search
Підписатися

logo

Дивись Samsung Galaxy Unpacked 2021 на Youtube-каналі Comfy та вигравай новенький Samsung Galaxy!

14 Січня, 2021, 02:54 0

Ну що, вже чекаєш, вже в передчутті того, що нам сьогодні покажуть на такій довгоочікуваній презентації Samsung Galaxy Unpacked 2021? Йой, в Comfy також з нетерпінням чекають на цю подію!

І тут така справа — ми подумали й вирішили, що сьогоднішній день можна зробити ще цікавішим та приємнішим для шанувальників гаджетів від бренду Samsung. Тому ось вам, кошенятка, крутий підгін: Comfy проведе розіграш тієї самої новинки, котру сьогодні покажуть нам під час цієї трансляції. Так-так, ми не жартуємо — ти дійсно можеш стати власником цього крутого гаджета в той самий момент, коли увесь світ вперше про нього дізнається. Звучить круто? Повір, бро, в реальності це буде ще крутіше! 😎

Як взяти участь у розіграші свіжесенької новинки Samsung Galaxy? Прямо зараз переходь за цим ось посиланнячком і швидше реєструйся в акції через просту форму на цій сторінці. Для цього треба вказати свій номер телефону та електронну пошту — нічого більше.

Потім приходь на цю сторінку Youtube-каналу Comfy та дивись разом з нами презентацію новинок Samsung Galaxy Unpacked 2021 наживо, адже розіграш ми проведемо саме тут.

Трансляція розпочнеться сьогодні, 14 січня 2021 року, рівно о 17:00. Ім’я щасливчика-переможця буде визначене за допомогою сервісу Random.org — швидко, точно та прозоро.

Бери участь, і посміхнеться тобі фортуна! 😘

https://www.youtube.com/watch?v=GvSCCPE99OM

110331 0 cookie-check Дивись Samsung Galaxy Unpacked 2021 на Youtube-каналі Comfy та вигравай новенький Samsung Galaxy!

Читайте також: