search
Підписатися

logo

3Doodler – 3D-ручка, яка оживляє фантазії. Огляд

15 Лютого, 2021, 04:29 0

Є іграшки, які цікаві не тільки дітям, а й дорослим. І 3D-ручка 3Doodler Start – одна з них. Це не зовсім іграшка. Швидше, інструмент для творчості. Ще якої! Розповідаємо, на що він здатний (насправді, на що здатні ви), як працює і що для цього потрібно.

3D-ручка 3Doodler Креатив 48 стержней-автомобиль.

Сьогодні – про «гарячу» 3D-ручку 3Doodler Start. Це така штука, яка може захопити і дитину, і дорослого не на одну годину і не на один день. Самі ледве відірвалися, щоб розповісти вам про неї -інструменті для творчості і самовираження, що оживляє все, що ви нафантазували. І слоган «Що ви здатні створити?» спонукає якнайшвидше почати

Також цікаво:

 • Що, як і чому: LEGO
 • ТОП наборів-новинок LEGO

Щасливий випадок, або Завдяки чому придумали 3D-ручку

ЗД-ручка-корпус.

Ідея створення ручки 3Doodler народилася після банального збою 3D-принтера. Дуже скоро ця чарівна паличка для малювання в просторі – допрацьована і вдосконалена – стала хітом

Історія 3Doodler Start почалася у 2013 році з амбітного проекту зі збору коштів на запуск масового виробництва гібрида ручки і 3D-принтера.  Прототип, що малює пластиком, створили інженери Макс Боуг і Пітер Ділворт, майбутні засновники компанії WobbleWorks. Їх 3D-принтер UP! зламався. А потрібно було якось закрити пролом в надрукованій моделі. Ось товариші і шукали вихід із ситуації. І знайшли ж!

Винахідники так описали принцип дії прототипу: «Пластикова нитка заправляється в ручку, де розм’якшується під впливом температури і видавлюється через сопло. При зіткненні з повітрям матеріал охолоджується і твердне, завдяки чому можна створювати об’ємні вироби ».

На Kickstarter проект зібрав понад $ 2 млн. Це в сім разів більше очікуваної суми. Пристрій вийшов цікавим для художників, дизайнерів і любителів хендмейду. Але громіздким. У другому поколінні, випущеному через пару років, це допрацювали і поліпшили ергономіку. Однак не позбавили його від головного недоліку – небезпеки. Тієї 3D-ручкою не могли вільно користуватися діти: розплавлений пластик в їх руках міг привести до опіків. Тоді виробник вирішив випустити спрощену модель для дітей – 3Doodler Start. Легка і безпечна у використанні, вона їм дуже сподобалася. Батькам теж.

3D-ручка-3Doodler Креатив-скульптуры

Якщо порівнювати «дорослу» версію ручки і 3Doodler Start, то «дитяча» відрізняється тільки одним температурним режимом і однією кнопкою, яка відповідає за швидкість випуску пластика. Це дозволило зробити її максимально компактною і простою в експлуатації. Ручку не потрібно синхронізувати зі смартфоном, передбачаючи, чи  «подружаться» з 3Doodler Start версії операційної системи і Bluetooth. Девайс повністю незалежний і готовий до використання.

3Doodler Start: для чого і для кого

3Doodler Креатив 48 стержней для детского творчества.

Улюблені персонажі, домашній декор, прикраси, аксесуари, наприклад, чохол для смартфона, копії світових визначних пам’яток, міні-автомобілі, набори посуду для ляльок, хоч самі ляльки, навіть ціле місто – можливості обмежуються тільки вашою фантазією. І слоган 3Doodler це підтверджує: «Що ви здатні створити?» (What will you create?)

Дозволяє виходити за рамки уяви і ламає кордони стереотипного мислення – все це про неї. 3D-ручка 3Doodler Start – це не просто іграшка, а інструмент, який втілить в реальність будь-які, навіть найсміливіші фантазії. А цього хочеться не тільки дітлахам, на яких модель і орієнтована, але і нам, дорослим.

3Doodler Start:

 • розвиває просторове мислення, фантазію, навички проектування, моделювання та будівництва
 • покращує дрібну моторику рук
 • тренує точність при малюванні і письмі

Це – хобі без кордонів, яке однозначно варто спробувати.

ручка 3Doodler Креатив 48 стержней-креатив

3Doodler Start допоможе реанімувати старі речі, подарувавши їм друге життя, скажімо, полагодити іграшки, створити оригінальні прикраси, різні аксесуари і просто здорово провести час.

