осталось завершена

Правила акции «Moto X Style – повернення стилю»

01 мая, 2016, 11:04 120
 1. Період проведення Акції.

1.1. Акція проходить з 27.05.2016р по 12.06.2016р. (далі — Період проведення Акції). Переможці будуть визначені 13.06.2016р.

1.2. Організатором акції виступає ТОВ «Комфі Трейд»

1.3. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції

 1. Територія проведення Акції.

2.1. Акція буде проходити на всій території України (далі — Територія проведення Акції).

 1. Учасники Акції.

3.1. До участі в Акції запрошуються необмежене коло  дієздатних громадян України, які проживають на території України та в період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі — Учасник Акції), за винятком працівників та представників Організатора та будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції (з метою уникнення суб’єктивності).

3.2. З правилами проведення Акції «Moto X Style – повернення стилю» можна ознайомитися на сайті blog.comfy.ua.

 1. Умови участі в Акції:

4.1. Учасником акції стає фізична особа, яка виконала наступні умови:

 • Залишила коментар «Хочу Moto X Style» під оглядом смартфона Motorola Moto X Style, який знаходиться за посиланням https://blog.comfy.ua/obzor-motorola-moto-x-style/.
 • Поділилася в себе на сторінці у соціальній мережі «ВКонтакте» aбо «Facebook» оглядом смартфона Motorola Moto X Style, який знаходиться за посиланням https://blog.comfy.ua/obzor-motorola-moto-x-style/

4.2. Переможців буде визначено 13.06.2016р. серед усіх учасників, що виконали обидві умови.

4.3. Учасники акції, які не виконали умови Акції , не можуть бути обрані, як переможці.

 1. Призи для Учасників Акції.

5.1. Серед Учасників Акції буде розіграно наступні призи:

 • Смартфон Motorola Moto X Style, у кількості 1 штука. Звичайна вартість 14 999,00 грн. з ПДВ. Акційна вартість 1 грн. з ПДВ.

5.2. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.

5.3. Організатор зобов’язаний сплатити податок з доходів фізичних осіб та військовий збір з вартості призів відповідно до законодавства України. Податки складають: ПДФО (18%) – 2700 грн., військовий збір (1,5%) – 225 грн. ПДВ сплачується Організатором.

 1. Визначення переможців.

6.1. Визначення переможця серед учасників Акції відбудеться 13.06.2016р о 16:00 серед всіх, хто виконав всі умови у Період проведення Акції, за допомогою сервісу www.random.org.

6.2. Результати розіграшу будуть опубліковані в офіційних групах Comfy у соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook», а також на сайті blog.comfy.ua.

 1. Умови отримання призів.

7.1. Представник Організатора зв’яжеться  за допомогою особистого повідомлення в соціальній мережі «Вконтакте» або «Facebook»

7.2. Ненадання переможцем відповіді на запит представника Організатора в особистому повідомленнях «Вконтакте» або «Facebook» до 21.06.2016 буде трактоване  як відмова переможця Акції від отримання призу. Згідно з умовами цієї Акції, переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації.

7.3. Видача призів здійснюється в магазинах «Comfy».

7.4. Адреса найбільш зручного для отримання призу магазину Comfy попередньо узгоджується з переможцем представником Організатора.

7.5. Переможець може отримати приз протягом одного місяця з моменту надходження його до магазину мережі Comfy. Представник Організатора зв`яжеться з переможцем додатково та повідомить, коли приз буде надісланий до магазину.

7.6 Під «призом» слідує розуміти можливість для Переможця даної Акції придбати смартфон Motorola Moto X Style за акційною ціною 1 грн. з ПДВ. У фіскальному чеку вказується вартість смартфона Motorola Moto X Style 1 грн. з ПДВ без зазначення слова «акція».

7.7. Переможець зобов’язаний надати свій ідентифікаційний номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків) та паспорт у копіях та мати при собі оригінали для звіряння. Персональні дані Переможця зберігатимуться та оброблятимуться у відповідності з вимогами Закону України «Про захист персональних даних»

 1. Інші умови.

8.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.

Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде оголошено на сайті comfy.ua у розділі «акції».

8.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.

8.3. Організатор не вступає у суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призу.

8.4. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання, свого імені та прізвища Організатором, на проведення фото- та/або кінозйомки (відеозйомки) з їх участю в рамках Акції без відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України. Своєю участю всі Учасники, та Переможець, надають Організатору свої персональні дані у розумінні Закону України «Про захист персональних даних», та згоду здійснювати їх обробку, використання, виступати володільцем або розпорядником бази персональних даних, що утворилися в такий спосіб. Такі дані, у відповідності до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов’язані із захистом персональних даних є захищеними, а також обробляються та використовуються в рамках всіх правовідносин за умовами Акції. Усі правовідносини, пов’язані із обробкою та захистом персональних даних регулюються відповідним законодавством.

8.5. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

8.6. Учасники, які не дотримуються цих Правил, не можуть бути визнані переможцями Акції.

8.7. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов’язуються виконувати ці Правила. Факт участі в цьому Конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з умовами цих Правил. 8.8. Переможець Акції не може передати право отримання призу в рамках цієї Акції та на умовах цих Правил третій особі.

8.9. Отриманий приз обміну та поверненню не підлягає. Організатор не несе гарантійні зобов’язання по призам, отриманим в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.

 

11624 0 cookie-check Правила акции «Moto X Style – повернення стилю»

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

113 комментариев

по хронологии
по рейтингу сначала новые по хронологии

Читайте также:

осталось завершена
Результаты акции от нашего партнера ParakeeT film
Конкурс билетов на фильм «Несносные леди» завершен и мы готовы огласить победителей! Победителями стали В Вконтакте: Мира Слюсаренко Алёнка Сердюк Наталья Шленчак Юлія Ромашко Даня...
Смотреть результаты
осталось завершена
Сomfy ArtPrize
Вчера в Киеве состоялся финал всеукраинского конкурса цифрового искусства для молодых художников под художественным руководством арт-менеджера и со-основателя Port Creative Hub Катерины Тейлор. За месяц...
Смотреть результаты