search
Підписатися

logo

Огляд Samsung Galaxy A8 | A8 + 2018 ▶ ️Порівняння з Samsung Galaxy S8

22 Грудня, 2017, 12:00 9

Порівнюємо лінійку смартфонів Samsung Galaxy A8 і 8+, випущених у 2018 році. Через рік після прем’єри смартфони вже встигли проявити себе, та тепер ми можемо розглянути всі переваги та недоліки моделей Самсунг і порівняти їх.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

  1. Порівнюємо Samsung Galaxy A8 і 8+
  2. Фішки Samsung Galaxy A8
  3. Відмінності Samsung Galaxy A8 і 8 +

Лінійка Samsung Galaxy A8 і 8+ представлена ​​в трьох кольорах чорний, золотий і сірий. А серія – це спрощена версія флагманської S-ки, в даному випадку Galaxy S8. Розберемося, чим вони схожі, а чим відрізняються.

Порівнюємо Samsung Galaxy A8 і 8 +

В першу чергу Galaxy S8 надихнув своїм екраном, обидва смартфони отримали безрамкові дисплеї з таким же співвідношенням сторін 18,5: 9. Але на відміну від флагмана, в цих моделях менше дозвіл, а по краях немає заокруглення, через що бічні відступи стали трохи ширше.

Samsung Galaxy A8 і 8+ зовнішній вигляд

Прихильники плоских екранів будуть задоволені, помилкових спрацьовувань точно не буде. Матриця хороша, картинка одна з кращих.

В налаштуваннях дисплея повний фарш. Фільтр синього кольору, глибокі опції передачі кольору.

Формат тильної сторони як у топів, точніше скло, яке плавно згинається на боковинах.

Фішки Samsung Galaxy A8

Сканер відбитка пальця дає цим моделям відмінну перевагу. Шкода, що сканер так і не розділили з камерою, зате зробили трохи нижче. В якості альтернативи пропонується поліпшене розблокування по обличчю. Функція реалізована завдяки двом фронтальним камерам.

Лінійка Samsung Galaxy A

Для цієї серії був розроблений процесор Exynos 8895, у якого є незвичайна комбінація ядер, два потужних і шість економічних. А доповнені вони флагманською графікою Mali-G71.

З одного боку начинка не видає рекордів у Benchmark, але з іншого тягне найважчі ігри на максимальні за рахунок відеоядра. Наприклад, у танках А-серія видає під 60 фпс з усіма максимальними налаштуваннями. У балансі системі допомагає 4 Гб оперативки.

Можливості Samsung Galaxy A

Відмінності Samsung Galaxy A8 і 8 +

Обидва смартфони не відрізняються начинкою, а тільки діагоналлю екрана. Захист за стандартом IP68, швидка зарядка. Є невелика відмінність в місткості акумулятора, але при цьому живуть смартфони однакового довго, приблизно один день активного користування та два помірного.

Обидва смартфони пишуть відео в якості 1920х1080 зі стабілізацією руху. Деталізація Full HD відмінна, а загальна якість краща багатьох зашумлених і, що рвуться китайських 4К.

Дисплей Samsung Galaxy A8 і 8+

Фронтальних камер у смартфонах відразу дві, одна на 16 Мп, а друга на 8 Мп. Глибина розмиву налаштовується як у процесі зйомки, так і на готовому фото. Класні стікери не можуть не тішити, вони без косяків накладаються на обличчя.

Екран Samsung Galaxy A8 і A8 +

Samsung Galaxy A8 і A8 + це майже що вилиті флагмани, особливо на тлі S8. А-серія поступається трохи менше футуристичним дизайном і при прямому порівнянні основних камер. Тому ця серія може стати відмінним флагман замінником.

 

45348 0 cookie-check Огляд Samsung Galaxy A8 | A8 + 2018 ▶ ️Порівняння з Samsung Galaxy S8

Читайте також: