Ось вони! Новенькі Samsung Galaxy S10. Перші враження

22 Лютого, 2019, 12:39 8

І ми про них вже все знаємо … Хочете першими дізнатися подробиці про найгучніші – що знаменують 10 років інновацій Samsung – новинки? Тоді читайте нашу статтю.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-сравнение фото 1

Флагман ознаменував 10 років інновацій Samsung

ОНЛАЙН-трансляція презентації Samsung Galaxy S10

Зміст

  • Galaxy S10 – нові стандарти і користувацький досвід
  • Як смартфони виглядають. Дизайн
  • Що з екраном
  • І камери – круті
  • А як з продуктивністю і автономністю
  • Основні технічні характеристики новинок
  • Перші враження
  • Ціна питання

Також цікаво:

Перший погляд на Samsung Galaxy S9 + (відео)

ТОП-5 поліпшень в Samsung Galaxy S9 і S9 +

Galaxy S10 – нові стандарти і користувацький досвід

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-юбилейное поколение фото 1

 

Компанія Samsung Electronics через десятиліття з моменту запуску першого Galaxy S-смартфона представила ювілейну серію нових ТОП-пристроїв Galaxy S10. І вона закладає базу для наступної декади мобільних інновацій. Отже, зустрічайте преміальні: Galaxy S10, Galaxy S10 +, причому є ексклюзивна версія в керамічному корпусі з 1 ТБ постійної пам’яті, що доповнюється 512 ГБ на карті microSD, компактний Galaxy S10e з плоским екраном, а також 5G-версію «десяточки», дивує найбільшим в історії лінійки Galaxy S екраном діагоналлю 6,7 дюйма

Це – ювілейне оновлення флагманських пристроїв виробника, що знаменує 10 років інновацій Samsung. Разом з тим воно стало ідейною базою для наступної декади гучних мобільних інновацій.

За словами Донг Джин Ко (DJ Koh), президента і глави підрозділу IT і Mobile Communications Samsung Electronics, лінійка Galaxy S з моменту виходу першої моделі, стала уособленням преміальних інновацій та «надала користувачам неймовірні враження від використання пристрою, максимально підходящих саме для них». Будучи впевненим в тому, що «десятка» відкриває нову еру технологій смартфонів, президент акцентував увагу на тому, що нові флагмани «ґрунтуються на багатій спадщині серії і втілюють в собі проривні інновації в області дисплейних технологій, камери і продуктивності». «Чотири преміальних пристрої, кожен з яких створено для певного типу користувачів, дозволять Samsung зміцнити свої лідерські позиції, відкриваючи нову еру технологій смартфонів», – резюмував Донг Джин Ко.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-сравнение фото 2

Виробник попрацював над продуктивністю флагманів, камерою і екранами. І тепер смартфони Samsung готові подарувати абсолютно новий користувацький досвід. Вимогливі шанувальники продукції компанії точно гідно оцінять гаджети .

Як смартфони виглядають. Дизайн

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-дизайн и эргономика фото 1

Без зайвих слів – стильно: так, як і годиться сучасним пристроям для зв’язку преміум-класу.

Ергономіка теж, здається, без нарікань. Докладний огляд ми обов’язково зробимо. А поки що скажемо одне: користувацький досвід виключно позитивний.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-дизайн и эргономика фото 5

Цікаво, що сама компактна модель – Galaxy S10e – виявилася товстенькою: 69,9 × 142,2 × 7,9 мм. Базова «десятка» і «плюсик» мають 70,4 × 149,9 × 7,8 і 74,1 × 157,6 × 7,8 мм відповідно. При цьому найважчою є керамічна версія Galaxy S10 +. Вона затягує майже на 200 грамів.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-дизайн и эргономика фото 6

Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 + і Samsung Galaxy S10e

Є кілька кольорів. Для Galaxy S10 і Galaxy S10 + їх три: класичні чорний і білий, а також зелений. Модель Galaxy S10e також передбачена в оптимістичному жовтому кольорі. Правда, даних про те, чи доїде вона до України, на жаль, на даний момент ще немає.

Що з екраном

Новинки обзавелися великими Dynamic AMOLED-імерсивними екранами (від англ. Immersive – створює ефект присутності, занурення). І ви знаєте, феномен імерсивності – трендовий в сучасній індустрії розваг, в тому числі і в смартфонобудуванні. Такий екран з ефектом повного занурення у відображений контент робить користувача повноправним учасником того, що відбувається. І це той самий горезвісний ефект залучення, що дарує новий користувацький досвід.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-экраны сравнение фото 2

Что стосується діагоналі, в найкомпактнішій моделі – Samsung Galaxy S10e – вона досягає 5,8 дюйми, в середній – Samsung Galaxy S10 – 6,1 дюйми, у великій – Samsung Galaxy S10 + – 6, 4 дюйми. При цьому здатність останніх може досягати Quad HD + (змінюється в налаштуваннях). За замовчуванням у всіх смартфонах стоїть Full HD +.

Крім того, панель компактної моделі Galaxy S10e плоска, тоді як Galaxy S10 і Galaxy S10 + – вигнута.

Dynamic AMOLED-екрани новинок виробник гордо називає кращими в світі. Так, звичайно, ми неодмінно порівняємо їх з конкурентами (не звикли вірити на слово), але в реальності вони дійсно шикарні. «Десятка», як перший смартфон з сертифікацією HDR10 +, відображає картинку в живих і яскравих кольорах.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-экраны сравнение фото 1

Dynamic AMOLED-екран Galaxy S10 вражає бездоганною передачею кольору і винятковим коефіцієнтом контрастності: темні сцени на екрані виглядають ще глибше, а світлі – яскравіше

Завдяки підтримці динамічного відображення тонів колірна палітра розширюється до максимально реалістичного зображення. І це було відзначено VDE – авторитетною європейською Асоціацією електронних та інформаційних технологій.

Також варто сказати про технологію Eye Comfort. Знаючи її, дисплей Dynamic AMOLED мінімізує кількість випромінюваного синього світла без використання фільтрів і зниження якості картинки.

Унікальний екран «десятки» має безліч сенсорів і поєднує просунуті технологічні рішення. Одне з них – вбудована камера, що дозволяє насолоджуватися максимальною площею екрану.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-юбилейное поколение фото 2

Головною фішкою екрану Galaxy S10 і Galaxy S10 + став вбудований ультразвуковий сенсор відбитків пальців

«Десятка» отримала перший вбудований в екран ультразвуковий сканер відбитків пальців. Він зчитує не двомірне зображення, а тривимірні обриси шкіри. Завдяки цьому і гарантується надійний захист пристрою.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-сравнение фото 3

Новинка може порадувати технологією біометричної аутентифікації нового покоління, першою в світі сертифікованою FIDO Alliance Biometric Component

Також цікаво:

Соковитість і яскравість – смартфони з першокласними екранами

І камери – круті

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-дизайн и эргономика фото 7

Пам’ятаєте, як ми передчували такі революційні технології, як, наприклад, Dual Pixel, подвійна апертура? Їх в мобільних пристроях вперше запропонувала компанія Samsung. За старою доброю традицією новатора новий корейський флагман був щедро обдарований інноваційними інтелектуальними можливостями, що дозволяють кожному з нас зняти свій фото- або відеошедевр.

Вперше в Galaxy S-лінійці встановлено ультраширококутний об’єктив з кутом огляду 123 градусів. Завдяки цьому він наближений до людського ока, і в кадрі буде все, що ви бачите.

Оптика ідеально підходить як для пейзажної та панорамної зйомки, так і для зйомки групових портретів. Повторимося, що в кадр потраплять всі. Ніхто не образиться!

Щоб поліпшити якість відеозйомки флагман забезпечили підтримкою технології цифрової стабілізації. І якщо ви, наприклад, захочете проїхатися на велосипеді, попутно зафіксувавши красу природи (а весна – скоро, буде чим милуватися), то камера «десяточки» збереже прекрасні миті на пам’ять в прекрасній якості.

