search
Підписатися

logo

iPhone інформуватимуть про час, що залишився до розрядження акумулятора

07 Квітня, 2021, 05:01 0

Відомством з патентів і товарних знаків США була опублікована ще одна свіженька та дуже цікава заявка від бренду Apple. У ній повідомляється щодо розумної системи алгоритмів для підрахунку часу, що залишився до повного розряду акумулятора Apple iPhone. Якщо зараз повідомлення про наближення моменту розрядження акумулятора користувачі бачать на рівні 20%, то після інтеграції нової системи підрахунків такі повідомлення стануть суттєво точнішими та інформативнішими.

Також рекомендуємо:Перископні камери та вісім лінз в об’єктивах — чутки щодо нових iPhone;

Як стало відомо з цієї патентної заявки, операційною системою гаджета враховуватиметься ціла низка факторів, що впливають на швидкість витрати заряду батареї — від поточного місця розташування та часу використання пристрою до налаштувань інтерфейсу й додатків, котрим зазвичай віддає перевагу користувач.

Гаджет зможе запам’ятовувати, де, як та коли власник зазвичай активно використовує свій смартфон, а також якими додатками він при цьому користується. Збираючи та аналізуючи такі дані, пристрій зможе точніше прогнозувати час, який залишився до повного розрядження акумулятора, та вчасно показувати нагадування щодо необхідності дозарядження. Наприклад, пристрій зможе враховувати тривалість поїздок по маршрутах, котрі зазвичай обирає власник пристрою, запам’ятовувати, які саме програми використовуються під час цих поїздок та з якими режимами — навігатори, музичні плеєри, ігри або інші додатки.

На підставі аналізу всіх цих даних гаджет зможе підраховувати необхідну для такого використання кількість відсотків заряду акумулятора та час, що знадобиться для поповнення запасу енергії до потрібної позначки. Це дозволить завжди вчасно відображати розумні нагадування щодо необхідності дозарядження.

І тут, до речі, варто враховувати, що зовсім недавно в останній беті iOS 14.5 засвітилася інша цікава опція — інструменти для точного перекалібрування й розрахунку фактичної ємності акумуляторів на iPhone 11. Цілком ймовірно, що ця опція безпосередньо пов’язана із введенням заявленої у новому патенті персональної системи сповіщень, й що вона стане першим кроком на шляху до реалізації нових алгоритмів.

114127 0 cookie-check iPhone інформуватимуть про час, що залишився до розрядження акумулятора

Читайте також:

Грі престолів» 10 років — HBO створить дорогоцінне яйце Фаберже Game of Thrones та ще дещо цікаве
Грі престолів» 10 років — HBO створить дорогоцінне яйце Фаберже Game of Thrones та ще дещо цікаве
07 Квітня, 2021, 04:48 1881
На честь дати, знаменної для всіх шанувальників легендарної драконячої саги — 10-річчя від дня виходу першої серії «Гри престолів» студія HBO вирішила випустити трішечки оригінальної...
Смотреть результаты
Ілон Маск може створити власний Парк Юрського періоду з динозаврами та новими видами тварин
Ілон Маск може створити власний Парк Юрського періоду з динозаврами та новими видами тварин
Компанія, що належить Ілону Маску, може створити справжній Парк Юрського періоду, населений штучно виведеним динозаврами — про це повідомив Макс Ходак, який є співзасновником компанії...
Смотреть результаты
Онлайн-гра PUBG Lite офіційно закривається
Онлайн-гра PUBG Lite офіційно закривається
Сумна новина для фанатів ігри PUBG Lite: проект закривається. Як днями повідомили в корейській компанії Krafton, котрій належить розробка цієї умовно-безкоштовної іграшки, вже до кінця...
Смотреть результаты