search
Підписатися

logo

Все, що ви хотіли знати про бездротові навушники

25 Серпня, 2021, 09:23 0

Ідею створення бездротових навушників можна сформулювати лише кількома словами – «Одного разу людству набридли дроти». А й справді, наскільки незручно було зберігати дротові навушники, особливо в кишені, адже їх провід, ніби як знущаючись, постійно заплутувався. І перш ніж взятися за прослуховування улюбленої музики, потрібно було пройти справжнісінький квест по розплутуванню цього самого проводу.

Зміст статті

Що таке TWS-навушники?

Як підключити бездротові навушники до пристрою?

Що робити, якщо навушники не підходять?

Як довго навушники можуть працювати від одного заряду і як їх зарядити?

Що необхідно знати про шумозаглушення в навушниках?

Навіщо в навушниках захист від води?

Як управляти бездротовими навушниками?

Зважаючи на такі муки, не дивно, що бездротові навушники стають настільки затребуваними і популярними. Вже сьогодні асортимент бездротових навушників такий великий, що недосвідченому користувачу не дивно в ньому заплутатися. Тому Блог Comfy вирішив допомогти розібратися в ситуації, що склалася і розповісти вам все, що необхідно знати про бездротові навушники. Напевно інформація виявиться корисною для вас і допоможе вибрати найкращі бездротові навушники.

Що таке TWS-навушники?

Фраза про те, що навушники бувають різними, може здатися банальною, але вона повністю відповідає дійсності. При цьому мається на увазі зовсім не те, що вони можуть бути дротовими або бездротовими, мова йде конкретно про бездротову категорію навушників.

Беспроводные наушники oppo

Бездротові навушники можуть бути повнорозмірними, вакуумними, внутрішньоканальними, просто бездротовими або TWS-навушниками. Саме останній вид бездротових навушників, позначений незрозумілою абревіатурою має особливу популярність.

Розбираємося в питанні: Як вибрати бездротові навушники?

В абревіатурі TWS, насправді, немає нічого загадкового, вона означає True Wireless Stereo, це навушники, які не мають в своїй конструкції дротів в принципі. Підключаються до пристрою вони без проводу, також немає сполучних проводів між самими навушниками. Навіть зарядка навушників відбувається без застосування дротів, вони встановлюються в спеціальний кейс.

Наушники в кейсе

Завдяки своїй компактності, досить великому періоду автономності та відсутності проводів, які постійно заплутуються, TWS-навушники займають особливе місце серед всіх інших типів подібних гаджетів. Вони мають масу переваг і дивовижних особливостей, про які ми не могли навіть думати, використовуючи звичайні дротові вакуумні навушники.

Як підключити бездротові навушники до пристрою?

Але якщо в навушниках немає дротів для підключення, як це відбувається у випадку з TWS-наушниками? Дійсно, в даному випадку не вийде зробити, як раніше, просто підключити провід 3,5 мм до смартфону, але, в той же час, не можна сказати, що TWS-навушники підключаються складніше своїх попередників. Варто зауважити, що бездротові навушники запросто можна підключити до будь-якого пристрою, який в своїй конструкції має Bluetooth, будь то смартфон, планшет, ноутбук або навіть телевізор. Іноді бездротові навушники можна підключати навіть до смарт-годинника.

Вакуумные беспроводные наушники

Давайте розберемося трохи детальніше, як підключити TWS-навушники на прикладі смартфона. Для початку, необхідно включити функцію Bluetooth на своєму смартфоні, і лише потім включати навушники. Нерідко їх просто досить дістати з кейса і на екрані смартфона з’явиться спливаюче меню, яке запропонує нам синхронізуватися з TWS-навушниками.

Якщо такого не відбувається, необхідно звернутися до пошуку Bluetooth-пристроїв і знайти в списку знайдених свої навушники. Потрібно просто натиснути на їх назву в списку і відразу ж відбудеться синхронізація. Після таких нехитрих маніпуляцій можна сміливо використовувати навушники за своїм прямим призначенням.

Детальніше про тему: Як підключити бездротові навушники до телефону?

Деякі виробники навушників пропонують встановити на смартфон додаток для них. Такий додаток допоможе більш зручно використовувати весь функціонал навушників, стежити за станом батареї, активувати або деактивувати режим шумозаглушення тощо.

Що робити, якщо навушники не підходять?

