search
Підписатися

logo

Нові Apple Watch отримають нові круті функції для моніторингу здоров’я

03 Вересня, 2021, 04:27 0

Видання Wall Street Journal із посиланням на власні джерела повідомило, що Apple планує найближчим часом додати своїм розумним годинникам Apple Watch низку пов’язаних із моніторингом здоров’я функцій, котрі значно розширять можливості таких гаджетів. Інсайдери стверджують, що яблучні годинники отримають можливість відстеження динаміки змін артеріального тиску, термодатчик для моніторингу якості сну, опцію відстеження вікон фертильності й деяких інших важливих параметрів.

Це цікаво: ТОП корисних продуктів для роботи мозку

Але чекати цих функцій користувачем доведеться, ймовірно, близько року чи навіть більше. Редакція, посилаючись на дані з внутрішніх документів компанії, до яких у їхніх джерел нібито є доступ, стверджує, що велика частина всіх цих нових функцій для розширеного моніторингу стану здоров’я з’явиться у техніці не раніше наступного, тобто вже 2022 року.

Що чекати в нових Apple Watch

Спершу основною функцією моніторингу здоров’я в смарт-годинниках Apple було визначення частоти серцевих скорочень і розпізнавання нерегулярного серцевого ритму. А остання модель, Apple Watch Series 6, отримала ще одну корисну опцію — ЕКГ та відстеження насиченості крові киснем. Тепер же поточні функції будуть розширені новими можливостями моніторингу здоров’я з повсякденного пристрою.

Раніше ми писали: Apple Watch Series 6 і доступний Watch SE. перші враження

Наприклад, що стосується моніторингу якості сну й рівня кисню в крові, то у компанії Apple планують додати в нові моделі годинників функціонал для виявлення порушень сну та апное. Також смарт-годинники повинні навчитися відстежувати рівень цукру в крові та деякі інші важливі параметри. Що ж стосується вимірювання артеріального тиску й розпізнавання ознак гіпертонії, то у компанії впевнені, що їхні годинники зможуть збирати такі дані з високою точністю без використання спеціального обладнання та будь-яких додаткових дій з боку користувача. Тобто без необхідності надягати спеціальну манжету для вимірювання тиску або напружувати руку.

Джерела Wall Street Journal стверджують, що впровадження функціоналу для вимірювання артеріального тиску в Apple спочатку було заплановане на 2022 рік, але зараз інженери компанії все ще посилено працюють над удосконаленням цих технологій. І тут, до речі, виникає цілком об’єктивне припущення, що такі пристрої зможуть забезпечувати лише збір загальних даних щодо динаміки змін артеріального тиску. Тобто більш просунуті функції, наприклад, вимір діастолічного чи систолічного тиску, гаджетам все ж будуть недоступними.

Температурні датчики також, ймовірно, з’являться в Apple Watch не раніше наступного року. Передбачається, що функція термометра в першу чергу буде задіяна для відстеження періодів фертильності у жінок. Також такі датчики допоможуть смарт-годинникам виконувати більш розширений моніторинг фаз сну. Крім того, планується, що такі датчики зможуть розпізнавати підвищення температури, характерне для хвороби, й оповіщати користувача щодо цього.

Корисна стаття від Блогу Comfy: Контролювати клімат всередині квартири легко зі зволожувачем повітря. Топ моделей

А ось розпізнавати апное уві сні буде, ймовірно, покращений датчик, що відповідатиме за визначення рівня кисню в крові. Також Apple планує відправляти користувачам медичні консультації та рекомендації у випадках, якщо годинник виявить зниження цього параметра. Але у розробників поки що також виникли деякі проблеми, пов’язані з реалізацією цієї функції — через надто часте зняття таких показань Apple Watch починають занадто швидко розряджати свою батарею.

Ще одна корисна і, треба визнати, дуже амбітна опція, яка може незабаром з’явитися в розумних годинниках бренда — це можливість розпізнавання діабету. Інсайдери стверджують, що в Apple активно працюють над впровадженням цього функціоналу в свої smart watch, але у компанії зіткнулися з проблемою, пов’язаною з недостатньою точністю досліджень за умови неінвазивного моніторингу рівня глюкози в крові. Тому і щодо термінів, і взагалі щодо ймовірності запуску найближчим часом цих функцій є деякі питання.

Але для того, щоби реалізувати всі ці нові функції, компанія повинна впровадити нову лінійку більш просунутих датчиків у свої смарт-годинники. Крім того, попри досить непогану точність відстеження яблучною технікою пов’язаних зі здоров’ям параметрів організму, всі ці функції ще не отримали повного схвалення FDA, оскільки Apple Watch офіційно все ж таки не є медичним пристроєм.

Мають інсайдери і трішки цікавої інформації щодо вже існуючи моделей Apple Watch. Повідомляється, що компанія нібито планує найближчим часом випуск оновлення, яке дозволить людям, що страждають на фібриляцію передсердь, користуватися для моніторингу свого стану яблучними розумними годинниками. Також у смарт-годинниках Apple повинна з’явитися функція сповіщень при зниженні рівня кисню в крові.

118067 0 cookie-check Нові Apple Watch отримають нові круті функції для моніторингу здоров’я

Читайте також:

Стала відома дата виходу Windows 11 – 5 жовтня
Стала відома дата виходу Windows 11 - 5 жовтня
01 Вересня, 2021, 08:00 1231
Корпорація Microsoft назвала дату виходу нової операційної системи Windows 11, яку офіційно представила ще в червні. Це 5 жовтня. Саме в цей день ОС стане...
Смотреть результаты
Офіційно: S.T.A.L.K.E.R. 2 створюється на движку Unreal Engine 5
Офіційно: S.T.A.L.K.E.R. 2 створюється на движку Unreal Engine 5
Завіса таємниць над створенням S.T.A.L.K.E.R. 2 продовжує відкриватися, і цього разу розробники повідомили користувачам трішки технічної інформації, котру раніше приховували дуже ретельно. І сталася ця...
Смотреть результаты
Колаборація Comfy та Uklon в ім’я екології. Дізнайся більше про екосумки Rebord!
Колаборація Comfy та Uklon в ім’я екології. Дізнайся більше про екосумки Rebord!
Пс-с-с! А хочеш додати у своє життя трохи екологічності? Чудово, тоді ми маємо для тебе просто чудову новину! Компанія Comfy спільно із сервісом Uklon та...
Смотреть результаты