search
Підписатися

logo

Гаджети в руках школяра

10 Серпня, 2017, 03:41 6

Світ з кожним днем стає сучаснішим. Ще нещодавно діти в школах користувалися лише підручниками, ручками і зошитами, а сьогодні всі ці предмети легко можна замінити смартфонами, планшетами і електронними книгами. У цій статті ми розглянемо дані гаджети, і розберемося, наскільки вони необхідні школярам.

 Передмова

Новий навчальний рік вже зовсім близько, тому багато батьків уже зараз замислюються про те, щоб придбати підручники, канцелярські товари, одяг, і все необхідне для своїх дітей. Проте сучасний світ диктує батькам нові умови, змушуючи їх планувати статтю витрат на такі гаджети, як смартфони, планшети і електронні книги. Всі ці пристрої здатні значно полегшити навчальний процес, і зробити його більш продуктивним і цікавим.

Смартфони

Сьогодні складно зустріти дитину, яка хоча б раз не тримала в руках смартфон. Якщо ще кілька років тому діти починали користуватися мобільними пристроями в 8-10 років, то сьогодні цей вік знизився до 6-7 років.

Гаджеты в руках школьника - смартфоны

Більшість батьків купують своїм дітям перший смартфон, коли вони йдуть до школи. Причин цьому декілька: по-перше, так батьки відчувають себе спокійніше, оскільки завжди можуть зателефонувати своїй дитині, по-друге, зараз такий тренд, і дитина без смартфона буде відчувати себе в школі «білою вороною».

Якщо ви прийняли рішення купити дитині смартфон, у вас напевно виникне питання: який же смартфон купити?

При виборі першого смартфона для своєї дитини, в першу чергу зверніть увагу на наступні критерії:

Ціна

Як правило, перший смартфон живе не довго. Більшість дітей ведуть дуже активний спосіб життя, тому ймовірність того, що вони випустять, розіб’ють або втратять смартфон, досить велика. У зв’язку з цим немає сенсу купувати смартфон дорожче $200.

Розмір екрану

Смартфони з великими екранами можуть бути незручні для дитячих рук, в зв’язку з чим вони будуть часто вислизати і можуть розбитися. У свою чергу, занадто маленький дисплей може зіпсувати зір дитини, особливо, з огляду на те, що більшість дітей люблять пограти в мобільні ігри.

Розмір смартфона

Як ми вже сказали, компактний смартфон набагато зручніше, причому не тільки в разі, якщо говорити про зручність його використання, але і в разі його носіння в кишені. Якщо смартфон дуже великий, він не поміститься в кишеню і може бути роздавлений в портфелі.

Уподобання дітей

У школі телефон є предметом захоплень, тому багато дітей звертають увагу на його зовнішній вигляд. Великі смартфони останніх років випуску цінуються вище маленьких, але краще всього вибирати сучасний смартфон середніх розмірів. Тоді його екран буде досить великим, щоб дитина змогла комфортно читати з нього інформацію, а сам апарат буде зручно тримати і носити.

В наш час з вибором смартфона для дитини ніяких проблем немає. Більшість виробників пропонують масу різних варіантів «на будь-який смак і колір».

Якщо ви хочете придбати недорогий, але якісний смартфон, зверніть увагу на апарати Meizu і Xiaomi.

xiaomi-redmi-4a

Наприклад, смартфон Xiaomi Redmi 4A поєднує в собі непоганий 5-дюймовий екран, досить потужний 4-ядерний процесор, якісні камери і приємну ціну. Також радимо звернути увагу на смартфон Meizu M5 Note.

Meizu M5 Note

Ця модель отримала ще більш якісний 5,5-дюймовий дисплей, потужний 8-ядерний процесор, відмінні камери, а також масу інших характеристик, які роблять даний смартфон одним з найпривабливіших на ринку по співвідношенню ціна-«начинка».

Планшети

Крім такого корисного мобільного пристрою, як смартфон, в школі дитині може дуже стати в нагоді планшет, який може використовуватися не тільки для ігор і перегляду відео, а також для читання електронних книг, навчання в спеціальних додатках, швидкої підготовки рефератів, і багато чого іншого. Для виконання цих завдань смартфон занадто малий, а ноутбук – незручний, оскільки дитина навряд чи захоче кожен день тягати його в школу.

Гаджеты в руках школьника - планшеты

У наш час планшети за швидкістю своєї роботи практично не поступаються стаціонарним комп’ютерам і ноутбукам, але при цьому вони в рази компактніші і легші. Розмір постійної пам’яті більшості сучасних планшетів дозволить зберігати всі необхідні для навчання файли: набори довідників, книг, журналів, і так далі.

При виборі планшета для дитини звертайте увагу на такі характеристики:

Ціна

Як і у випадку зі смартфоном, планшет не повинен бути занадто дорогим, оскільки є велика ймовірність, що ваша дитина досить швидко його розіб’є.

Розмір і якість екрану

Ще однією важливою характеристикою планшета, на яку необхідно звертати увагу, є розмір і якість його екрану. Чим більше і якісніше екран, тим краще, оскільки в цьому випадку він не буде погіршувати зір дитини. Враховуйте, що планшет великого розміру більше схильний до пошкоджень, ніж компактні пристрої, тому постарайтеся максимально захистити його, купивши захисне скло на екран і чохол.

Продуктивність

При виборі планшета намагайтеся звертати увагу на моделі середнього рівня. Такі пристрої, як правило, мають досить потужні процесори і достатню для виконання будь-яких завдань кількіст пам’яті. Планшет повинен добре працювати з офісними програмами, а також розпізнавати електронні книги, в форматах DjVu та PDF. Це – мінімальний набір можливостей, яким повинен володіти планшет для школяра.

Якщо ви шукайте недорогий, але якісний планшет, зверніть увагу на модель Huawei MediaPad Т1 7.0.

Huawei MediaPad Т1 7.0

Цей планшет оснащений 7-дюймовим дисплеєм, вбудованим 3G-модемом, 4-ядерним процесором, 1 ГБ оперативної і 8 ГБ постійної пам’яті, яку можна розширити за допомогою карт пам’яті. Дана модель відмінно підійде для школярів, які тільки починають освоювати цей вид мобільних пристроїв.

У разі, якщо 7-дюймового екрану недостатньо, рекомендуємо вам розглянути планшет Lenovo Tab 10 TB-X103F.

Дана модель оснащена 10,1-дюймовим дисплеєм, 4-ядерним процесором, 16 ГБ постійної пам’яті і більш потужною батареєю, що забезпечує до 10 годин роботи.

Графічні планшети

Ще одним девайсом, який може стати в нагоді в школі, є графічний планшет. Це пристрій в основному використовується для малювання.

Гаджеты в руках школьника – графические планшеты

Графічний планшет є незамінним інструментом для всіх, кому необхідно перевести текст або малюнок в цифрову форму, і, в першу чергу, стане в нагоді творчим дітям, що захоплюються малюванням.

Невід’ємною частиною будь-якого графічного планшета є стилус – перо, яким малюють і пишуть.

Більшість простих моделей графічних планшетів розпізнають тільки стилус, і не реагують на дотик рукою. Це означає, що робоча поверхня планшета не може використовуватися в якості сенсорної панелі для управління курсором в операційній системі і неграфічних додатках замість миші.

Більш «просунуті» пристрою визначають положення кількох пальців (Multi-touch), що дозволяє управляти рядом параметрів додатків з використанням жестів (наприклад, повертати або масштабувати зображення).

У комплект поставки деяких моделей графічних планшетів виробники додають бездротову мишу, проте її використання обмежує відносно невеликий розмір робочої області планшета, а без нього вона не функціонує.

При виборі графічного планшета звертайте увагу на наступні характеристики:

 Формат пристрою

Існують формати робочої поверхні планшета від А3 до А7. Ми рекомендуємо вам вибирати планшет, виходячи з розмірів монітора комп’ютера або ноутбука, до якого він буде підключатися.

Крім цього, враховуйте співвідношення сторін робочої області планшета. Для широкого монітора краще вибирати широкий планшет, оскільки в разі невідповідності сторін частина монітора не буде задіяна, і можуть бути перекручені початкові пропорції.

Роздільна здатність поверхні

Роздільна здатність поверхні графічного планшета впливає на чутливість до впливу пера. Чим вища роздільна здатність, тим більше точно планшетом будуть сприйматися навіть найдрібніші штрихи. Найбільш «просунуті» моделі графічних планшетів мають роздільну здатність в кілька тисяч точок на один дюйм. У той же час для аматорського використання досить роздільної здатності близько 2 тисяч пікселів.

Чутливість до тиску

У документації планшета цей параметр вказаний в рівнях. Для звичайного використання буде цілком достатньо 512 рівнів, тоді як для професійного використання існують моделі з більш високими показниками.

При виборі планшета звертайте увагу на його детальні характеристики. Як правило, виробники вказують, для чого і для кого призначена дана модель графічного планшета, також вказуючи рівень професіоналізму користувача, рід занять і багато іншого. Все це значно полегшує завдання при виборі графічного планшета.

Одним з найбільш популярних графічних планшетів в невисокій цінової категорії для простих завдань є модель Genius MousePen i608X.

Genius MousePen i608X

Якщо ви шукайте більш функціональний графічний планшет, зверніть увагу на Wacom Intuos Comic Blue PT S.

Wacom Intuos Comic Blue PT S

Дана модель має більш високу роздільну здатність поверхні, більш високу швидкість зчитування і підійде для більш професійних завдань.

Електронні книги

Електронні книги доступні на ринку вже досить давно. Ці пристрої не псують зір, і здатні вміщати в себе тисячі творів і підручників, які можна скачати з інтернету, тим самим заощадивши кошти, які ви могли витратити на придбання звичайних паперових книг.

Гаджеты в руках школьника – электронные книги

При виборі електронної книги для дитини звертайте увагу на наступні параметри:

Тип екрану книги

Всі електронні книги бувають двох типів: з E-Ink екраном і зі звичайним LCD екраном.

E-Ink – це екрани з електронними чорнилами, які за характеристиками дуже близькі до звичайного паперу. На відміну від книг зі звичайними LCD-екранами, від електронних книг з E-Ink не втомлюються очі. Крім цього, електронне чорнила не вимагають багато енергії для відображення картинки, тому такі книги можуть працювати тижнями і навіть місяцями.

При використанні технології E-Ink кути огляду електронної книги складають 180 градусів. Навіть якщо ваша дитина буде читати книгу під кутом, вона буде відмінно бачити весь текст. Якщо ж дивитися на книгу з LCD-екраном, при сильному відхиленні зображення на ній може втрачати яскравість і контрастність.

Мабуть, єдиним недоліком електронних книг з E-Ink екраном є великий час відгуку, в районі 50 мс. Через це зображення на електронному чорнилі формується довше, і може створюватися відчуття, що система «гальмує» Проте, якщо ви використовуєте електронну книгу тільки для читання тексту, даний параметр не критичний.

Формати

Ще одним дуже важливим параметром будь-якої електронної книги є те, які вона підтримує формати. На сьогоднішній день більшість сучасних рідерів розуміють формати pdf, .fb2, .djvu, .txt .doc, .docx і багато інших. Цього цілком достатньо, так як в цих форматах можна знайти майже всі книги і підручники.

Обсяг пам’яті

З цим параметром все так же просто, як і у випадку зі смартфонами або планшетами. Більшість електронних книг мають невеликий обсяг пам’яті: близько 2-4 ГБ. Деякі моделі підтримують розширення пам’яті і підключення зовнішніх пристроїв, а деякі – ні, але насправді цілком достатньо навіть 2 ГБ. Цього вистачить, щоб закачати декілька сотень книг і підручників.

Розміри і вага

Тут знову все просто. Купуючи електронну книгу, не женіться за великими розмірами екрану. Ваша дитина буде читати книгу на перерві, в автобусі по дорозі в школу, і так далі. Відповідно і розмір книжки повинен бути таким, щоб її легко можна було брати з собою.

Оптимальним вибором є електронні книги з 6 і 7-дюймовими екранами. При такому форм-факторі вага книги також буде мінімальною: від 150 до 250 грам.

Якщо ви плануєте купити недорогу, але якісну електронну книгу, зверніть увагу на модель AIRON AirBook City Base.

AIRON AirBook City Base

Це 6-дюймова електронна книга з дозволом екрану 1024×758, 4 ГБ постійної пам’яті і підтримкою більшості популярних форматів.

Ще однією гідною моделлю є PocketBook 615 Dark Brown (PB615-X-CIS).

PocketBook 615 Dark Brown (PB615-X-CIS)

У даній електронній книзі більше пам’яті (8 ГБ), а також більш велика підтримка різних текстових і графічних форматів.

Висновок

Сучасний світ диктує батькам нові умови, змушуючи їх підлаштовуватися під поточні реалії. Сподіваємося, ця стаття допоможе вам купити для вашої дитини кращі мобільні пристрої, і максимально підготувати її до школи. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, залишайте їх у коментарях.

 

38868 0 cookie-check Гаджети в руках школяра

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Огляд Huawei Nova 2
Огляд Huawei Nova 2
08 Серпня, 2017, 04:32 753 9
У новому смартфоні Huawei Nova 2 не так багато спільного з попередньою версією даного гаджета, тому буде вкрай цікаво дізнатися про нього більше. Huawei Nova...
Смотреть результаты
Розбираємося в посуді: частина 1 – каструлі
Розбираємося в посуді: частина 1 – каструлі
  Який посуд вибрати? Практично жодна жінка в світі не може пройти повз дзеркало, щоб не подивитися в нього, як вона виглядає, і повз вітрини,...
Смотреть результаты
Огляд підлогових ваг лінійки YUNMAI Smart Scale
Огляд підлогових ваг лінійки YUNMAI Smart Scale
Літо в розпалі і всі ми хочемо стежити за своєю вагою, щоб найбільш вигідно виглядати в облягаючому платті або вузьких штанях. На щастя, сучасні ваги...
Смотреть результаты