search
Підписатися

logo

В Україні запустили офіційний портал розшуку неповнолітніх – «Діти війни»

03 Серпня, 2022, 11:30 0

З 1 серпня 2022 року в Україні запрацювала інформаційна платформа «Діти війни». Про це УНН повідомили в Офісі Президента України.

«Діти війни» – єдиний у своєму роді державний ресурс, що надає актуальні зведені дані про дітей, які постраждали через дії pосії: отримали поранення, загинули, зникли безвісти, були примусово переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до pосійської Федерації, а також про тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Кількісні показники щоденно оновлюються правоохоронними органами та Національним інформаційним бюро.

«Діти війни» – єдиний у своєму роді державний ресурс, що надає актуальні зведені дані про дітей, які постраждали через дії росії: отримали поранення, загинули, зникли безвісти, були примусово переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до російської Федерації, а також про тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Кількісні показники щоденно оновлюються правоохоронними органами та Національним інформаційним бюро.

«Відсьогодні (прим. 1 серпня 2022 року) в Україні запрацював державний портал розшуку дітей. Інформаційна платформа «Діти війни» допомагатиме правоохоронним органам збирати інформацію про дітей, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти, або були переміщені у тимчасово окуповані території та депортовані до pосійської Федерації» (Дар’я Герасимчук, радниця-уповноважена Глави держави правам дитини та дитячої реабілітації)

Так, станом на 1 серпня в результаті російської агресії в Україні загинуло 358 дітей, отримали поранення 693 дитини, зникли безвісти – 203. 5 754 дитини були примусово переміщені або депортовані. Водночас правоохоронці розшукали 4 039 дітей, 47 – повернули з депортації. Адже кожна повернена дитина – це важка спецоперація (Дар’я Герасимчук, радниця-уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації).

2 серпня кількість безвісти зниклих дітей зросла до 204, депортованих – до 5 911. Як зазначила на брифінгу Дар’я Герасимчук, з відкритих джерел відомо, що «країна-агресор заявляє про щонайменше 450 тисяч переміщених та депортованих на територію росії дітей». Сьогодні ж дуже важливо отримувати оперативну та максимально вичерпну інформацію про такі інциденти, щоб фіксувати та розслідувати злочини, рятуючи маленьких українців. На жаль, точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України

«Інформація на порталі – це наочне свідчення геноциду українських дітей та злочинів проти людяності, які армія росії щодня чинить проти нашого народу. Платформа показуватиме найдостовірніші статистичні дані щодо постраждалих дітей та допоможе розшукувати їх» (Дар’я Герасимчук, радниця-уповноважена Глави держави з прав дитини та дитячої реабілітації)

Сервісом можуть скористатися не тільки батьки постраждалої дитини, а й кожна людина, яка володіє будь-якою інформацією про зниклих дітей, порушення їхніх прав та скоєні проти них злочини. Повідомляється про створення Консультаційного центру при офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, де можна отримати допомогу онлайн і офлайн.

123564 0 cookie-check В Україні запустили офіційний портал розшуку неповнолітніх – «Діти війни»

Читайте також:

Телевізори Gazer в Comfy зі знижками до 36%!
Телевізори Gazer в Comfy зі знижками до 36%!
29 Липня, 2022, 10:55 445
Друзі, ми маємо відмінну новину для тих, хто планує найближчим часом покупку нового телевізора — у Comfy діють знижки на весь модельний ряд телевізорів Gazer!...
Смотреть результаты
Товар дня 25 липня 2022 — колекційна лялька L.O.L. Surprise!
Товар дня 25 липня 2022 — колекційна лялька L.O.L. Surprise!
Сьогодні в Comfy товар дня, що не залишить байдужою жодну маленьку модницю, адже це Крихітка Лексі із серії Tweens S2 L.O.L. Surprise!, чудова колекційна лялечка...
Смотреть результаты
Кременчук — 27.06.22
Кременчук — 27.06.22
Вчора був ще один чорний день в історії нашої країни та в історії нашої родини COMFY. В торговельному центрі «Амстор» у Кременчуці був розташований один...
Смотреть результаты