search
Подписаться

logo

Учебный марафон с Comfy Kids и «Вивчаю — не чекаю» — учимся и выигрываем призы!

27 марта, 2023, 12:18 0

Ваша дитина використовує вдома чи у школі корисний додаток «Вивчаю — не чекаю»? Тоді запрошуємо її приєднатися до спільного марафону Comfy Kids і «Вивчаю — не чекаю», аби позмагатися з іншими маленькими школярами та взяти участь у розіграші призів.

Отже, уперед! На нас чекають нові знання та круті призи — ігрові набори LEGO та корисні аксесуари! 🤩

Коли? Марафон Comfy Kids та «Вивчаю — не чекаю» стартує уже сьогодні, 23 березня 2023 року. А триватиме ця активність до 6 квітня 2023 року включно.

Для кого? Хто може взяти участь у цьому дитячому освітньому марафоні? Учні 1-4 класів, які вивчають за допомогою програми «Вивчаю — не чекаю» математику та читання, а також шкільні вчителі, підопічні яких використовують цей апп.

Як брати участь? Отже, качаємо додаток на смартфон або планшет, вибираємо в аппі клас, у якому навчається ваша дитина, та розділ для вивчення — математику або читання, і дитина починає вчитися за допомогою «Вивчаю — не чекаю». Узяти участь у марафоні можуть користувачі Instagram і Facebook — для цього потрібно зробити скріншот того завдання у додатку «Вивчаю — не чекаю», яке вам найбільше сподобалося, та опублікувати його для участі у розіграші.

  • Користувачам Instagram: Підпишіться на сторінки @cant_wait_to_learn_ ua та @kids.comfy. Опублікуйте скріншот у пості або сторіс на своїй сторінці в Instagram та тегніть обидві сторінки — і @cant_wait_to_learn_ua, і @kids.comfy.
    Користувачам Facebook: Підпишіться на сторінки Освіторія на Фейсбуці та Comfy Kids на Фейсбуці, а потім опублікуйте в коментарях під постом з умовами марафону скріншот завдання, що вам сподобалося.

Як відбуватиметься розіграш призів? У фіналі марафону ми визначимо переможців у двох категоріях:

  • Везунчик — той переможець, якого буде рандомно обрано серед усіх учасників. Як приз він отримає відповідний великий конструктор Lego зі списку призів.
  • Завзятий гравець — найактивніший учасник (учасниця), який опублікував найбільшу кількість сторіс або постів. Призом для нього (неї) стане конструктор LEGO, заявлений у списку призів, плюс фірмова пляшка «Вивчаю — не чекаю».

Які конструктори LEGO будуть призами у марафоні

Як призи для переможців марафону від Comfy Kids та програми «Вивчаю — не чекаю» маленьким учасникам доступні чотири варіанти фірмових конструкторів LEGO — свій для кожного переможця. Це гарні та цікаві набори різної тематики з кількістю деталей до 1000 штук, тому такі конструктори буде цікаво збирати діткам від 7-8 років та старшим. Розкажемо про них трохи докладніше.

  1. Переможцеві «Завзятий гравець» в Instagram: конструктор LEGO City Місячна Дослідницька база (60350) — набір космічно-дослідницької тематики. Із його деталей можна зібрати житловий купол із лабораторіями, шлюзом та ангаром для техніки, місячний посадковий модуль та всюдихід VIPER, водночас усі ігрові моделі мають реальні прототипи серед обладнання NASA. Цей ігровий набір відмінно поєднується з іншими конструкторами серії LEGO City Space. Усього в наборі 786 деталей, у тому числі 6 мініфігурок.

1 LEGO City Space

  1. Переможцеві «Везунчик» в Instagram: конструктор LEGO Friends Крамниця органічних продуктів (41729) — це набір, з яким дитина зможе побудувати свою власну маленьку крамничку та поринути в захоплюючий світ рольових ігор. Магазин із великою залою-вітриною, вантажівка для доставки продуктів, каса, візочки, коробки з безліччю барвистих «товарів» і, звісно ж, різні ігрові фігурки — дітям буде цікаво і збирати такий конструктор, і гратися ним. До набору входять 5 мініфігурок, а загальна кількість деталей становить 830 одиниць.

  1.  Переможцеві «Везунчик» у Facebook: конструктор LEGO Creator Затишний будинок (31139) — ігровий набір, з яким діти зможуть зібрати чарівний маленький будиночок із відритою терасою, поштовою скринькою, шпаківнею та невеликою присадибною ділянкою. До речі, варіантів складання тут цілих три, тобто з деталей цього набору можна збирати абсолютно різні за стилем, формою та розміром моделі. До набору входять 808 деталей. 3 мініфігурки у комплекті.

  1. Переможцеві «Завзятий гравець» у Facebook: конструктор LEGO Friends Хартлейк-Сити: міжнародна школа (41731) дозволить дитині своїми руками зібрати будівлю сучасної школи з навчальними класами, ігровими майданчиками, кафетерієм та сонячними панелями на даху. До набору входять фігурки учнів та викладача, а ще тут є малюк Бунсен — хом’як, який вважається улюбленцем класу. Загалом у комплекті 985 деталей. Кількість мініфінурок: 5 штук.

Тож сміливо беріть участь у нашому марафоні, відточуйте свої знання та вигравайте круті призи! ❤

126559 1 cookie-check Учебный марафон с Comfy Kids и «Вивчаю — не чекаю» — учимся и выигрываем призы!

Читайте также:

Стартовала большая распродажа уцененных товаров в КОМФИ. Ловите большие скидки!
Стартовала большая распродажа уцененных товаров в КОМФИ. Ловите большие скидки!
25 марта, 2023, 09:57 1155
Большая распродажа уцененных товаров в COMFY стартовала 24 марта 2023 года, а это значит, что уже сейчас вы можете купить бытовую технику, мобильные гаджеты и разные товары...
Смотреть результаты
Последний фильм Квентина Тарантино уже в работе. Что известно?
Последний фильм Квентина Тарантино уже в работе. Что известно?
Квентин Тарантино, один из самых известных режиссеров Голливуда и просто живая легенда мира кино, скоро выпустит свой последний, десятый фильм. По данным издания The Hollywood...
Смотреть результаты
Rabbids Coding получила украинскую локализацию. Кодимо, кроленята!
Rabbids Coding получила украинскую локализацию. Кодимо, кроленята!
Отличная новость для маленьких украинцев, которые хотят научиться основам программирования: Rabbids Coding, образовательная игра от Ubisoft, теперь стала доступна и на украинском языке. Игра «Скажені...
Смотреть результаты