search
Підписатися

logo

YouTube Music тепер в Україні!

14 Листопада, 2018, 08:41 8

Компанія Google вирішила трохи реформувати свої сервіси (читай модернізувати або вдосконалити). Ще у першій половині поточного року стало відомо про те, що Google Play Music буде замінений оновленим YouTube Music.

YouTube Music може використовуватися платно і безкоштовно. Платна підписка обійдеться нам в 79 гривень, що виявляється на 20 гривень дорожче, ніж було в Google Play Music. Якщо ж ви вирішите трохи заощадити і не користуватися підпискою, то необхідно буде миритися з деякою рекламою, яка періодично демонструється для нас.

YouTube Music теперь в Украине! - новый сервис

Крім YouTube Music для жителів України запускається новий сервіс YouTube Premium, який об’єднує в собі можливості першого і доповнюється можливістю дивитися ролики без реклами і інструментом для їх завантаження. Ціна використання Premium трохи вище – 99 гривень.

Нові користувачі можуть отримати 3 місяці для безкоштовного використання, але в подальшому знадобиться підписка. У тому випадку, якщо сервіси  виявляються зараз для вас недоступними і з’являється повідомлення при переході на сторінку «Сервіс недоступний у вашій країні», то варто почекати, адже відкривається він поетапно.

YouTube Music теперь в Украине! - youtube music и youtube premium

Обидва сервіси можна використовувати не тільки через браузери в наших комп’ютерах, але й у вигляді мобільних додатків для Android та iOS. Крім індивідуальних підписок, ми зможемо оформити сімейні – 119 гривень і 149 гривень відповідно.

  • Підпишись на канал Comfy – Годно про техніку.
64685 0 cookie-check YouTube Music тепер в Україні!

Читайте також:

Кредити і розстрочки на техніку в Comfy? Тепер і від Monobank!
Кредити і розстрочки на техніку в Comfy? Тепер і від Monobank!
13 Листопада, 2018, 09:29 1495 8
Не час відкладати довгоочікуваний шопінг, адже кредити на покупку техніки стали ще ближче, ще доступнішим! З 6 листопада 2018 року у Comfy можна скористатися спеціальною...
Смотреть результаты
ОРГАНАЙЗЕР ДЛЯ НОУТБУКА ТА ПІДСТАВКА ПІД ЗАП’ЯСТЯ
ОРГАНАЙЗЕР ДЛЯ НОУТБУКА ТА ПІДСТАВКА ПІД ЗАП'ЯСТЯ
Якщо ви багато працюєте за ноутбуком, скоріш за все, ви страждаєте на біль у кистях та зап’ястях рук. Щоб запобігти виникненню подібного болю, слід потурбуватися...
Смотреть результаты
НАЙКОМПАКТНІША КОВДРА ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
НАЙКОМПАКТНІША КОВДРА ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ
Комфортна, тепла, водонепроникна та універсальна для різних ситуацій ковдра Bobcat легко скручується в компактний рулон та важить лише 500 грамів. При цьому наповнювач ковдри надзвичайно...
Смотреть результаты