Є підтримка зйомки в UHD-форматі, причому як основною, так і фронтальною камерами.

Ще одна інновація – тильна камера флагмана записує відео з підтримкою стандарту HDR10 +.

Смартфони (зокрема якість створюваного ними контенту) вам сподобаються, якщо ви не любите возитися з ручними настройками. Функції ШІ в «десятці» були вдосконалені, в тому числі і завдяки інтеграції модуля нейронних обчислень.

Так, функція «Рекомендації по знімках» автоматично відображає підказки по композиції кадру, а оновлена ​​оптимізація сцен виявляє і обробляє додаткові сцени. Результат – круті кадри. І ми вже палаємо бажанням прогулятися з гаджетом в руках по весняних парках і скверах, щоб відобразити світ навколо.

А як з продуктивністю і автономністю

На перший погляд, друзі, все спритно і симпатично. Втім, від флагмана А-бренду ми іншого й не очікували.

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-интерфейс

За словами виробника, для максимальної продуктивності новинок їх забезпечили високоякісним апаратним і програмним забезпеченням, заснованим на технологіях штучного інтелекту. І якщо бути чесними, це на сьогоднішній день дійсно  «найрозумніші» гаджети компанії. Радує все, починаючи від посиленої роботи та отримання нових функцій одночасної підзарядки (зможемо брати в поїздку тільки один ЗП для декількох пристроїв) і закінчуючи розширеними можливостями Wi-Fi з приставкою «SMART» (не тільки забезпечує безперебійне і безпечне з’єднання через плавне перемикання між Wi- Fi і LTE, а й визначає потенційно небезпечні мережі Wi-Fi).

Старша модель «десятки» може вразити об’ємом постійної пам’яті в 1 ТБ, доповнюються 512 ГБ на карті пам’яті microSD (гібридний слот). В цілому це 1,5 ТБ місця. Круто! Але не факт, що до України така конфігурація доїде-долетить.

З попередньо встановленими і персоналізованими сценаріями Bixby – наприклад, «Водіння», «Перед сном» – скорочується кількість дотиків до смартфону протягом дня. І до речі, виробник обіцяє 24 години автономності. Сценарії налаштовуються відповідно до звичок користувача. Так що Galaxy S10 стає повністю персоналізованих гаджетом – тим, який підходить на всі 100% 200%.

А ще кажуть, що Galaxy S10 – ідеальний смартфон для геймерів. Бравуючи потужним апаратним забезпеченням, а це восьмиядерний 8-нм 64-бітний процесор (Мах. 2,7 ГГц + 2,3 ГГц + 1,9 ГГц), програмним забезпеченням на базі штучного інтелекту, технологією Dolby Atmos для ігрового режиму і продуманою системою охолодження з випарною камерою, «десятка »стала першим смартфоном, оптимізованим для ігор на движку Unity.

Також цікаво:

Дівчина-геймер – горе в сім’ї. Які ігри вибирають дами

Секрети виховання «розумного» геймера

Компанія Samsung, лідируючи в 5G-сфері, активно співпрацюючи з великими операторами, розробляючи і впроваджуючи технології мобільного зв’язку п’ятого покоління, явила світові і Galaxy S10 5G. Це перший флагманський смартфон з підтримкою зв’язку п’ятого покоління, який дозволить: і завантажити цілий сезон серіалу за лічені хвилини, і безпроблемно грати в мережеві ігри, і насолоджуватися віртуальною і доповненою реальністю, і здійснювати відеодзвінки в 4К-здатності.

У моделі 6,7-дюймовий дисплей. До слова, найбільший в історії лінійки Galaxy S. А батарея в смартфоні – на 4500 мАг з ультрашвидкою зарядкою потужністю 25 Вт.

