинку.

Висновок.

Літня спека приємна там де ми її очікуємо. Але в наших оселях нам потрібен комфорт. Цей комфорт нам подарують кондиціонери придбані в мережі Comfy.

Усі кондиціонери які представлені в мережі «Комфі», виготовлені з сучасних та екологічних матеріалів. Мають сертифікати ISO 9001, та УКРСЕПРО, використовують безпечний для навколишнього середовища фреон R410A, сертифікований по всьому світу.

Завжди з Вами blog Comfy.

33456 0 cookie-check Обираємо кондиціонер. Бюджет до 10000 грн

Читайте также:

Обзор последних новинок ZTE серии V8:  ZTE Blade V8 Pro
Обзор последних новинок ZTE серии V8: ZTE Blade V8 Pro
24 апреля, 2017, 01:42 1003 6
За последние несколько месяцев, на таких международных выставках техники как CES и MWC компания ZTE представила несколько своих новых смартфонов. Все они являются модификациями одной...
Смотреть результаты
Как убрать назойливые уведомления от Facebook
Как убрать назойливые уведомления от Facebook
Когда вы присоединяетесь к новой группе в Facebook или подписываетесь на обновления какой-то страницы Facebook автоматически, тем самым вы даете согласие на получения уведомлений на...
Смотреть результаты
Самые удобные сервисы от Google Карты
Самые удобные сервисы от Google Карты
Карты Google имеют оффлайн режим, который позволяет загрузить нам карты и получать направления, даже если мы не подключены к Интернету. Если Вы путешествуете за границей...
Смотреть результаты