search
Підписатися

logo

Запрацювала доставка покупок із COMFY через IPOST. COMFY доставляє! 😉

05 Вересня, 2022, 03:22 0

Друзі, ми маємо ще одну хорошу новину: ми розширюємо можливості покупки в інтернет-магазині COMFY з доставкою та додаємо новий спосіб — адресну кур’єрську доставку IPOST! На сьогодні до доставки інтернет-замовлень через кур’єрську службу IPOST приєдналися вже три міста України: Київ, Дніпро та Львів, і найближчим часом ми плануємо активно розширювати цей список.

Отже, як працює доставка онлайн-замовлень із COMFY через IPOST?

Доставка

  1. Купити товар у COMFY онлайн з доставкою через IPOST можна з асортименту того, що на момент оформлення замовлення є у наявності в магазині.
  2. Адресна доставка таких товарів здійснюється кур’єрами IPOST день у день.
  3. Оформити цей спосіб доставки можна на товари з невеликими та середніми габаритами, тобто на гаджети, посуд та товари для дому, дрібну та середню побутову техніку, наприклад, фени, блендери або ті ж самі НВЧ-пічки.
  4. Сума чека для такого способу доставки не повинна перевищувати 15000 гривень.
  5. Сплатити таке замовлення можна як у безготівковий спосіб, тобто онлайн на сайті інтернет-магазину COMFY, так і готівкою під час отримання товару.
  6. Вартість доставки товарів із COMFY через кур’єрську службу IPOST складає 149 гривень, при цьому ви можете самостійно вибрати інтервал часу, в який вам буде зручно отримати свої покупки за бажаною адресою.
  7. А ще ви зможете бачити місце розташування кур’єра, який везе ваше замовлення, через сервіс IPOST, що дуже зручно!

Приємних покупок у COMFY!😘

124202 0 cookie-check Запрацювала доставка покупок із COMFY через IPOST. COMFY доставляє! 😉

Читайте також:

COMFY відкриває новий магазин в Кременчуці
COMFY відкриває новий магазин в Кременчуці
01 Вересня, 2022, 12:53 1041
1 вересня компанія COMFY відкрила новий магазин у Кременчуці за адресою вул. Небесної сотні, 3-А.  З відкриттям магазину компанія відновила присутність у Кременчуці після того,...
Смотреть результаты
Допомога проекту #НезламнаМама: Вивчай англійську — допомагай Країні!
Допомога проекту #НезламнаМама: Вивчай англійську — допомагай Країні!
Цими днями всі українці роблять дві справи: допомагають іншим і вдосконалюються, відточуючи свої навички в різних сферах — від вивчення мов до володіння зброєю. І...
Смотреть результаты
Акції Comfy у липні 2022 — знижки до -60%!
Акції Comfy у липні 2022 — знижки до -60%!
Друзі, запускаємо нову акцію в Comfy! До 24 липня 2022 року в наших роздрібних торговельних точках та на сайті онлайн-магазину діють спеціальні знижки на різні групи товарів...
Смотреть результаты