Основні технічні характеристики новинок

МодельSamsung Galaxy S10Samsung Galaxy S10+Samsung Galaxy S10e
Екран6,1-дюймовий, Quad HD+, вигнутый Dynamic AMOLED, 19:9 (550 PPI)6,4-дюймовий, Quad HD+, вигнутый, Dynamic AMOLED, 19:9 (438 PPI)5,8-дюймовий, Full HD+, плоский, Dynamic AMOLED, 19:9 (522 PPI)
Операційна системаAndroid 9.0 (Pie)Android 9.0 (Pie)Android 9.0 (Pie)
ПроцесорВосьмиядерний 8-нм 64-бітний (Мах. 2,7 ГГц + 2,3 ГГц + 1,9 ГГц)Восьмиядерний 8-нм 64-бітний (Мах. 2,7 ГГц + 2,3 ГГц + 1,9 ГГц)                                                    Восьмиядерний 8-нм 64-бітний (Мах. 2,7 ГГц + 2,3 ГГц + 1,9 ГГц)
Оперативна і постійна пам´ять8 ГБ ОЗУ (LPDDR4X), 128 ГБ + microSD слот об´ємом до 512 ГБ8 ГБ / 12 ГБ ОЗУ (LPDDR4X),128ГБ / 1ТБ + microSD слот об´ємом до 512 ГБ6 ГБ ОЗУ (LPDDR4X), 128 ГБ + + microSD слот об´ємом до 512 ГБ
SIM-картаГібридний слот: одна Nano SIM і одна Nano SIM чи microSD (до 512ГБ)Гібридний слот: одна Nano SIM і одна Nano SIM або microSD (до 512ГБ)Гібридний слот: одна Nano SIM і одна Nano SIM чи microSD (до 512ГБ)
Основна камераПорійна камера з подвійною оптичною стабілізацією зображення OIS; телефото-камера: 12 Мп, PDAF, F2.4, OIS (45*); ширококутна: 12 Мп, Dual Pixel автофокус, F1.5/F2.4, OIS (77е); ультраширококутна: 16 Мп FF, F2.2 (123*); 0.5Х/2Х оптичний зум, цифровий зум до 10ХПотрійна камера з подвійною OIS; телефото-камера: 12 Мп, PDAF, F2.4, OIS (45е); ширококутна: 12 Мп, Dual Pixel автофокус, F1.5/F2.4, OIS (77е); ультраширококутна: 16 Мп FF, F2.2 (123е); 0.5Х/2Х оптичний зум, цифровий зум до 10ХПодвійна камера з OIS; ширококутна: 12 Мп, Dual Pixel автофокус, F1.5/F2.4, OIS (77е); ультраширококутна: 16 Мп FF, F2.2 (123е), 0.5Х оптичний зум, цифровий зум до 8Х
Фронтальна камераSelfie: 10 Мп, Dual Pixel автофокус, F1.9 (80 градусів)Подвійна. Selfie: 10 Мп, Dual Pixel автофокус, F1.9 (80 градусів); 8 Мп FF, F2.2 (90 градусів)Selfie: 10 Мп, Dual Pixel автофокус, F 1.9 (80 градусів)
Бездротові технологіїWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5ГГц), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM

Bluetooth* v 5.0, ANT+, USB Type-C, NFC, Location (GPS, Galileo*, ГЛОНАСС, BeiDou*)

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5ГГц), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM

Bluetooth* v 5.0, ANT+, USB Type-C, NFC, Location (GPS, Galileo*, ГЛОНАСС, BeiDou*)

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5ГГц), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM

Bluetooth* v 5.0, ANT+, USB Type-C, NFC, Location (GPS, Galileo*, ГЛОНАСС, BeiDou*)

Акумуляторна батарея3400 мАг, швидка дротова і бездротова зарядка, вдосконалена швидкість бездротової зарядки з Fast Wireless Charging 2.0 Wireless PowerShare4100 мАг, швидка дротова і бездротова зарядка, вдосконалена швидкість бездротової зарядки з Fast Wireless Charging 2.0 Wireless PowerShare3100 мАг, швидка дротова і бездротова зарядка, вдосконалена бездротова зарядка з Fast Wireless Charging 2.0 Wireless PowerShare
Розміри корпусу70,4×149,9×7,8 мм74,1×157,6×7,8 мм69,9×142,2×7,9 мм
Маса157 г175 г (керамічна версія – 198 г)150 г

