search
Підписатися

logo

Ігор Хижняк на зустрічі DYB club: «Я був швидше незручним»

11 Вересня, 2018, 08:49 10

30 серпня у Києві відбувся семінар «Бізнес без власника» в рамках зустрічі DYB club. Ігор Хижняк, CEO компанії COMFY, розмовляв з Ігорем Гут – керуючим партнером DYB Ukraine.

Ігор Гут: Ігорю [Хижняк], твій досвід майже унікальний в Україні – щоб так поступово СЕО виріс в компанії, а власник повністю відійшов від бізнесу. Скажи, будь ласка, наскільки тобі хотілося змінити корпоративну культуру? Що ви узгодили з власником, а що ні?

Ігор Хижняк: Ігорю [Гут], ти абсолютно правий, я пройшов довгий шлях в компанії, і, працюючи, став частиною її корпоративної культури. Але в Comfy вона настільки хороша, що тобі хочеться стати її частиною. Оскільки Comfy виросла з маленької сімейної компанії, в її основі була людяність, але на вагах також з’явилися ефективність і конкурентоспроможність. Це три слова навколо яких і будується корпоративна культура. Тому коли я прийшов на позицію СЕО, мені не хотілося нічого революційно змінити. Мій прихід був еволюційним.

Ігор Гут: Ти мені зараз нагадав недавній Advisory Board в одній з компаній. Там власник теж з гордістю перераховував цінності, серед них теж була людяність. Ми його запитали «а якщо виникне конфлікт інтересів: ефективність чи людяність? Що ти вибереш? »Він думав 15 секунд. І як ви вважаєте, що вибрав? Звичайно, ефективність. А Comfy зараз вже вибрали ефективність чи все ще людяність?

Ігор Хижняк: У нас як і раніше виходить утримувати цей баланс. Але ти запитав, що нам дозволили поміняти. За два роки не було ще нічого такого, що ми [команда] захотіли зробити, а акціонер нам це ветував.

Ігор Гут: Але ваша компанія дійсно один з кращих прикладів. Я сам часто говорю про Comfy як про сильну корпоративну культуру. Таких небагато. А твій приклад показує, що це хороший спосіб, коли людина виростає в компанії. Якщо культура була хорошою.

Ігор Хижняк: Я слабо собі уявляю, щоб в нашу компанію прийшов СЕО з зовні. Нехай навіть іменитий. Ось прийде і почне все робити по-іншому.

Ігор Гут: А стратегічні рішення? У тебе є якийсь свій курс? Ти хотів би переконати у ньому власника?

Ігор Хижняк: Є в компанії люди зручні і незручні. До того, як я став СЕО, я був швидше незручний. Тому що я ніколи не мовчав, все критикував. Знаєте, як буває – прибіг акціонер і, мовляв, – приснилося щось, ми повинні бігти в іншу сторону … У нас так не було і немає.

Ігор Гут: Тепер я його розумію, тебе потрібно було або звільняти, або робити СЕО 🙂

Ігор Хижняк: Я думаю, власник [Станіслав Роніс] часто ставив собі це питання і не звільнив мене тільки з тієї причини, що після нашої цієї постійної протидії та боротьби думок, з’являвся результат. Так само і зараз. Я не можу сказати, що все тихо, гладко, без війни. Ми сперечаємося, доводимо свою позицію, приймаємо якесь рішення, і тільки потім йдемо туди. Але з часом я став йому вірити більше. Прямо скажу.

Ігор Гут: Тобто, ставши СЕО, ти став більше його розуміти?

Ігор Хижняк: Так, в якісь моменти навіть дзвоню й кажу йому: «Слава, я тебе тепер так розумію :)» Раніше я сидів і піддавав все критиці і сумнівам. А зараз розумію, як йому було важко.

Ігор Гут: Тобто зараз ти б уже свої гроші в цю компанію не вклав? 🙂

Ігор Хижняк: Ні, зараз би я вклав 100%.

57944 0 cookie-check Ігор Хижняк на зустрічі DYB club: «Я був швидше незручним»

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

#COMFYPEOPLE — проект про унікальну команду COMFY
#COMFYPEOPLE — проект про унікальну команду COMFY
11 Вересня, 2018, 12:16 650 9
COMFY ділиться успіхами і професійними проривами унікальної команди в новому контент-проект компанії. #COMFYPEOPLE — історії про людей, які драйвлять своєю енергією в режимі «нон-стоп». Відверті...
Смотреть результаты
Пісня – це душа українська. Тож, якщо хочеш, з нами співай! Comfy-привітання з Днем Незалежності.
Пісня - це душа українська. Тож, якщо хочеш, з нами співай! Comfy-привітання з Днем Незалежності.
Ми в Comfy завжди готуємось до святкування Дня Незалежності з особливими почуттями у серці. Для нас любити країну – це, перш за все, бути чесними...
Смотреть результаты
Фірмовий стиль COMFY отримав нагороду Red Dot Design Awards
Фірмовий стиль COMFY отримав нагороду Red Dot Design Awards
Креативне агентство Banda отримало престижну нагороду Red Dot Design Awards в категорії Corporate Design. Проект-переможець — новий фірмовий стиль COMFY, який компанія презентувала в квітні...
Смотреть результаты