search
Подписаться

logo
осталось завершена

Правила акции «Я обираю HP 15 в Comfy»

10 июня, 2016, 10:37 103

1. Період проведення Акції.

1.1. Акція проходить з 23.06.2016р по 10.07.2016р. (далі — Період проведення Акції). Переможці будуть визначені 11.07.2016р.

1.2. Організатором акції виступає ТОВ «Комфі Трейд».

1.3. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції

2. Територія проведення Акції.

2.1. Акція буде проходити на всій території України (далі — Територія проведення Акції). Місце провдення Акції блог Comfy, який знаходиться за посиланням https://blog.comfy.ua/

Учасники Акції.

3.1. До участі в Акції запрошуються необмежене коло  дієздатних громадян України, які проживають на території України та в період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі — Учасник Акції), за винятком працівників та представників Організатора та будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Акції (з метою уникнення суб’єктивності).

3.2. З правилами проведення Акції » Я обираю HP 15 в Comfy » можна ознайомитися на сайті blog.comfy.ua.

4. Умови участі в Акції:

4.1. Учасником акції стає фізична особа, яка виконала наступні умови:

Залишила коментар «Выбираю HP 15 в Comfy» під оглядом ноутбука HP 15-ac652UR, який знаходиться за посиланням https://blog.comfy.ua/obzor-sbalansirovannogo-noutbuka-hp-15-ac652ur/.

Поділилася в себе на сторінці у соціальній мережі «ВКонтакте» aбо «Facebook» оглядом ноутбука HP 15-ac652UR, який знаходиться за посиланням https://blog.comfy.ua/obzor-sbalansirovannogo-noutbuka-hp-15-ac652ur/

4.2. Переможців буде визначено 11.07.2016р. серед усіх учасників, що виконали обидві умови.

4.3. Учасники акції, які не виконали умови Акції , не можуть бути обрані, як переможці.

5. Призи для Учасників Акції.

5.1. Серед Учасників Акції буде розіграно наступні призи:

Ноутбук HP 15-ac652UR, у кількості 1 штука. Звичайна вартість 9 599,00 грн. з ПДВ. Акційна вартість 1 грн. з ПДВ.

5.2. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.

5.3. Організатор зобов’язаний сплатити податок з доходів фізичних осіб та військовий збір з вартості призів відповідно до законодавства України. Податки складають: ПДФО (18%) – 2146,14 грн., військовий збір (1,5%) –178,84 грн. ПДВ сплачується Організатором.

Визначення переможців.

6.1. Визначення переможця серед учасників Акції відбудеться 11.07.2016р до 23:00 серед всіх, хто виконав всі умови у Період проведення Акції, за допомогою сервісу www.random.org.

6.2. Результати розіграшу будуть опубліковані в офіційних групах Comfy у соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook», а також на сайті blog.comfy.ua.

7. Умови отримання призів.

7.1. Представник Організатора зв’яжеться  за допомогою особистого повідомлення в соціальній мережі «Вконтакте» або «Facebook»

7.2. Ненадання переможцем відповіді на запит представника Організатора в особистому повідомленнях «Вконтакте» або «Facebook» до 19.07.2016 буде трактоване  як відмова переможця Акції від отримання призу. Згідно з умовами цієї Акції, переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації.

7.3. Видача призів здійснюється в магазинах «Comfy».

7.4. Адреса найбільш зручного для отримання призу магазину Comfy попередньо узгоджується з переможцем представником Організатора.

7.5. Переможець може отримати приз протягом одного місяця з моменту надходження його до магазину мережі Comfy. Представник Організатора зв`яжеться з переможцем додатково та повідомить, коли приз буде надісланий до магазину.

7.6 Під «призом» слідує розуміти можливість для Переможця даної Акції придбати ноутбук HP 15-ac652UR за акційною ціною 1 грн. з ПДВ. У фіскальному чеку вказується вартість ноутбука HP 15-ac652UR 1 грн. з ПДВ без зазначення слова «акція».

7.7. Переможець зобов’язаний надати свій ідентифікаційний номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків) та паспорт у копіях та мати при собі оригінали для звіряння. Персональні дані Переможця зберігатимуться та оброблятимуться у відповідності з вимогами Закону України «Про захист персональних даних»

8. Інші умови.

8.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.

Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде оголошено на сайті comfy.ua у розділі «акції».

8.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.

8.3. Організатор не вступає у суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призу.

8.4. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання, свого імені та прізвища Організатором, на проведення фото- та/або кінозйомки (відеозйомки) з їх участю в рамках Акції без відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України. Своєю участю всі Учасники, та Переможець, надають Організатору свої персональні дані у розумінні Закону України «Про захист персональних даних», та згоду здійснювати їх обробку, використання, виступати володільцем або розпорядником бази персональних даних, що утворилися в такий спосіб. Такі дані, у відповідності до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов’язані із захистом персональних даних є захищеними, а також обробляються та використовуються в рамках всіх правовідносин за умовами Акції. Усі правовідносини, пов’язані із обробкою та захистом персональних даних регулюються відповідним законодавством.

8.5. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

8.6. Учасники, які не дотримуються цих Правил, не можуть бути визнані переможцями Акції.

8.7. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов’язуються виконувати ці Правила. Факт участі в цьому Конкурсі означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з умовами цих Правил. 8.8. Переможець Акції не може передати право отримання призу в рамках цієї Акції та на умовах цих Правил третій особі.

8.9. Отриманий приз обміну та поверненню не підлягає. Організатор не несе гарантійні зобов’язання по призам, отриманим в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цих Правилах.

Слоган «Я обираю HP 15 в Comfy»* — є мовним виразом, назвою Акції,  який застосовується у рекламних цілях для привертання уваги споживачів до проведення певної Акції та ні в якому випадку не спонукає та не примушує у тій чи іншій формі споживачів до здійснення покупки та/або участі в Акції.
14104 0 cookie-check Правила акции «Я обираю HP 15 в Comfy»

Читайте также:

Результаты розыгрыша 3х пар билетов на финал шоу для талантливых детей «Україна має талант Діти»
осталось завершена
Результаты розыгрыша 3х пар билетов на финал шоу для талантливых детей "Україна має талант Діти"
Результаты конкурса Подошло время огласить трёх победителей розыгрыша билетов на прямой эфир шоу “Україна має талант Діти” Участников было немного, а значит Ваши шансы на...
Смотреть результаты
Результаты конкурса “Украина имеет талант Дети”
осталось завершена
Результаты конкурса “Украина имеет талант Дети”
Победителями стали: В Вконтакте: Богдан Мазур Оличка Козачук В Facebook: Євгенія Станіславівна Кондратюк. Таня Горилейченко Проведение розыгрыша здесь: В Вконтакте: В Facebook:  
Смотреть результаты