Перші враження

Новые флагманы Samsung Galaxy S10-дизайн и эргономика фото 2

Очевидно, що свіженькі флагмани Samsung – гідні. У тому числі і нашої з вами уваги. Ми, звичайно, ще порівняємо їх в тестах з конкурентами, щоб підтвердити статус найкращих. А на даний момент можна сказати одне – хороші. Причому як зовні, так і внутрішньо. І захист від пилу і вологи за стандартом IP68 мають, і екран крутий, і про ШІ все знають, і солідно виглядають в руці (особливо той – великий), і швидкі, ну і автономність повинна не підкачати … І це ми ще перевіримо.

На закінчення серед головних конкурентних переваг нових флагманів зазначимо таке:

Dynamic AMOLED-екрани, що забезпечують повне занурення в контент при його перегляді

Просунуті камери професійної якості, забезпечені інтелектуальними функціями, що створюють, причому буквально в один дотик, шедеври, якими точно не соромно похвалитися в Instagram та інших соціальних мережах (поспішаємо гарненько потестить!)

Функція бездротової зворотної зарядки і оптимізація з використанням ШІ, що забезпечує роботу гаджета протягом цілої доби

Новий рівень безпеки, який забезпечується ультразвуковим сканером відбитків пальців, інтегрованим прямо в екрани Galaxy S10 і Galaxy S10 +

Ціна питання

Найбільш доступна модель – Samsung Galaxy S10e – обійдеться в 24 999 грн. На вибір надається чотири забарвлення: біле, чорне, жовте і зелене.

Дещо дорожче основний флагман – Samsung Galaxy S10 в чорному, білому або зеленому корпусі. За нього доведеться віддати 29 999 гривень.

В Україні буде доступна версія Samsung Galaxy S10 + з 8 ГБ оперативної і 128 ГБ постійної пам’яті. Ціна питання – 32 999 грн. А забарвлення такі ж, як і у звичайної «десятки».

Приємно, що покупці, що оформили попереднє замовлення, разом зі смартфоном отримають нові бездротові навушники Galaxy Buds в класичному білому забарвленні. Про них – вже дуже скоро – ви дізнаєтеся в нашій наступній статті. Аксесуар, до речі, заряджається, від смартфона.

Ну і головне питання: а як вам, власне, нові флагмани виробника? Який більше подобається: Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 + або Samsung Galaxy S10e? Швидше висловлюйтеся в коментарях. А ми поки пішли тестувати переносну електроніку Samsung, якою виробник теж порадував в Сан-Франциско. До зустрічі в блозі!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

70484 0 cookie-check Ось вони! Новенькі Samsung Galaxy S10. Перші враження

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Нові носимі пристрої Samsung: Galaxy Watch Active, Galaxy Fit і Fit e та Galaxy Buds. Перші враження
21 Лютого, 2019, 11:05 486 9
У Сан-Франциско компанія Samsung також представила свіженьку електроніку, що носиться. А це: витончений SMART-годинник Galaxy Watch Active, фітнес-браслети Galaxy Fit і Fit e та бездротові...
Смотреть результаты
Найкрутіша банда України - розповідаємо про креативну студію BANDA Agency!
Ну що, наші улюблені читачі, сьогодні ми познайомимо вас з найкрутішою бандою України – з київською креативною студією BANDA Agency. Ці хлопці знають про рекламу...
Смотреть результаты
Порадуй свого кіберспортсмена! Вибираємо, що подарувати геймеру на День святого Валентина!
Любов всього твого життя обожнює комп’ютерні ігри і практично не розлучається зі своїм вірним комп’ютером або ноутбуком, на якому встановлені всілякі бродилки, стрілялки і зомбівбивалки?...
Смотреть результаты