ручка-креатив

3Doodler Start допоможе створити унікальні аксесуари або іграшки, модифікувати звичні предмети, не обмежуючи свою фантазію. І все це під силу навіть дитині: без спеціальних знань і підготовки, без необхідності використання комп’ютера і ПО

Ідеї ​​можна почерпнути на сайті з шаблонами. А якщо щось пішло не за планом, є 10-20 секунд, щоб виправити творіння. В цей час пластик ще еластичний.

ручка 3Doodler Креатив 48 стержней-что можно сделать.

Цільова аудиторія 3Doodler Start – діти. Дитина 8 років зможе творити без допомоги батьків. Але і дорослим 3D-ручка теж сподобається. Це відмінний подарунок на будь-яке свято: день народження, Новий рік, 14 лютого. Можна і без приводу

За словами директора з маркетингу компанії WobbleWorks Деніела Коуена, «можливостей для корисного використання девайса маса: сфера освіти, дизайн, садівництво, мистецтво, архітектура, хореографія, будівництво, ювелірна справа »і« фантазія і майстерність не знає кордонів ». За допомогою 3D-ручки навіть розписали пластиком труби в підвалі, перетворивши ті в об’єкт мистецтва.

Також розробники пишаються можливістю навчати сліпих і слабозорих людей, створюючи 3D-ручкою спеціальні тактильні об’єкти. Є перспективи і в медицині. Ми знайшли інформацію, що кілька років тому Дудлер застосували для роботи над медичними протезами.

Дизайн і ергономіка

3D-ручка легка (358 г) і компактна (14 см в довжину). Це якщо в двох словах. Оскільки вона розроблена спеціально для дітей, добре лягає в маленьку долоньку. Дитині комфортно її утримувати. Дорослим теж.

3Doodler Креатив-эргономика

Корпус виконаний з Екопластику і має ергономічну форму. Він трохи зігнутий для того, щоб малювати було зручно і нічого не відволікало від процесу 3D-моделювання. Вимикач і гніздо для зарядки, захованої під заглушкою, знаходяться на лицьовій стороні.

Эргономика-зд-ручка

На кінчику видно головку, захищену керамічним ковпачком. При неакуратному використанні він покликаний уберегти від випадкового опіку. Втім, це малоймовірно, адже пластик виходить з пера не гарячим. Можна хоч на собі малювати. Діти так люблять створювати навколо зап’ястя браслети.

Як працює

Почати роботу з 3Doodler Start просто:

 1. Увімкніть ручку
 2. Заправте в спеціальне гніздо на верхньому кінці пластиковий стрижень
 3. Натисніть на велику кнопку, що знаходиться прямо під вказівним пальцем

Все – процес створення 3D-моделей почався. Наочно – у відео від виробника. Все просто і безпечно. І весело.

3Doodler Креатив 48 стержней-эргономика.

Щоб почати роботу, ручку потрібно включити. На корпусі є відповідна чорна кнопка Off / On. Якщо горить зелений світлодіод, значить, заряду вистачає і можна вставляти стрижень і працювати. Натисніть велику помаранчеву кнопку, що знаходиться прямо під вказівним пальцем, і творіть собі на втіху. Все просто

Витратний матеріал

У 3Doodler Start використовується пластик, розроблений спеціально для цієї ручки. У порівнянні з тим, який в звичайних версіях, він плавиться при більш низьких температурах. Пластик виходить не гарячим, а теплим. Дитина зможе зробити браслет прямо на своїй руці. І сопло ручки не нагрівається. Не обпечешся.

ручка 3Doodler Креатив 48 стержней-безопасность для детей

Матеріал нетоксичний. При попаданні в організм абсолютно безпечний, в грунт – розкладається протягом 45 днів. Він не залишає слідів на одязі. І все це великий плюс.

З таким пластиком легко працювати:

 • Він тягнеться в десять разів більше первинної довжини. Плавлення одного стрижня дозволяє отримати найтоншу нитку до півтора метрів.
 • Залишається пластичним близько півхвилини. Можна підправити готовий виріб.

Є кілька важливих рекомендацій, про які потрібно пам’ятати:

 1. Використовуйте тільки оригінальні стрижні 3Doodler, уважно перевіряючи маркування перед покупкою витратних матеріалів.
 2. Перед вимиканням приладу витягніть стрижень, щоб він не застряг. Для цього потрібно двічі натиснути на кнопку ручки – стрижень автоматично вийде в зворотному напрямку. Якщо стрижень майже закінчився, видалити його автоматично не вийде. В цьому випадку вставте в ручку новий стрижень і використовуйте до повного видалення залишку попереднього.
 3. Після вилучення стрижня обріжте розплавлений край.

Автономна робота і зарядка

Це бездротова ручка. Її можна використовувати хоч удома, хоч в дорозі. Наприклад, в подорожі. На одному заряді пристрій протримається 45-60 хвилин.

