Ігор Хижняк на зустрічі DYB club: «Я був швидше незручним»

11 Вересня, 2018, 08:49 10

30 серпня у Києві відбувся семінар «Бізнес без власника» в рамках зустрічі DYB club. Ігор Хижняк, CEO компанії COMFY, розмовляв з Ігорем Гут – керуючим партнером DYB Ukraine.

Ігор Гут: Ігорю [Хижняк], твій досвід майже унікальний в Україні – щоб так поступово СЕО виріс в компанії, а власник повністю відійшов від бізнесу. Скажи, будь ласка, наскільки тобі хотілося змінити корпоративну культуру? Що ви узгодили з власником, а що ні?

Ігор Хижняк: Ігорю [Гут], ти абсолютно правий, я пройшов довгий шлях в компанії, і, працюючи, став частиною її корпоративної культури. Але в Comfy вона настільки хороша, що тобі хочеться стати її частиною. Оскільки Comfy виросла з маленької сімейної компанії, в її основі була людяність, але на вагах також з’явилися ефективність і конкурентоспроможність. Це три слова навколо яких і будується корпоративна культура. Тому коли я прийшов на позицію СЕО, мені не хотілося нічого революційно змінити. Мій прихід був еволюційним.

Ігор Гут: Ти мені зараз нагадав недавній Advisory Board в одній з компаній. Там власник теж з гордістю перераховував цінності, серед них теж була людяність. Ми його запитали «а якщо виникне конфлікт інтересів: ефективність чи людяність? Що ти вибереш? »Він думав 15 секунд. І як ви вважаєте, що вибрав? Звичайно, ефективність. А Comfy зараз вже вибрали ефективність чи все ще людяність?

Ігор Хижняк: У нас як і раніше виходить утримувати цей баланс. Але ти запитав, що нам дозволили поміняти. За два роки не було ще нічого такого, що ми [команда] захотіли зробити, а акціонер нам це ветував.

Ігор Гут: Але ваша компанія дійсно один з кращих прикладів. Я сам часто говорю про Comfy як про сильну корпоративну культуру. Таких небагато. А твій приклад показує, що це хороший спосіб, коли людина виростає в компанії. Якщо культура була хорошою.

Ігор Хижняк: Я слабо собі уявляю, щоб в нашу компанію прийшов СЕО з зовні. Нехай навіть іменитий. Ось прийде і почне все робити по-іншому.

Ігор Гут: А стратегічні рішення? У тебе є якийсь свій курс? Ти хотів би переконати у ньому власника?

Ігор Хижняк: Є в компанії люди зручні і незручні. До того, як я став СЕО, я був швидше незручний. Тому що я ніколи не мовчав, все критикував. Знаєте, як буває – прибіг акціонер і, мовляв, – приснилося щось, ми повинні бігти в іншу сторону … У нас так не було і немає.

Ігор Гут: Тепер я його розумію, тебе потрібно було або звільняти, або робити СЕО 🙂

Ігор Хижняк: Я думаю, власник [Станіслав Роніс] часто ставив собі це питання і не звільнив мене тільки з тієї причини, що після нашої цієї постійної протидії та боротьби думок, з’являвся результат. Так само і зараз. Я не можу сказати, що все тихо, гладко, без війни. Ми сперечаємося, доводимо свою позицію, приймаємо якесь рішення, і тільки потім йдемо туди. Але з часом я став йому вірити більше. Прямо скажу.

Ігор Гут: Тобто, ставши СЕО, ти став більше його розуміти?

Ігор Хижняк: Так, в якісь моменти навіть дзвоню й кажу йому: «Слава, я тебе тепер так розумію :)» Раніше я сидів і піддавав все критиці і сумнівам. А зараз розумію, як йому було важко.

Ігор Гут: Тобто зараз ти б уже свої гроші в цю компанію не вклав? 🙂

Ігор Хижняк: Ні, зараз би я вклав 100%.

57944 0 cookie-check Ігор Хижняк на зустрічі DYB club: «Я був швидше незручним»

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

#COMFYPEOPLE — проект про унікальну команду COMFY
11 Вересня, 2018, 12:16 521 9
COMFY ділиться успіхами і професійними проривами унікальної команди в новому контент-проект компанії. #COMFYPEOPLE — історії про людей, які драйвлять своєю енергією в режимі «нон-стоп». Відверті...
Смотреть результаты
Пісня - це душа українська. Тож, якщо хочеш, з нами співай! Comfy-привітання з Днем Незалежності.
Ми в Comfy завжди готуємось до святкування Дня Незалежності з особливими почуттями у серці. Для нас любити країну – це, перш за все, бути чесними...
Смотреть результаты
Фірмовий стиль COMFY отримав нагороду Red Dot Design Awards
Креативне агентство Banda отримало престижну нагороду Red Dot Design Awards в категорії Corporate Design. Проект-переможець — новий фірмовий стиль COMFY, який компанія презентувала в квітні...
Смотреть результаты