search
Подписаться

logo

Мікрохвильовки Panasonic: переваги і особливості

17 марта, 2017, 11:05 8

Мікрохвильовки – це прилади, які увійшли в наше повсякденне життя і зайняли в ньому чільне місце. Так як і все, мікрохвильовки є різні і по ціні, і по якості. Та сьогодні ми з Вами не будем обговорювати всі мікрохвильовки як такі, а лиш розглянемо особливості мікрохвильових печей компанії Panasonic.

Зміст

Коротко про історію мікрохвильових печей
Два слова про мікрохвильовки
Типи мікрохвильових печей Panasonic
Особливості інверторних печей Panasonic
Три слова про модельний ряд

Коротко про історію мікрохвильових печей

korotko-pro-istoriyu-mikrokhvilovikh-pechejj

Американський інженер запатентував технологію мікрохвильової печі в 1946 році. Перша в світі мікрохвильова піч «Radarange» була випущена в 1947 році фірмою Raytheon і була призначена не для приготування їжі, а для швидкого розморожування продуктів і використовувалася виключно військовими (в солдатських їдальнях і столових військових госпіталів). Її висота приблизно дорівнювала людському росту, важила 340 кг і мала потужність – 3 кВт, що приблизно в два рази більше потужності сучасної побутової НВЧ-печі. У 1949 році почалося їх серійне виробництво. Коштувала ця піч близько $ 3000. 25 жовтня 1955 року американська компанія «Tappan Company» вперше представила побутову мікрохвильову піч.

Перша серійна побутова мікрохвильова піч була випущена японською фірмою Sharp в 1962 році. Невдовзі налагодила виробництво мікрохвильовок і компанія Panasonic.

Два слова про мікрохвильовки

Головна перевага НВЧ печей це швидкість і універсальність. Вони витрачають мінімум часу на розігрів їжі, розморожування продуктів і приготування напівфабрикатів.

Виробники випускають мікрохвильові печі з внутрішнім об’ємом від 8,5 до 41 л. Мікрохвильові печі поділяють на три типи. Від 8,5 до 15 л – це малий об’єм, він підійде для потреб однієї людини. Від 15 до 30 л – середній, такий прилад призначений для невеликої сім’ї. Від 30 до 41 л для 6 чоловік і для приготування складних страв.

Стандартні розміри мікрохвильовки залежать від внутрішнього об’єму мікрохвильові печі. Залежно від цього змінюється і поворотний стіл – чим більше його діаметр, тим більше поміститься продуктів.

Стандартні розміри мікрохвильовки однакового об’єму приблизно однакові у всіх виробників. Тільки необхідно вибрати місце на кухні підходяще для печі НВЧ. Вона повинна стояти надійно і, бажано, поряд з розеткою.

Між піччю НВЧ і стінкою повинен бути простір не менше 10 см. Зверху мікрохвильової печі не повинно нічого стояти. При виборі такої печі визначтеся, для чого вона вам потрібна. Дуже погано, якщо у великому об’ємі готуватиметься мало їжі. В такому випадку НВЧ швидко вийде з ладу.

Типи мікрохвильових печей Panasonic

На сьогоднішній день компанія Panasonic випускає декілька типів мікрохвильових печей: традиційні НВЧ-печі, мікрохвильові печі з грилем і інверторні печі.

Інверторні печі також випускаються в різних варіантах: соло, з грилем або з конвекцією.

Всі мікрохвильовки фірми Panasonic оснащені таймером. Таймер дозволяє встановлювати час роботи будь-якого режиму НВЧ печі, після закінчення якого мікрохвильовка автоматично вимикається. Залежно від типу управління розрізняють два типи таймерів: електронний і механічний.

tipi-mikrokhvilovikh-pechejj-panasonic

Компанія Panasonic представила перший у своєму роді інтелектуальний пристрій для мікрохвильової обробки продуктів — інверторну піч. Використання переваг інверторної технології дозволяє в повній мірі розкрити потенційну потужність мікрохвильової печі, зберігаючи поживні властивості продуктів і економлячи простір.

Особливості інверторних печей Panasonic

mikrokhvilovki-panasonic-perevagi-i-osoblivosti

Швидке приготування з використанням інверторної технології. Inverter Combination Cooking – це новий метод приготування їжі, який дозволяє усунути недоліки, властиві звичайним електричним та мікрохвильовим печам. Обробка продуктів в електричній печі займає багато часу, так як в цьому випадку тепло поступово проникає з поверхні продукту всередину. При цьому уникнути пересушування страви досить складно. Інверторні печі Panasonic не тільки швидко готують продукти, а й виробляють більш природний нагрів їжі, так як в них встановлений механізм, що дозволяє дійсно зменшувати або збільшувати вихідну потужність печі, а не просто вмикати і вимикати нагрів при виборі малих температур. Безперервне «м’яке» проникнення в продукт енергії НВЧ в інверторній печі дозволяє зберегти текстуру і поживні властивості продуктів.