ручка 3Doodler Креатив 48 стержней-дракон.

Вбудований літій-полімерний акумулятор забезпечує 45-60 хвилин творчості. Заряджається через microUSB. В цей час ручкою можна продовжувати користуватися

Заряджається через microUSB. В цей час теж може працювати, не тільки автономно.

Варіанти і набори

В асортименті є різні набори для створення об’ємних моделей. Start призначений для дітей від восьми років. Це не означає, що в більш ранньому віці 3D-ручкою не можна користуватися, але краще під наглядом батьків.

Повторимося, що дитина не зможе обпектися: пластик на виході теплий. Він не розжарений до небезпечних температур. І якщо юний творець проковтне шматочок екологічного біополимеру, той, будучи нетоксичним, пройде через організм без будь-яких наслідків для здоров’я.

Ми рекомендуємо почати знайомство з 3D-ручкою з набору 3Doodler Креатив 48 стрижнів (9SPSESSE2R). У комплекті є все необхідне: сама ручка, microUSB-кабель, 48 стрижнів і докладна інструкція.

Створювати об’ємні малюнки на папері, дереві, склі та інших твердих поверхнях, малювати в повітрі – можливості 3D-ручки 3Doodler обмежуються тільки вашою фантазією

Інші варіанти:

 • 3D-ручка 3Doodler Start роботехніки (3DS-ROBP-COM), де в комплекті разом з ручкою 96 стрижнів, 2 шаблони, аксесуари і кабель microUSB для зарядки
 • 3D-ручка 3Doodler Start МЕГАКРЕАТІВ з 192 стрижнями і 8 шаблонами
 • 3D-ручка 3DoodlerStart Hexbug (8SPSRBUG3E) з 48 стрижнями, 2 шаблонами і аксесуарами

Резюме

Креатив 48 стержней-креатив-творчество

3D-ручка 3Doodler Start – крута штука для тих, хто любить творити. Вона малює на папері і будь-якій інший твердій поверхні. Навіть просто в повітрі. Можна використовувати заздалегідь підготовлений шаблон або креативити в своє задоволення, створюючи неймовірні об’ємні світи.

Ручка легка і безпечна у використанні. Вона не вимагає синхронізації зі смартфоном, особливих знань і навичок. І не потребує налаштувань, в яких можна було б заплутатися. Все максимально просто і доступно. Впорається будь-яка дитина.

3D-ручка 3Doodler Креатив-город.

Технології 3D-друку активно розвиваються. Тому доказ – поява ручок для створення тривимірних об’єктів. По суті, це міні-версії 3D-технології, завдяки якій виник новий напрям сучасного мистецтва. Деякі користувачі використовують інструмент для виготовлення оригінальних аксесуарів і предметів декору, а також ремонту пластикових виробів

Великий плюс і те, що ручка бездротова. Ніщо не завадить роботі з нею. Ще й компактна, тобто мобільна. Закинули в сумку або рюкзак – і в дорогу, при бажанні будь-де розважаючись. А витратні матеріали завжди можна докупити.

Головні особливості 3Doodler Креатив 48 стрижнів (9SPSESSE2R):

 • Країна реєстрації бренду: США
 • Країна-виробник: Китай
 • Рекомендований вік: 8 +
 • Матеріал, що використовується: Eco-Plastics
 • Акумулятор: Li-Pol
 • Автономна робота: 45-60 хвилин
 • Маса: 380 г
 • Комплект поставки: 3D-ручка, microUSB-кабель, 48 стрижнів, інструкція користувача
 • Ціна *: 1 349 грн

* Ціна за станом на 10.02.2021

111674 0 cookie-check 3Doodler – 3D-ручка, яка оживляє фантазії. Огляд

Читайте також:

Що подарувати на 14 лютого: ТОП крутих ідей
Що подарувати на 14 лютого: ТОП крутих ідей
10 Лютого, 2021, 10:57 1688
День святого Валентина зовсім скоро. Якщо ви ще не визначилися з подарунком, тримайте – наш Топчик крутих ідей проти нудьги. Тут варіанти на будь-який бюджет....
Смотреть результаты
Що, як і чому: LEGO
Що, як і чому: LEGO
28 січня відзначається Міжнародний день LEGO. І це відмінний привід більше дізнатися про конструктор – такого що «нічого собі» і «ось це так». Чому LEGO...
Смотреть результаты
Samsung Galaxy S21. перші враження
Samsung Galaxy S21. перші враження
Щорічно на початку року Samsung анонсує свої нові S-ки та інші головні напрацювання в світі мобільної індустрії. 2021-й не став винятком. І ось вони –...
Смотреть результаты