search
Підписатися

logo

Acer Predator Thronos: трон для геймерів ▶ ️COMFY

01 Лютого, 2019, 02:11 6

Ефектне та потужне геймерське крісло Acer Predator Thronos для повного занурення в ігри. Його не даремно називають “ігровим місцем мрії”. Дійсно, ідеальний пристрій для геймплея. Але про все послідовно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал 

Зміст:

  1. Зовнішній вигляд і функції Acer Predator Thronos
  2. Ефект повного занурення в Acer Predator Thronos
  3. «Начинка» Acer Predator Thronos
  4. Як відрегулювати ігрове місце на Acer Predator Thronos
  5. Які ігри встановлені в Acer Predator Thronos

Дайте відповідь на питання: що приходить вам у голову, коли чуєте фразу «геймерське місце»? Напевно, куточок з крутим кріслом, клавіатурою з підсвічуванням, щоб мишка, теж світилася. Монітор крутий вигнутий. Але якщо це все піднести на якийсь вищий рівень, щоб це було солідно, потужно та круто? Вам знадобиться ця штука! Predator Thronos. Зараз розповімо вам про нього все.

Зовнішній вигляд і функції Acer Predator Thronos

Так виглядає геймерське місце на максимальну. Ми б не сказали, що це місце – реально трон. Здалеку він схожий на симулятор для льотчика. Але не треба думати, що за таким місцем можна посидіти тільки обраним. Ви бачите 3 вигнутих монітори, які опускаються.

Зовнішній вигляд Acer Predator Thronos

Крісло можна регулювати, як вам комфортно. Плюс тут є підлокітники, круті навушники, які на голові сидять дуже зручно. Коли ви їх одягаєте, вони добре ізолюють шуми. Щоб вас ніщо не відволікало від геймплея, від гри.

Так виглядає пульт управління. Таке відчуття, що ви дійсно в якомусь літаку. Ця кнопка відповідає за те, щоб ваш трон відкрився. Він зазвичай у закритому стані. Ось ця кнопка – щоб закрився. Ця клавіша переводить спинку в більш лежаче положення. Висувається підніжка. Ви ніби лежите. Можна просто висунути підніжку для ніг, якщо вам зручніше сидіти. Можна регулювати нахил самих моніторів: вам може бути незручно те, як він зараз стоїть.

Acer Predator Thronos: регулювання

Можна регулювати клавіатуру. Наприклад, якщо натиснути на кнопку, вона повертається. Може бути буде зручно грати, коли клавіатура в трохи відсунутому положенні. Ще тут можна ставити стаканчики.

Ефект повного занурення в Acer Predator Thronos

Великий упор Acer роблять на повне занурення. Тут панорамні вигнуті екрани з роздільною здатністю 2К. Навушники, які пригнічують шум. Є вібрація. Є спеціальний пульт, щоб її регулювати.

Повне занурення з Acer Predator Thronos

Наприклад, якщо ви в когось «стріляєте», хочете щось «підірвати» або граєте в якусь гонку на машині, у вас буде вібрувати саме крісло. Ви реально будете начебто там. З боку все це епічно виглядає, але всім цікаво, що ж там усередині.

«Начинка» Acer Predator Thronos

Можна модифікувати комп’ютер, який підключений до трону. Але ми не рекомендуємо, тому що зараз там встановлено ігровий ПК Predator Orion 9000 з процесором Intel Core i7. Також у ньому дві відеокарти NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti і 32 ГБ оперативної пам’яті.

Екрани Acer Predator Thronos

Тут три зігнутих монітора Predator з діагоналлю 27 дюймів і роздільною здатністю 2560х1440 пікселів. Механічна ігрова клавіатура з підсвічуванням. Ігрова миша з підсвічуванням. Все це красиво та по-геймерські.

Миша Acer Predator Thronos

Місце для ефекту повного занурення: вам потрібен підвал без світла. Ставите трон туди. Це – ваш майданчик. Ви сідаєте – вам ніхто не заважає. Максимальне занурення буде там.

Як відрегулювати ігрове місце на Acer Predator Thronos

Зараз ми покажемо, як приблизно це виглядає. Ви сіли. В принципі, зручно, але потрібно опустити кришку. До вас під’їжджає гарненька клавіатура. Під’їжджають екранчики. Потрібно натиснути на кнопку, щоб виїхала підставка під ноги.

Зручне крісло Acer Predator Thronos

Зараз ви будете сидіти комфортно, затишно, та зручно. Називається ця кнопка 0G. Тому що ви начебто перебуваєте в невагомості. Можна ще трохи підняти монітор.

Які ігри встановлені в Acer Predator Thronos

Зараз в Acer Predator Thronos є п’ять ігор: Лара Крофт остання, Black Ops 4, Doom, Зоряні Війни: Батлфронт 2 і Жага швидкості. Ми почнемо з Doom. Крісло так вібрує під час гри.

 Геймерське крісло Acer Predator Thronos

Це дуже круто, ви не зможете відірватися. Повне занурення: панорамна картина, вібрація – спочатку ви лякаєтеся. А потім починаєте до неї звикати.

69091 0 cookie-check Acer Predator Thronos: трон для геймерів ▶ ️COMFY

Читайте також: