search
Подписаться

logo
осталось завершена

Правила акции «Moto X Style – повернення стилю»

01 мая, 2016, 11:04 120
 1. Період проведення Акції.

1.1. Акція проходить з 27.05.2016р по 12.06.2016р. (далі — Період проведення Акції). Переможці будуть визначені 13.06.2016р.

1.2. Організатором акції виступає ТОВ «Комфі Трейд»

1.3. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції

 1. Територія проведення Акції.

2.1. Акція буде проходити на всій території України (далі — Територія проведення Акції).

 1. Учасники Акції.

3.1. До участі в Акції запрошуються необмежене коло  дієздатних громадян України, які проживають на території України та в період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі — Учасник Акції), за винятком працівників та представників Організатора та будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції (з метою уникнення суб’єктивності).

3.2. З правилами проведення Акції «Moto X Style – повернення стилю» можна ознайомитися на сайті blog.comfy.ua.

 1. Умови участі в Акції:

4.1. Учасником акції стає фізична особа, яка виконала наступні умови:

 • Залишила коментар «Хочу Moto X Style» під оглядом смартфона Motorola Moto X Style, який знаходиться за посиланням https://blog.comfy.ua/obzor-motorola-moto-x-style/.
 • Поділилася в себе на сторінці у соціальній мережі «ВКонтакте» aбо «Facebook» оглядом смартфона Motorola Moto X Style, який знаходиться за посиланням https://blog.comfy.ua/obzor-motorola-moto-x-style/

4.2. Переможців буде визначено 13.06.2016р. серед усіх учасників, що виконали обидві умови.

4.3. Учасники акції, які не виконали умови Акції , не можуть бути обрані, як переможці.

 1. Призи для Учасників Акції.

5.1. Серед Учасників Акції буде розіграно наступні призи:

 • Смартфон Motorola Moto X Style, у кількості 1 штука. Звичайна вартість 14 999,00 грн. з ПДВ. Акційна вартість 1 грн. з ПДВ.

5.2. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.

5.3. Організатор зобов’язаний сплатити податок з доходів фізичних осіб та військовий збір з вартості призів відповідно до законодавства України. Податки складають: ПДФО (18%) – 2700 грн., військовий збір (1,5%) – 225 грн. ПДВ сплачується Організатором.

 1. Визначення переможців.

6.1. Визначення переможця серед учасників Акції відбудеться 13.06.2016р о 16:00 серед всіх, хто виконав всі умови у Період проведення Акції, за допомогою сервісу www.random.org.

6.2. Результати розіграшу будуть опубліковані в офіційних групах Comfy у соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook», а також на сайті blog.comfy.ua.

 1. Умови отримання призів.

7.1. Представник Організатора зв’яжеться  за допомогою особистого повідомлення в соціальній мережі «Вконтакте» або «Facebook»

7.2. Ненадання переможцем відповіді на запит представника Організатора в особистому повідомленнях «Вконтакте» або «Facebook» до 21.06.2016 буде трактоване  як відмова переможця Акції від отримання призу. Згідно з умовами цієї Акції, переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації.

7.3. Видача призів здійснюється в магазинах «Comfy».

7.4. Адреса найбільш зручного для отримання призу магазину Comfy попередньо узгоджується з переможцем представником Організатора.

7.5. Переможець може отримати приз протягом одного місяця з моменту надходження його до магазину мережі Comfy. Представник Організатора зв`яжеться з переможцем додатково та повідомить, коли приз буде надісланий до магазину.

7.6 Під «призом» слідує розуміти можливість для Переможця даної Акції придбати смартфон Motorola Moto X Style за акційною ціною 1 грн. з ПДВ. У фіскальному чеку вказується вартість смартфона Motorola Moto X Style 1 грн. з ПДВ без зазначення слова «акція».

7.7. Переможець зобов’язаний надати свій ідентифікаційний номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків) та паспорт у копіях та мати при собі оригінали для звіряння. Персональні дані Переможця зберігатимуться та оброблятимуться у відповідності з вимогами Закону України «Про захист персональних даних»

 1. Інші умови.

8.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.

Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде оголошено на сайті comfy.ua у розділі «акції».

8.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.

8.3. Організатор не вступає у суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призу.

8.4. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання, свого імені та прізвища Організатором, на проведення фото- та/або кінозйомки (відеозйомки) з їх участю в рамках Акції без відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України. Своєю участю всі Учасники, та Переможець, надають Організатору свої персональні дані у розумінні Закону України «Про захист персональних даних», та згоду здійснювати їх обробку, використання, виступати володільцем або розпорядником бази персональних даних, що утворилися в такий спосіб. Такі дані, у відповідності до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов’язані із захистом персональних даних є захищеними, а також обробляються та використовуються в рамках всіх правовідносин за умовами Акції. Усі правовідносини, пов’язані із обробкою та захистом персональних даних регулюються відповідним законодавством.

8.5. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

8.6. Учасники, які не дотримуються цих Правил, не можуть бути визнані переможцями Акції.

8.7. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов’язуються виконувати ці Правила. Факт участі в цьому Конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з умовами цих Правил. 8.8. Переможець Акції не може передати право отримання призу в рамках цієї Акції та на умовах цих Правил третій особі.

8.9. Отриманий приз обміну та поверненню не підлягає. Організатор не несе гарантійні зобов’язання по призам, отриманим в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.

 

11624 0 cookie-check Правила акции «Moto X Style – повернення стилю»

Читайте также:

Результаты акции от нашего партнера ParakeeT film
осталось завершена
Результаты акции от нашего партнера ParakeeT film
Конкурс билетов на фильм «Несносные леди» завершен и мы готовы огласить победителей! Победителями стали В Вконтакте: Мира Слюсаренко Алёнка Сердюк Наталья Шленчак Юлія Ромашко Даня...
Смотреть результаты
Сomfy ArtPrize
осталось завершена
Сomfy ArtPrize
Вчера в Киеве состоялся финал всеукраинского конкурса цифрового искусства для молодых художников под художественным руководством арт-менеджера и со-основателя Port Creative Hub Катерины Тейлор. За месяц...
Смотреть результаты