Перш ніж купувати бездротові навушники, необхідно чітко зрозуміти, як і де ми плануємо їх використовувати. Можливо, ми будемо користуватися навушниками виключно вдома, може вони стануть в нагоді нам на прогулянці або для активних занять спортом та фітнесом. Так, для домашнього використання вам можуть підійти повнорозмірні навушники, а для занять спортом знадобляться TWS-навушники зі спеціальним спортивним кріпленням для вуха на вкладиші.

Наушники для спорта

Встановлюючи навушники у вухо вперше, не варто відразу ж гнівно відкидати їх в сторону, якщо сидять вони некомфортно, адже в комплекті обов’язково присутні змінні вкладиші меншого або більшого розміру. Але якщо і зміна вкладишів не допомогла, можливо варто звернути свою увагу на внутрішньоканальні навушники, які в принципі не мають вакуумних вкладишів.

Як довго навушники можуть працювати від одного заряду і як їх зарядити?

Одним з найбільш важливих питань про TWS-навушники є питання про їх автономність. Говорячи простіше, як довго бездротові навушники можуть обходитися без підзарядки. У різних моделях навушників цей показник може відрізнятися, найбільш поширені навушники, які здатні працювати на одному заряді 3-4 години безперервно, але є гаджети, які можуть обходитися без підживлення набагато більше.

Беспроводные наушники в руке

Батарейку більшої місткості має кейс TWS-навушників, де вони і отримують додаткове живлення. Тому недолік заряду навушників рідко відчувається, адже як тільки ми робимо перерву в прослуховуванні музики, навушники обов’язково складаються в кейс, де і заряджаються. Спільно з зарядкою від кейса, сучасні бездротові навушники здатні працювати без підключення до зарядки від 20 годин і більше.

Крім установки навушників в кейс, більше ніяких маніпуляцій для підзарядки самих навушників проводити не потрібно, окремої зарядки вимагає кейс. Саме його ми підключаємо до кабелю живлення через роз’єм на корпусі. Роз’єм може бути microUSB, USB Type-C або lighting. Краще вибрати навушники з тим роз’ємом, яким ви користуєтеся найбільш часто в смартфоні, планшеті, так буде зручніше.

Деякі виробники обладнують свої навушники можливістю бездротової зарядки, тоді нам досить просто покласти кейс з навушниками на бездротову док-станцію і дочекатися їх повного заряду.

Що необхідно знати про шумозаглушення в навушниках?

Нерідко хочеться повністю відгородитися від зовнішнього світу і зануритися в свою свідомість. У цьому можуть відмінно допомогти сучасні TWS-навушники, які обладнані системою шумозаглушення. При цьому розрізняють два основних види шумозаглушення в навушниках.

Наушник в ухе

Перший вид є найбільш простим – це пасивне шумозаглушення. Ізоляція від зовнішніх шумів досягається щільністю установки вакуумів у вуха і те, наскільки самі вкладиші заглушають шум. Пасивне шумозаглушення характерне для бюджетних навушників, які непогано підходять для прослуховування улюбленої музики, але не ідеальні для розмов в галасливих і жвавих місцях.

Другий вид виявляється більш досконалим – це активне шумозаглушення. Такий вид працює завдяки використанню в навушниках додаткових мікрофонів, які здатні вловлювати сторонній шум і фільтрувати його. Активне шумозаглушення більш ефективно, ніж пасивне, такий тип застосовується в преміальних навушниках, іноді в навушниках середнього класу.

Цікава добірка: ТОП навушників з активним шумозаглушенням

Окремі виробники, паралельно режиму шумозаглушення, який здатний повністю відключити для нас шум навколишнього середовища, пропонують використовувати режим прозорості. Це протилежна функція шумозаглушення, яка активує звуки навколишнього світу. Дуже корисний режим, коли необхідно перерватися на розмову, не дістаючи навушники з вуха або перейти жваву дорогу.

 Навіщо в навушниках захист від води?

У бездротових навушниках важливі не тільки тривалий час автономності, ергономіка та якісне шумозаглушення, а й захищеність. Одним з таких параметрів є вологозахист навушників або навіть водонепроникність. Але чи так це необхідно, адже звідки у вухах взятися воді?

Наушники в воде

Насправді вологозахист бездротових навушників досить важливий аспект, адже перебуваючи в наших вухах на свіжому повітрі під час занять, наприклад, фізкультурою або фітнесом, навушники повинні бути захищені від контакту з потом. При активних вправах потовиділення може бути інтенсивним.

