search
Підписатися

logo

Добірка сервісів для поглибленого вивчення англійської та перекладів

06 Липня, 2022, 03:23 0

На своїй сторінці у Facebook Dmytro Semonov зробив дуже цікавий допис, котрий буде корисним для тих, хто активно вивчає англійську мову або ж користується нею для написання текстів. Це 12 різних сервісів та словників, які допоможуть писати англійською, як каже сам пан Дмитро, майже як «нейтів».

За його згоди ми принесли цей списочок корисних лінгвістичних сервісів у дзьобику нашим читачам на Блозі Comfy — ознайомлюйтесь, вивчайте, користуйтеся! 😘

 1. Перше місце у списку Дмитра посів сервіс Ludwig.guru, котрий, як він вважає, допомагає майже ідеально писати англійською. Якщо ви не впевнені у коректності певної фрази, то просто вбиваєте її в пошук, і система шукає задане словосполучення серед мільйонів верифікованих текстів зі статей та книг.
 2. Український «єдиноріг» Grammarly виправить помилки у граматиці та орфографії. А взагалі це такий собі «мультикомбайн», який закриває більшість проблем. Є безкоштовна та платна версії, і передплата на цьому сервісі має беззаперечні переваги для професіональних користувачів та студентів.
 3. А ось коли потрібно влучно оперувати сленговими виразами, стане в пригоді Urban Dictionary — зручний та інформативний словник сучасного сленгу. Рекомендуємо користуватися ним, щоби не сказати раптом щось двозначне, і потім червоніти. 😉
 4. Hemingway editor допоможе відкинути зайве, підкреслить надто складні речення та вирази, а також запропонує більш влучні варіанти слів чи виразів на заміну.
 5. Power Thesaurus — зручний сервіс для пошуку значень слів, синонімів та ідіом.
 6. За допомогою сервісу Wordhippo можна шукати синоніми, антоніми, та фразові дієслова англійською. Простий, але зручний інтерфейс із широкими можливостями.
 7. Ozdic — величезний словник сталих виразів англійською. Наводить приклади та контекст.
 8. А от на сервісі Youglish можна знайти приклади звучання слів та виразів — так, як їх вимовляють носії мови. Із цим інструментом зручно перевіряти контекст та підтягувати вимову.
 9. Якщо ж потрібно зробити переклад фрази на інші мови через пошук по літературних джерелах, Context Reverso вам точно сподобається. Також цей сервіс допоможе з пошуком крилатих фраз. Дуже зручно.
 10. Сервіс QuillBot — це функціональний інструмент для роботи з текстом. Тут є декілька функцій: перевірка граматики, пошук плагіату, парафразер та стислий підсумок, щоб зробити вижимку тексту.
 11. Ще один крутий сервіс, Oxford Dictionary, можна використовувати не лишень як словник. Це дуже зручний інструмент для розуміння того, як правильно інтегрувати слово в контекст залежно від його ролі у реченні. Сервіс наводить багато прикладів, що допомагає краще «відчути» мову.
 12. Ну і, звісно, онлайн-перекладач Deepl — сервіс, що доволі точно та літературно вірно перекладає близько трьох десятків мов. Англійська, до речі, тут представлена двома варіантами — британським й американським.

Спробуйте скористатися цими сервісами, якщо маєте потребу у вивченні англійської на високому рівні, або ж якщо ви працюєте с англомовними текстами та перекладами — інструменти дійсно корисні та зручні. Сподіваємось, що ця добірка стане вам у пригоді! 😉

Планшет Lenovo Tab K10 FHD 4/64 WiFi (ZA8N0054UA) Abyss Blue

6499 грн

Купити

Смартфон OPPO A53 4/64Gb Blue

3499 грн

Купити

Смартфон Apple iPhone 11 128Gb Black

20999 грн

Купити
123246 0 cookie-check Добірка сервісів для поглибленого вивчення англійської та перекладів

Читайте також:

Свіжі знижки на побутову техніку та гаджети — ТОП-9 моделей!
Свіжі знижки на побутову техніку та гаджети — ТОП-9 моделей!
24 Червня, 2022, 04:54 499
Червень уже закінчується, а круті знижки від Comfy — ні. Тож ловіть свіженький топчик крутих моделей, котрі наразі можна купити в магазинах мережі «Комфі» з...
Смотреть результаты
Як змінити видачу в Google та YouTube?
Як змінити видачу в Google та YouTube?
Зараз чимало українців, якщо майже не всі, хто раніше використовував російську мову в повсякденному житті, у побуті та на роботі, почали відчувати до неї цілком...
Смотреть результаты
Що вигідніше: електросамокат чи авто? Розбираємо в деталях
Що вигідніше: електросамокат чи авто? Розбираємо в деталях
Подорожчання, а то й взагалі відсутність пального багатьох змушує шукати альтернативні варіанти для пересування. Ми порахували, що вигідніше: придбати електросамокат чи продовжувати їздити на авто,...
Смотреть результаты