search
Підписатися

logo

Telegram 8.5: відеостікери та інші нововведення

02 Лютого, 2022, 04:12 0

Telegram отримав перший великий апдейт цього року для мобільних пристроїв під керуванням Android та iOS. У версії 8.5 відразу кілька корисних функцій, як-то: відеостікери, покращені анімації реакцій, нові реакції, інтерактивні емодзі, швидка навігація до нещодавно відкритих чатів та багато іншого.

Відеостікери

Телеграм-видеостикеры

Одне із головних нововведень. Це демократичніший, ніж раніше, формат відеостікерів. У Telegram 8.5 їх можна формувати із звичайних відеозаписів та використовуючи практично будь-який відеоредактор.

Нагадаємо, що в месенджері раніше були доступні векторні анімовані стікери. Проте їхня поточна реалізація передбачає володіння технічною базою та встановлення спеціалізованих програм на зразок Adobe Illustrator. Тепер кожен зможе робити як векторну, так і растрову анімацію. Навіть є підтримка прозорості. Вимоги до відеороликів, з яких створюються стікери такі:

  • тривалість не більше трьох секунд
  • розмір 512px по одній зі сторін (суворо) і не більше 512px по іншій
  • до 256 КБ

Щоб створити новий набір, достатньо написати боту, а далі просто дотримуватися інструкцій. Також є можливість встановлення стікерів інших користувачів. Більше інформації про нові відеостікери та їх створення за посиланням.

Оновлені анімації реакцій

Телеграм-видеостикеры

Під час відправлення реакцій анімації стали компактнішими. При цьому збережено старий великий формат. Він вибирається у меню реакцій тривалішим утримуванням емодзі.

Крім того, відмічене спеціальне меню, в якому проглядаються нові реакції на повідомлення. Для одержувача та відправника їх відтворення синхронізовано.

Нові реакції та інтерактивні емодзі

До переліку доступних реакцій оновлення додали п’ять нових емодзі. Їх можна використовувати як інтерактивний варіант. Для цього вибраний емодзі потрібно надіслати в діалог окремим повідомленням.

Швидке повернення до нещодавно відкритих чатів

У версії 8.5 можна швидко повертатися в потрібні чати після декількох переходів в інші. Для цього достатньо затиснути кнопку “Назад”. На екрані з’явиться список попередніх діалогів, в які користувач потрапляв, переходячи за посиланнями, короткими адресами, з надісланих повідомлень, профілів тощо.

Інші зміни нової версії Telegram торкнулися доопрацювання відомих неполадок та покращення стабільності клієнта. Ключове виправлення пов’язане з якістю дзвінків. Також додалася підтримка перекладів при швидкому перегляді веб-сторінок. Можна надсилати повідомлення без звуку через меню Поділитися. А в додатку для iOS з’явилися нові анімації іконок.

Оновлена ​​версія Telegram 8.5 вже доступна для завантаження в App Store та Google Play.

Також загляньте:

  • У Telegram тепер можна переносити чати з WhatsApp
  • Бета-версія Telegram 7.3 отримала функцію групових аудіодзвінків

Серед інших новин – компанія Meta, яка володіє соціальною мережею Facebook, додала до Instagram Stories підтримку 3D-аватарів. Першими скористатися новою функцією зможуть користувачі США, Канади та Мексики.

Аватари стали наступним кроком до задекларованого Meta метавсесвіту. Її Айгерим Шорман (Aigerim Shorman), генеральний менеджер компанії з аватарів та ідентифікації, описує як «взаємопов’язаний цифровий світ, який поєднує віртуальну та доповнену реальність, а також більш знайомі платформи, такі як ваш телефон та комп’ютер». І це пріоритетний напрямок для компанії. Генеральний директор Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) у своїй недавній публікації пообіцяв, що одного разу у розпорядженні користувачів будуть численні аватари – від «виразних» до «фотореалістичних».

Також цікаво (відео):

  • Telegram: ТОП-7 прихованих можливостей
  • 10 функцій Telegram, про які корисно знати
121067 0 cookie-check Telegram 8.5: відеостікери та інші нововведення

Читайте також:

Samsung створила вбудований сканер відбитків для банківських карток
Samsung створила вбудований сканер відбитків для банківських карток
28 Січня, 2022, 03:46 1510
Компанія Samsung вкотре приємно здивувала користувачів, цього разу доволі незвичайною новинкою — корейці представили спеціальний модуль для платіжних карток S3B512C, призначений для зчитування відбитків пальців....
Смотреть результаты
Samsung Galaxy Unpacked у лютому 2022 — де і коли дивитися
Samsung Galaxy Unpacked у лютому 2022 — де і коли дивитися
Полюбляєш гаджети від бренда Samsung та хочеш першим дізнаватися про всі найцікавіші новинки? Тоді на тебе чекає крутий онлайн-захід — свіжесенька трансляція Samsung Galaxy Unpacked!...
Смотреть результаты
Помер Луї Андерсон — автор мультсеріалу «Життя з Луї»
Помер Луї Андерсон — автор мультсеріалу «Життя з Луї»
Що ж, друзі, цей вечір п’ятниці приніс усім нам сумну новину: сьогодні, 21 січня 2022 року, помер комік Луї Андерсон, відомий усьому світу завдяки дитячому комедійному мультсеріалу...
Смотреть результаты