Крім цього, ми можемо просто потрапити під дощ, таким чином, вологозахищені навушники не потрібно буде відразу ж ховати в кейс щоб уникнути їх псування, можна продовжити слухати улюблену музику.

Для любителів відпочинку в басейні, краще звернути увагу на водонепроникні навушники, які на відміну від просто вологозахищених, здатні витримувати повне занурення в воду. Таким чином, ви зможете запросто проводити запливи під улюблені треки, а може навіть і пірнати під воду.

Але варто розуміти, що ступінь вологозахисту або водонепроникності бездротових навушників стосується лише прісної води. Тому, пірнати в навушниках в солону морську воду вкрай не рекомендується, вона може порушити водонепроникні властивості гаджета.

 Як управляти бездротовими навушниками?

Іноді може викликати здивування метод управління бездротовими навушниками, адже нерідко вони обладнані всього лише однією кнопкою на корпусі або зовсім не мають кнопок, а панеллю керування виступає сенсор. Проте, виявляється, що управління TWS-навушниками не складніше того, до якого ми звикли в дротових аналогах.

Управление беспроводными наушниками

Отже, за допомогою бездротових навушників ми можемо слухати музику. У цей момент у нас може з’явитися бажання змінить гучність відтвореного треку, переключитися на іншу музику або, навпаки, повернутися до попереднього треку. Зробити це можна за допомогою функціональної клавіші, яка, як правило, розташовується на правому навушнику. Клавіша може бути у вигляді кнопки або сенсорної панелі, різні команди навушників робляться за допомогою натискання на функціональну клавішу з різною тривалістю або різною кількістю натискань.

Крім цього, бездротові навушники можна використовувати для спілкування, як гарнітуру. Можна прийняти вхідний дзвінок або відхилити його. Робиться це також за допомогою функціональної клавіші шляхом різного характеру натискань. Так, наприклад, в деяких моделях, щоб прийняти дзвінок необхідно двічі коротко натиснути на функціональну клавішу або натиснути її і утримувати, щоб відхилити дзвінок.

Управління бездротовими навушниками може досягатися за допомогою взаємодії з голосовим асистентом, але є це не у всіх моделях.

Підведемо підсумок

Якщо ви до цих пір не наважуєтеся оновити свої старі дротові навушники, побоюючись, що не розберетеся в функціоналі TWS-гаджета, варто зрозуміти, що таке враження досить поверхневе. Насправді експлуатація бездротових навушників часто виявляється більш простою і комфортною, ніж в дротових.

Полноразмерные беспроводные наушники

Нерідко стикаємося з побоюванням того, що бездротові навушники постійно розряджаються в самий незручний момент, тоді як з дротовими такого не трапляється. Насправді заряд акумулятора самих навушників здатний забезпечити їх довгими годинами автономної роботи, а кейс успішно доповнює цей показник. З огляду на свої властивості, бездротові навушники стають більш популярні, ніж дротові. Це обумовлюється більш досконалими технологіями шумозаглушення, комфорту використання навушників без проводу, простотою підключення та використання.

117831 0 cookie-check Все, що ви хотіли знати про бездротові навушники

Читайте також:

Потужні геймерські ноутбуки — ТОП-5 відмінних моделей на осінь 2021
Потужні геймерські ноутбуки — ТОП-5 відмінних моделей на осінь 2021
18 Серпня, 2021, 12:35 10540
Не лише геймери вибирають геймерські ноутбуки, адже такі машинки просто чудово підходять і для ігор, і для роботи з вимогливими до ресурсів комп’ютера програмами. Усілякі...
Смотреть результаты
Все про нові складні смартфони Samsung – Galaxy Z Fold 3 і Z Flip 3. Перші враження
Все про нові складні смартфони Samsung - Galaxy Z Fold 3 і Z Flip 3. Перші враження
Складні смартфони. Багато хто до цих пір їх вважають дивовижними дорогими іграшками. Але з кожним роком таких пристроїв стає все більше і більше, в тому...
Смотреть результаты
Вибираємо монітор для роботи, ігор і графіки. ТОП-5 відмінних моделей!
Вибираємо монітор для роботи, ігор і графіки. ТОП-5 відмінних моделей!
Яким має бути хороший монітор? По-перше, з хорошою матрицею, щоб і передача кольору в нього була реалістичною, і деталізація не просідала, і кути огляду дозволяли...
Смотреть результаты