search
Підписатися

logo

ІГРОВА гарнітура для PS4 і не тільки ▶ ️Огляд HyperX Cloud Blue

17 Жовтня, 2018, 01:08 9

Зміст:

  1. Що собою являє HyperX Cloud Blue
  2. Зовнішні відмінності
  3. Переваги новинки
  4. Недоліки
  5. Висновки

Що собою являє HyperX Cloud Blue

Модель створена спеціально для користувачів PS4 ™, забезпечує максимальну зручність використання і якісний звук з ефектом реалістичного занурення в гру.

HyperX Cloud Blue

Звичайно, від навушників з мікрофоном не варто чекати якихось нових функцій, створених спеціально для консолі. Це лише гарнітура, яка ліцензована для використання в парі з нею. Просто її характеристики трохи скорегували, і вона гарантовано підійде для PS4 без якихось несподіванок або проблем з підключенням. Втім, явні відмінності все ж є.

Зовнішні відмінності

В першу чергу, це новий синій колір, який відразу допоможе пізнати консольну версію серед інших аксесуарів. А в другу – логотип PlayStation на підставі оголовья. На цих двох моментах зовнішні відмінності закінчуються. Так що в іншому – перед нами добре знайомий HyperX Cloud з усіма плюсами.

Переваги новинки

Підключається гарнітура через 3.5-міліметровий mini-jack. Безпосередньо з’єднуємо її з геймпадом і готово, ніяких перехідників не потрібно. Тому в коробці їх немає. Крім головного – тільки макулатура.

Підключення гарнітури

Навушники мають гнучку і в той же час міцною алюмінієвою рамою, м’яким оголовьем і амбушюрами з ефектом пам’яті, а також 53-міліметровими динаміками. Провід оснащений блоком управління з крутилкой гучності і кнопкою включення / вимикання мікрофона.

Якість мікрофона цієї гарнітури, як завжди, на висоті. Тут такий же електретний конденсаторний варіант, як і в дорожчій версії HyperX ™ Cloud Alpha. Він знімний, на гнучкій штанзі і з функцією шумозаглушення. Втім, від Alpha розглянутий Blue трохи відрізняється характеристиками. А саме – вже частотний діапазон і менший опір. Тим часом, він грає приблизно на тому ж високому рівні, в рівній мірі видає високі, середні і низькі частоти. Принаймні , немає грубого напору баса, яким зазвичай бавляться геймерскі вуха. Всього в міру і всього вистачає, причому як в іграх, так і в музиці. Тому можна на якийсь час навіть перекваліфікуватися з геймера в меломанів.

Якщо ж в пріоритеті тільки ігри, то на перший план виходить зручність. З цим теж все в порядку. Гарнітура сідає так, що через 5 хвилин просто перестаєш її відчувати. Вуха провалюються в амбушюри і на них нічого не тисне. Це додає комфорту. Шкода тільки, що в коробку не поклали ще й велюрову заміну як альтернативу для тих, у кого з таким охопленням потіють вуха.

Недоліки

Мінуси. Тут тільки два моменти. Вищезазначена відсутність велюрових амбушур в комплекті і велика ймовірність втратити кришку гнізда для мікрофона. Вона ніяк не кріпиться, так що, якщо часто знімати і ставити мікрофон, точно десь загубиться з кінцями.

Висновки

В загалі-то і все. За підсумком маємо всього пару недоліків і купу плюсів: гідний мікрофон, зручну міцну конструкцію, збалансований звук і 100-відсоткову сумісність з PS4. Хоча можна звернути увагу і на інші версії HyperX ™ Cloud – дешевше або дорожче, вони теж підійдуть. Як зробити правильний вибір? Підписуйтесь на канал. Підписуйтесь на наш Telegram – канал і будьте в курсі кращих новинок!

62763 0 cookie-check ІГРОВА гарнітура для PS4 і не тільки ▶ ️Огляд HyperX Cloud Blue

Читайте також: