search
Підписатися

logo

Чим зайняти дітей у сховищі — дії, розмови та ігри

04 Березня, 2022, 11:58 0

Величезна кількість дітей по всій Україні зараз, нажаль, чимало часу проводить у сховищах. А це тяжко навіть для дорослих зі стійкою психікою, тож що казати про маленьких діточок?

Редакція Блогу Comfy підготувала для батьків, яким потрібно проводити час у сховищах та підвалах із дітьми, невеликий список корисних порад від психологів. Ми сподіваємося, що вони допоможуть заспокоїти та розважити наших маленьких українців, щоби дітлахи могли відволіктися від того, що відбувається навколо. Малеча не повинна плакати! ❤

  1. Закриваємо вушка від поганих звуків приємними звуками. Для цього підійдуть читання чи переказ вголос казок, спів, будь-які ігри з вигадуванням слів, рим, кричалок. Звучання голосу, музика, співи перекриють звуки, що лунають ззовні, допоможуть відволікти та заспокоїти дитину.
  2. Ігри для руху та дрібної моторики. Якщо у вас із собою є трішки пластиліну, дитина зможе заспокоїтися ліпленням. Також підійде кінетичний пісок, будь-які іграшки для творчості, що потребують роботи ручками. Якщо подібного у вас із собою немає, спробуйте гратися з дитиною у прості ігри з тим, що є в наявності. Наприклад, збирати колажі з порваного паперу, зображати та вгадувати різних тваринок чи птахів, природні явища, тощо.
  3. Малюємо свої мрії та плани на майбутнє. Дайте дитині можливість поміркувати, придумати щось приємне та намалювати такі свої думки на папері (картоні, паперовій обгортці — на чому завгодно). Якщо у вас із собою є різнокольорові олівці, ручки, то також добре допоможуть розмальовки. Олівці є, проте немає розмальовок? Візьміть аркуш паперу та намалюйте щось контурами, а дитина розмальовуватиме цю заготовку різними кольорами.
  4. Настільні ігри — займаємо думки різними задачками. Як малечі, так і дорослим у такій ситуації підійдуть будь-які настільні ігри. Навіть найпростіші, такі, що не потребують особливого мисленевого процесу, відмінно допоможуть опанувати себе та зайняти голову.
  5. Щось трохи порушити. Добре допоможе пом’якшити стрес у дитини (і не тільки), якщо трішки відійти від правил та дати змогу випустити свою агресію. Розставте іграшки чи, наприклад, пластикові пляшки для води, та пограйтеся з дитиною у «боулінг», збиваючи їх. Дозвольте дитині покричати у «мішечок для крику». Граєтеся в шашки? Збивайте їх з дошки щиглями, щоби вжух, і аж полетіло! Простий, але дієвий спосіб.
  6. Створіть разом із дитиною чарівний «острівець безпеки» — побудуйте «хатку» з подушок чи покривал, викладіть мотузочками «коло безпеки», тощо.
  7. Ігри зі словами. Вигадуйте маленькі розповіді з декількох рандомних слів чи складайте разом із дитиною фантастичні казки. Шукайте та знаходьте маленькі слова, що «ховаються» у великих словах із багатьох букв. Проговорюйте різні слова задом наперед на слух, тобто без написання на папері. Грайте в шаради та «покажи слово», складайте ланцюжки зі слів, що починаються на останню літеру попереднього слова.
  8. Займіть дитину іграми у смартфоні чи на планшеті. Відмінно підходять для такої справи додатки по типу тетрісу — такі, що потребують просторового сприйняття. Увімкніть малечі улюблений мультик чи добрий дитячий фільм.
  9. Читайте цікаві книжки. Паперові чи на смартфоні — жодної різниці. До речи, портал https://www.yakaboo.ua/ зробив безкоштовним читання у своєму мобільному додатку, тож можна на будь-який смак вибрати, що почитати.

До речі, якщо ви ще не бачили, то ось вам чудовий телеграм-канал із величезною кількістю дитячих казок, які звідси можна завантажувати на свої пристрої та слухати офлайн: https://t.me/pavlushaiyava.

121815 0 cookie-check Чим зайняти дітей у сховищі — дії, розмови та ігри

Читайте також:

Google Пошта: корисні налаштування інтерфейсу та роботи з листами
Google Пошта: корисні налаштування інтерфейсу та роботи з листами
28 Лютого, 2022, 01:31 1992
Google Пошта — одна з найпопулярніших поштових програм. Зручність, простота і синхронізація з усією екосистемою сервісів Google роблять Пошту незамінним інструментом, який допомагає не тільки...
Смотреть результаты
Онови свою кухню: ТОП-10 хороших моделей вбудованої техніки
Онови свою кухню: ТОП-10 хороших моделей вбудованої техніки
Хочеш оновити свою кухню, зробити її більш сучасною, зручною, та водночас зберегти максимум вільного простору? Ми знаємо, як це зробити! Вбудована техніка для кухні стане...
Смотреть результаты
Купити пральну машинку — ТОП-10 хороших моделей у 2022
Купити пральну машинку — ТОП-10 хороших моделей у 2022
Купівля великої побутової техніки вимагає особливої уваги, і пральні машини у цьому правилі не є винятком . Тому вибирати нову пральну машинку слід уважно, з...
Смотреть результаты