search
Підписатися

logo

Друге народження магазину COMFY у ТРЦ Apollo у Дніпрі

07 Березня, 2024, 07:19 0

У Дніпрі в ТРЦ “Apollo”відновив роботу магазин COMFY. Це вже четвертий магазин мережі, який відновив роботу після атак російських ракет. 

Торгівельний центр “Apollo” призупинив свою роботу у грудні минулого року після влучання у нього російської ракети. Розташований у ТРЦ магазин COMFY тоді також зазнав пошкоджень. Тепер його відновили та відкрили для відвідування покупцями.

“Відновлення роботи зруйнованих магазинів стало частиною нашої стратегії експансії. Від самого початку вторгнення ми відновили роботу магазинів в Бучі, Кременчуці, Харкові, Одесі та Покровську, а зараз перевідкриваємо магазин у ТРЦ Apollo, одному з найпопулярніших торгівельних центрів Дніпра. Водночас нашим пріоритетом залишається безпека команди та покупців, тому і оновлений магазин, і вся мережа COMFY продовжить працювати з урахуванням рекомендацій державних органів і припиняти роботу підчас повітряних тривог”, — розповів Генеральний директор COMFY Ігор Хижняк. 

В оновленому магазині команда COMFY оновила й товарні матриці з урахуванням сучасних трендів ринку. А також осучаснила бренд-зони із топовими брендами, такими як Apple, Samsung, Sony, LG, Hisense, BOSCH, Gorenje, DeLonghi та Tefal.

Магазин працює щодня з 9:00 до 21:00.

Загалом у мережі COMFY працює 102 магазини, з них 24 відкрито у 2023 році: 21 новий магазин та три відновлених після руйнувань. 

У найближчих планах команди COMFY —  відновлення магазину у ТРЦ «Сонячна галерея» у Кривому Розі, який було пошкоджено в результаті ракетного обстрілу міста в січні поточного року. 

131645 0 cookie-check Друге народження магазину COMFY у ТРЦ Apollo у Дніпрі

Читайте також:

Від продавця до директора у 23 роки: COMFY масштабує співпрацю з українськими вишами
Від продавця до директора у 23 роки: COMFY масштабує співпрацю з українськими вишами
29 Лютого, 2024, 06:25 49
Найбільший в Україні ритейлер побутової техніки та електроніки COMFY розширює співпрацю з українськими вишами. Так в одному з флагманських магазинів Києва відбулась зустріч команди зі...
Смотреть результаты
COMFY- підсумки 2023 року: +24 магазини, 1190 нових робочих місць, понад 1 мільярд гривень податків
COMFY- підсумки 2023 року: +24 магазини, 1190 нових робочих місць, понад 1 мільярд гривень податків
СOMFY 2023: СТІЙКІСТЬ І ЗРОСТАННЯ  COMFY, найбільший ритейлер побутової техніки та електроніки в Україні, підсумовують результати роботи за 2023 рік. Серед найважливіших — зростання офлайн-мережі...
Смотреть результаты
«Батарейки, здавайтеся!», або як КОМФІ про природу піклується
«Батарейки, здавайтеся!», або як КОМФІ про природу піклується
Про те, як сильно батарейки шкодять навколишній природі, можна розповідати нескінченно, адже навіть найменша батарейка-таблетка здатна споганити кубометри землі, буквально вбиваючи в ній все живе....
Смотреть результаты