 • Інверторне TURBO-розморожування. Технологія інверторного TURBO-розморожування (Invertor Turbo Defrost) включає в себе вдосконалену мікрохвильову систему з послідовно змінною потужністю, яка дозволяє в два рази швидше розморожувати будь-які заморожені продукти. В основі цієї технології лужить принцип, який вчені називають «теорією хаосу». Така конструкція дає можливість розподіляти мікрохвильову енергію з найбільш оптимальним чергуванням регулярності і нерегулярності.
 • Автоматичне сенсорне приготування. При одному натисканні кнопки сенсорного управління пристрій виконує регулювання потужності і автоматично визначає час приготування продуктів. У самій інверторній мікрохвильовці знаходиться сенсор, який під час приготування реагує на пару, що виділяється продуктом, і контролює за допомогою мікропроцесора потужність і час приготування. Це дозволяє зробити процес приготування легким і приємним.
 • Економія простору. Інверторна технологія дозволяє скоротити до мінімуму габарити, необхідні для розміщення електронних компонентів, і таким чином збільшити корисну площу внутрішньої камери. Простора камера дає можливість розмістити в ній поворотний круг більшого діаметру, щоб одночасно готувати кілька страв.
 • Комбіноване приготування за допомогою мікрохвиль, грилю і пари. Інвенторні НВЧ не тільки швидко і якісно готують продукти, але здатні підсмажувати, завдяки комбінації системи інверторного управління потужністю НВЧ з конвекційним нагрівачем або грилем. Завдяки інверторній технології їжа нагрівається більш рівномірно і готується значно швидше, не втрачаючи ні в смаку, ні харчової цінності. Подвійний гриль дозволяє підсмажувати продукт з усіх боків, без стомлюючого перекидання в процесі приготування.

Три слова про модельний ряд

nn-sm221w

NN-SM221W – це найпростіша модель що має такі характеристики:

 • Об’єм – 20 л;
 • Потужність – 800 Вт;
 • Turbo розморожування;
 • Діаметр поворотного столу – 255 мм;
 • Внутрішнє покриття з жароміцної емалі;
 • Механічне управління;
 • Книга рецептів.

NN-ST251W і NN-ST271S відрізняються від попередньої дизайном, сенсорним управлінням, наявністю РК дисплею, таймером і блокуванням від дітей. Також в них є автоменю 6 популярних страв.

Моделі NN-SM332 i NN-ST342 мають об’єм 25 л. і відрізняться в основному між собою типом управління і наявністю РК дисплею.

У моделей NN-GM231W і NN-GT261W вже є кварцовий гриль потужністю 1000 Вт. Проте об’єм печі при цьому становить 20 л. У них доступні 3 способи приготування: мікрохвилі, гриль і комбінований. Відрізняються знову ж таки управлінням і наявністю дисплею.

А от моделі NN-GM342 і NN-GT352 мають вже об’єм 23 л.

Починаючи з моделей NN-SD361 і NN-SD382 всі мікрохвильовки компанії Panasonic вже йдуть інверторні. Ці дві моделі мають потужність мікрохвиль 950 Вт, а також функцію інверторного Turbo розморожування. У них комбіноване управління з поворотним перемикачем.

Модель NN-GD392, окрім переваг, що є в двох попередніх моделях, обладнана грилем потужністю 1000 Вт.

У моделі NN-GD371M є автоматичний повторний нагрів і меню з 12 програм.

Модель NN-GD692 має 31 л. об’єму, потужність мікрохвиль 1000 Вт, а потужність гриля – 1100 Вт. Діаметр поворотного столу 340 мм. До того ж має автоматичне інверторне розплавлення, 14 програм в автоменю і на додачу дзеркальне оздоблення дверцят.

27-ми літрова модель NN-GF574M взагалі не має поворотного столика, тому в ній одночасно можна готувати чи підігрівати набагато більше їжі. При тому вона значно легша в чищенні і експлуатації. Має автоматичне меню з 22 програм і може легко розплавлювати тверді продукти, розтопити глибоко заморожене морозиво, а також такі ніжні продукти, як сир і шоколад.

