search
Підписатися

logo

Огляд навушників Samsung Gear IconX 2018

09 Лютого, 2018, 04:53 10

Бездротові навушники сьогодні стали дуже популярними. Давайте ж розглянемо дійсно бездротові навушники від компанії Samsung.

Бездротові навушники, як відомо, підключаються до наших пристроїв за допомогою з’єднання через Bluetooth, що, насправді, дуже зручно, адже ми практично не використовуємо жодних дротів. Зручно це  тому, що ті ж таки дроти можуть легко заламуватися, плутатися в кишенях і виходити через це з ладу. Якщо дріт навушників з якоїсь причини виходить з ладу, то ми змушені купувати нові навушники. Якщо ж ви щасливий володар бездротових навушників, то подібні проблеми вас точно не торкнуться. Але ось дійсно повністю бездротових навушників вкрай мало.

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - беспроводные наушники с часами

Вся справа в тому, що говорячи про бездротові навушники, ми маємо на увазі бездротове їх підключення до того чи іншого пристрою. Однак це зовсім не означає  повну відсутність дроту. Найчастіше дротове з’єднання між самими навушниками (лівим і правим) зберігається, що зберігає і ризики, які ми тільки що розглянули. Але от якщо навушники на всі 100% бездротові, то це дозволяє використовувати їх і максимально комфортно. Такими навушниками, які не мають ні міліметру дроту (крім кабелю зарядки), є Samsung Gear IconX 2018. Ми вже могли мати справу з подібними навушниками в минулому році, і вони отримували вкрай схвальні відгуки. Тому ми не змогли проігнорувати їх реінкарнацію в новому 2018 році.

Комплектація навушників Samsung Gear IconX 2018

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - наушники iconX

Коли ми купуємо нові навушники, то, як правило, зовсім не замислюємося про те, яка комплектація в них передбачена. Якщо ми купуємо звичайні дротові навушники, то максимум на що ми зможемо претендувати, так це змінні амбушюри різного розміру, які змінюються для зручності їх використання. Якщо ж ми купуємо бездротові навушники, то їх комплектація значно ширша і не обмежується лише тільки самими навушниками. Таким чином, ми пропонуємо розібратися в тому, що ми зможемо побачити в комплекті навушників Samsung Gear IconX 2018, якщо все ж таки вирішимо їх придбати.

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - наушники iconX в ушах

Навушники володіють спеціальним зручним кейсом, який може виявитися необхідним для транспортування і перенесення навушників, а також для їх підзарядки. Вся справа в тому, що навушники Samsung Gear IconX 2018 є внутрішньоканальним типом навушників, що має на увазі їх компактність. Таким чином переносити їх в сумочці або просто кишені, може бути незручно, адже вони можуть загубитися серед інших речей. Якщо ж ми використовуємо кейс, то вони вже точно нікуди не пропадуть. Крім цього в комплекті навушників ми зможемо зустріти кабель для зарядки з роз’ємом USB Type-C, змінні амбушюри з хрящовими фіксаторами.

Як виглядають і використовуються навушники Samsung Gear IconX 2018

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - наушники iconX черного цвета

Якщо поглянути на нові Samsung Gear IconX 2018, то може здатися, що вони нічим не відрізняються від тих, які ми могли бачити у минулому році. Проте, відмінності все ж таки є. Якщо порівнювати їх з торішньою моделлю, то варто відзначити незначне, але все-таки збільшення в розмірах корпусу. Це обумовлено тим, що виробнику необхідно було забезпечити нові навушники більшою автономністю і розробники компанії Samsung умістили в нові Gear IconX 2018 більший акумулятор. Крім цього, щоб забезпечити більший час автономності, в нових навушниках було вирішено відмовитися від пульсометра.

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - наушники в кейсе

У новій редакції ми зможемо вибрати чорні, сірі або рожеві навушники. Виглядають вони досить стильно і повністю пофарбовані в один колір без додаткових вставок. Корпус навушників виконаний з пластика, на внутрішній стороні їх можна знайти інтерфейс для підключення до зарядки кейса, датчик наближення та  світлодіод. На зовнішній стороні розташована сенсорна панель для навігації і управління самими навушниками. Завдяки цій сенсорній панелі ми зможемо управляти відтворенням треків або їх гучністю. Однак запропонована розробниками Samsung сенсорна панель на Gear IconX 2018 досить компактна, тому іноді управління за її допомогою не комфортно.

Як підключити навушники Samsung Gear IconX 2018

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - управление наушниками

Бездротові навушники можна підключити абсолютно до будь-якого пристрою, який має модуль Bluetooth, будь це ноутбук, планшет або звичайний смартфон. Не виключенням стали й нові Samsung Gear IconX 2018. Вони можуть бути підключені до будь-якого пристрою за допомогою Bluetooth 4.2 або вище. Крім цього, ми легко зможемо підключити навушники Gear IconX 2018 до свого iPhone, але повноцінно їх функціонал можна розкрити лише на Android-пристрої. Вся справа в тому, що для управління навушниками використовується додаток Gear Manager, завдяки якому ми зможемо змінювати налаштування, передавати музику зі смартфона на смартфон, або навіть вибирати ті повідомлення, які можуть бути озвучені.

