search
Підписатися

logo

IGTV від Instagram – ролики по годині і в зручному вигляді

22 Червня, 2018, 09:14 9

Популярність Instagram досягла неймовірної цифри в один мільярд користувачів і, будучи такою, що динамічно розвивається їй і її власнику Facebook просто необхідно тримати ніс за вітром.

Взявши до уваги те, що в останній час  закріпився тренд смартфонів –  співвідношення сторін екрану 18: 9 і те, що кількість користувачів мобільних пристроїв невпинно зростає, було прийнято цікаве рішення. Створити соціальну мережу, яка дозволить всім розміщувати довгі ролики (більше 15 секунд і до 60 хвилин) і при цьому залишиться такою ж легкою і привабливою як Instagram.

Так з’явився новий конкурент YouTube – IGTV. У ньому є багато схожого з Instagram і щось від Facebook. При вході в додаток вам будуть показуватися відео від ваших підписок, при цьому вони можуть відразу починати відтворюватися, як це відбувається в Instagram.

Підписуйся на нашTelegram-канал

Ця соціальна мережа обіцяє бути дуже популярною у всіх блогерів (відеоблогерів), бо тепер не потрібно буде намагатися вміститися у хвилинний відрізок часу або дробити свої відео-пости на хвилинні шматочки.

Звичайно ж підтримується повна синхронізація Facebook з Instagram, коли серед можливостей заливки відео відразу пропонується розмістити його і в одній соцмережі, і в інший. Всі ваші підписки в Instagram залишаються, і ви можете зручно переглядати вже оновлені довгі і вертикальні ролики від усіх, на кого ви підписані.

З відмінностей – відео можна перемотувати, і «TV» у назві IGTV неспроста – перемикання на новий запис схоже з перемиканням каналів на телевізорі.

54181 0 cookie-check IGTV від Instagram – ролики по годині і в зручному вигляді

Читайте також:

РОЗУМНА КЛЮЧНИЦЯ ДЛЯ ВАШИХ ГОСТЕЙ
РОЗУМНА КЛЮЧНИЦЯ ДЛЯ ВАШИХ ГОСТЕЙ
18 Червня, 2018, 03:20 687 10
Щоб передати членам сім’ї або друзям ключі від квартири або дому, більше не треба залишати їх сусідці або в потаємному місці на задньому дворі. З...
Смотреть результаты
СМАРТ-ГІТАРА ДЛЯ НОВАЧКІВ ТА ДОСВІЧЕНИХ МУЗИКАНТІВ
СМАРТ-ГІТАРА ДЛЯ НОВАЧКІВ ТА ДОСВІЧЕНИХ МУЗИКАНТІВ
Така портативна MIDI-гітара дає можливість навчитись мистецтву гри: за допомогою спеціального додатку, встановленого на смартфон, музиканти-новачки можуть вчити акорди, освоювати різні техніки гри та вдаватись...
Смотреть результаты
ПОРТАТИВНИЙ РЕПЕЛЕНТ ПРОТИ КОМАХ
ПОРТАТИВНИЙ РЕПЕЛЕНТ ПРОТИ КОМАХ
Набридли комарі, ґедзі та мошки, а різноманітні лосьони, креми та аерозолі не відлякують надокучливих комах? З новим портативним репелентом у вигляді наручного годинника ви забудете...
Смотреть результаты