З моделлю NN-DF383B Ви отримає те компактну 23 літрову мікрохвильову духовку з двома нагрівачами 100-220 градусів. Щодо поворотного столика, то він теж відсутній, що дає свої додаткові переваги.

nn-df383bМодель NN-CD565B – це компактний шеф кухар з модельного ряду Slim-Line. Цей 27-ми літровий агрегат має поворотний столик і вентилятор вгорі. Така конструкція дає змогу зменшити глибину виробу, а це в свою чергу призвело до зменшення площі дна на 20 %. Керування відбувається за допомогою двох поворотних перемикачів і сенсорних кнопок. комплекті йде оригінальна сковорода для піци.

nn-cd565b

27-ми літрова парова інверторна піч з конвекцією та подвійним грилем NN-DS592 без поворотного столика завдяки комбінованому приготуванню з паром в режимах «Мікрохвилі», «Гриль» і «Духова піч» забезпечить велику різноманітність рецептів смачної та здорової їжі. До того ж вона має автоматичне сенсорне приготування при встановленні температури від -10 до +90 градусів завдяки інфрачервоному сенсору з 19 контрольними точками. Також в комплекті йдуть зручні аксесуари: скляний лоток, металеве деко, блюдо Double Grill та решітка для гриля. Внутрішнє покриття з нержавіючої сталі.

nn-ds592

Парова комбінована піч NN-DS596 з пласким дном має об’єм 27 л. Потужність кварцового гриля 1200 Вт. Це компактна піч, що дає змогу швидко готувати на парі. Густа пара випускається з потужного бойлера, який розташований в боковій частині. Піч спрямовує цей пар безпосередньо у верхню частину камери, відділену сковородою Panacrunch. Також завдяки верхньому нагрівальному елементу і сковороді Panacrunch, яка нагрівається мікрохвилями, страва швидко прогрівається згори та знизу водночас. Під час приготування надлишок жиру стікає в спеціальні жолобки на сковороді. І при цьому страву не потрібно перевертати. Також у даній моделі реалізована технологія автоматичного готування, що дає змогу готувати страви просто вказуючи їх вагу.

nn-ds596

Конвекційно-парова піч  NN-CS894B об’ємом 32 літри – це один з найдосконаліших і вишуканих приладів сьогодення. Turbo Steam зі 100-відсотковою чистою парою допоможе Вам швидко приготувати корисні страви на парі, зберігши природній смак і аромат інгредієнтів без використання мікрохвиль. У режимі «Здорова їжа» (лише для страв з меню Auto Cook) подається відповідний об’єм пари, щоб усунути надлишок жиру. Це робить страви кориснішими, тобто вони зовні мають хрустку скоринку, а всередині залишаються пухкими і соковитими. Завдяки вбудованій системі датчиків стави готуються автоматично без необхідності встановлювати рівень потужності печі, вказувати вагу або вибирати режим приготування. Якщо страви з автоматичного меню готуються на 1-2 особи, то можна скористатися функцією ECONAVI, щоб скерувати  нагрівач і мікрохвилі лише на передню частину піддону для гриля. Це підвищить ефективність та зекономить енергію і час. При цьому посібник з експлуатації відображає вибрану програму та підказує наступну дію. Панель керування розташована безпосередньо на дверцятах із суцільного скляного листа, а самі дверцята відкриваються, як у духовці. Завдяки самоочисним панелям, фтористому покриттю та керамічній основі процес очистки проходить без зусиль.

31234 0 cookie-check Мікрохвильовки Panasonic: переваги і особливості

Читайте также:

Мікрохвильовки Panasonic: переваги і особливості
Мікрохвильовки Panasonic: переваги і особливості
17 марта, 2017, 11:05 1579 8
Мікрохвильовки – це прилади, які увійшли в наше повсякденне життя і зайняли в ньому чільне місце. Так як і все, мікрохвильовки є різні і по...
Смотреть результаты
Как настроить смартфон и планшет самостоятельно
Как настроить смартфон и планшет самостоятельно
После покупки нового гаджета, будь то смартфон или планшет, в обязательном порядке необходимо произвести его грамотную настройку. Оформив покупку желанного гаджета, чаще всего, мы стремимся...
Смотреть результаты
Обзор LG Watch Sport и LG Watch Style: пожалуй лучшие гаджеты на Android Wear 2.0
Обзор LG Watch Sport и LG Watch Style: пожалуй лучшие гаджеты на Android Wear 2.0
После своего изначального успеха, Android Wear потерял свою привлекательность, которую он имел на протяжении двух лет. Компания Google проделала огромную работу, внедряя различные интерфейсы и...
Смотреть результаты