search
Підписатися

logo

Неймовірний об’єктив Zeiss Batis 2/40 CF – зображення вже в мережі

02 Серпня, 2018, 10:50 8

Якісні фото вкрай важливі для нас, адже вони є нагадуванням нам про яскраві та емоційні моменти нашого життя.

Зміст

Характеристика об’єктива

Опис об’єктива

Переваги і недоліки

Чи існують аналоги

Очікувана вартість

Дата виходу

Останнім часом багато хто з нас в якості інструменту для створення фотографій використовують смартфон. Це й не дивно, адже багато виробників пропонують нам досить якісні рішення з оптимальними характеристиками. Але якщо ми говоримо не просто про фотографії, а про якісні фотографії, то конкуренцію фотокамері з сучасним об’єктивом смартфон не складе. А виробників якісних об’єктивів не так вже й багато. Одним з них є компанія Zeiss. Спеціалізується Zeiss в області оптики, і навіть деякі популярні смартфони мають лінзи, розроблені саме ними. Нашу увагу привернуло нове творіння німців, а саме автофокусний повнокадровий об’єктив Zeiss Batis 2/40 CF.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Характеристики об’єктива

Невероятный объектив Zeiss Batis 240 CF изображения уже в сети - объектив Zeiss

Новою моделлю в лінійці об’єктивів Zeiss Batis стане Zeiss Batis 2/40 CF, який призначений для бездзеркальних фотокамер Sony. Фокусна відстань нового об’єктива складе 40 мм, а максимальна діафрагма – f / 2.0. Фокусуватися Zeiss Batis 2/40 CF зможе на відстані від 0,24 м. Для того, щоб зробити фокусування на об’єкті  більш швидким, на об’єктиві передбачений спеціальний перемикач. В одному положенні він буде здійснювати фокусування на невеликій відстані від 0,24 м до півметра, а на другій позиції – від 0,4 м і більше. Крім цього можна буде використовувати спеціальні світлофільтри діаметром 67 мм. Побудовано Zeiss Batis 2/40 CF буде по оптичній схемі Distagon. Таким чином, камери соні зможуть порадувати нас якісними зображеннями на фотографіях.

Опис об’єктива

Невероятный объектив Zeiss Batis 240 CF изображения уже в сети - три объектива Zeiss

Як ми вже встигли помітити, новенький об’єктив Zeiss Batis 2/40 CF призначатиметься для камер Sony. Але не варто очікувати, що нова оптика виявиться чимось більшим, такими, якими найчастіше бувають об’єктиви. Деякі зображення, на яких відображена новинка, вже просочилися в інтернет, тому нам стало достовірно відомо, що об’єктив виявиться досить компактним, меншим навіть порівняно зі своїми аналогами з тієї ж серії. Тому завдяки об’єднанню найсучасніших технологій фототехніки Sony і оптики Zeiss, ми отримаємо дуже вигідну і компактну конструкцію, яку зовсім не важко буде взяти з собою, наприклад, в поїздку або відпустку.

Переваги і недоліки

Невероятный объектив Zeiss Batis 240 CF изображения уже в сети - объективы Zeiss и фотоаппарат Sony

Сімейство об’єктивів Batis відрізняється своїми сучасними і практичними рішеннями. Тому, ми можемо очікувати від Zeiss Batis 2/40 CF ряд переваг, які він буде мати, якщо і не перед своїми попередниками з тієї ж серії, то порівняно з конкурентами вже точно. Так, всі об’єктиви Batis, в тому числі і новий, мають OLED-дисплей, але що більш важливо, особливо в сезон відпусток, об’єктив захищений від попадання пилу і бризок води. Таким чином, ми зможемо сміливо фотографувати навіть на пляжі, не побоюючись того, що наш об’єктив може постраждати.

На початку статті ми згадали про те, що сьогодні все частіше і частіше для фотознімків ми вважаємо за краще використовувати свої смартфони. Це зручно з огляду на те, що він завжди з нами, а смартфон навіть середнього сегмента може мати дуже непогану камеру. Безумовно, порівнювати якість фотографій, зроблених на смартфоні і на фотокамері з об’єктивом Batis дуже некоректно, але головним недоліком об’єктива Zeiss Batis 2/40 CF, незважаючи на всю його компактність, порівняно з аналогами, є його габарити.

Чи існують аналоги?

другие объективы Zeiss

Перед виходом будь-якої техніки, навіть найбільш технологічної і на перший погляд унікальної, нас може цікавити цілком зрозуміле питання. А чи може виявитися так, що у цієї техніки є якийсь аналог? Найчастіше виявляється, що є. Якщо розглядати об’єктив Zeiss Batis 2/40 CF, то найбільш близький до нього технологічно і зовні об’єктив з того ж сімейства Zeiss Batis 1,8 / 85. Він так само призначений для байонета Sony E, але, не дивлячись на зовнішню схожість, новий об’єктив буде кілька компактнішим.

Очікувана вартість

Невероятный объектив Zeiss Batis 240 CF изображения уже в сети - компактный объектив Zeiss

Zeiss Batis 2/40 CF виявиться досить цікавою новинкою, яка буде мати сучасні характеристики, доповнені захистом від попадання пилу і води. Але огляд навіть попередній буде неповним, якщо ми не будемо знати очікуваної вартості на новий пристрій. Але, на жаль, не дивлячись на те, що головні характеристики та зображення об’єктива вже давно потрапили в мережу, інформація про передбачувану ціну на нього, так і не просочилася в маси. Робити припущення і здогадки, швидше за все, не варто, щоб не вводити вас в оману, тому просто почекаємо офіційного релізу Zeiss Batis 2/40 CF і дізнаємося всю інформацію, якої бракує.

Дата виходу

календарь

Відповісти на безліч питань, що цікавлять, відносно об’єктива Zeiss Batis 2/40 CF ми зможемо лише тоді, коли побачимо його наживо. Наприклад, виявиться він краще за своїх попередників або він зовсім стане ідеальним об’єктивом? Чи виправдає він покладені на нього надії і чи отримає позитивні відгуки?

Але коли ж ми зможемо побачити об’єктив на власні очі? Офіційної дати виходу нам поки не називали, але, з огляду на те, що просочилася деяка інформація щодо параметрів об’єктива Zeiss Batis 2/40 CF, а трохи пізніше з’явилися зображення об’єктива, дата офіційного виходу вже не за горами.

Підписуйся на наш Telegram-канал

55850 0 cookie-check Неймовірний об’єктив Zeiss Batis 2/40 CF – зображення вже в мережі

Читайте також:

Очікуваний смартфон LG V40: дата виходу і вартість
Очікуваний смартфон LG V40: дата виходу і вартість
02 Серпня, 2018, 10:08 817 6
Складається таке враження, що компанія LG вирішила поставити на потік випуск флагманських смартфонів. Зміст Характеристика нової моделі Опис нової моделі Переваги і недоліки Чи існують...
Смотреть результаты
Огляд тонкого і легкого ноутбука Lenovo IdeaPad 320S – ваш супутник всюди
Огляд тонкого і легкого ноутбука Lenovo IdeaPad 320S - ваш супутник всюди
Підписуйся на наш Telegram-канал Навіть з огляду на популярність сучасних смартфонів і їх величезні екрани з потужними процесорами, вони не здатні замінити повноцінний ноутбук або...
Смотреть результаты
Огляд нової лінійки ПК Qbox
Огляд нової лінійки ПК Qbox
Торгова марка Qbox все успішніше завойовує онлайн-ринок України завдяки своєму широкому модельному ряду, збалансованим конфігураціям і гідним цінам. Тому запуск у неї нової лінійки, заснованої...
Смотреть результаты