search
Підписатися

logo

Новий трейлер гри Alan Wake 2 — страшно, атмосферно й дуже цікаво

25 Травня, 2023, 03:35 0

Під час івента PlayStation Showcase публіці презентували дещо цікаве — розробники нарешті представили трейлер довгоочікуваного хорору Alan Wake 2. І, треба визнати, побачене справді вражає. Яскраво, динамічно, з усіма барвами хорорів — саме те, що потрібно любителям полоскотати нерви.

Раніше ми писали: Українська гра Sherlock Holmes The Awakened вийде 11 квітня 2023 року. Трейлер і подробиці!

Перша частина гри Alan Wake була випущена у 2010 році та призначалася для PC і Xbox 360. Це був психологічний трилер, в якому головний герой, письменник Алан Уейк, намагався знайти свою зниклу дружину і водночас не загинути безславно в лапах «Темної Сутності», а дії розгорталися в атмосферному американському містечку Брайт-Фоллс та навколишніх похмурих лісах.

Містечко

Перша частина гри була пронизана містикою та жахами, а сюжет розвивався на «підказках» — уривках власних рукописів головного героя, про факт існування яких він з якоїсь нез’ясовної причини не пам’ятав.

Нова частина гри Alan Wake, судячи з усього, відштовхуватиметься від тієї ж сюжетної бази, проте сам сюжет стане ще заплутанішим, а атмосфера — надзвичайно моторошною. Розшириться і коло дійових осіб — з’явиться, наприклад, агент Федерального Бюро Розслідувань Сага Андерсон ( Saga Anderson ), котрій будуть присвячені окремі і, схоже, доволі великі сюжетні лінії.

З окремих фрагментів, що були показані у трейлері, повне враження щодо сюжету Alan Wake 2 скласти непросто, але вже зараз зрозуміло, що на геймерів чекає передова технологічна гра і дуже, дуже похмура атмосфера.

Любителям хорорів: Із Кракова з любов’ю — попередній огляд польського гейм-хоррора Blair Witch

Коли вийде Alan Wake 2? Інформацію про дату виходу гри Alan Wake 2 було розкрито прямо у презентованому трейлері — гра стане доступною вже 17 жовтня 2023 року. Що ж до платформ, на яких можна буде грати в Alan Wake 2, то вже підтверджено офіційно, що це будуть P S5, Xbox Series та ПК. А ще придбати цю гру можна буде в магазині Epic Games Store, оскільки розробники вирішили випустити новий хорор лише у цифровому форматі, щоби не збільшувати вартість гри.

127272 0 cookie-check Новий трейлер гри Alan Wake 2 — страшно, атмосферно й дуже цікаво

Читайте також:

Вийшла Windows 11 Moment 3 — проміжне оновлення операційної системи для інсайдерів
Вийшла Windows 11 Moment 3 — проміжне оновлення операційної системи для інсайдерів
24 Травня, 2023, 05:31 1156
Компанія Microsoft активно працює над випуском нової версії Windows 11 — Moment 3, реліз якої попередньо запланований на початок літа поточного року (очікується, що це...
Смотреть результаты
Apple випустила публічні бета-версії iOS 16.6, iPadOS 16.6 та macOS 13.5. Що нового?
Apple випустила публічні бета-версії iOS 16.6, iPadOS 16.6 та macOS 13.5. Що нового?
Учора, 22 травня 2023 року, компанія Apple нарешті представила публічні бета-версії своїх операційних систем: iOS 16.6, iPadOS 16.6, tvOS 16.6, watchOS 9.6 та macOS 13.5. Ці бета-версії...
Смотреть результаты
WhatsApp додає функцію редагування повідомлень для користувачів
WhatsApp додає функцію редагування повідомлень для користувачів
Популярний месенджер WhatsApp, що належить Meta Platforms Inc, радує своїх користувачів новим покращенням: відтепер вони зможуть редагувати вже надіслані повідомлення. Очікується, що впродовж найближчих декількох...
Смотреть результаты