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - Приложение для наушников

Варто так само відзначити, що Gear IconX 2018 мають власну пам’ять об’ємом 4 Гб. Цю пам’ять можна використовувати, щоб заповнити її музикою і насолоджуватися нею в подальшому, не підключаючи навушники до інших пристроїв. Як показує практика, подібний крок дозволяє подовжити час автономності навушників, і нам необхідно буде заряджати їх значно рідше. Крім цього, Gear IconX 2018 мають вбудовані мікрофони, які дозволять нам використовувати їх ще й як гарнітуру. Підключаються навушники до різних пристроїв досить швидко, зв’язок же якісний і нами не було помічено будь-яких перешкод під час використання навушників.

Якість звуку

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - слушаем музыку

Головна оцінка для будь-яких навушників проводиться зовсім не завдяки їх комплектації або зовнішнього вигляду. Для того щоб оцінити якість будь-яких навушників, ми повинні послухати, як вони відтворюють ту чи іншу музику або просто якийсь звук. Ми вже сповна оцінили ергономічні дані нових Gear IconX 2018, але що стосується  якості їх звучання, то вони можуть спочатку створити неординарне враження. Справа в тому, що спочатку якість відтворення може здатися вельми вражаючою, якщо і зовсім не ідеальною, але от якщо звернути свою увагу на низькі тони, то ми можемо зовсім не почути баси. Але варто розуміти, що ми маємо справу з бездротовими навушниками спортивного класу, а в такій категорії пристроїв це цілком очікувано.

Таким чином, ми можемо легко використовувати Gear IconX 2018 як повсякденні навушники або для заняття спортом. Вони відмінно підходять для прослуховування нашої улюбленої музики або ж для мотивуючих музичних треків, під час занять в спортзалі або на пробіжці. Так само, вони чудово справляються з функцією бездротової гарнітури, під час наших телефонних розмов.

Samsung Gear IconX 2018 – спортивні навушники

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - наушники в руке

Нові навушники від Samsung можна цілком і сміливо вважати спортивною редакцією навушників. І справа зовсім не в тому, що вони є бездротовими і зручними. До подібної категорії гаджетів нам дозволяє віднести їх вбудований функціонал. Як ми вже зазначили вище, нові Gear IconX 2018 позбулися вбудованого пульсометра і, швидше за все, зроблено це було для того, щоб збільшити  час їх автономності. Але ось залишилися інші функції, такі як акселерометр, який веде підрахунок пройдених кроків, також навушники можуть автоматично записати нашу прогулянку або пробіжку. Більш того, навушники можуть надавати нам підказки, наприклад, вони можуть порекомендувати нам прискоритися під час бігу, щоб встигнути досягти потрібної мети вчасно.

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - внешние микрофоны

Зібрані таким чином дані під час спортивних заходів, навушники можуть передавати на додаток  Samsung Health, синхронізуючись з ним. Gear IconX 2018 не мають пиловологозахисту, але, як і прийнятно для спортивного аксесуара, вони мають захист від бризок. Таким чином, вони будуть в повній безпеці, навіть якщо ми потрапимо під дощ. Для додаткової безпеки, нові навушники обладнані додатковими мікрофонами, активувавши які, ми зможемо чути, що відбувається навколо, навіть прослуховуючи музику. Це дуже важливо, адже, наприклад, під час пробіжок, ми зможемо почути звук  транспорту, що наближається.

Автономність нових навушників

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - дизайн новых наушников

Якщо ми вибираємо для себе бездротові навушники, то важливим фактором при їх виборі може стати їх автономність. Вся справа в тому, що бездротові навушники не мають можливості живитися енергією від використовуваного пристрою, таким чином, ми повинні будемо їх заряджати окремо. Розглядаючи Samsung Gear IconX 2018, розуміємо, що розробники заморочились питанням автономності та надали вбудований акумулятор на 82 мАг на кожен з навушників (майже вдвічі більше, ніж у торішній версії). Цього виявляється вистачає на 5 годин безперервного відтворення музики з підключеного пристрою або на 7 годин відтворення музики з пам’яті самих навушників.

Обзор наушников samsung Gear IconX 2018 - наушники рядом с кейсом

Крім цього, якщо ваші Gear IconX 2018 несподівано розрядилися, то не потрібно впадати у відчай, адже їх комплектний кейс оснащений вбудованою батареєю для зарядки на 340 мАг, що дозволить ще мінімум двічі повністю зарядити навушники. Сам же процес зарядки від мережі відбувається за допомогою кабелю типу USB Type-C. Варто відзначити і той факт, що той навушник, який ми виберемо для управління, буде розряджатися трохи швидше, ніж другий. Це не критично, але все ж варто мати це на увазі. А для того, щоб зарядити наші навушники, досить лише правильно встановити їх в кейс і вони автоматично почнуть підзарядку.

47225 0 cookie-check Огляд навушників Samsung Gear IconX 2018

Читайте також:

Огляд ASUS ZenBook 13
Огляд ASUS ZenBook 13
09 Лютого, 2018, 04:17 703 4
Минула в Лас-Вегасі на днях виставка CES-2018 показала багато різних новинок, в числі яких опинився привабливий компактний ноутбук ASUS ZenBook 13. У ньому є практично...
Смотреть результаты
Огляд смартфона NOKIA 2
Огляд смартфона NOKIA 2
Компанія Nokia, після своєрідної реінкарнації, почала нову хвилю тиску на ринок смартфонів у 2017 році. Почавши з Nokia 6, компанія практично заповнила модельний ряд усіма...
Смотреть результаты
Огляд Nokia 8
Огляд Nokia 8
2017 рік став знаковим для поціновувачів  та  шанувальників бренду Nokia, адже смартфони під відомим брендом знову стали для нас доступні. Вже майже рік пройшов з...
Смотреть результаты